Sayfa 10/208 İlkİlk ... 678910111213142060110 ... SonSon
1038 sonuçtan 46 ile 50 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

 1. #46
  Durum:
  Çevrimdışı
  zaman yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  07.05.2012
  Mesajlar
  385
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Arkadaşlar bir anket yapayım..

  -Yalnız sizlerden ricam soruları,dizinin uyarlama bir senaryo olduğunu bir tarafa bırakıp özgün bir hikaye olduğunu farzederek cevaplayın lütfen...:img-wink: Ve soruları olay olarak değil sahne olarak cevaplayın lütfen :img-wink:


  1-Bu güne dek izlediğiniz bütün bölümler içinde en can alıcı 3 sahne hangisi

  2-Bu güne dek izlediğiniz bölümlerde hikayenin şifreleri dediğiniz sahneler var mı.Varsa hangileri

  3-Bu güne kadar izlediğiniz bölümlerde ilk aşk ya da gerçek aşk vurgusunu erozyona uğratan sahneler hangileri.?

  4-Bu güne kadar izlediğiniz bölümlerde dostluk kavramını erozyona uğratan sahneler hangileri.

  5-Denizin Yiğite en çok hangi sahnede yaptığı davranıştan sonra kızdınız.Ve neden ?

  6-Denizin Tunaya en çok hangi sahnedeki davranışından sonra kızdınız ve neden?

  7-Yiğitin Denize en çok hangi sahnedeki davranışından sonra kızdınız ve neden?

  8-Tunanın Denize en çok hangi sahnedeki davranışından sonra kızdınız ve neden?

  9-Bugüne dek izlediğiniz bölümlerde olayların akışını değiştiren sahneler hangileri.? Hem Yiğit,hem Deniz,hem İrem hem de Tuna açısından cevaplayın lütfen.:img-wink:

  10-Ve son sorum çatı sahnesi hikayenin neresinde duruyor ? O sahneyi ve sahnenin devamını izlediğinizde ne anladınız ne sonuç çıkardınız?

 2. #47
  Durum:
  Çevrimdışı
  Themissss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  07.01.2017
  Mesajlar
  43
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Walla o sitedeki kadının Tuna aşkı ve yiğitti yerme potansiyeli kimsede yok. Bide iki üç insan buldumu hemen yeriyor. Onu hiç takmıyorum.

  [Esas oğlan bendim diye dava açamaz. Ama yapılan bir haksızlık, huzursuzluk varsa davasını açıp çatır çatır kazanır. Ki senaryo müdahale ve kesilen sahneler için dava açabilir. Yada set ortamında huzursuzluk için falan açabilir. Yada elinde yapımın yaptığı bazı şeylerin belgesi varsa açabilir. Hatta yüklü bir tazminatla kazanır. Ki haksızlık varsa kesin açması lazım ki yapımcı aynı şeyi başkasına yapmasın. Ki bu yapımın ilk vukuatı da değil.

  Ama bu haber bana sallamasyon geldi. Yakında dava açarsa zati tüm maddeler ve sorunlar ortaya çıkar.
  Umarım gerçek değildir ancak dediğiniz gibi kesilen sahnelerin olması durumu var. Ben orada yazılan yorumu yazdım esas oğlan bendim diye dava açmış yazmışlar ne kadar ittire edici gerçekten.

  zaman yolcusu Deniz'e hak vermeniz dışında size katılıyorum. Yiğit için çabalayacak biri değil. Doğruları tercih etmeyişiyle zaten bunu kanıtlamıştı evvelden de. İşte bütün bunlar yüzünden esas kız esas oğlan olayı bitti inandırıcı değil Tuna ile ilişkisi daha inandırıcı oradan yürütseler çok daha mantıklı olacak artık. Madem battık en azından oluşturulan manzaraya ne ise onun gereği olmalı.

  Deniz Yiğit'in önüne onu sevdiği için atlamadı kim olsaydı bunu yapardı. Diğergamlık da bir yere kadar Deniz Hanım. Tıkadınız hikayeyi.

  Ben boşlukta olduğum bir zamanda bu diziye başladım ve nedensizce bağlandım. Şu an nefret ediyorum bu diziden. Kendine 'fan' diyenlerin atışmalarından nefret ediyorum. Dizideki karakteri nedeniyle oyunculara sallayanlardan nefret ediyorum. Bizim insanımız neden böyle tanımadığı insanlar hakkında yorum yapmayı seviyor neden yani. Herkesten sizin istediğiniz gibi olmasını, size göre davranmasını beklemek neden? Kusur hata arayanlardan nefret ediyorum. Kusurları örtmede gece gibi olmak varken neden bu haldeyiz yazık cidden.

 3. #48
  Durum:
  Çevrimdışı
  h_ziraat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  27.03.2006
  Yer
  Bursa
  Mesajlar
  582
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Bilmiyorum ama intihar, kaza gibi olaylar Deniz i hayatinda cok onemli kararlar almaya itiyor..Irem ölecek korkusundan kendisini ve hayatinin askini yakti..Tuna ya birsey olacak korkusundan bu sefer Yigit i terketmedi belki ama arkadassim ayagina yine kendini ve Yigit i yakti..

  Asil simdi dananin kuyrugu kopacak..bu sefer Yigit olumle burun buruna..belki Deniz cezasini boyle cekecek..ugruna intiharla kazayla terk ettigi Yigit i olumle kaybetmesiyle ..sabah sabah icim karardi ya..

 4. #49
  Durum:
  Çevrimdışı
  SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  19.06.2007
  Yer
  Kütahya
  Mesajlar
  9,042
  Konular
  3
  Bahsedilme
  5 Mesaj

  Standart

  Alıntı mercan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben aslında dizinin bu sezon sürmesini isterdim .Ben başka dizi izlemediğim için . Yiğitin ,denizle tunanın arkadaşlığını anlayabilmesi için sanırım kitabını okuması gerekiyor .Tunayı aslında bu konuma getiren Yiğit ve İrem çünkü . Gerçek ortaya çıktığından beri doğru düzgün bir konuşma yapılmadı Deniz Ve Yiğit arasında otobüs durağındaki yeterli bir konuşma gibi gelmedi bana.Konuşmazlarsa Yiğit nereden anlayacak adamı nasıl kahraman yaptığını . Geçen bölümün en beğendiğim sahnesi İremin Yiğitin evine gittiği sahnedir oradaki konuşmadır. Bu bölümde de en son sahne .Bu bölümde Deniz Tunaya kendi derdime düştüm seni ihmal ettim gibi birşey söylüyor . Demek ki o kadar tunacı değil ,Yiğitin yanında Tuna aklına gelmiyor . Birde Yiğit İremin omzuna elini atıp hastaneye gitti . Kimse bunların çıkışını falan görmedi mi niye Denize söylenmiyor mesela .


  Deniz ile tuna arkadaşa mı ki yiğit bunu anlasın. Ben deniz açısından bile bunu böyle görmezken tuna tarafından deniz belli iken bunu salt arkadaşlık olarak gören yiğite se kızarım şahsen. Son bölüm gördük ki zaten öyle değil. Hem tuna o kitap ta denize olan hislerini de anlattı sonuçta.

  Evet kimse görmedi saçmaca herkes orda idi ama görmedi. Deniz duymaz zaten sormayacağı için kimin aklına gelsin söylemek.
  Zaman yolcusu senin yorumunda ise... Vazgeçilmezlik konusunda katılıyorum.. Yiğit için deniz vazgeçilmez çok değerli ama ben o değerin sevgisinin büyüklüğünün denizin farkında olduğunu bile sanmıyorum. O durumlardan uzak çünkü deniz. Ve zaten düşünmüyor da yiğiti düşünmediğine de çok şey yazılır.

  Deniz zaten son itiraf bölümüne kadar büyük ölçüde kendini suçlu görmedi ki. Yiğite ne yaptığını görmedi ki pişmanlığı da o an görülmedi. Hatta bence o yemekte yiğit itiraf yoluna girmese idi bence anlatacak deniz de yoktu. Hala olaylar sonrası bile üste çıkan sözleri vardı dediğin gibi. Ben o konuda haksız buldum hep denizi yazdım da. Yiğitin tanımamasıma böyle mi ceza olmamalıydı.

  Katılıyorum yine uğraşmaz deniz o ilk gün mevzusunda bile. Çaba harcayan yine yiğit oldu öyle olur. Hep olduğu gibi.

  Ve yazdım yine yazarım yiğit deniz için vazgeçilmez değil hiç olmadı. Daha en başında vazgeçti. Sonra İrem e elleri ile sundu. Hangi seven insan onun başkasından olan çocuğunu bakma niyetinde olur mesela en basiti. Sonra da vazgeçti son bölüm yaptığı bile bi vazgeçiş bana göre. Deniz evet böyle biri bu zamana kadar böyle oldu ama artık olmaması gerek diye düşünüyorum...


  Ama senin aksine bi ihtimal hastalığı duyar ise kıymetini anlar belki bi ihtimal. Çok umudum yok yine de.


  O sitenin yazdıklarını da çok şey yapmamak lazım tiye almış olabilir. Mesela tweeter de oranın meşhur yazarı geçen gün ben yiden ciyim yazıyordu düşünün o kadar tuden ve tuna yorumuna karşın dşylrdu
  Çok şey yapmayın yani. Bence öyle şey yoktur.

  Ama genel olarak yenen hak varsa ki büyük çoğunluk öyle düşünüyoruz açabilir de bilemem

  .
  Ah, kimselerin vakti yok. Durup ince şeyleri anlamaya

 5. #50
  Durum:
  Çevrimdışı
  SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  19.06.2007
  Yer
  Kütahya
  Mesajlar
  9,042
  Konular
  3
  Bahsedilme
  5 Mesaj

  Standart

  Arkadaşlar bir anket yapayım..

  -Yalnız sizlerden ricam soruları,dizinin uyarlama bir senaryo olduğunu bir tarafa bırakıp özgün bir hikaye olduğunu farzederek cevaplayın lütfen...*Ve soruları olay olarak değil sahne olarak cevaplayın lütfen*


  1-Bu güne dek izlediğiniz bütün bölümler içinde en can alıcı 3 sahne

  20.bölüm yiğitin gerçekleri öğrendiği akşam yolda istemiyorum şarkısı eşliğindeki yıkılmış yiğit

  7.bölüm Hele Bir Anla şarkısı

  5.bölüm yağmur

  23 bölüm sinema  2 -Bu güne dek izlediğiniz bölümlerde hikayenin şifreleri dediğiniz sahneler var mı.Varsa hangileri

  İlk 6 bölüm de puzzle, arkadaşk kitabı sahnesi, şemsiye hani ilk bölüm hediyesi, 2.bölüm dans koku, yiğitin şile de aşk ilanı, İreme arabada kaza öncesi ben denizi seviyorum asistanıma aşığım sahnesi, hoşçakal asistan. Her şeye rağmen denizi silemeyeceği reddedildi sahnesi ve sözleri, oyun içindeki evlenme teklifi orijinaldi bana göre


  3-Bu güne kadar izlediğiniz bölümlerde ilk aşk ya da gerçek aşk vurgusunu erozyona uğratan sahneler hangileri.?

  İlk oyunun başlaması. Yiğitin tanımaması, denizin İreme istersen onunla evlen o da seni sevecek tutumları, tuna ile deneme sürüşü,


  4-Bu güne kadar izlediğiniz bölümlerde dostluk kavramını erozyona uğratan sahneler hangileri.

  İrem in intiharı, yalanı,.. Tuna ve denizin dostluktan çıktıkları her sahne
  5-Denizin Yiğite en çok hangi sahnede yaptığı davranıştan sonra kızdınız.Ve neden ?

  Kaza sonrası nasılsın diye bile sormaması.

  Bi tane daha yazarsam yiğit ona aşkını haykırırken bıktım bu saçmalıklardan demesi.

  İkisininde de yiğitin deniz açısından ne kadar önemi olduğu duyuldu görüldü

  6-Denizin Tunaya en çok hangi sahnedeki davranışından sonra kızdınız ve neden?

  Umut vermesi,. Tuna nın sevgiliyiz lafına ses etmemesi. Ve çatı sahnesinden sonra Tuna ya gidiş... Çatı sahnesinde yiğite umut verip geçmişini yaktırıp tuna ya gitmesi. Tuna için de umut vermesi duracağı yeri bilmemesi

  7-Yiğitin Denize en çok hangi sahnedeki davranışından sonra kızdınız ve neden?

  6.bölüm delikanlı olur. O zamana kadar görünüşe değil davranışa laf eden yiğitin tavrı kızdırmıştı.

  İlk bölümlerde sert tavırların bazıları


  8-Tunanın Denize en çok hangi sahnedeki davranışından sonra kızdınız ve neden?

  Bölüm sayısını hatırlamıyorum ama ormanda aşk ilanı.. Denizin umutsuz hayal kırıklığı üzgün olduğu anda yapması bunu.

  Denizin doğum günü itirafa engel olması


  9-Bugüne dek izlediğiniz bölümlerde olayların akışını değiştiren sahneler hangileri.? Hem Yiğit,hem Deniz,hem İrem hem de Tuna açısından cevaplayın lütfen..


  Denizin doğum günü deniz açısından İrem ve yiğiti görmek ve başlayan kahramanlık

  Yiğit açısından gerçeğin açığa çıktığı bölüm. Büyük yıkımı.

  İrem açısından intihar bölümü. O gün denizi kaybettik.

  Tuna açısından tuna yı da kahraman ilan edip gözümüze soktukları bölümler.


  10-Ve son sorum çatı sahnesi hikayenin neresinde duruyor ? O sahneyi ve sahnenin devamını izlediğinizde ne anladınız ne sonuç çıkardınız?

  Çatı sahnesi yiğit için umut ve deniz ile yeni bi başlangıç
  .
  Deniz açısından ise bitiş. Hani orda yiğit affetmem dedi ama onun öncesinde zaten arkadaşk defterini kapatmaya gelen deniz vardı. Yiğit konuşmasa bile o defter kapanacaktı sanırım. Yani orda yiğite gelen bi deniz yoktu onu silen deniz vardı. Zaten sonra da tuna ya gittiğini gördük
  Aklıma. İlk anda gelenler bunlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 1009
  Son Mesaj: 22-12-16, 16:17:42
 2. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 996
  Son Mesaj: 01-12-16, 16:00:46
 3. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 25-10-16, 03:14:15
 4. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 994
  Son Mesaj: 12-10-16, 14:27:15
 5. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 993
  Son Mesaj: 28-09-16, 00:32:14

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş