Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
997 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  28.12.2004
  Yer
  #among the stars
  Mesajlar
  39,614
  Konular
  190
  Bahsedilme
  1 Mesaj

  Standart Seviyor Sevmiyor (ATV)

  Burdan devam edebilirsiniz

  LÜTFEN KARŞIT GÖRÜŞLERE TAHAMMÜLÜ OLUP, İSTEMEDİĞİNİZ YORUMU GÖRMEMEK İÇİN ÜYEYİ ENGELLEYİNİZ!

  Oyunculara hakaretten, üyelere karşı tahrik edici cümlelerden kaçınınız
  Your beliefs become your thoughts,
  Your thoughts become your words,
  Your words become your actions,
  Your actions become your habits,
  Your habits become your values,
  Your values become your destiny.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  mavi ısık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  31.08.2007
  Yer
  B♥B,A♥D,ASK
  Mesajlar
  3,261
  Konular
  2
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  yeni başlığımız hayırlı olsun işn bu başlıkta iyiye giden bir dizi görürüz bölümler hakkında konuşuruz senaryolar üretiriz ..
  fragman yok büyük ihtimal yarın çıkar gene yeter izlensin diye vericekmiş gibi yaptılar vermediler fragmanı bakalım yarın çıkarsa özetle bir yorumlarız yeni bölümü:img-wink::img-wink:

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  Sinestezi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  17.10.2016
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  206
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Dizinin toparlanacağına dair umutlu olmak istiyorum hala. Umarım Deniz'i sürekli iki kişi arasında yazmaktan vazgeçerler. Diziyi uzatmanin yolu bu olmamalı.
  Şu anki Tuden durumu Tuna'yı daha fazla parcalamaktan başka bir işe yaramaz. Bunun farkına varmak zor değil. En başında seyirciye vadedilen şey ilk aşk ise seyirci bunu izlemek ister. İki tarafa yaranmaya çalışarak bir yere gelemezsiniz. Tuna'nın aşkı tek başına yeterince güzel zaten; deniz olsa da olmasa da.
  Yiğit cephesinde ise içimde şüpheler var. Bana oyun oynayacak gibi geliyor. Bir yandan hakkı var desem de diğer yandan bu olay Yiden'i uzun vadede yazmayacaklari anlamına da geliyor. Kısacası kafam karışık. İzleyip görelim neler olacak :img-wink:

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  19.06.2007
  Yer
  Kütahya
  Mesajlar
  9,006
  Konular
  3
  Bahsedilme
  5 Mesaj

  Standart

  Yeni başlık hayırlı olsun.

  İnşallah güzel bölümlerin ve sahnelerin yorumlarını yaparız bu sayfada.

  Ve en önemlisi gerçeklerin ortaya çıkışını konuşuruz inş artık.

  Hala ilk fragman dönüyor. Ya yarın çıkacak yada bu hafta tek fragman idare edeceğiz gibi. Sahneler yetişmedi ise demek

  Bu arada diğer sayfada yorum yazan, eleştiren, başka gözle bakmanızı sağlayan, unuttuklarımızı yazan tüm arkadaşların emeklerine sağlık.


  İnş bol bol Yiğiti izleyebiliriz ve istediğimiz sahneler le tabi
  Ah, kimselerin vakti yok. Durup ince şeyleri anlamaya

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  Nehir1415 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.01.2007
  Yer
  bal gözlerde
  Mesajlar
  2,259
  Konular
  3
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Yiğit: editör
  Tuna: vayy ex direktör. kızı bıraktın iyisin tabi.
  Yiğit: bıraktım meraklı bıraktım. kafamda bazı sorular var onlara cevaplar bulmaya geldim.
  Tuna: bana geldin sormaya sor.
  Yiğit: şimdi sen çok akıllı çok delikanlı çok mert bir adamsın ya tabi sana soracağım. asi paldır küldür yaşayan içinden geldiği gibi davranan. zora düşenlerin her zaman yanında. hayatta yalanla dolanla işi olmayan. maşallah tüm güzel sıfatların üstünde buluştuğu bir insan. nerdeyse bir süper kahraman.:img-heh:
  Tuna: insan-ı kâmil
  Yiğit: böyle pazarlıyorsun dimi kendini?
  Tuna: pazarlıyorum?..devam et
  Yiğit: benim bilmediğim birşeyi biliyor olabilirmisin acaba?
  Tuna: muhtemelen bir sürü şeyi biliyorumdur. mesela?
  Yiğit: mesela bana bir yalan söyleniyor ve sende bunu biliyorsun. buna ortaksın içindesin. böyle birşey olabilir mi mesela süperkahramancık?
  Tuna: cık.. bak şimdi. ben sana ne desem yalan olur. yani seni tanıdığım andan beri hiç yalan söylemedim desem yine yalan olur. ama en tehlikeli yalan olmaz. en tehlikeli yalan hangisi biliyormusun dostum? (aynayı Yiğite çevirir) bu.. ne yaptın bugün kızla? aldın teker teker gezdirdim dimi? ilk öptüğün yer, evlenme teklifi ettiğin yer, ilk yemeğe götürtüğün yer, falan filan doğru muyum?
  Yiğit: sen akıl da okuyordun ya ben onu söylemeyi unutmuşum.
  Tuna: unutma böyle şeyleri.
  Yiğit: aferin doğru bildin aferin.
  Tuna: peki niye yaptın? söylim mi hı? kız herşeyi kendi hatırlasın istedin dimi? böylelikle onu terk ettiğini söylemek zorunda kalmayacaktın. hem vicdan azabından kurtulacaktın hemde Denizden ha.
  Yiğit: bana bak demagoji yapıyorsun. laf salatasına gerek yok. benim sana sorduğum sorunun cevabı bu değil. sen bana sorumun cevabını ver.
  Tuna: benim sana vereceğim en kral cevap bu tamam mı. ondan gayrısı yalan. hani sen hazmedermisin gargara mı yaparsın sana kalmış ben bilmem. geri dur biraz...


  Tunayi neden sevmiyorum? işte tam bu yüzden. tamda bu küstah alaycı tavırları yüzünden. anlam veremediğim bu Yiğit nefreti yüzünden. her fırsatta pişkin pişkin laf sokmalarından. Yiğite yapılan bunca yalan dolan oyunları bildiği, hatta bu yalanı ört bas ettiği ve arsız bir şekilde onu suçlayan tavırlarından. işte tam bu yüzden Tunayı sevmiyorum hatta nefret eder hale geldim. böyle davranışı bir değil iki değil artık. her bölüm iticilikte çıtayı yükseltiyor mübarek.

  bu yüzden yine full Tunalı bölüm izlemeye tahammülüm yok artık. burda sorun Yiğit Kirazcının oyunculuğu değil. ona bir lafım yok adam iyi oyunuyor. duygusu bana geçmiyor orası ayrı. sorun karakterin bozulması ve aşırı derecede gözümüze sokulması. o kadar konu olabilecek malzeme varken bölümün neredeyse %90 Tuna ile geçmesi. bunun uğruna ilk aşkın masumluğu ve özellikle esas kızın harcanması. şimdiye kadar esas oğlan bildiğimiz Yiğit ise küçük sahnelerde bile parlarken inantla daha fazla sahne yazılmaması. sırf belli bir kitlenin Tuna beğenisi üzere daha da şişirildiğini düşünüyorum. iki tarafı da memnun etme ve yarıştırma çabası kesinlikle ters tepki yarattı ve başlarda herkes tarafından çok sevilen karakter antipatik hale geldi. Tuna Denizle de yakıştırılıyor ve beraber olmaları istendiği için haddi bari bu ikiliyi birlikte görmeyi sevenleri mutlu edelim deyip bir onunla bir bunula yazılan kime aşık belli olmayan bir esas kız var ortada. bu çok çirkin. Yiğit ve Denize özel sahnelerin bu kez Tuna ve Denize yazılması da bardağı taşıran son damla oldu kesinlikle. oysa ilk bölümlerdeki çizgide kalsaydı Tuna zaten sevilecekti ve herkes onun için üzülecekti, bağrına basacaktı. şimdi geldiğimiz noktada ne bir heyecanı ne bir sempatikliği kaldı Tunanın. öyle saçma sapan bir şekilde işlendi ki Tunanın hikayesi. yazar oluşu da hiç bir şekilde merak uyandırmadı ve Gölge konusu da aşırı abartıldı. sanırsın adam atom parçalamış. garip bir şekilde senaristler hikayeyi Tuna üzerinden gitmeyi tercih etti. her yerde Tuna görüyorum sanki. Denizin dibinden ayrılmıyor zaten. Deniz dışında bir hayatı yok sanki. merkezi olmuş. dizi uzadıkça elbette üçüncü şahızlar esas çiftin kafasını karıştıracaktı. aşk üçgenleri bir dizi klasiğidir ama neden araya giren Tuna olmak zorundaydı (hoş artık araya giren değil esas oğlan konumuna geçmiş oldu ya neyse) tek tabanca takılsaydı olmazmıydı. karakter özelliğini yitirdi. sürekli ajitasyona bağlayan ve bunu istemediğini söylediği halde pansuman görevi yapan bir Tuna yerine dost Tuna izleyebilseydik keşke. sağduyulu, arkadaşının sonuna kadar yanında olan ama onun yanlışlarını görüp doğru yola yönelmesi için çabalayan. çok mu zordu?

  Tuna en az Deniz kadar suçlu gözümde. bile isteye Denizin yalanlarına ortak oldu. yanlış yolda olduğunu bildiği halde sırf Yiğite gıcıklığından. Denizin onu sevmesinden haz etmediği ve Yiğitten bu yüzden nefret ettiği için. ha şimdi Denize aşık olduğu için yardım etti denilebilir. asla bir mazeret değildir! gerçekleri Yiğite söylemesi belki haddi değil evet ama Denizin çirkin oyununa alet olmamayı tercih edebilirdi. ben bu işte yokum diyebilirdi. kızı kenara çeker sen yanlış yoldasın diyebilirdi. Yiğiti en çok anlayabilecek kişi Tuna oysa. buda yetmemiş gibi birde onunla dalga geçmesi. hadsız hadsız karşısına çıkıp Denizden uzak dur onu üzme pozları. kim kimi kırıyor üzüyor acaba?? ayrıca Denizi düşünseydi eğer İreme de yardım etmezdi. İremin sahte intihar numarasını bal gibi biliyor ve Denizden sakladı hatta ona yardım etti Yiğitin gözüde aklamaya çalıştı. Deniz bunu öğrendiğinde onun yüzüne bakmayacağı belli. bunu riske atamaz sonuçta o yüzden susmayı tercih ediyor. bir insanın alçakca kandırılmasına göz yumması ve buna destek verdiği yetmezmiş gibi birde kandırılan Yiğite hadsiz bir şekilde atarlanmayı biliyor. bu kendisinden soğumam için yeterince sebep benim için.

  Tuna karakteri aslına sadık kalıp o kadar ön plana çıkarılmasaydı ve Denizle o kadar yakın sahnesi olmasaydı Tuna severler aralarında bir aşk ilişkisi olabileceğine inanmaz umutlanmazdı o kadar. aksi durum yaşanıp iki taraftan da beslenmeye çalışılınca doğal olarak taraftar kavgası çıktı. böylelikle beceriksiz senaristler kendi bacaklarına sıkmış oldu. bir onunla bir onunla dolaşan bir esas kız yazmayı tercih ettiler. şimdi iki taraf da memnun değil. keyifli keyifli dizi izlemek varken boşa gerilim yaratılıyor ve bu yarışı izlemekten de zevk alıyorlar gibi. rezillikte tavan yapmış bulunuyorlar.

  edit: 6. başlık açılmış. hayırlı olsun...keşke diziye övgü dolu sözlerle dolsaydı. burda güzel bir aşk hikayesini izleyebilir ve üzerinde koşumak varken neleri tartışıyor hale geldik. Yiğit ve Deniz aşkı izlemek isterken çölde su arar gibiyiz sanki. yazık gerçekten. buna sebep olanlar utansın..

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 1037
  Son Mesaj: 27-01-17, 20:29:23
 2. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 1009
  Son Mesaj: 22-12-16, 16:17:42
 3. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 25-10-16, 03:14:15
 4. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 994
  Son Mesaj: 12-10-16, 14:27:15
 5. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 993
  Son Mesaj: 28-09-16, 00:32:14

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
escort ankara
izmit escort
izmir escort
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş