Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon
995 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Seviyor Sevmiyor (ATV)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    Hilal18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı, kısa ömürlü, bol neşeli yorumlarla dolsun inşallah:happy0064

Keşke 2. Fragman geleydi bugün, hoş gelsede çok memnun edici olmaz zaten:icon_whis

Durum:
    hey sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydın kızlar reytinglerden bide fragmandan sonra hiçççç tadımız tuzumuz kalmadı yorum yapmak bile zor geliyor ama ihşallah toparlarız yeni başlığımız hayırlı,uğurlu olsun şans getirsin bize,bide ben şeyi yazamadım yiğt in denizin ailesiyle masadaki sahnesi ne güzeldi ya ne kadarda mutluydu bide şeyi farkettim irem ona sıkı sıkı sarıldığında nasılda şaşırdı adam yahu evleneceğin kadın o senin niye şaşırıyornİrem e ev sahnesinde tam soyunucakken canım bana izin verir misin dedi yaaaa koptum ben orada iffetli yiğidim:img-hystevallahi ekran karşısında ben de deniz gibi izledim o sahneyi aç kapa aç kapa e anne orada olunca öyle oluyo tabiikisi:img-hysteTuna ya ne de güzel anlattı deniz e olan aşkını cayır cayır yakar bu acı ölmek istersin ama öldürmez yaşarsın ah yiğit ah ne güzel seviyosun sen be adam.O araba sahnesinde neredeyse öldürecekti irem yiğit i kız iyice kara melek e bağladı abartının abartının abartısı yani.Ama yiğit nasıl da rahatladı itiraf edince denize aşığım ama sana değil asistanım deniz e yürü be yiğidim kim tutar seni deniz aslan dan başka....

Durum:
    cahan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bakı
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sabahınız xeyir:img-wink: Yeni başlıq, hayırlı, uğurlu, bol Yidenli, güzel yazılacak olan senaryo ve de izleyicileri memnun edəcək yorumlarla dolsun:img-wink: Malum, bu hafta da izlemedim diziyi.Yorumlarınızı okuyorum, her hes kendince haklı. Ama şu bi gerçek ki, dizide her kesi sıkan tek bi sorun var: Senaryo kimseyi memnun etmiyo:img-beee: Senaryonun çabucak toparlanması dileğiyle, her kese iyi yorumlar ve bolca çalışma keyfi diliyorum :img-wink:

Durum:
    mb89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mannat
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hey sen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın kızlar reytinglerden bide fragmandan sonra hiçççç tadımız tuzumuz kalmadı yorum yapmak bile zor geliyor ama ihşallah toparlarız yeni başlığımız hayırlı,uğurlu olsun şans getirsin bize,bide ben şeyi yazamadım yiğt in denizin ailesiyle masadaki sahnesi ne güzeldi ya ne kadarda mutluydu bide şeyi farkettim irem ona sıkı sıkı sarıldığında nasılda şaşırdı adam yahu evleneceğin kadın o senin niye şaşırıyornİrem e ev sahnesinde tam soyunucakken canım bana izin verir misin dedi yaaaa koptum ben orada iffetli yiğidim:img-hystevallahi ekran karşısında ben de deniz gibi izledim o sahneyi aç kapa aç kapa e anne orada olunca öyle oluyo tabiikisi:img-hysteTuna ya ne de güzel anlattı deniz e olan aşkını cayır cayır yakar bu acı ölmek istersin ama öldürmez yaşarsın ah yiğit ah ne güzel seviyosun sen be adam.O araba sahnesinde neredeyse öldürecekti irem yiğit i kız iyice kara melek e bağladı abartının abartının abartısı yani.Ama yiğit nasıl da rahatladı itiraf edince denize aşığım ama sana değil asistanım deniz e yürü be yiğidim kim tutar seni deniz aslan dan başka....

Bende şimdi itiraf sahnesini izleyip buraya geldim. "Deniz ben aşığım ama sana değil" derken İlk aşkına karşı mahçubiyeti ama gerçeğinde bu olduğunu nasılda yansıtmış Gökhan Alkan. Özellikle "ama sana değil" diyişini tekrar tekrar izledim. "Sen olman gerekiyordu ama sen değilsin. Bunun altında ezilsemde gerçek bu." diyor 3 kelime ile. Muhteşem ya. Sevdiğim bir sahne oldumu yıllar geçse bile aklıma geldikçe açıp izlerim sürekli. Bu sahne de onlardan biri oldu. İrem gereksizine bile katlanıcam bu sahne için.:img-cray:

Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)