Sayfa 199/199 İlkİlk ... 99149189195196197198199
995 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    h_ziraat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı h_ziraat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi soyle baska mecralarda bi goz gezdirdim de..Deniz iki erkek arasinda ikilemde mi kalmis.. Var mi oyle bisi..Cok gulerim..Bize anlatilan Deniz Yigit e asik..Tuna kankasi..Hiic iki ask arasinda falan degil..Anlatilan bu..Asil iki kisi arasinda kalan Yigit..Biri ilk aski..Evlenecegi kadin..Digeri stajyeri ki..Artik Irem e yaklasmiyo bile davranislari, bakislari olsun..Deniz e neden kiziyoruz.. Sahsen ben tam da bu yuzden kiziyorum..Sanki gonlunde iki ask var da kafasi karisikmis gibi...Bununla ilgili bisi duysak amenna.. kafasi karisik deriz..Duygularindan emin degiliz deriz..falan faln..
    2. Fragman gelmeli...Iki rakip geliyo..Isleri zor..Cicim aylari bitti artik...
    Demek istedigim Denz icin dizide bize yutturmaya calistiklari bunlar..Yanlis anlasilmayayim.... Yani yaptiklari dedigine uymuyor yuzde yuz.. Ben de Deniz in saf ve temiz olduguna inanmiyorum davranislari yuzunden..Asla bi Deniz ci degilim..Aman ha..:img-hyste

Durum:
    nil perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    KimWooBin&KimJiWon
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yiğit Deniz'i kovarsa ki öyle olsun isterim ben hiçte kızmam.
    Deniz hanım biraz akıllansın. Biraz kendine gelsin.
    Yiğit'e tabi ki de kızıyorduk hele ki ''Sen Deniz Aslan ismini haketmiyorsun''
    dediği sahnede. Ama şimdi bakıyorum da gerçekten iki ayak üstünde
    40 tane yalan söyleyen Deniz gerçekten de haketmiyor.
    Yiğit'e kızarken senaristi suçluyorduk şimdide kızıyoruz.
    Hadi o kadar yalan söyletiyorsun bari üzülsün şu kız ama yok.
    Yiğit'ciler olarak kızı atmışız.Valla ben gördüm herkes Deniz'e
    kızıyor Tuna'cılar da. Yok neden böyle güzel seven erkeği görmüyormuş?
    Neden halen Yiğit diyor? diye çok yorum gördüm.
    Şunu anlamıyorum Tuna çok güzel seviyor , yok Tuna hakediyor.
    Pardon da Yiğit'in sevgisinin neresi kötü.
    Adam bilmeden ilk aşkına tekrardan aşık oldu.Bu çok güzel bir durumdur.
    Bazı durumlarda olur iki tarafta unutmuş olur birbirlerini.Tekrar severler
    bir bakarlar ki ilk aşklarıymış . Ama bizim dizide durum öyle değil.
    Yiğit'e zaten ilk aşkın diye birini gösterdiler. Yiğit ilk aşkı sandığı kıza değil
    stajyer/asistanı sandığı yani gerçek ilk aşkına aşık oldu :img-in_lo
    Çok güzel bir konu aslında. Naif ve güzel işlenmesini istediğim dizi
    yalan rüzgarına döndü. Yiğit'i halen şuçlayanlarla aynı şeyleri izlediğimizi
    düşünmüyorum. Tamam başlarda Yiğit çok katı biriydi.Bazen haksız yere bağırdı ama kabul edin bazen de haklıydı. Gerçek hayatta Deniz'in yaptıklarını yapan birini direk kovarlar.

Biz Yiğit'e kızarken hep dedik ki aşık olunca acı çeksin.Şimdi
    acı çekme sırası Deniz'de . Deniz İrem'le görünce acı çekmiyor.
    gerçek ortaya çıkınca Yiğit'e biri gelsin o zaman çeksin acının en
    büyüğünü istiyorum. Yiğit afedene kadar pişmanlığını görmek isterim.

Bugün 2. fragman çıkıyor.Umarım güzel olur yoksa bölümü izleyip
    izlememekte kararsızım ama Gökhan'cığımın verdiği spoi de vardı.
    Umarım fragman güzel olur .Hatta özet ve resimlerde :img-wink:

Durum:
    Nehir1415 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    bal gözlerde
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

‘bu akşam herşeyi öğreneceksin ve beni hiç bir zaman affetmeyeceksin. n’apıyım, evde duramam ki...ben senin gözlerinin içine nasıl bakıyım? yapmam gereken tek şey çekip gitmek. zuzuluğumuz sonsuza kadar sürücekti ama ben yapamadım..ben yapamadım yani... n’olur arakamdan kötü konuşma olur mu?.. ben Yiğit'i çok fazla sevdim tek suçum bu... çok mutlu ol...hoşçakal..’

Denizin bu cümlerleri içinde bulunduğu durumu güzel özetliyor aslında. şu anda İremin arkadaşlığı Yiğitin aşkından üstün geliyor. o yüzden suçluluk hissi ile vicdan yapıyor. onu kaybetme korkusu Yiğiti kaybetmekten daha çok acı veriyor olsa gerek. (tabi bu ne kadar doğru ne kadar yanlış tartışılır). Yiğit bana bu halimle nasıl aşık olabilir ki düşüncesi ile onun aklında kalan Denizi yanına yakıştırdı. cesaret edemeyip keninde yeterince güvenemedi. ilk yalan sonrasını düşünmeden atıldı. fakat işler sonra daha da karmaşık bir hal aldı tabi. Denizde garip bir aşalılık kompleksi var mı desek acaba. kendini bir şekile frenliyor. komik olan İremin bu ölümüne dostluk sınavını çoktan kaybetmiş olması. Deniz İremi kaybetme korkusu ile canını bile verir ki Yiğiti feda etmiş bulunuyor burda...aşkından geberse bile vazgeçmez. bir söz verdi üstelik İremin onun için aynı şeyleri yapmayacağını bildiği halde. bir tek İremin yalandan intihar olayını öğrenirse işin rengi değişebilir ve Deniz için bir dönüm noktası olabilir. o yüzden bir an önce bu yalanı öğrenmesini istiyorum ki bu sahte zuzuculuk bitsin ve herkes safını belirlesin. ancak o zaman ne kadar büyük bir hata ettiğini anlar ve olması gerektiği gibi pişmanlığını görürüz belki. zuzu dostluğu bitmeden aşkı için savaşan bir Deniz Aslan uzak gibi şu anda.

bu noktada sinir bozan şey Denizin hisslerini anlayamıyor olmamız ve en önemlisi Yiğitten uzak duracağım derken Tuna ile daha çok yakınlaşıp onun umut bağlamasına sebep olması. taman senin için güvenmek istediğin ve her zaman seni destekleyen değerli bir dostun olabilir fakat sınırlarını çizmen gerek. aksı halde sana aşık oldum diyen adama farkında olmadan umut vermiş olursun. tıpkı Denizin şu anda yaptığı gibi. Tuna da eline geçen fırsatı tabiki de kullanacak. Denize kızmamak elde değil. sevdiği için insanın hiç mi canı yanmaz üzülmez. uzak durmak için söz vermiş olsa bile onun yakınında olabilmek için kendini parçalamazmı. İrem belli ki Yiğitle başbaşa kalabilmek için Denizi evden uzaklaştırmış. nasıl gönül rahatlığı ile Tunanın odasında kalıp uyuyabilir. ben bunu anlamıyorum. insan kıskançlıktan bin bahane uydurup İremin kapısını çalmaz mı. Deniz öyle bir hale geldi ki ne İremden vazgeçerim ne Yiğite hayır demem ne de Tunanın yanımda olmasından vazgeçmem havasında. ama olmuyor işte. kararını vereceksin ve o çizgide duracaksın. tutarsız davranışları Denizden soğutuyor maalesef. aşkını feda eden ama hala deli gibi seven bir Deniz Aslanı böyle olmamalıydı...yakıştıramıyorum ve senaristlerin bir an önce bu karakteri toparlamasını diliyorum..

Durum:
    hey sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya arkadaş İrem nişan yüzüğünü neredeyse gözüne gözüne soktu kızın,kız da tık yok sanki mamut emmi yle nişanlandı kız, bu ne rahatlık yahu, senin sevdiğin adamla nişanlandı alo anlıyo musun? sevdiğin adamla...bu ne artık, ben olucam onun yerinde Tuna,Tuna diye ağlayacağıma bağlarım başıma yazmamı bildiğiniz en acılı ağıtından başlarım yakmaya...
    Yiğit in aşkını beğenmeyenler öyle naif, öyle güzel bakan öyle güzel seven bir adam bulsunlar bakalım anında boynuna atlamazlarsa ben de bişey bilmiyorum...

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 87

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nil perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yiğit Deniz'i kovarsa ki öyle olsun isterim ben hiçte kızmam.
    Deniz hanım biraz akıllansın. Biraz kendine gelsin.
    Yiğit'e tabi ki de kızıyorduk hele ki ''Sen Deniz Aslan ismini haketmiyorsun''
    dediği sahnede. Ama şimdi bakıyorum da gerçekten iki ayak üstünde
    40 tane yalan söyleyen Deniz gerçekten de haketmiyor.
    Yiğit'e kızarken senaristi suçluyorduk şimdide kızıyoruz.
    Hadi o kadar yalan söyletiyorsun bari üzülsün şu kız ama yok.
    Yiğit'ciler olarak kızı atmışız.Valla ben gördüm herkes Deniz'e
    kızıyor Tuna'cılar da. Yok neden böyle güzel seven erkeği görmüyormuş?
    Neden halen Yiğit diyor? diye çok yorum gördüm.
    Şunu anlamıyorum Tuna çok güzel seviyor , yok Tuna hakediyor.
    Pardon da Yiğit'in sevgisinin neresi kötü.
    Adam bilmeden ilk aşkına tekrardan aşık oldu.Bu çok güzel bir durumdur.
    Bazı durumlarda olur iki tarafta unutmuş olur birbirlerini.Tekrar severler
    bir bakarlar ki ilk aşklarıymış . Ama bizim dizide durum öyle değil.
    Yiğit'e zaten ilk aşkın diye birini gösterdiler. Yiğit ilk aşkı sandığı kıza değil
    stajyer/asistanı sandığı yani gerçek ilk aşkına aşık oldu :img-in_lo
    Çok güzel bir konu aslında. Naif ve güzel işlenmesini istediğim dizi
    yalan rüzgarına döndü. Yiğit'i halen şuçlayanlarla aynı şeyleri izlediğimizi
    düşünmüyorum. Tamam başlarda Yiğit çok katı biriydi.Bazen haksız yere bağırdı ama kabul edin bazen de haklıydı. Gerçek hayatta Deniz'in yaptıklarını yapan birini direk kovarlar.

Biz Yiğit'e kızarken hep dedik ki aşık olunca acı çeksin.Şimdi
    acı çekme sırası Deniz'de . Deniz İrem'le görünce acı çekmiyor.
    gerçek ortaya çıkınca Yiğit'e biri gelsin o zaman çeksin acının en
    büyüğünü istiyorum. Yiğit afedene kadar pişmanlığını görmek isterim.

Bugün 2. fragman çıkıyor.Umarım güzel olur yoksa bölümü izleyip
    izlememekte kararsızım ama Gökhan'cığımın verdiği spoi de vardı.
    Umarım fragman güzel olur .Hatta özet ve resimlerde :img-wink:

umarım böyle bişey olur ve denizin aklı başına gelir
    ben şu iremin yalan intiharının daha epeyce çıkcağını düşünmüyorum umarım yanılırımda deniz zuzuluğun çoktan bittini idrak eder.
    evet tuna çok güzel seviyo tuna böyle hakediyor şöyle hakediyor işte tuna gibi sevmek metafor yaptılar adamı
    ee yiğit ne yapıyo bacanağı olarakmı öptü denizi:img-hyste. adam denize rağmen -ki deniz kendi ile adamı kendinden uzaklaştırıyo- yine denizini buldu buna ancak şapka çıkartılır:img-hi: tuna gibi seven çıkar eyvallah güzelde seviyo olabilir. ancaaak yiğit gibi bir adam çok nadir çıkar kim ilk aşkı başkası diye kandırılmışken yine kalbi gerçek olanı bulur. banada bu çok güzel ve özel geliyo başından beri zaten orginalindede ana konu buydu kız zaten adamı seviyodu olay tamamen adamın onu kalbiyle bulmasıydı güzellik naiflik burada yani. burada yiğitte buldu gerçek yerini :img-in_lo yanlız bulduğu kalp o eski kalpmi ben ondan şüpheliyim dengesiz deniz sayesinde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri