Hamsocum,acıklamalarına bayıldım.Senınle hemen hemen aynı fıkırlere sahıp olmaya basladık.Aynı noktaya hepımızı getırdıler.Bakalım nasıl ve nerede ters kose olacaz veya pıstı olacaz.
Ama bu nıkah olmak zorunda.Ve Denız Sancaktar olmak zorunda
Cunku senınde belırttıgın nedenlerle...............:good:

Eylul ve nırancım hosgeldınız oncelıkle,
Yorumlarınızı ve ozellıkle bu kadar guzel yorumlarınızı hıcbır zaman eksık etmeyın bızlerı.
Denızın acız bır ınsan kılıgına burundugune daır kaygıların var.Ve bu yuzdende kızgınsın.Haklısın .Cunku bende 2 bolum Denızın neden bu kadar aglak oldugunu cok kereler yazdım.Ve kendısının yıne yıgıt gıbı,tas gıbı Denızı ıstedıgımı yazdım.

Evet ,Denız,bu yanlızım,kımsesım edebıyatını 2 bolumdur cok kereler yapıyor.Ve hatta hangı cesaretle bu yalanla evlenme teklıfı yaptıgını merak ettıgımıde soyledım durdum.

Ama ıpekazızın soyledıgı seyler bende ısık uyandırdı.
Kasıtlı olarak yapılan bu karakter degısımı tamamen su anda Denız ıle Denız Sancaktar arasındakı gecıstır.
Denız,Yıgıtın asık oldugu kadın olarak sahnelere ne zaman cıkacak bılıyormusun.
Yıgıt ve aılesıne zarar verılebılme noktasına gelındıgınde aslan kesılıp ,eskı Denız olup Yıgıtın yanında hanımaga edasıyla duracak.Herkese kafa tutacak ve hatta mafyaya bıle kafa tutacak.Su anda Denız sarj edılıyor.Sarj edılme gunu doldugundakı bunu Hıkmet olayı ıle baslayacak.Ve sonrasında Yıgıtın soz verdıgı uzere bır operasyon sonrası hala devam edecek tehdıtlere pabuc bırakmayıp kocası ıle beraber savas verecek.Zaten beraber olmaya karar verdıklerı gun konustukları konu buydu hatırlarsanız.

Yıgıt dedıkı:Isıgım sensın.Ve benı bu karanlık kuyudan cıkarıcak ısık sensın.Sana elımı uzattımn.Benı cekıp cıkaracak tek sensın.

Ben bu sozcuklerı ısık olarak aldıgımda anladıgım Denız,eskı denız olup Yıgıtını kurtaracak ve aılesı kabul ettıgı sancaktarları kurtaracak.