Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
997 sonuçtan 996 ile 997 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,761

Bahsedilme
    5 Mesaj

birde anlamadım ben şimdi zaten deniz ilk fragmanda şirkette tuna ya yiğit bana evlenme teklifi etti diye söylemiyor muydu ...

2. fragmanda ne cevap vereyim diye kritik yapmak için mi gitmiş tuna ile o tepelik yere..... vallahi ilginçç..

çok merak ediyorum bu senaryo esas kıza bi şey yaptırmaya çalışıyor mu yoksa akıllarına ne gelirse mi çiziktiriyorlar böyle....

gerçekten bu hareketler yakışıyor mu ya...

hayır tuna ise onu seç arkadaş niye millete azap çektiriyorsun ki....

şu yüzleşmeden sonra ise ben başka türlüsünü istesem de yiğitin suçlu durumuna düşürülüp denizin utanmazca bağırıp çağırıp hatta yazmak istemiyordum ama tuna ya giden onu seçen yada aşkını farkeden bi deniz bekliyorum.....

hani sanki yiğite sen seviyorum dememi istedin de dedim diyecek bi deniz varr gibi hissediyorum.... belkide o hisler yüzünden denizin o itirafı geçmedi bana bölümde.. belki sırf bu yüzden bi tek evli,lik teklifindeki o son bakışta acaba mı dedim..

olumsuz yorum yapmak istemiyorum ama ben deniz konusunda böyle bi ters köşe bekliyorum... yani işin sonunda yine yalnız kalan yiğit olacak gibi hissediyorum

ne kadar izlersem izleyeyim o sahne bana tam geçmiyor. onca dizi izledim itiraf izledim ama böyle hissetmedim bilmiyorum.. burada daha çok beğeni yorumları gelince o itiraf için bende mi sorun var dedim pazardan beri kaç kere izledim ama yok .. ve fragmanları da görünce ve aynı denizide görünce yok diyorum olmayan bi şeyler

belkide yanılıyorum haksızım ama

Durum:
    h_ziraat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selver cim sen naptin ya..ben de Deniz e guvenmiyorum tabi ki ama Tuna yla sarilmada Deniz in Tunaya yasattiklari icin bir özür sarilmasi hissettim ben..ve hatta sanki Yigit Denizden intikam aliyor süsü verilmis ya fragmanda ters kose bekliyorum orda..tipki evlilik teklifindeki gerilim gibi germisler sahneleri..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri