Sayfa 4/12 İlkİlk 12345678 ... SonSon
60 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Sevda'nın Bahçesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    133
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 444

Bahsedilme
    6 Mesaj

Eklenti 54354
    Kanal D'nin yeni dizisi Sevda’nın Bahçesi çok yakında başlıyor!
    Ranini tv

Kanal D ekranında yeni sezonda iddialı bir yapım daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor: Sevda’nın Bahçesi…

Sevda’nın Bahçesi’nin başrollerinde yıllar sonra aynı projede bir araya gelen Sibel Can ve Emre Kınay var.

Yapımını Gold Film’in, senaristliğini Birol Güven’in üstlendiği projenin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor.

18 yıl önce boşanan Sevda ve Levent’in yıllar sonra yollarının kesişmesini konu alan Sevda’nın Bahçesi’nin genel hikayesi ve künyesi şöyle:

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir.

Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

KÜNYE

Yapım: Gold Film
    Yapımcı: Faruk Turgut
    Yönetmen: Emir Khalilzadeh
    Senarist: Birol Güven
    Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün

Oyuncular: Sibel Can (Sevda), Emre Kınay (Levent), Begüm Kütük (Aylin), Alina Boz (Defne), Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe), Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Berat Yenilmez (Eray), Hakan Atalay (Hakan), Haydar Köyel (Nuri), Yasemin Öztürk (Jale), Melehat Abbasova (Tatyana), Doğa Konakoğlu (Ufuk)

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Abi artık 2017'deyiz..Bu bayatlamış hikayeleri 10 yıl öncesinde bırakmadık mı hala?
    Sibel Can..Sibel Can'ı sen ben şarkıcı olarak biliyoruz..Allah vergisi bal gibi sesin var o ayrı konu ama ''oyuncu''değilsin ki...
    Ben seni Sibel Can olarak görüyorum...Ayşe,Fatma,Sevda değilsin ki?
    -----
    Hikaye de bayatlamış hikaye..Vahide Perçin 10 sene önce çekti buna benzer diziyi..Alina Boz'da kızı rolündeymiş..Ona da yine öz babası yıllar sonra ortaya çıkan zengin adamın kızı,meğer benim babam zenginmiş fakir değilim ben klişesinde bir rol çıkarırlar..
    ---------------
    Millet akıllandı,bu bayat hikayelere prim vermez demek istiyorum ama Kırgın Çiçekler gibi bir facianın 3.sezonunu gördüğü bu ülkede bilmiyorum...

Durum:
    dreams_blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥ ArHas ! Ezbur &#9
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 103

Bahsedilme
    1 Mesaj

Dizinin tanıtımını dolunay dizisinin tanıtımına çok benzeten sadece ben miyim acaba :img-hyste
    yahu bari tanıtımları daha değişik yapın,
    tutmuş bi dizinin kopyası olmasın :img-hyste

konu olarak dolunay dan belki farklı,
    ama o tanıtım..

tanıtımda sınıfta kaldı üzgünüm :865323

diziye tanıtım hazırlamak sanatdır :good:
    seyircilerin büyük bütünlüğü ilgi cekici ve carpıcı tanıtımlara o diziye cekersin :good:

tutmuş bi dizinin tanıtımına tıpatıp benzeyen tanıtımla değil :img-beee:

bari tanıtım konusunda copy paste etmeyin :img-beee:

Durum:
    Abbey Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    69

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

Emre Kınay'ı daha farklı bir rol ve partnerle birlikte görmek isterdim. Mesela neden Sibel Can ki?:icon_sorr

Durum:
    beyazmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

emre kinay oyunculugunu begenirim ama tanitimi ilk gordugumde sibel can sabah programi sunucakta onun tanitimiymis sandim emre kinayi gorene kadar:icon_whis daha iyi bir ikinci tanitim daha iyi olur umarim

Sayfa 4/12 İlkİlk 12345678 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri