Sayfa 2/202 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1010 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    h_ziraat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Degisik senaryolar geliyor valla seviniyorum..hep aktif olsun bu sayfalarr..ben Deniz itiraf edecek diyenler ( gerci var mi boyle bi taraf) tarafindayim..bu Deniz in ilk adimi olur..Yigitte bunu istemiyor mu..bi itiraf etse affetmeye hazir degil mi..butun bolum boyunca bunu gorduk..belki de yine gorcez .. Deniz itiraf ederse bi sansi olur ve bu hikaye Yiden olacaksa boyle eolmalidir..

Ama Deniz in bnm gozumde de hala oluru yok..Yigit uzun bi sure affetmesin..Reddedildi Yigit e donsun..Azcik da Deniz cabalasin..

Durum:
    mavi ısık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    B♥B,A♥D,ASK
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı h_ziraat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Degisik senaryolar geliyor valla seviniyorum..hep aktif olsun bu sayfalarr..ben Deniz itiraf edecek diyenler ( gerci var mi boyle bi taraf) tarafindayim..bu Deniz in ilk adimi olur..Yigitte bunu istemiyor mu..bi itiraf etse affetmeye hazir degil mi..butun bolum boyunca bunu gorduk..belki de yine gorcez .. Deniz itiraf ederse bi sansi olur ve bu hikaye Yiden olacaksa boyle eolmalidir..

Ama Deniz in bnm gozumde de hala oluru yok..Yigit uzun bi sure affetmesin..Reddedildi Yigit e donsun..Azcik da Deniz cabalasin..
    ben senle aynı fikirdeyim ama bir farkla deniz oraya bilerek gidicek bunuda tuna yumurtalayacak kesin o yüzden deniz tedirgin artı itiraf etmesi yiden için şans çünkü yiğitin amacı intikam değil ben ne yaşadım ne çektim deniz görsün anlasın eski denizi gelsin ve deniz itiraf ederse yiğit giderse ordan belki dediğin gibi reddedildi yiğit gelebilir geri işte belki ozaman denizin aşkını görürüz.
    bide artık tuden yok olsaydı geçen haftaki sahnelri gören tuna olmazdı bunca şeye şahit olup denizi kabul edecek kadar miğdesiz değil tuna :icon_whis

Durum:
    lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    323

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    5 Mesaj

Geçen haftaki fragmanda da iş yoktu bölümde güzel sahneler vardı.
    Bu haftada böyle olur.
    Deniz hanım bu sefer Yiğit'in peşinden gidecektir. Buradan dönüş yok.
    Senaristin elinde Yiğit'ten başka bi numara yok şu an mecburlar zaten:img-hyste O yüzden Deniz Yiğit'e karşılık verdi. Oradaki duyguları gayet gerçekti, hem Yiğit'e karşılık verdi hemde pes edip içini döktü.
    Zaten Yiğit bi evlenme teklifiyle yarım aklını da aldı Deniz'in :img-hyste

Yalnız Deniz sahte ana baba kiraladıysa helal olsun yalan makinesi mübarek :img-hyste
    Böyle olduysa Yiğit daha da dellenmiştir.

Deniz Yiğit'in gerçeği öğrendiğini biliyor kaderine razı olup o yemeğe gidecek bence.
    Sonra da Yiğit Amerika'ya dönecekken engel olacak. İrem'e de kudurmak düşecek :img-hyste
    Ya da başka birşey senaryo olacak ama içinde Yiğit olacak orası kesin :img-eat:

edit; Takip ettiğim kadarıyla sosyal medyadaki atv hesapları Yiğit-Deniz fanı gibi:img-hyste Bilmiyorum herkese yapıyorlar mı ama Gökhan'ın sayfasına bile yorum bırakıyorlar:img-hyste
    Aklıma gelmişken tüplü sitedeki koyulan videolardan en çok Yiğit-Deniz sahnelerinin izleniyor olması:img-eat:.

Durum:
    zeyde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Geçen hafta izlemedim çünkü ne zaman bu diziyi izlesem denizi tunası iremi hepside sinirimi bozuyor en çokta deniz bu yaşıma kadar izlediğim diziler içinde en en berbat esas kız deniz nasıl diyim deniz benim midemi bulandırıyor iğreniyorum denizden biliyorum biraz abartılı oldu ama böyle hissediyorum elimde değil çünkü denizin iki erkeğede mavi boncuk vermesi hiç hoş değil hatta iğrenç yani deniz benim sevebileceğim bi esas kız değil..bu hafta Yiğit için izlemek istiyorum çünküm Yiğitin gerçekleri öğrendikten sonra ne yapıp nasıl davranacağını çok merak ediyorum ama Yiğit çocuğum için bile olsa deniz irem tuna üçlü çeteye katlanabilirmiyim bilmiyorum..galiba üçlü çetenin sahnelerinde ya gözlerimi kapatacağım yada kanalı değiştirip sahne Yiğit paşama gelince bi şekilde seyredeceğim...

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gecen hafta herkes Yigit Deniz opusme sahnesine, Deniz'in seni seviyorum dedigi sahneye, son sahneye felan tav olmustu. Ben hic begenmedigimi, o aski hissetmedigimi yazmistim. Benim bekledigim seni seviyorum boyle olmamaliydi. Bugunku fragmanda goruyoruz ki Deniz'in yuzu yine tursu satiyor. Yine Yigit'in yaninda zorla tutuluyormus gibi endiseli. Benim gecen hafta gordugum Deniz de bundan farkli degildi.

Gecen hafta milletin agzina bir parmak bal caldilar itiraf felan. Ama o Deniz Yigit'e hic uzulmez de gider Tuna'ya sarilir sen uzulmemeliydin diye. Bu bekledigi birseydi ben sasirmadim ama cok sasiranlar var. Ben de o kisilere sasiriyorum. Siz hala Deniz'i anlamamissiniz diyorum. Bu Deniz diyorum, sittin sene duzelmez. Bu Deniz Yigit'le afedersiniz ayni yatakta olsa put yemis gibi yatar da baska da birsey yapmaz.

Bu yuzden ki Yigit Deniz ikilisi yanyana olsa bile birsey hissetmiyorum artik, yazmistim zaten. Bu fragman birkez daha hislerimi dogruladi. Bence Yigit yeter lan deyip dan dan masada herseyi anlatsin sonra da cekip gitsin.

Sayfa 2/202 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)