Sayfa 11/12 İlkİlk ... 789101112 SonSon
60 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Sevda'nın Bahçesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,648

Aldığı Beğeni: 1,431

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili imişler kuzum Fatoşum.
    Evlilik yok.
    Ama zaten şimdi o Aylin'in şeytan avukatı, Sevdanın hiç evlenmediğini ortaya çıkaracak..
    Ayşenin kocasının elleri kırılsın. Adamın piyano çalan sanatçı parmaklarını bilerek kırdı.
    Artık çalması zor.
    Ama Ayşede de kabahat yok mu?
    Kocanın psikopat olduğunu biliyorsun, adamın da başını yaktı..

Levent'in Sevdaya davranışını ancak odun sözü anlatabilirdi..
    Hiç mi sevmedin, kadın sana askıntı mı oldu?
    Gidiyorum demiş, gitmişsin, şimdi arkadaşını kıskan dur.:img-tomat
    Emine'ciğim gidip özellikle dizinin tanıtımına baktım. EVLİ yazmışlar Levent-Sevda'yı, sonra ise değiştirdiler demek.

Evet ÇAY'ımı da içtiğime göre (ki asla sakinleşmek için değil :img-hyste ) Levent'e azıcık bir saydırayım, saydırasım geldi çünkü:img-hyste:img-hyste

Bu Levent denilen adamın pişkinliğine gel allah aşkına. Sen Sevda'dan ayrıl, küçük dünya ona yetmezmiş ama ne hikmetse Aylin denilen uyuzla evlen, onunla evliliği küçük dünya olmuyor demek. Sonra da Sevda'yı Eray beğenince aman olmaz, neden çünkü paşanın eski sevgilisi Sevda. Kendisi hayatını yaşayacak iş Sevda'ya gelince ıhh olmaz. Ne güzel dünya be :img-beee::img-beee:

Sonra Defne'nin kendi kızı olduğundan nasıl hiç şüphelenmiyor anlamıyorum. Daha önce de söylemiştim bu uyuz Sevda'yı gerçekten sevseydi, gidip başkası ile evlenip, çocuk doğurduğuna inanmazdı. Nüfus kağıdında baba ismi başka isim yazsa da inanmazdı. DNA testi yaptırmadan benim kızım diye insan düşünmez mi hiç. Beyefendi Defne'yi kıramıyor, kızdan etkilendi etkilenmesine de uyuz işte uyuzzz :img-beee::img-beee:

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    126

Aldığı Beğeni: 338

Bahsedilme
    4 Mesaj

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Sevdanın Bahçesi" dizisinin ömrü 4 bölüm sürdü...

Kanalın yeni sezonunda büyük umutlarla başlayan, başrollerinde ise Sibel Can, Emre Kınay ve Alina Boz gibi isimlerin yer aldığı dizi için final karar verildi.

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği "Sevdanın Bahçesi" cumartesi akşamları izleyiciyle buluşuyordu...
    Kaynak :medyatava

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    133
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 444

Bahsedilme
    6 Mesaj

Sibel Can'ın başrolünde olduğu 'Sevdanın Bahçesi' dizisine son verildi!

Kanal D'nin yeni sezonda izleyiciyle buluşturduğu 'Sevdanın Bahçesi' için final kararı verildi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Sevdanın Bahçesi" dizisinin ömrü 4 bölüm sürdü...

Kanalın yeni sezonunda büyük umutlarla başlayan, başrollerinde ise Sibel Can, Emre Kınay ve Alina Boz gibi isimlerin yer aldığı dizi için final karar verildi.

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği "Sevdanın Bahçesi" cumartesi akşamları izleyiciyle buluşuyordu... Medyatava'nın edindiği bilgiye göre; dizinin yerine başrollerinde Uğur Güneş, Bülent Alkış ve Sedat Mert'in yer aldığı "İsimsizler" konuldu.

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,648

Aldığı Beğeni: 1,431

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmmm

Bu dizi başlamadan fragmanını görüp diziye uzun ömür vermeyen bendeniz yine de bölümlerini izliyordum. Ama ömrünün bu kadar kısa olmasına cidden üzüldüm. Biz İZLEYİCİ'ler bir tuhafız gerçekten. Entrika, acı, şiddet dolu dizilerin kimisini tutup, benzer konuyu işleyeni ıhh beğenmedim diyerek eleriz (ki aynı dozda entrika, acı, şiddet olsa da) Sevda'nın Bahçesi o kadar da kötü değildi. Öyle pat diye bitirilmeyi, hele ki ekranda kalmaması gereken diziler hala ekranda iken, bu dizinin daha 4. bölümde FİNAL yapmasına cidden üzüldüm :icon_sorr

Keşke biraz zaman tanınsaydı diziye. Levent Defne'nin kızı olduğunu öğrenseydi, Defne'nin tepkisi ne olacaktı diye konuları merak ediyor insan. Sonra geçen bölümdeki o Ayşe'nin kocasının yaptıklarını filan hatırlayınca, dizideki kötüler, kötülüklerine devam etmesin daha iyi diyorum. Çünkü bünyem daha fazla kötüler, kötülerin kazanmasını kaldıramayacaktı

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmmm

Bu dizi başlamadan fragmanını görüp diziye uzun ömür vermeyen bendeniz yine de bölümlerini izliyordum. Ama ömrünün bu kadar kısa olmasına cidden üzüldüm. Biz İZLEYİCİ'ler bir tuhafız gerçekten. Entrika, acı, şiddet dolu dizilerin kimisini tutup, benzer konuyu işleyeni ıhh beğenmedim diyerek eleriz (ki aynı dozda entrika, acı, şiddet olsa da) Sevda'nın Bahçesi o kadar da kötü değildi. Öyle pat diye bitirilmeyi, hele ki ekranda kalmaması gereken diziler hala ekranda iken, bu dizinin daha 4. bölümde FİNAL yapmasına cidden üzüldüm :icon_sorr

Keşke biraz zaman tanınsaydı diziye. Levent Defne'nin kızı olduğunu öğrenseydi, Defne'nin tepkisi ne olacaktı diye konuları merak ediyor insan. Sonra geçen bölümdeki o Ayşe'nin kocasının yaptıklarını filan hatırlayınca, dizideki kötüler, kötülüklerine devam etmesin daha iyi diyorum. Çünkü bünyem daha fazla kötüler, kötülerin kazanmasını kaldıramayacaktı
    Canım, bu dizi tanıtımlarını okurken aklıma Annem dizisi gelmişti. Bu kadar benzer konular sıkıyor. Eski dizlere bakıyorum bir 1001 Gece, Bir İstanbul Masalı, Gümüş, Yaprak Dökümü, Dudaktan Kalbe ayarında diziler yok. Öyle olunca diziler hızla yayından kalkıyor.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri