Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon
995 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Seviyor Sevmiyor (ATV)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    1 Mesaj

Yeni başlığımız açılmış.Bu baslik ilk bölümlerdeki gibi keyifli yorumlar yaptığımız bir başlık olur inşallah. Umudum az olsada yinede iyi düşünmek gerekiyor. Çünkü böyle farklı bir hikayeli dizinin elimizden kayıp gitmesini istemiyorum. Güzel yazılırsa unutulmaz bir dizi olabilecek bir hikayeye sahip.

Bugün paylaşılan fotoğraf sonrası başka şeyler düşünülmüş burda ve sosyal medyada gördüğüm kadarıyla. Olabilir tabiki belkide Deniz için böyle bir şey İreme karsi yardım etmek işinden vazgeçme ve kendini sorgulamasına sebep olabilir. Ayrıca geçen bölümde çok hayal kurdu Deniz bunun için bu yüzden böyle bir sahne yakında olabilir. Bence onların bir bakışı bir sarılması bütün yakın sahnelerin üstünde duygu hissettiriyor bana ve bize o yüzden hemen olmasada olur benim için. Ilerde olacaktır zamanı gelince illaki . Benim icin ozel ve unutulmaz bir sahne olmasi önemli olan.

Asil onemli olan Yiğitin istediğimiz,beklediğimiz Yiğit olmaya başlaması. Denize bakışının değişmesi,ona derinden bağlanması,yanında huzur bulması ve İremle iken bile onu hayal etmesi. Yiğitin değişimi çok ilgi çekici merak uyandırıcı bir konu bu güzel anlatılır inşallah. Altıncı bolum Yiğiti bizim için çok önemliydi ya o Yiğit bu bölümde de vardı(hatta daha da fazlasiBu da çok mutlu etti ki bu Yiğit daha da yumuşak ve de Denize daha derinden bağlanmış bir Yiğit. Yiğitin ilk askina sadakati çok büyük. Diğer yandan da stajyer Deniz var ve ona aşık oldu bunun da farkına varmasi sürecini izlemek güzel şey. Yiğit ilk aşkına farkında olmadan yeniden aşık oluyor bu çok özel bir sey. Ve bu yüzden farklı ve özel bir hikaye Deniz ile Yiğitin hikayesi.İnşallah özenle anlatılabilir bu hikaye.

Yarın da ikinci fragman gelir heralde.Ben hala bölümde beğendiğim sahneleri yazamadım çok olunca yazmak ta zor oluyor.Çok özel sahneler oldu tekrar tekrar izlenecek o yuzden yazmam lazım. Keşke Deniz ile Yigit adina hep böyle güzel sahnelerle dolu bölümler olsada yazmasam da olur :img-wink:

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,253

Aldığı Beğeni: 2,034

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Yorum 1

Geç kalmış bölüm yorumu yeni sayfaya kısmetmiş. Hayırlı olsun

Bölümün tamamını izleyip Genel olarak bölümü beğendim. Bi kaç şey dışında sıkılmadım izlerken. Belki sonradan izlemenin de etkisi oldu bilmiyorum.

Yiğitin babasının denize olan sözlerinden yiğitin nasıl işkillenmeyeceğini düşünüyordum. Babasını görüp orayı terk eden bi yiğit gördük bu sefer bununla kapatmışlar durumu. En azından duyup ta duymamak yapmamışlar. Denizi beklemeden çekip giden bi yiğit.

Babasından sonra yiğit kendini ringlere attı öfkesini atmak istedi belli ki. Yada daha çok canını yaktı. Deniz sayesinde dest ek olmak için irem gitti oraya güya irem olarak denizde bağımsız olarak onun yaralarını saracaktı. İrem bile buna inanmıyordu ki deniz ikna etti iremi ve gitti oraya.

Yiğit yumrukları yerken irem güya onu ayağa kaldırmaya çalışıyordu ama arada kendi acıları olduğunu da dile getirdi tek acı çeken yiğit değildi. O an bile kendini düşünen bi irem gördük. Ama yiğite bu pek işlemedi tam nakavt olacağı anda deniz aslanı asistanı gördü.o kalk, yıkılma, ayağa kalk diyordu ve yiğit kalktı ve o andan para kazandı da. Ve aslında bu an bile yiğit için büyük bi kırılma idi. İrem kendinden bildi baya sarıldı yiğite. Hatta eve gelip denize anlattı beni seviyor artık eminim. Diye.

Burada parantez açarsam irem neden emin oldu orada adama sarılan kendisi idi. Üstelik daha önce de olan bi şeydi. Ben ayağa kaldırdım yiğit beni seviyor mantığını pek anlamadım ama akabinde denize kötüyüm, sana ihtiyacım var bulur gel deniz diye mesaj atan yiğit İremin düşündüğünün aksi olduğunu bize gösteriverdi.

Ve deniz bunu görerek İremin ona destek konusunda başarılı olmadığını bilerek yine de gitmedi yiğitin yanına.eğer girse oradan da güzel sahneler çıkardı eminim.

O akşam anlamıştı yiğit aslında onu iyi edecek tek kişinin asistan deniz olduğunu bunu da aslında sadece yazmıştı mesajında. Bunu duymakta büyük bi şeydi bence.

Gitmeyip ring hayali kuran deniz. Belki o an yanında değildi ama hayallerinde yanındaydı ve onu ayağa kaldırdı deniz. Gerçekte de öyle olduğunu nereden bilecekti ki. Ve hayal öpücük aşamasına kadar gelince pes edip telefonu çekmeceye geri attı.

Çok yazmak istemiyorum aslında ama tuna ve deniz konuşmasının mantığı ne kadar doğruydu acaba. Hani bende başkasından hoşlanabilirim mantığı ile insan birinden hoşlanır mı. Hani yiğiti aklından kalbinden atmak için resmen bi aday arayış konuşması yaptılar. Arasa bulsa unutmaya yaracak mı yani. Ol deyince oluyor mu bu işler. Yiğit geçemeyecek mi kalbinden o zaman. Ve en önemlisi kalp arayarak mı buluyor sevdiğini, seveceğini de sipariş ediliyor anlamadım. Aday konusunda Tuna kendisini düşünürken deniz ise hoşlanabilirim diye gölgeyi seçiyor aynı anda söylüyorlar. Ben bunu severim oldu sevdim gibi bi şey mi bu anlamak zor. Kalbine söz geçiyorsa istediğin adamdan hoşlan deniz demeden edemedim izlerken. Yalnız ben yaralarına merhem olamam görüşünden sonra hoşlanacak aday olarak belki yiğitin unutur diyerek kendini düşünme ve durumu başka bi anlama mı geliyor ben anlamadım. Bu durumda yine yara bandı durumu yok mu ortada

Sabah yiğitin işe gelmemesi üzerine edilen merak tam deniz ararken yiğitin bitik bi halde gelmesi fena geldi bana da. Orada deniz o an anladı akşam gerçekten ona ihtiyacı olduğunu yiğitin ve affet beni dedi kendi kendine. Keşke gitseydin deniz.

Yiğitin o anda n itibaren işi umursamaması, lakayt tavrı ve denizi patron ilan etmesi. Aslında hiç yiğitten beklenmeyecek bi durumdu hali ile herkes bi kaldı öyle. İşkolik adam ne hale geldi. Bence yiğitin o hali herşeyi anlatıyordu.

Ortalarda görünmeyen Asena hanım tam gününde gelmiş dergiye inanın. Asenanın yiğit ile görüşmesi. Yiğitin o oturuşa koptum orada bi yiğit kafası alırım dedim resmen. Denizin açıklama çalışmaları ayrı olaydı zaten. Ayak kalbe terapisi de varmış öğrendik. Sandalyeden kalkmak, koltuktan kopmak. İstediler mi vaazı yerleri iyi yazıyorlar bence bu kısım süper olmuş. Yiğitin Boks sayısını ciddiye alsalardı iyi olurdu belki bu sefer yiğiti yine görürdük ve deniz olurdu gercekten. Bana yetmedi oralar.

Tunanın gölge için cemali ikna etme çabalarında eğlenmedşm onu yazayım önce. Yani temizlik hastası diye tunanın o iğrençlikleri yapması ne bileyim midemi kaldırdı benim pek bu durumlardan hoşlanmadığım için sanırım. Ne bileyim daha faklı olabilirdi gibi geldi bana.

Denizin yiğitin odasına girip yiğiti yerde otururken bulması. Yani baştan izlediğimiz yiğit düşünülürse o yere oturmalar büyük değişiklik. Yamacıma otur diyor birde. Pek tatlılardı o sahnede kulaklığını denize vermesi ve ellerim bomboş şarkısını söylemeleri. Yiğitin deniz taklidi de güzeldir mesela. Yiğit bey diyor :img-hyste Şarkı kısmı güzel ama kısaydı. Yalnız hissettiğinde dinlemesi de ayrı anlamlı olmuş. Sonraları hep yalnız olması da cabası yani kalabalıkta ve yalnız..

Deniz onu toplantı iş deyince işi salla tutumu da öyle. Bildiğin pes etmiş durumda idi herşeyi.

Şarkıyı dinlerken güzel deyip sonra şarkı diye vurgu yaptı ama biz orada anlayacağımızı anladık. Kimseye çaktırmayız aramızda kalır söz deniz duymaz :-):img-hyste

Ben yiğit bey olmak istemiyorum sen yiğit bey ol dedi yiğit denize keşke orada bi hayale falan bağlanıp yiğit olan bi deniz görseydik çok hoş olurdu. Madem hayallerle gidiyoruz denizin gözünden bi yiğit alabilirdim. Sadece yiğit bey olarak emrediyorum ile kalmayabilirdi hani. Neyse yiğit için işe yaradı toplantıya gitmeye karar verdi.ama ruh halimin tipine yansıdığını pek bilmiyordu baştan aşağıya kendini süzdüğünde ve telefonla baktığında gördük.

Sonrası da hoştu mesela denizin ustalıkla yiğitin toparlama çabaları, traş etmesi, gömlek ve ceket giydirme olsun, kravatı takma olsun, saat falan olsun. Onlar izlerken kiralık aşk aklıma geldi defne Ömer için yapıyordu bu gibi şeyler o zaman beğenmiştim burada da yiğit ve denize çok hoş olmuş. Bildiğin kısa zamanda değişim oldu. Yalnız sakalları gerçekten kesseler fena olmaz herhalde yada en azından aralar düzelsin bazen fena oluyor

Yiğitin o toparlanmış halini görüp yine hayallere dalıp bu sefer nen var kuzum temalı sahneyi beğendim. Elde bi tel çiçekle gelen yiğit ve yakınlaşma. O arada yiğit bi dur allasen bana benzeme diyen denize koptum. :img-hyste Yalnız harbi bu öpüşme aşamasında son bulan hayallerin sonu nereye varacak merak ediyorum.. Yiğit uyandırana kadar geliyordu öpücük.

Toplantı yolu sahnesinin tamamı güzel olmuş. Komutlar ile yiğite yön veren deniz güzeldi zaten yazmıştım. Yiğitin gülümsemesi olsun. Ama toplantı yolunu geçip muzurca yola devam eden yiğit daha süper olmuş. :happy0064

Denizin beni indirin dedikten sonra yiğitin dilin indir diyor ama gözlerin indirme diyor tavrını daha bir beğendim sonra gaza basıp yola devam etmeleri tabi bilmedikleri arkalarında bi adet irem varlığının olduğuydu.

Kafeye geldiklerinde yürümeyen toplantıya gitmek isteyen denizi elinden tutup içeri götüren yiğit candır ya. Azıcık fırsatçı mı oldu ne bizim oğlan. Yok canım deniz yürüyemez, takılır düşer sakar malum diye yapmıştır iyi niyetten canım.. :img-hyste Şaka bi yana yarabandı sahnesinden sonra bu el tutma süper olmuş.

Yerin hala anılarındaki gibi dolduğunu görüp anılar canlanınca denizin elini daha sıkı tutması da gözlerden kaçmadı tabi. Tabi yine her adımda İremin buna şahit olması birikmiş bütün alacaklarımızı tahsil etti. Çok beğendim.

Masaya oturduktan sonra o son günü anlattı yiğit ağlaya ağlaya. Ben dağıldım orada. Adama ağlamak yakışıyor diye bize yapmayın bunu ya yürek dayanmıyor. En güzel gün en berbat şekilde bitmiş. Küçük bi. Çocuk için büyük yıkım, annesini, ardından babasını da kaybettiği gün. Zor yalnız yiğit mesele içki diyor ama bana sanki o tartışma sebebi farklı gibi geliyor. Sanki yiğitin bilmedikleri var gibi babası da bunu vurguladı sanki. Birde şu geldi aklıma hani o kaza olmuş ya yiğit en son kaza yerinde mi gördü ki annesini yani orada mı öldü acaba kadın. Babasının tavırlarından falan bi şey anlatmaya çalıştığı belli ve birde acaba kadın ölmedi de öldü mü de di diye düşündüm izlerken kadın çıkıp gelebilir mi diye. Yani öyle olmasa bile kaza sebebinde yanlış veya eksikler var bu kesin gibi.

Yiğit o günlere gidip çözmek istediğinde denizin bağırması çok başarılı olmuş ikili o sahnede devleşmiş zaten. Yalnız deniz bağırırken sanki yiğite görmedikleri konusunde da bağırır gibi hiçbir şey bildiğin yok diye diye bağırdı. Bilmesini istemeyen kendisi idi üstelik belki kendine de kızdı yada göstermeye çalıştı geçmişini sil, aşklar biter, iyiler kaybeder, kötüler kazanır derken kendi yaralarını da kaşıyordu belki de. Ama iyi sarstı yiğiti. Toparlan dedi, ya küçük yiğit olarak ya da koordinatör olarak gel yarın ben gidiyorum dedi.

Ve o an yiğit kendine gelip kolundan tutup sarmaladı denizi. Aslında öpmek istiyordu o ayır tabi. Yanımda kal, yalnız bırakma, gitme, sana ihtiyacım var diyerek. Çok güzeldi. Önce geçmiş bölüm, sonra mesaj ve bu sahne adım adım geliyor yiğit denize doğru bu çok belli. Deniz ile tamam oluyor. Sözler aslında çokta düşünmeden çıkıyor net çıkıyor ya dilinden bu çok anlamlı.

Düşünüyorum da yiğit şimdi aşkın ilk evrelerinde, böyle duygusal anlar da bu sözleri böyle sıralayıp, eritiyor ya hani konu aşk ilanı olunca nasıl olur acaba. Nasıl sözler dile gelir sahne nasıl olur. İnsan düşünmeden edemiyor

Ve bu sahne dizinin gelmiş geçmiş en iyi sahnelerinden bence..
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    haruneda1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni Başlıgımız hayırlı ugurlu bol YigDenli ve cok az Irem ve Tunalı olsun insallah:img-wink:
    Tunalı derken az TuDen demek istedim yanlız seviyorum ben aslında Tunayı.Bölüme gelelim ben genel olarak begendim sadece bir kac sahne beni sinir etti.Ama olsun Gökhan bey icin yine izlenir bu dizi :img-in_lo
    Hele bi insana aglamak bukadarmı yakışır.Yigit aglıyor benim gözlerimde doluyor.Cok iyi bir oyuncu Kocamanın Ailesinde de mükkemeldi oyunculugu :good:
    Birde tabi Zeynep hanımla uyumda kusursuz.Onlari izlerken kendim den geciyorum :img-in_lo
    Ama Denize cok Kızıyorum maf etti Yigiti.Yigit karekterini toparlayın dedik ama bu seferde Denizi batırdınız sayın senaristler.Şu güzelim cifti bi agız tadıyla izletmediniz ya nediyeyim :img-tomat
    http://hizliresim.com/r6RQM1http://hizliresim.com/nj27mRhttp://hizliresim.com/vXRE8p

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    93

Aldığı Beğeni: 544

Bahsedilme
    5 Mesaj

Daemon: şimdi real madrid arkadaşım ve lazkuzi arkadaşım yanlış bilmiyorsam daha önceki dizilerinde ne zeynep nede gökhan (gökhan bi kere öpüşmüş sanırım) öpüşmemişler. Burda öpüşme olsa bile uzaktan kara gölgeli olacak. kesin bölüm sonu olacak.

Gökhan beyi daha önce izlemedim ama zeynep beni böyle sevde oynarken bir kere öperken görmüştüm. Ama minnacık bir öpücüktü.. Burda ne olur bilemem

Zaten gökhan bey bu dizide her haliyle çok başarılıydı.. Hem komedi de hem dramda fazla başarılıydı :865323 Mesela Tuna yı sadece komik anlarda seviyorum.. Dramda çok iyi değil. Önceki dizisinde gördük..

Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)