Sayfa 208/208 İlkİlk ... 108158198204205206207208
1038 sonuçtan 1,036 ile 1,038 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    223

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    3 Mesaj

Benim merak ettiğim bizim deli kız tüm gerçekleri öğrendikten sonra da duyguyu yiğitten kıskanır mı? Biraz yiğitin denizden kıskançlık olayında çekeceği var. Kıza kıskanmıyor dedik bir açılıp pir açılmasın :)

Vazo kırmayı tek seven benim sanırım.

Hep oğlan tarafı bakmayın biri beni nikah masasında bırakacak ona neler yaparım neler. Vazo neymiş kafa göz dalarım :) Yiğit şu anda american hastanesinin acilinde olurdu:img-hyste

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,761

Bahsedilme
    5 Mesaj

Vazo hayal olduğu için takılmadım bende yani gerçek olsa aksi olurdu. Zamanında yiğit denizin kalbini mi kedilere veriyordu hayalde onun gibi bi şey.

Deniz açısından bakınca terk edilme var. Zaten deniz başkası olması ihtimalinden çok evlilik olmadı diye takıldı bence çünkü oyun ortaya çıkınca bile ilk düşündüğü evlilik teklifi idi bence onun için çok büyük bi olgu haliyle öyle bırakılması etkili.

Ama şu da var deniz o kadar çok şey yaptı ki hiç anlayışlı olamayacağım çektikleri için ki hakketti.

Hatta ben hasta yiğitin planları yerine gerçekten bi intikam çektiklerinin acısını yaşasın isterdim. Ama işte bizde plan konusunda başarılı olmayan bi yiğit var. Ve hasta. Yani denizin yaptıkları karşısında yaşadıkları pek bi şey değil ki içimizi de soğutmuyır zaten

O yüzden #yiğitplanyapmasın diyorum ben de.

Durum:
    zaman yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim merak ettiğim bizim deli kız tüm gerçekleri öğrendikten sonra da duyguyu yiğitten kıskanır mı? Biraz yiğitin denizden kıskançlık olayında çekeceği var. Kıza kıskanmıyor dedik bir açılıp pir açılmasın :)

Vazo kırmayı tek seven benim sanırım.

Hep oğlan tarafı bakmayın biri beni nikah masasında bırakacak ona neler yaparım neler. Vazo neymiş kafa göz dalarım :) Yiğit şu anda american hastanesinin acilinde olurdu:img-hyste
    Sevgili Daemon nihayet bir arkadaşım Denizin nikah günü terkedilmesinin ne kadar kötü birşey olduğundan söz etmiş.Ben bu konuya girmek istemedim sadece senin anketindeki bir soruyu cevaplarken söz ettim..Ancak Yiğitin yaptığını herhangi biri, bir kadına yapsa, o kadın değil o adamın peşinden koşmak,yüzüne bile bakmaz o kişinin.Çünkü henüz Deniz hastalıktan henüz haberdar değil, o nedenle de Yiğitin bu yaptığından sonra, Yiğitn peşinden koşan bir Deniz hiç normal değil...Yahu bu adam sana deli divane olurken gözmezden geldin,hatta kırdın,yıktın adamı ,şimdi nikah günü terkedilmişsin peşinden ayrılmıyorsun...:img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri