Sayfa 2/199 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
995 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    haruneda1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese Selam :img-wink:
    Şu öpüşme konusuna deginmek istedim.Evet Arkadaşlar daha önceki Dizilerinde öpüşmediler dogru düzgün ama bence bu tamamen senaryoyla ilgiliydi.Zaten Zeynepin dizileri Trt 1 deydi ve o kanalin dizilerinde genel olarak öpüşme yok.Kocamın Ailesininde yapımcısı istemiyordu öpüşme sahnesi aile dizisi diye.Burda yazılırsa güzel bir kiss bence ikiside oynar:good:
    http://hizliresim.com/r6RQM1http://hizliresim.com/nj27mRhttp://hizliresim.com/vXRE8p

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,761

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Yorum 2

Yoruma kaldığım yerden devam edersem

Neşeyi yola getirme amaçlı izdivaç işi değişik oldu tam bam teli aslında.
    Buna aklı veren Tuna oldu. Aslında düşünüyorum de irem ve deniz yalan atsalar da özellikle itme tarafından kafasının böyle şeylere çok basmadığı belli ne bileyim entrşks veya olay çözme fikri hep Tuna dan çıkıyor. Umarım bu durum ileride başımıza kötü iş açmaz.. Bi tek şu intihar kısmı iremin fikri oldu yani bildiğimiz kadarıyla kendi planladı ama onun dışında geneli tunanın bi kısmı denizin bu tüm karakterler değişime uğradığı içi Tuna ya kötülük yaptırmak açısından olur mu diye düşünüyorum zeki çünkü. Neşe bu sayede bertaraf oldu en azından şimdilik.

Cemalin gölge olması. Aslında gölge nasıl biri bilmiyoruz denizin garip ilgisi ve göze sokma ile ünlendi malum ama taktikler falann düşünülüncr cemal fena olmadı hani. Gölge ona bağlansa olurmuş. Diğer yandan deniz gölge diyordu bi tek kitapta yazanları baza alması ve bizim gördüğümüz Tuna ile alakasının pek olmaması düşünülünce pek bağ kuramıyorum. Neyse çokta ilgimi çekmiyor zaten.

Ama cemal in kendini role kaptırıp denizin söylediklerine kötü olması ve eve davet değişik olmuş cemali karakter olarak seviyorum göremiyorsuk çok iyi oldu bu açıdan.. Ve son sahne itibar ile umarım gölge muhabbeti biter artık. Yoksa daha çok duyarsak gölgelere geleceğiz ne bu

Yiğitin küçük yiğit ile konuşması ondan bi kerecik babasına katlanma izni alması güzel düşünülmüş. Hani küçük yiğit büyünce mutlu oluyor muyum dedi ya bence orada yiğit pek doğru söylemedi hani çıksa mutlu sayılmazdı aslında. Etrafında bi sürü seni seven olacak dedi ah bi bilse. Daha çok yalan atan var. Yine ona insanların seni üzmesine izin verme öğüdü de iyi oldu. Çok tatlı ve anlamlı sahne idi. Asıl önemli kısım kız isteme mevzusunda kız seviyor musun sorusuna sanırım seviyorum cevabı. Emin olmayan bi yiğit gördük

Ertesi gün herkes Asena dan bıkmış iken yiğitin dimdik ve kendini toparlamış olarak şirkete gelişi ile herkesin sevinmesi ve ona sarılmaları. Ne kadar da sevdirmiş aslında önceden düşünüyorum da ne kadar sıkılıyorlardı şimdi onu izlediler ve bu küçük yiğite etrafında seri seven bi sürü kişi olacak sözüne karşılık olmuş.

Millet yiğite sarılırken yiğitin gözlerinin denizi araması, ona bakmaya çalışması da güzeldi mesela. Helede gittikten sonra yiğit tam denize elini uzatırken araya gazini n girmesi ve onun elini sıkması da gözden kaçmadı tabi

Deniz odaya girince yiğitin senin sayende demesi, gülümsemesi ve bakışmaları güzel oldu. Sanki o ayağa kalkma ile duygularda netleşti gibi yani henüz farketmese de. Deniz tanışma işini duyunca afalladı erken falan dedi ama kendini toparladı bi. Süre sonra.

Bi süredir görmediğimiz yiğitin odasından bakışmaları yeniden gördük.

Sahte deniz ve Teoman karşılaşması ise soğukluk kokuyordu resmen. Adam anlama ya zaten resmen uzak durdu. Ve yine babanın aşkı görünce anlarsın demiştim yiğit anlayacak tavrı ve bilmediği şeyler vurgusu izledik yiğit baya kızgındı. Zorla durdu orda aslında ama bu tanışma olduğuna göre kız isteme baya yakın bence.

İremin tanışma oldu isteme önünde engek yok sözleri üzerine yiğitin tavırlar ve isteksizliği. İsteme olur muhtemelen ama bence bundan sonra asıl engel yiğit olacak gibi duruyor..

Deniz in Teoman ile karşılaşması ve konuşmaları. Aslında babanın susacağını artık biliyordum. Belki önceden ortaya çıkarır diyorum ama yok yiğite bu saatten sonra kimse demez bu gerçeği muhtemelen kendi anlayacak yada bizzat duyacak. Zaten babası anlatsa inanmaz. O net. Babasının denize yiğit seni seviyor sözü üzülmeyin sözü üzerine deniz için hala arkadaşım senin için tavrı çok sinir bozucuydu. Hani. Korkarım yiğit itiraf etse arkadaşımın aşkısın diyecek gibi.

Tam deniz düşüncelerde iken yiğitin gelmesi ve kırmızı kamyon korna sesi ile yiğiti. Görüp Alyazmalım hayali. Güzeldi hayal. Deniz ne haddine gibi konuştu ve sonra kamyondan istifade edip kaçtı. Yiğite onu görmüştü ama kamyon gittikten sonra görmedi malesef. Keşke kaçmasaydı deniz orda. Yiğit belli ki yanına gelecekti.

Ve son sahneler otobüste deniz Tuna ve yiğitin arabasına binen irem gördük.

İremin ve yiğitten başlarsam irem neşeden sonra geldi yiğitin arabasına ve yiğiti zorlamaya başladı beni seviyor musun diyerek. Yiğitten soğuk bi evet cevabı aldık. Başka birisi mi var sorularına direk hayır demeyen yiğit vardı bana ne soruyorsun dedi yok demedi. Ve İremin ilk öpüşme olsun deyip yaklaşması ile. Tam o esnada denizi görüp iremi itmesi. Güzel hamle oldu aslında. Aklında dahası gözünün önünde deniz varken yapmadı bunu. Zamanında bunu çok isterken üstelik. Büyük gelişme oldu doğrusu.

Deniz ve Tuna sahnesinde ise gölge muhabbeti bitti diye sevindim. Denizi bi ona bi buna yapmaları çok can sıkıcı bence

Denizin kendini çekmemesi durumunda ise bence kendini zorluyor gibi. Hani tüm olanlar sonrası, yani yiğitin o halleri, babanın söyledikleri ve iremi verilen söz, onun acı çekmemesi durumu falan düşünülürse ve az öncede yiğitin görüp arkadaşın sen mutlu ol diye söylemişken.
    O an sanki kendini buna zorunlu hissetti gibi. Hani başkasına sığınırsa aradan çekilirse olur gibi. Doğru veya yanlış ama öyle gibi yaptığı. Birde yiğit ona kayarken iremi düşündü gibi.

Ve bu açıdan hem kendine hem yiğite sıcak çektirecek belli. Yani zaten çektiriyor o ayrı.

Bence Tuna bu sığınma durumunu kabul ederse anca kendine yazık edecek denizin aklının kalbinin kimde olduğu belli. Deniz kendine bi çıkış arayarak gölgeyi öne atrı zaten. Birde Tuna gölgeyi açıklama konusunda neden tereddüt etti ki.

Deniz aslında farkında değil ama gölgenin yazdıkları denizin yiğitin e dokunuyor, onu anlatıyor, hani onun sözlerini benimsese bile içinde yiğit vardı yani. Bu son durumlarda boşluğu dolduracak bi şey ararken gölge dedi aslında.

O boşluk öyle kolay dolmayacak bence ama yani niye gerçekleri geçtim hayallerde bile bu kadar dağılırken unutmak silmek zor. Eğer bu aşamadan sonra Tuden olacak ise bu bence yiğitin unuttum oyunu olacak. Kendine ve etrafına bunu anlatmaya, yapmaya çalışacak ve bence bu sefer karşısına yiğit engeli çıkacak malum adım adım geliyor. Aynı şekilde yiğit de irem ile olsa bile aklında asistan deniz olacak bu haftaki gibi iki arada kalacak.

Gelecek bölüm olacak dörtlü takılmada bunu daha çok göreceğiz gibi yanlarında irem ve Tuna olsa da kalpler başka atacak bir yerden sonra kendilerini zorlayacaklar. Ve deniz acaba kendine adım adım yaklaşan yiğite ne kadar kayıtsız kalacak

Evet belli ki can sıkıcı şeylerde olacak ama onlar öyle izlemekte zevkli olacak. . Hani yiğit eski yiğit olsa bu biraz kolay olurdu ama duygular gelişen bi. Yiğit varken izlemesi baya iyi olacak

Bu süre zarfında irem ve Tuna kendilerine ettikleri ile kalacaklar. Bu bölümün en büyük getirisi sanırım bu

Yani öyle olmasını istiyorum umarım bu can sıkıcı durumlarda bizi fazla yormazlar.

Fragman yorumuna gelince irem yiğite asistandan hoşlandığını ima ediyor yiğite o yüzden hiç tanımadığım biri gelecek asistanım olacak bende ondan hoşlanıyorum diye dalga geçiyor aklı sıra. İtiraf olacağını sanmam. Denizin yiğite olan sözleri ise ya hayaldir yada Tuna dan falan bahsediyor. Bence sırf iremi. İkna etmek için bile hayatımda Tuna var diyebilirim. Zaten geçen bölüm irem özel randevuyu sormuştu. Öyle inandırabilir

Öpüşme konuşuluyor ama bence erken. Ama yakınlaşma bi şekilde olabilir. Neyse bekleyelim bakalım ne çıkacak

Yazacağım unutuyorum bana geldi ama malum bi işe pek yaramadı. Evet belki sorun çözülecek ama bence yiğitin en iyi analiz edecek kişi amca yani o kötü günlerinde yanında olan, o otoriter iyğitin olmasını sağlayan evreleri en yakından tanıyan ve onu en iyi anlayan asıl kişi o bence. Yani ne zaman olur bilmem ama bence amca gelmeli.

Şimdi olmasa bile daha sonra mesela geçerli ortaya çıktığında falan gelebilir yani Amerika daki yiğit ile bu son yiğitin nasıl bu halde olduğunu yani denizin onu iyi ettiğini ve gibi olabilir. Yani aslında daha öncede olabilir yiğitin konuşturmak dertleşmek için. Bence iyi olur. Baba şu an bi tek yalana ortak oldu başka bi işlevi olmadı. Yiğiti açacak kişi amca olabilir diye düşünüyorum. Yani bundan sonra duygu karmaşası daha yoğun olacak malum hani deniz ile irem arasında kalıp hatta belki kendini suçlama kısmında biri gerekecek bence.

Son olarak da bölüm bütün olarak yiğit bölümü olmuş aslında. Hem komedi hem duygusal açıdan adım adım gelmiş. Gülerken yıkılırken her halinde başarılı oynamış Gökhan bey. Bi kere daha şapka çıkardım oyunculuğuna. Kendini gösterdiği en iyi bölüm olmuş her açıdan. Bi daha o eski günlere dönmeyiz umarım. Yani onu görmediğimiz ve ya saçma sapan durumlarda
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    Fts88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Come Back BEŞİKTAŞ :)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tuuuna :img-eat:

Durum:
    Fts88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Come Back BEŞİKTAŞ :)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne kadar doğal çıkmışlar bir Zeynep eksik

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Oncelikle herkese hayirli gunler diliyorum. Haftanin ortasina gelmis bulunuyoruz, acaba diyorum bugun bir fragman daha cikar mi diyorum? :icon_whis

Sevgili Fts88,

Paylasimlar icin tesekkurler, gercekten cok dogal cikmislar. Orda hangi sahne cekildi acaba? Zeynep'in sahnesi yoktu galiba, bu uclu oyle karsilasmis olabilirler de :img-wink:

Benim icin su ana kadar takip edebildigim kadariyla belirsizligini koruyan konular sunlar:

1- Yigit'in Deniz ile balon sisirdigi resimde parmaginda yuzuk olup olmadigi. Yuzukler takilmis olabilir. Soyle ki; Yigit Irem'i opmekten vazgecince Irem hisimla arabadan inmis gitmis olabilir. Yigit'te gunu kurtarmak icin son careyi yuzuk takmakta bulmustur.

2- Yigit ile Deniz'in yari karanlik twitter da paylasilan resmin sonunun nereye varacagi. Sosyal medyada azicik baktim da o sahnede bir opusmenin oldugunu yaziyor herkes. Cogu kaynaklarim saglam olacak felan yazmislar. Sahsen ben su an itibari ile bir Yigit Deniz opusmesi istemem. Deniz herkese ordek misali dudaklarini uzatirsa isimiz var cunku. Hadi Yigit'e hala asiksin da o sebepten diyelim, Tuna'ya ne amacla dudaklarini uzattigi belli degil. Yani Yigit'e asik da hala cok asik mi orasi mechul. Ben bu ikilinin gercek anlamda birbirlerine asklarini anladiklari anda opusmelerinden yanayim. Yoksa istemem. Deniz Tuna yakinlasmasindan sonra senaristlerin Deniz Yigit yakinlasmasi yazmis olmalari yuksek bir olasilik ama ben almayayim.

Yigit'in askina inanilmiyor, Tuna severler Tuna'nin askini daha buyuk goruyorlar ama Yigit'te askinin buyuklugunu kanitladi bana. Hem de Irem'i opmeyerek. Deniz kendisini sevmedigi halde baska birinin dudaklarina birakmak uzereyken, Yigit Deniz sandigi Irem'den, Deniz'e olan aski yuzunden uzaklasti, opemedi. Insanlarin gormek istemedigi nokta bu. Bana gore Yigit'in askini benim icin mukemmel yapan kisim da budur. Cunku gercek anlamda baskasina asik olan insan, bulusturamaz dudaklarini baskasiyla.

Bu bolumden sonra anladim ki, Yigit Deniz'ciden cok Yigit'ciyim ben. Artik Deniz'de pek umrumda degil yani acikcasi :whistle2

Sayfa 2/199 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri