Sayfa 100/200 İlkİlk ... 509096979899100101102103104110150 ... SonSon
997 sonuçtan 496 ile 500 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    hey sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Kariha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizide tek tutarlı düzgün karakter Yiğit kalmıştı onu da yavaştan oymaya başladılar bu bölüm. Yiğit intikam alsın demiştim ilk zamanları Denizi kandırsın, yaşadığı aynı şeyi ona da hissettirsin, yüzüne vursun her şeyi falan. Ama bu bölümdeki dergiden bahseder gibi konuşurken aslında Denize söylediği sözler olsun, av avcı benzetmeleri olsun, artık eskisi gibi sızlanmak yok demeleri olsun, o iş yemeğindeki şantajı olsun ben inanamadım. Tanıyamadım ve hiç sevmedim bu Yiğiti..Denize ne güzel bakıyor oysa. O kravat sahnesi, Denizin dağınıklığıyla ilgili söylediği söz, Denize bakarken kaybolması falan ah diyorsun keşke Denizde de bi kıpırtı olsa ama yok. Yiğit artık intikam almaya çalışsa ne yazar. Bu kız sevmiyor Yiğiti. Deniz gitgide batıyor..Tuna bile daha çok sarsıntı yaşatıyor Denize, trip atması bile daha çok etkiliyor. Çok fena kandırılmışlık hissi bıraktı bölüm. Daha da yok tvden izlemek. Dizide dönüştürülen rengi tarif edemiyorum ve sanırım hiç hiç sevmedim bu hali..
    Daemon demişti bana ya yazmıştı kızzz kulakları çınlasın bu dizi m.f nin eski dizisi i.d.k gibi olacak Yiğit o dizideki Murat karakterine dönüşecek demişti, kız da ben inanmamıştım keşke inansaydım da bu bölümü izlemeseydim,evet o meşhur av avcı konuşması Yiğit in konuşurken laf aralarında satır aralarında sürekli ben değiştim diye vurgu yapması,ortaklık yapacağı kişilere ahlaksızca tuzak kurması,hadi canım sende ne kadar da abarttın ne yani, iş hayatı bu olağan şeyler bunlar,diyenler çıkabilir aramızda ASLA ve ASLA kabul etmiyorum Yiğit e ve bizlere yapılan bu hakareti Yiğit Balcı iyi bir adamdı bütün yalnızlığına,bütün aldatılmışlıklarına,bütün o soğuk cool duruşuna inat iyi bir insandı o ve bunu ilk aşkına Deniz Aslan ına borçluydu o öğretmişti ona bütün kötülüklere karşı hayata karşı dimdik durmayı,bu bölüm bozulmaya başlayan Yiğit karakteri önümüzdeki bölümlerde önce Deniz e oyun oynayıp intikam alacak daha sonra aşk acısından kalbi ve gözleri kör olmuş bir şekilde yeni gelen Ayça hanımla birlikte çeşitli entrikalar kurup bu büyük tuden aşkını yıkmaya çalışan kötü adam yancı karakter olarak devam edecektir, ne kadar ömrü kaldıysa artık, bu saçma sapan bir hal alan dizinin ne diyelim izleyecek olanlara sabır...

Durum:
    h_ziraat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili SELVERR ismi lazim degille ilgili yazdigin herseye imzami atarim..sadece bunu yazmak istemistim..

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    536

Aldığı Beğeni: 373

Bahsedilme
    1 Mesaj

Ben bölumu sevdim bence güzel gidiyor :good:

Deniz i bu bölum anladim gibi:icon_whis:icon_whis

Duşunsenize kizi bir kadin olarak gören ve umursayan yoktu ! 30 yaşina gelmiş ve hala bir erkek tarafindan sevilmemişti beğenilmemişti bir ilişkisi olmamişti Denizin çok büyuk hatalari var kabul hatta iğreçleşti karakteri ama bu açidan bakinca bocalamasini anliyorum %100 Tuna ile olan ilişkisine adayamiyor kendini ama Tuna yetişkin hayatinda ona ilgi gösteren tek erkekti ta ki yiğitin duygularina anlayana kadar

Deniz de bir insan bir kadin Egolari bencilikleri yakin zamana kadar tatmin olmayan duygusal ihtiyaçlari var Tuna yi bir anda birakamaz ona bi çok şeyden dolayi minnet duyuyor
    herkes için en iyisi olacak diye bir karar verdi ve tuna ile denemek istedi her ne kadar ona aşik olmasa da ilk defa bir sevgilisi olmasi onun için yeni ve heyecan verici bişey sonra bi bakiyor yiğit irem den ayrilmiş ve onu yanliş anlamiş .

Deniz yiğite AŞİK ama kisa bi sure de o kadar şey yaşadi o kadar yalan dolana karişti ki artik yolunu bile seçemeyor daha fazla yanliş yapmak istemiyor daha fazla yikip dokmek istemiyor bu bölum Tuna yi kiskanmaktan çok seçtiği yolun yine yanliş gittiğininden korkmasi vardi bence . en azindan bu ilişki yi adam gibi kuralina göre yaşamak istiyor ama yiğitin gözlerinde kaybolup gidiyor :img-in_lo bu da vicdan azabina sebep oluyor o yüzden Tuna ya gidip onun içini rahatlatmak istedi çünku Deniz içi hiç rahat değil :good:

Yiğit karakterinden de odun verilmedi bence adam zaten mucadeleci gözukara denizin haraketlerinden anliyor kendisine aşik olduğunu bence bu bölum iyi de yapti .

Bence deniz Tuna ya ayrilmak için gitti ama buna en temiz şekilde ve en az hasarla yapmak istedi hala arkadaşliklarini kurtarmak umidiyle gitti ama karşilaştiği manzara kötuydu :icon_sorr

Biliyorum çok karişik oldu ama bu bölum hissetiklerim bunlar haftaya karakterler yine motasiyon geçirirlerse benim feleğim tekrar şaşabilir :img-hyste

Durum:
    mavi ısık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    B♥B,A♥D,ASK
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

bölümü canlı izleyemedim işim çıktığından dolayı netten izledim ve herzamanki gibi tuna sahnelerini atlayarak ayrıntılı daha sonra yaparımda aklımda kalanları kısaca yazayım bu bölüm ciddi anlamda umutlandım hele 3 fragmandan sonra deniz yola geliyo artık ne istediğine karar veriyo dedim ama yok ben anlamıyorum gerçekten seven bir kadın sevdiği adam ona hayallerinden bahsederken bu kadar donuk soğuk mu olur o kravat sahnesinde yiğitin aşkla bakışlarından başka ne vardı ya ne hiç atlaya zıplaya izlediğim halde tek gördüğüm şeyi söylüyorum deniz yiğite aşık değil deniz tunaya aşık olmuş çoktan ilk aşk o çatıda yanmış bitmiş kül olmuş elde kalan sadece yiğit balcı onuda mahfettiler o yemek sahnesinde zaten gelecek bölüm kötü tarafa geçen yiğit görücez sonra mı ne olucak yiğit çekip gidicek tuden barışıcak evli mutlu çocuklu hatta swp nin finalindeki o çilli kız var ya oda tudenin kızı olucak bunlar yidene geçiyo ama alttan tudenin o muhteşem öteşi aşkını vericekler rezillik ya böyle esas kız olmaz olsun böyle senarist yapım olmaz olsun iğrendim hepsinden yeter bu saatten sonra içim almıyo ne tunayı ne tudeni hele o tunanın yarı çıplak haline ne ya amaç ne adam gibi ben seni sevmiyorum demek çok mu zordu ama hepimiz anladık olası tuden aşkı için basamak yapılmak için yazıldı sahne hayalkırıklığı yaşadım bu diziye başladığımdan beri yideni sevdiğim için binpişman edildim hala da ediliyorum ne suçumuz vardı ya bu kadar kandırıldık deniz haklıymış iyiler kaybeder kötüler kazanır bu hikayede iyi olan yiğit ve yideni bekleyen bizler kaybettik ama kötü olan deniz tuna irem mermuda şeytan üçgeni ve tuden severler kazandı hayırlı uğurlu olsun..
    bu saatten sonra zahmet edip yiden yazmasınlar böyle rezil kepaze esas kız yiğitin saçının teline layık değil istediğiniz kadar kötü yapın nefret ettiremeyeceksiniz yiğitten o zevki yaşatmıyacağız size bilginize.:img-tomat:img-tomat

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son birsey daha yazmak istedim o da benim bu gece bolumu izlerken utandigim gercegi. Evet utandim ve tum oyuncularin performanslari icin cok uzuldum.

Uzun zamandir izlemedigim icin zaten ben de yiden adina bir his kalmamisti. Bu aksam da izlerken zaten o yiden hissi sagolsun senaristler tarafindan hic verilmeyince iyice sogudum. Ben izlerken utandim senaristler yazarken utanmamislar. Gunahim kadar sevmedigim o tuna ayca sahnesi neydi ya? O nasil bir kliseye batmadir?

O sahnenin alt metini de tam olarak şöyle: oglan kizi kendinden soğutmak icin baskasiyla aldatiyormus gibi yapar. Kiz başkasına gider. Oğlan kiz birbirlerini icten icten hala cok severler ama beraber olamazlarda. Diger oglan kizi cok sevse de kizin akli askindadir. Ikinci kiz da yani irem asiklarin aci cekmesine dayanamaz ve gercekleri anlatir. Oglan ile kiz yine birbirlerine kavuşurlar. Diger oglan da askina karşılık bulamaz ve amerika'ya geri döner.

Oglan ile kiz kim burda? Evet deniz ve tuna. Bu hikayede yigite yer var mi? Yok. Yigitin alacagi intikam deniz ile tunayi sadece birbirine daha cok yakinlastiracak. Irem telefondan dinlettigi kaydin tamamini dinlettiginde bu ikilinin aski daha saglamlasacak.

Nasil? Iste tam da olacak olan bu! Yigit yok olup gidecek. Boyle rezalet bir senaryoda maalesef ki tum oyuncular buyuk harcaniyorlar. Ben bu aksam hikayeyi hicbir sekilde kalbimde hissedemedim. Karakterlere sirf rahat olamadigimdan odaklanamadim. Ustune yine tuna dayatmasi ve ajitasyonu yapilmasi iyice sevkimi kacirdi.

Hakikaten ne tunaymis diyor insan. Dizi bitince belgeselini de yapin yapim ekibi ve senaristler. Yeterince doyamasik bi de ordan izleriz. O da yetmedi sinema filmi yapin hatirimiz kalir.

Uzun lafin kısası bu dizinin sonu yiden miden degil baya tudene gidiyor. Ağlayıp ayri kalip sonunda kavusacaklar. Sanki 15 yil sevdiğinden tuna ayri kaldi saka gibi. Yani bu aksam yiden izledik yigit izledik diyenlere sasiriyorum. Cunku ben tam tersini dusunuyorum. Tuden artik tescillenmistir gecmis olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)