Sayfa 190/200 İlkİlk ... 90140180186187188189190191192193194 ... SonSon
997 sonuçtan 946 ile 950 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 81

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şu herkesi Yiğit'in çağırma mevzusu benime aklıma gelmişti mantıklı gibi önceden de dediğim gibi tekne olayı o zaman ne alakaya maydanoz dediği bir şeydi ama altından çok olaylar çıktı bu adile sultan kasrında da epey olaylar olacak görüşüm devam etmekte.

Yine önceden dediğim gibi deniz sanki yemeğe ya da davete gitmiş gibi giyinmiş nişan kıyafeti olamaz. ve oradaki herkes yalandan haberi olan isteyerek bulaşmış ve saklamış kişiler aynı Yiğit'in hayalindeki gibi.

umarın bu akşam 2. fragman gelir eğer gelirse bu davet çekildiği için görürüz biraz daha anlaşılır.:icon_whis

Yiğit küçük yiğit ile konuşacak o akşam denizden ayrılıp eve geldiğinde kızgın anında görünecek ve ona yardımcı olacak yine yiğit küçüklüğüne sığınacak belli ki :icon_sorr keşke aynı anda denize de küçük deniz görünse bir güzel hesap sorsa :img-beee:...
    Ben Yiğitin son şansını denize küçük yiğit sayesinde vereceğini düşünüyorum çünkü çok kızgın o geldiğinde onu yatıştırıp denize bir şans daha verdirtecek ve aile işine girilecek sıkışsın ve söylesin diye orada söylemez ve bu davet olayı ile iş biter... Umarım böyle olursa Yiğit ortadan kaybolur bir süre, kafa dinlesin adam ya kafa bırakmadılar :865323
    "Öyle olur bazen... Yaşayamadıkları yaşadıklarından daha fazlakoyar insana..."Yağız....

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 258

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı zaman yolcusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Daemon Yiğit Tunanın 250 binini verecek mi soruna çok güldüm,Tunanın cimriliğine de atıf yapınca soru daha da anlamlı oldu.Tabi birde son cümlende yazdığın 'bide şimdi 7 numarayı tekrar izliyorum 91. bölüm boyunca karakterleri değiştirmeden getirmişler :) başarı bu işte :)'cümleni de alkışlıyorum.7 numara benimde çok sevdiğim hatta zaman zaman hala tekrarlarını izlediğim bir dizidir.Seviyor Sevmiyorda ayrı karakterlerden yana olsak da demek ki sevdiğimiz bazı şeyler aynıymış diye düşündüm.
    İnsanların ortak kümeleri çoktur. daha deşsek ne ortak kümeler buluruz. bunun asmalı konağı, bir istanbul masalı var. Ki She was pretty benim favorim Editör Kim di. Başlarda Tunayı çok severdim ama Denize endeksli yazmaya başladıkları, süper kahraman Tuna, aşık Tuna ve acıların çoğu Tuna bana gelmedi. Bide geçen haftaki aldatma olayı. Bende bi karakterin çok övülmesi bende ters teper. :) Mesela Kuzey Güneyde Kuzey ve cemre övüldüğü için ben onlardan uzaklaştım hatta kıvançtan soğudum. bende fazla övülen karakter alerji yapar :) Eski Tuna gelsin ben gene severim onu. Ama denizin arkasını toplamaya çalışan, tek amacı denizin aşkı olan kahraman Tunayı sevmedim ben:)

Dolunay dergi çalışanları da var ben onları anlam veremedim. Ama bence yiğit herkesin gözüne bakarak söylesin. Dergi çalışanları olduğuna göre tuna kesin vardır. Ayçada vardır. Bide Gazi ve Neşenin nişanı falan çıkar çok gülerim. Ben aslında gizli takılmalarına isterim iş yerinde..

Bide yiğit yüzleşme sonrası işe dönmek zorunda kalırsa o kadar kredi var. Denizi gazinin asistanı yapar mı?

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    38

Aldığı Beğeni: 55

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Ceyla_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziyi ilk bolumunden beri izliyorum. Yilmadan hala daha izliyorum. She Was Pretty dizisini izleyen biri olarak baslarda cok guzel olan Seviyor Sevmiyor dizisinin simdiki halini gordukce cok uzuluyorum. Oysaki baslarda ne kadar da guzeldi. Tamam dizinin uzamasi icin bazi degisiklikler yapilmasi sartti falan ama boyle de degil. Romantik komedi dizisi resmen entrika dizisi oldu. Konu nasil ilerliyor, nereye gidiyor, senaristler ne yapmak istiyor anlamak guc.

Bu dizinin basrolleri Yigit ve Denizdir. Ama onlarin askini izleyecegimize sacma sapan seyler izler olduk. Deniz nefret edilecek karaktere donusturuldu. Son bolumlerde iki erkegi birden idare eden, ne istedigine, kimi sevdigine karar veremeyen o nefret ettigim kadin karakterlerine donusturuldu. Seviyorum dedigi adama en buyuk yalani soyleyen, en buyuk aciyi veren kendisiyken, bir de Yigiti suclayarak bakmasina, ona bagirmasina, hala ve hala yalanini itiraf etmemekte direnmesine deli oluyorum. :img-tomat

Deniz kucukken cok guzel bir arkadasti. Saf, tertemiz, yalansiz. Ama simdi oyle bir Deniz yok malasef. Yigitin hayallerindeki o saf, temiz ilk ask yok. Yigiti seven bir Deniz gormuyorum ben. Eski Deniz yok. Kafasi karisan, baska birisini kiskanan Denizi izlemek istemiyorum daha fazla. Boyle bir basrol karakter asla sevilmez. Aksine kendinden sogutur. Ama tabii senaristlerin de zaten istedigi buysa onu bilemem artik. :whistle2

Ben Yigite asik asik bakan, sevdigi adam icin cabalayan, kendisini affettirmeye calisan bir Deniz izlemek istiyorum.

Gokhan Alkan ve Zeynep Camciyi cok seviyorum. Bu sacma senaryoya da onlar icin katlaniyorum ya zaten. Umarim bundan sonra senaristler basrollerin kimler oldugunu hatirlar da ona gore yazmaya devam ederler. :865323
    diziyi ilk bölümden izliyorum dediğiniz için size bi soru sorucam ben arada birkaç bölüm atladım da orijinalinde olan bi tuna'nın kaza sahnesi vardı yağmurlu havada o türk versiyonunda da oldumu???

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 258

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı fifi92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diziyi ilk bölümden izliyorum dediğiniz için size bi soru sorucam ben arada birkaç bölüm atladım da orijinalinde olan bi tuna'nın kaza sahnesi vardı yağmurlu havada o türk versiyonunda da oldumu???
    yok olmadı tam o bölümler uyarlamadan çıkıldı. olması gerekn çoğu sahne ya olmadı yada çok salakça oldu. mesela röportajı Tuna gitmeden veriyordu dergiyi kurtarmak için. hatta yiğit yayınlamıyordu matbaya kendi yayınlatıyordu. Mesela Tuna aşkını yiğitin gerçeği öğrnmesi ile aynı anda oluyordu. daha efsane ne sahneler kesildi yada uyarlanmadı. Türk versiyonun kaza başka şekilde çekildi ama yayınlanmadı.

Durum:
    Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    1 Mesaj

Gökhan Alkan bu bölümde Yigitin aşkını, çaresizliğini, acısını, hırsını ve yıkılısini çok gerçek gibi hissettirdi. Ve hiç görmediğimiz tarzda hirsli bir Yiğit daha vardı bu bölüm de onu da çok iyi yansitti.Her rolün oyuncusu olduğunu kanıtlıyor bu dizide. Bu yüzden oynamiyorum yasıyorum demesi boşa değilmiş çünkü Yiğit çok gercekmis gibi. Önce dergide ilk öğrendiği an sonra dergiden çıkıp yollarda ağlayıp,neden dedigi,aci dolu, perişan hali ve kalbini tutup yere yıgılması çok etkiledi beni. Şarkı seçimi de çok doğru olmuş Yiğitin perişan haline. "Korkma ağlamıyor içimdeki çocuk sadece birazcık sevgilerim buruk istemiyorum ben böyle ağlamayı "

Yiğitin gece bankta gördüğü hayal çok önemli. Yiğit kendini arkasindan böyle dalga gecilerek kandırılmış hissediyor ki Deniz birkaç kere yalanı devam ettiredildiği için mutlu olmuşlugu var yalan yardımcıları Tuna ve İremle birlikte az sevinmediler bugünde ne güzel devam ettik yalana diye. Ailenin yemekte Yigitin arkasindan konusmuslugu da var.Ayrıca kim olsa bu şekilde kandırılan bu durumda kendisiyle dalga geçildiğini düşünür. Bu yüzden banktaki o sahne Yiğitin psikolojisi bakımından çok önemliydi. Böyle seyler dusunmesine rağmen sert bir intikam düşünmemesi de onun iyi insan olmasindan dolayı. O hayal sahnesinde dizi sevenlerinin sürekli eleştirdiği herşeyi söyletmişler karakterlere tek tek. Doğum gününu unutması, kimlik işi herşey vardı orda.Bunların dile getirilmesine sevindim çünkü senaristler bir çok şeyi unutuyor ya da yok sayiyor ya da önemsemiyor diye tepkiler vardı işte bu yüzden bunların söylenmesine sevindim. Demekki zamanını bekliyorlarmış. Bu arada bu sahnede yalan çetesinin üyelerinin konuşma şekilleri ve kahkahaları çok rahatsız edici geldi bana kabus gibiydi sanki ve bir kez daha kızdım onlara Yiğite yaptıkları bu oyun için. Sondaki Yiğitin gülüşü de onun o perişan,saskin ve dağılmış halini çok iyi anlatmış ki Gökhan Alkan cok iyi oynamis yine.O kahkaha unutulmaz.

Yiğitin İreme dair planını da beğendim. Çünkü bu oyunu başlatan ve bas suçlu kişi İrem. Sonra Deniz geliyor. Tuna, Denizin ailesi ve Yiğitin babası ve Nese hepsi tek tek suçlu ve hepsinden bir şekilde hesap sorma hakkı var Yiğite yakışan tarzda. İreme en buyuk ceza ona Yiğit ile ilişkiye dair umut vermek. Hem böylece Denize gerçekleri de söylemeyecek bu da Yiğitin işini kolaylstiracak. Yiğitin İremle konuşurken bir bakışı vardı ki işte o bakış çok şeyi anlatti. Nefret ederek bakıp yutkundu ve sonrada iyi bir şekilde konuşmaya çalıştı. Ona olan kızgınlığı ortadaydı bu bakışta.Hem Yigiti en cok uzen insan Deniz cunku ona asik hemde hayattaki en güvendiği insan olan yillardir kavusmayi bekledigi ilk aski.Diğerlerine ssdece kiziyor.Burda merak ettiğim şey İremin ne konuştuğu Denizi Yiğite nasıl anlattigi ki bütün suçu ona atar diye düşündük hep bunu ilerde görürüz belki neler anlattığını. Ki Denizde cok hatali cunku ne olursa olsun Yigit icinde uzulmesi onuda dusunmesi ve yalana bu kadar batmamasi gerekiyordu. İrem ne anlattı bilemiyoruz ama herşeye rağmen Yiğit o aldatilmıslık ve hırsla kötü bir plan yapmadı ya Denize defalarca gerçeği anlatsın diye çabaladı ya onemli olan o. Şimdi sıra Denizde o da bir kez olsun cesaret göstersin askini itiraf ettigi gibi gercegi de anlatsın. Çünkü Yiğit sadece Denizin itiraf etmesini istiyor onun tek derdi bu.Ve neden yaptığını bilmek istiyor. Sonrada Deniz uzulmeli pisman olmali ve kendini affettirmek için ugrasmali çünkü çok üzdü çok kırdı Yiğiti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)