Sayfa 201/201 İlkİlk ... 101151191197198199200201
1004 sonuçtan 1,001 ile 1,004 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    LAZKUZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ARNAV&KURSHİ
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

TUNA:Sevgilimden uzak dur deyip yiğitin odasına dalıp adamı darp eden kendisiydi

YİĞİT:Tunaya bunları söyledi mi hayır hatta onun iyiliğini düşünüp denize sen bu adamı bu hale getirdin diye uyarandı ama ne oldu yiğit yine yapayalnız kaldı hemde sevgilisinini gözleri önünde fingirdesmesine rağmen ne bi şey dedi nede başka bi şey yaptı :img-wink:

gel gelelim tunaya sen bi zamanlar sevgilimden uzak dur deyip hemde denizin yiğiti sevdiğini düşündün halde adama hesap sormalar oda yetmeyip darp etmeler ama :img-tomatdenizin yiğitle sevgiliyim demesine rağmen denizin hastanaeye gelmesinin engellememk buna ne derler:img-wink: bizim en başta tandıgımız tuna bumuydu yiğit gelse sevgilimden uzak dur derse ödeştik mi der :img-tomat

tunanın işine geliyor denizin ona olan iligisi :img-wink:denizi kendine getirebilecek kişi tuna iken o bu hallerinden Memnun hemde yiğitle sevgili olduğunu bildiği hade tahminde ediyormuş zaten lunapaka giderkende bunu çok iyi biliyordu tuna hastalığını iyi kullanıyor denizin Etinden sütünden kullanıyor :img-wink:

ve bi şey daha yiğit öyle biri ki hastalığını kullanıp denizi elde etmek için uğrasmayacak onun mutluluğunu düşünüp gidecek

ama tuna ne yaptı kaza geçirdiğii fotoğraflayıp denize yolladı senin hayalin gördüm o yüzden kaza geçirdim dediği için denizi vicdanıyla oynadı ve başardı

son bi şey daha denizin ona acıdığı için yanında olduğunu biliyor suçluluk duygusu yüzünden ona yardım ettiğini bildiği halde hatta denizin yiğitle sevgili olduğunu gizlediğini ibldiği halde niye tuna tavrını göstermiyor diye sorarlar adama

YİĞİT BUNLARI YAPNADIĞI İÇİN KAYBETTİ :img-wink:

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    223

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    3 Mesaj

İşten gelince yarım saat uyudum ondan da yiğiti deniz ve jasmin (yiğidin amerikadan gelen doktor arkadaşıymış) onu gördüm. jasmini burcu özberk oynuyomus (senaristler rica etmiş oynamış).

Yiğide karşı şirine, denize karşı sila ydı.

Tuna vol 2 idi jasmin

Denize irem de yiğitte en fazla zararı sen veriyon Tunaya dedi ya normal bir dizi olsa deniin başına Tunanın bişey açması gerekir ama Bu dizide Tunaya kıyılmaz. Bircikleri o olmasa senaristler ne yapar. Ne Tuna aşkıymış ya onun aşkı için senaryoyu bitirdiler diziyi bitirdiler.

Bu arada aşk ve gurur şubat sonu en geç başlıyacakmış. Yani biri dedi 30. bölüm son diye olabilir. Ama ben olsam 26. bölümde bitirirdim. ama bizim senarist ve yapımcıda ne gurur nede iş etiği kaldı :)

25. bölümden tek tememmin yiğitin denizin yüzüne bakmaması ve postayı koyması. Hayat herşeyden değerli be yiğit. O gitsin Tunası ile olsun. Tunanın ailesini bulsun, destek olsun yok onu olsun Tuna üzülmesin diye evlensin çocuk yapsın aman Tuna üzülmesin Yiğit kim ki.

Yiğit sen sıfırdan yeni bir hayat kur kendine Tüm parazitleri de çıkar hayatından :):good:

Bide bu dizinin artık bitmesi sosyal medyada birbiri ile atışan fanların bitmesi için gerekli. yoksa iç savaş çıkacak :)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,759

Bahsedilme
    5 Mesaj

Eğer olur da yiğite veda edersek. Yani öyle bi şey olursa bi hayal sahnesi çeksinler

Hani şu ev var ya yiğitin hayalindeki orda yiğit, yiğit sırf onu sevdiği evimin sahibesi dediği için deniz ve iki çocuk biri kız biri erkek. Onlar mutlu mesut iken görelim.. Mutluluktan gözlerinin içi gülen o aileyi görelim öyle olsun veda. En azından bunu yapsınlar çok görmesinler.

Yada bi başka durum da yiğit ameliyata girerken veya komada kaldığı sürede bunun gibi veya farklı bi hayal görsün.. Gerçekte görmediği o mutluluğu hayal bile olsa görsün istiyorum.. Mesela bi gün uyanmasın o sürede bütün hayatına dair ve en önemlisi deniz ile mutlu anlar olsun.

Hayallerinde denizi yazdım çünkü şu an için ondan vazgeçen geçebilecek yiğiti düşünemiyorum.. Ve hastalığı da bu yüzden saklar bence

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    223

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer olur da yiğite veda edersek. Yani öyle bi şey olursa bi hayal sahnesi çeksinler

Hani şu ev var ya yiğitin hayalindeki orda yiğit, yiğit sırf onu sevdiği evimin sahibesi dediği için deniz ve iki çocuk biri kız biri erkek. Onlar mutlu mesut iken görelim.. Mutluluktan gözlerinin içi gülen o aileyi görelim öyle olsun veda. En azından bunu yapsınlar çok görmesinler.

Yada bi başka durum da yiğit ameliyata girerken veya komada kaldığı sürede bunun gibi veya farklı bi hayal görsün.. Gerçekte görmediği o mutluluğu hayal bile olsa görsün istiyorum.. Mesela bi gün uyanmasın o sürede bütün hayatına dair ve en önemlisi deniz ile mutlu anlar olsun.

Hayallerinde denizi yazdım çünkü şu an için ondan vazgeçen geçebilecek yiğiti düşünemiyorum.. Ve hastalığı da bu yüzden saklar bence
    Veda edersek ben hayal sahnesi istemiyorum. Ben 2 bölüm boyunca yiğitin gerçekten denizden vazgeçtiğini izlemek istiyorum. Yiğit o amerika uçağına bir zehit gibi vücudunu sarmış deniz aşkından kurtulmuş bir şekilde sonunda kardeşleri ile aile olmuş şekilde tam bir gülümseme ile bize veda etmesini istiyorum. Hatta biz onu yeni bir hayata başlamış mutlu hayal edelim.

Bide artık şu dizi bitsinde şu iki tarafında birbirine atışmaları bitsin. Artık o iki taraf yüzünden dizi tagına giremez oldum. Bu kadar sevmek iyi değil bazıları için çok pis hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri