Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Justinhenin'cigim duygular karsilikli 🙆 Bilmem ki niye Gökhan'a sarildi bu kadar. Adam fanlarini sevip cevap veriyor, karakterini seviyor yani bunda ne var anlamiyorum. Bazilari nereye saldiracaklarini sasirmis durumdalar.

Sevgili Lazkuzi,

Benim anlamadigim ya da mantigimin almadigi (mantik kaldi da sanki dizide 😂&#128514 bir durum var. Tuna ile Deniz illa sevgili olduklarini neden isyerindekilere kanitlamak zorundalar? Yani Yigit yokken de mic mic hep dip dibeler neden yani? Isyerinde birisi İrem'e yetistirir diye mi korkuyorlar? Hadi Nese var ama onunda amaci baska. Disarda niye hala sevgili gibi davraniyorlar? Tuna niye ver bir yanak diyor ve Deniz akillisi niye yanagini uzatiyor? Kimseler sizi gormuyorken agaclara kuslara mi rol yapiyorsunuz? Tuna bunun bir oyun olduğunu bildigi halde neden hala sevgili ayagina yatiyor bunu hic anlamadim.. Deniz akilli olsaydi zaten disarda rol yapmamiza gerek yok sadece iki iyi arkadasiz derdi. Yine Deniz hep Deniz 😬😬😬😬😠

Durum:
    LAZKUZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ARNAV&KURSHİ
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Rosallix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Justinhenin'cigim duygular karsilikli 🙆 Bilmem ki niye Gökhan'a sarildi bu kadar. Adam fanlarini sevip cevap veriyor, karakterini seviyor yani bunda ne var anlamiyorum. Bazilari nereye saldiracaklarini sasirmis durumdalar.

Sevgili Lazkuzi,

Benim anlamadigim ya da mantigimin almadigi (mantik kaldi da sanki dizide 😂&#128514 bir durum var. Tuna ile Deniz illa sevgili olduklarini neden isyerindekilere kanitlamak zorundalar? Yani Yigit yokken de mic mic hep dip dibeler neden yani? Isyerinde birisi İrem'e yetistirir diye mi korkuyorlar? Hadi Nese var ama onunda amaci baska. Disarda niye hala sevgili gibi davraniyorlar? Tuna niye ver bir yanak diyor ve Deniz akillisi niye yanagini uzatiyor? Kimseler sizi gormuyorken agaclara kuslara mi rol yapiyorsunuz? Tuna bunun bir oyun olduğunu bildigi halde neden hala sevgili ayagina yatiyor bunu hic anlamadim.. Deniz akilli olsaydi zaten disarda rol yapmamiza gerek yok sadece iki iyi arkadasiz derdi. Yine Deniz hep Deniz 😬😬😬😬😠
    Dedin ya mantik iste ondan dolayi bu sahnelere maruz kaliyoz yoksa su ana kadar izlediğim mantik bakimindan yoksun tek dizi özellikle bunu 15.bölümde gördük nnüfus cüzdanısahnesi şirketteki calisanlarin saçma sapan hareketleri yigitin her bölümde saf olduğunu gösteren halleri ve denizin oteldeki halleri iremle ne güzel sevindiler öyle çok hoşuna gitti iremin yiğitler evleneceğini için yatakta bile zipladilar:img-tomattunayla sevgicilik oyunu niye yapti bu kiz yiğit ve ireme kanitlamak için ikisi de etrafta yokken buket için biz sevgiliyiz al iste buda kaniti diye bu sahnelere maruz kaldik nneşeyi de bilmiyor ki iremin kankasi olduğunu kime niye ispatliyorsun sanane demek bu kadar mi zor :img-tomat
    Deniz niye tunayi yanagindan opturdu orasi da ayri muamma herhalde bi erkek tarafından öpücük almayi çok seviyor diye düşünüyorum yoksa başka bi aciklamasi yok dun tuna yanak değil dudak deseydi ona da izin verirdi :img-tomatsimdi deniz hanim annesine de ben tunayla çok mutluyum diye orda da tunacagiyla sevgicilik oyunu en güzel inden oynar bol bol el tutusmali opucuklu :img-tomat
    Bu dizide mantik aramayi çoktan biraktim niye izliyorum onu da bilmiyorum niye katlaniyorum onu da hiç bilmiyorum sanirim gökhan alkan için :img-wink:gökhan alkani diziden alsak benim için hic bi şey anlam ifade etmez hatta dizi karsima cikarsa direk başka kanala gecerim

Durum:
    Nehir1415 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    bal gözlerde
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

öyle doluyum ki şu anda. içimden gelmiyor hiç bölüm yorumu yapmak. burda en güzel şekilde yazılmış zaten bölümle ilgili eksikler. sadece şunu kendi adıma tekrar etmek istiyorum..

Deniz Aslan sen bir hayal kırıklığısın!

yeni bölümle ilgili içimde küçük olsada bir umut vardı. hikaye belki toparlanır. belki artık sinir olmadan izleyebilirz. mutlu yorumlar yaparız. kendimi kandırmışım. sonuç yine ve yeniden hayal kırıklığı oldu. güzel başlamıştı aslında bölüm. ah evet fena değil demiş hatta Yiğitin gidişi ile duygulamıştım ama kimlik mevzusu ortaya atıldıktan sonra bölüm tam bir faciyaya dönüştü. çıldırmamak elde değil.

seviyor sevmiyor güzel başlayan ama sonra batırılan bir dizi olarak tarihe geçmesini hiç ama hiç istemiyorum. konduramıyorum. kıyamıyorum. ama sanırım böyle düşünen sadece biz sadık izleyenleriz. reytingler gidişatın hiç iyi olmadığının sinyallerini veriyor. bu kadar kötü bir sonuç beklemiyordum açıkçası. üzgünüm hemde cok üzgün. seviyor sevmiyora hiç ama hiç yakışmayan bir reyting bu. çok yazık gerçekten. haftalarca birinciliği koruyan ve en önemlisi oyuncuların ödül aldığı bir diziye yakışmadı hiç bu sonuç. başarılarından dolayı ödül almışlardı. bizleri bu uyarlama hikayede başarılı oyunculukları ile güzel duygular yaşattıkları için. onlar adına çok mutlu olmuştuk. ama senaristler ne yaptı. hikayeyi rezil bir hale getirdi. ne kadar utanç verici. eminim ki oyuncularda bu senaryodan memnun değiller. ama yapılcak birşey yok. ne yazılırsa onu oynuyorlar ne de olsa. ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarından eminim. hepsi çok başarılı. bu yönde bir sitemim yok. herşey çok farklı olabilirdi. oyuncuların potansiyelini iyi kullanamayan senaristler utansın.

ben dizimi kaybetmek istemiyorum ama umut etmekten yorulduğumu fark ettim..

kabul edelim ki özellikle son üç haftadır bölümler daha da kötüye gidiyor. özensiz, baştan savma yazılmış sanki bölümler. mantık hatalarından bahsetmiyorum bile. bunun faturasını da almış oldular hemen. yazıklar olsun gerçekten. müptelası olduğumuz dizinin yaratıcılıktan uzak, beceriksiz senaristlerin elinde heba olduğunu seyrediyoruz ve elimizden hiçbirşey gelmiyor. kabus işçileri beceremedi bu ortada. dramın dibine vurduk. sinir harbi yaşatıyorlar insana resmen. etkisinden kurtulamıyorum. kovmak için ne bekliyorlar acaba?? evet senaryonun toparlama şansı var hala diyorum ben ama bu senaristlerle değil!! sil baştan diyebilseydik keşke...

şu anda diziyi izleyen sırf oyuncular hatrına izliyor. Gökhan, Zeynep ve Yiğit hatrına. sabırlar git gide tükeniyor. sevdik ve benimsedik karakterleri ama o kadar bozuldu ve saçma sapan hale konuldu ki. nasıl hayal kırıklığı yaşıyorum anlatamam. özellikle Deniz karakteri senaristin elinde paçavra edildi. esas kız dediğin böyle mi olur?? Deniz Aslanın yeri çok başkaydı bende. hayatta figuran olmaktan çıkıp aşkı ile güçleşen, özgüven kazanan, güçlü, kararlı, istikrarlı, hayalleri peşinde koşan bir karakter haline gelmesini izlemek isterdim..nerde o Deniz Aslan?? nasıl bir kadın izliyoruz şu anda? nasıl bir örnek karakter?

hatırlıyormusunuz... "bir gün pencerenden dışarı bakarken çok acı birşey fark ettim. hayat bir film değil dolaysıyla bende bir kahraman değilim. gözlerini aç ve gerçeği gör Deniz! ..evet hayat bir film değil. bende bir kahraman değilim. ben spot ışıkların altında olmayı hak etmeyen gereksiz varlığı yada yokluğu belli olmayan bir figüranım sadece.."

acaba senarist denilen şahızlar dizinin orjinalini izleme zahmetinde bulundu mu hiç?..sanmıyorum. Deniz Aslanı kim hiç anlamamışlar belli...

ellerinde o kadar güzel malzeme varken neden kullanamıyorlar aklım almıyor. düşündükçe sinir oluyorum. yapımcı neden buna dur demiyor? neden o kadar tepki geldiği halde müdehale etmiyor? yada her kim sorumluysa. kanal için elbette hava hoş bir dizi gider diğeri gelir. ya seyircinin hayal kırıklığı ne olacak. aptal yerine konulması ne olacak. bunun önemi yok tabi değil mi..seyirci önüne ne verirsen yer hesabı. aklımızı kullanıp mantık aramamız da bir hata degil mi?

çok fazla yerli yapımları izlemem. tövbe ettiriyorlar insana. yine hataya düştüm. keşke böyle bağlanmasaydım. SS farklıydı, herşeyi ile başta mükemmel bir uyarlama idi. Aksel&Hakan ikilisi dengeyi kurabilmiş akıcı ve insanı yormayan naif ve eğlenceli bir hikaye yazabilmişlerdi. eklenilen sahneler ise aslın dokusuna uygun göze batmıyordu hiç bir zaman. ustaca işlenen hikayenin etkisi çok başka olur ki hala o tatları özliyoruz. ama şimdi geldimiz nokta içler acısı. keşke böyle olmasaydı. uyarlama demek için bin şahit ister. bütün izleri yok ettiler. adamı rezil etmeyin de koreli senaristin adını kullanmayın bari.

yanarım yanarım da o güzelim YiDen sahnelerini izleyemeyeceğimize yanarım. Gökhan ve Zeynep bu kadar güzel bir uyum yakalamışken yazık gerçekten. bu ikiliye güzel sahne yazıldığında ortalık alev alıyor. bölümde topu topuna belki 10 dakika izledik. Serdar Ortaç şarkısı hiç olmamış ve diğer olumsuzluklar sonucunda kendimi sahneye veremedim ama sarılma sahnesı tek başına muazzamdı. Yiğit Balcı sen çok özel bir adamsın dedirtti yine. adam ağlamaktan helak oldu. gözpınarları kurudu be. zalim Deniz...ama yetmiyor işte. burda bütünlük önemli. mantık hataları ile dolu boş bir bölüm izledik. üzerinde konuşmayı bile değmez. bezdik gerçekten. benim için en önemli ve hikayeyi mahveden zayıf halka Deniz Aslandır. Deniz karakterinin bu kadar aptal, kararsız, dugusuz, tutarsız, vurdumduymaz, umursamaz, rahat olmasından bezdim!!. Yiğitin gerçekleri öğrendikten sonra süründürmesini çok istiyorum. hepsinden acımasızca hesap sormasını çok istiyorum. içimde kalır. birşeyler eksik kalır yoksa. ama bunu görebilecekmiyiz? meçhul..her halükarda ikisini başka yapımlarda da takip ederim artık ama Yiğit ve Deniz gibi olamaz hiç bir zaman ve başka partnerlerle böyle sevebileceğimi düşünemiyorum şu anda. burda uyum çok önemli ve ben çok zor beğenirim.

dediğim gibi çok fazla yerli yapımları takip etmem. konuya pek hakim değilim. bu konuda benden çok daha tecrübeli arkadaşlar vardır elbette. o yüzden saf saf soruyorum arkadaşlar.. aldatılmış seyirci olarak elimizden gelen birşey var mi???

keşke hiç izlemeseydim diyorum bazen ama o zaman Yiğit gibi bir karakterle ve onu benimseyen yetenekli gözleri ile her duyguyu ifade edebilen bir oyuncu ile tanışmış olamzdım..ve bu gerçekten bir kayıp olurdu..

üzgünüm..ve bu üzgünlüğümü kelimelere dökemiyorum..

edit: jenerik bana eskiden neşe veriyordu. mutlu bir şekilde eşlik ederdim şarkıya. ne kadar güzel görünüyorlar değil mi? ne güzel başlamıştık...şimdi hüzünleniyorum..artık diziye hiç yakışmıyor..

Durum:
    justinhenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kdrama dünyası
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı LAZKUZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle konuşan kişiler kiskanc kişilerdir onlarda boyle kaş goz kirpik olmadigi için hasetlernden catliyorlar:img-hyste:img-hysteallah özene bezeme yaeatmis adami ne yapsinlar kendilerinde olmayinca camur atarlar 😊😊
    Sarilma sahnesinde deniz yanina geldiğinde yiğit gözlerini kapatmasi beni benden aldi sevdiğinin kokusunu içine çekmesi denizin orda olmasi hayal sanmasi efso sahneydi ya:img-in_lo:img-in_lobirde fragmandaki poncik poncik kosan yigitcigimizi bölümde göremedim o sahneyi kkesmişler galiba oysaki koşusu bile yakiyordu oysa😊bu arada gökhan beyin göz rengine bayildim ya bal renginde gözler maşallah ateş ediyor hele kaslari bazilari begenmemisler ayi gibi kaslari olanlara gore tam ideal bana gore öyle :img-hyste
    Yiğit isten ayrildi biride yokluğunu hissetmedi ya çok üzüldüm adamin gitmesini bekliyorlar gibi herkes saçma sapan hareketlerle parti falan da yaptilar siz nesenizle patronculuk oynayin yigitin değerini anlayan şirket cikar denizde bi odasina vakti o kadar sonra oda tunacigiyla sahte mutluluk sergiledi durdu bolum boyunca :img-tomat
    Var ya yiğit gerçekler ortaya ciktiginda hepsini surundursun hatta en aci intikamlari bile dusunsun gidim gidim planlarini yapsin en önceliği denize versin lütfen sonra irem sonra tuna ve sonrasında diğerleri o kadar istiyorum ki ve senaristler burayi oluyorsa çok ilgi çekici olur daha çok izlenir iremin hastane sahnelerinden yigitin kendisi suclamasindan denizin iremin köpeği olmasından tunanin yara bandı olmasından daha çok izleneceginr kalibimi basarim düşünsünler bence:img-tomat
    Haftaya 8 bölümdeki sahnelerin aynisini gorecez dizi kendini tekrarliyor ek olarak yigitin vicdan azabı var gerisi ayni irem hastane denizin irem için askindan vazgecislrri tunanin denizin yaninda olması hep ayni farklı ne var yiğit ekleniyor ne yaratici senaryolar ama bayildim:img-tomat
    Kesinlikle katılıyorum o kaç göz edilecek sözler degildi yani edemez insan Allah vermiş adama kaşı gözü konuşanda kendini görüyor malesef çok güzel gözleri ve ona yaradan tarafından hediye edilen sürmeler:love01:
    Kişi kendinde olmayanı kıskanırmış zaten :img-hyste:good:

Hissetti kokusundan geldiğin gözlerini kapattı kapıldı denize denizde kendini buluyor nefes alıyor yeniden:865323

Canım sarılma sahensinin koşmasını kesenlere ne diyim o güzel ponçik tatlı koşan adamı kesmişler ama o NE sarılmak öyle yarabim hala tüylerim diken diken oluypr zaten ondan başkaca biley yoktu

Göz rengi ciddi muhteşem ılık vurdukça sahada bal rengi oluypr gözleri bozuk annem bile ay gözleri bal gibi dedi:img-in_lo

Deniz bile hisetmedi diğerleri nasıl hissetsin bir göbek atmadıkları kaldı adam gitti diye yazıklar olsun hepsi yigite muhtaç kalacak gün gelecek :img-tomat

Yigit bir öğrense lime lime etsin bunları üç kagıtçılaro yalancıları denizden başlasın inim inim inletsin irem yüzüne tükürsün içimde kalır
    Tuha değinmiyorum onu yigite havale ettim küçük kihramanın hakkında p gelecek

Ama denizden alsın aşık intikamını

Senaryo facia valla senaristlerin değişmesi gerek yoksa dizide bir Haluk kişisi eksik

Romantik komedi başlayıp türünün NE olduğu Bellisiz bişeye döndü

Alıntı Rosallix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

😠
    Bende anlamdkm bu saldırganlık neden ne yaptı bu adam size hayır efendiliği adamlığı olrtada sevenlerine samimiyetle yaklaşmasında NE gibi sorun olabilir karekterini benimsemesinde.

Durum:
    snow.white - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese Merhabalar,

Yıllardır üyeyim siteye ancak ilk kez yorum yapma gerekliliği duydum. 15. Bölüm itibariyle saçma senaryo katagorimde liderliği açık ara elinde bulunduran Seviyor Sevmiyor bi yorumumu haketti dedim ve siftahı yapıyorum:865323
    Şimdi buraya dizideki saçmalıkları sıralamayacağım tabiki.Zira buna ne sayfalar nede karakterler yeter. Öyle uzar gider. Ayrıca sizlerin yorumlarında gayet yerinde dile getirilmiş hepsi. Yanlızca eklemek istediklerim var.

Çocukluk yıllarımda "Ana" diye bir dizi vardı.Türkiyedeki ilk absürd komedilerdendir. Ancak romantik-komedi ağırlıklı olduğu iddia edilen Seviyor Sevmiyor absürdlükte "Ana" yı ağlatır durumda.Fakat yanlızca Absürdlükte ağlatır çünkü komediden eser yok dizide. Dramda arşa ulaştı. Eğlenmek için izlemeye başladığım dizide resmen hem kötü senaryo hemde aşırı dozda dramdan boğuluyorum.Çoğu zaman Tv ye bir şeyler fırlatmak isteği bir bende mi var acaba?

Über zeki senaristlerimiz, her bilgimizin e-devlet gibi sistemlerde kayıtlı olduğu ve çoğu işlemin dijital ortamda gerçekleştiği bir ülkede, kimlik sahteciliğiyle kolayca evlenilebileceği ve bu şekilde hayatın sürdürülebileceği gibi absürd ve saçma ötesi bir yaklaşımı yutturmaya çalıştılar ya izleyicilere.

Karakterler zaten içler acısı durumda. İrem ve Tuna için parmaklarımı yoramayacağım. Deniz nasıl bir zihniyetle yazılıyor anlayan varsa beri gelsin. Bu kız güya iyilik timsali ve fedakar ötesi bir karakter değil mi? Ne için kimin için? Yanlızca İrem için. Oldu canım o zaman bizde hayatlarımızda bir kişi seçelim, at gözlüklerimizi takalım, kendimizi ona adayalım, diğerlerinin Allah belasını versin kılımızı kıpırdatmayalım hatta belalarını biz verelim, bu bizi iyilik meleği fedakar insan yapsın. Yiğit Deniz'in gözünün önünde aşkından, üzüntüsünden eriyip gitsin, acı çeksin, ondan bir ışık beklesin, benden gitme demesi için ağzının içine baksın ancak Deniz bu samimiyet karşısında, biricik çocukluk aşkını mutlu edebilme olasılığı yerine halen daha onu defalarca sırtından bıçaklayan İrem için yalanını sürdürsün ve Yiğit yerine, vicdanını rahatlatmak, tükürdüğünü yalamamak için İrem'i mutlu etmeyi seçsin. Bizde bu karaktere iyi ve fedakar bir dost diyelim. Yok intihar edermiş bilmem ne. Yok canım yemezler. İyilik yapmak istiyorsan götürürsün arkadaşını bi terapiste takıntılarını tedavi ettirirsin. Peki Yiğit'i Allaha mı havale edelim? İremle hayat boyu mutsuz olsun, Denize aşkından derbeder olsun, bunu İremden saklasın ve vicdan azabı ve acı çeksin ömrü tükensin? Bu mudur? Deniz bir seçim yaptı ve Yiğit gerçekleri öğrendiğinde Denizi bu yaptığı için çok zor affetmeli. Bunun gibi affedilmesi güç birçok hatası var Deniz'in. Neyse yazacak çok şeyler var ama şimdilik bu kadarı kafi.

Benim senaristlere naçizane önerim,bir an önce o ütopik diyarlarından gerçek dünyamıza dönmeleri ve bu saatten sonra senaryonun toparlanması baya zor olsada, dizi bu şartlar altında göz göre göre finale koşarken,bari Kore versiyonunu bir şekilde yakalayıp, yapacaklarsa aslına sadık,adam gibi bir final yapmaları.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri