Sayfa 1/208 123451151101 ... SonSon
1038 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor (ATV)

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  28.12.2004
  Yer
  #among the stars
  Mesajlar
  39,614
  Konular
  190
  Bahsedilme
  1 Mesaj

  Standart Seviyor Sevmiyor (ATV)

  Yorumlarınıza buradan devam edebilirsiniz

  Lütfen

  - Kısa aralıklarla arkaya arkaya mesaj yazmayınız
  - Tek cümlelik kısa mesajlar yazmayınız
  - 640x480'den olan medyaları küçülterek ekleyiniz
  -Üyeleri tahrik edecek üsluplardan kaçınınız

  Sevgiler..
  Your beliefs become your thoughts,
  Your thoughts become your words,
  Your words become your actions,
  Your actions become your habits,
  Your habits become your values,
  Your values become your destiny.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  h_ziraat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  27.03.2006
  Yer
  Bursa
  Mesajlar
  582
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Oyy..yeni basligimiz acilmis..hayirli ugurlu olsun..bundan onceki 3467. basligimizda oldugu gibi yine degisen hicbir sey yok ..ilerleyen sadece sayfalar..biz bi ileri bir geri ayni yerimizde sayiyoruz..dilerim ilerleyen sayfalarda Deniz in kahrolusunu, Yigit in iyilesip Deniz den kurtulusunun mutlulugunu konusuruz..insallah..Aminn..

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  Sinestezi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  17.10.2016
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  206
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Yeni başlık hayırlı olsun :)

  Sevgili zaman yolcusu mesajına yorum yapacaktım, eski başlıkta kaldı :) ben de kopyala yapıştır yapayım dedim :)

  "Dergide Tunayla yaptığı konuşmada "Kimse alınmasın ama sen olmasan yine en büyük kaybım sen olurdun diyen Deniz Aslan.. kimse alınmasın derken ki o kimse kim ?


  Bütün yaptığı arkadaşlık vurgusuna rağmen, lunaparktan çıktıkları sahnede elinde oyuncak varken, lunaparktan bahsederek "iyi ki o kapıdan girmişiz, iyi ki o kapıyı açmışsın" diyen Deniz ,geçen hafta ben o lunaparktan çıktım diyen Denizle çelişiyor sözlerin,Zira o söze karşılık Tunada "iyi ki benle bu kapıdan girmeyi kabul ettin" cevabını verdi..Şimdi söyle Tuna bu sözler karşılığında umutlanmasında ne yapsın ? Çünkü lunapark Denizle Tuna ilişkisinde duyguları anlatmanın bir yolu olarak kullanılmıştı..

  Yiğitin "bırak şu arkadaşım masalını Deniz ,artık senin seçim yapman gerekiyor" dediği sahne .
  Hep dedim ya ben Denizin Tunaya hislerinin arkadaşlıktan öte olduğuna inandım diye,ilk kez Yiğitin de artık böyle düşünmeye başladığını anladım o sahnede..

  Tuna bu hikayede şu anda çok acı çekiyor olsa da bu yaralar illaki kapanacak ve bu hikayenin aslında tek kazananı Tuna demiştim.....Ve bu fikrimi daha da perçinledi bu bölüm.Tuna öyle güzel sevildi ki Deniz tarafından kendi bile farkında değil.....Tuna gibi sevmek derdim,hala da derim ,ama Denizin Tunayı sevmesi de bir başkaymış.....
  Sen Tunaya aşık olmadın Deniz ,ama sen Tunayı sevdin dedim hep...Deniz Aslan iyi ki Tunaya aşık olmamışsın,çünkü anladım senin nazarında sevmek aşktan da üstün....
  Ve ben hala diyorum, Deniz Aslan sen kendin bile bilmiyorsun aslında kimi sevdiğini...Durmadan arkadaşlık vurgusu yaparak Tunayı mı ikna etmeye çaılıyordun yoksa kendini mi ? Yiğitle bir aşka başlamış olmanın ağırlığı altında niye eziliyorsun...Seninki Tunayı üzmemekten öte birşey gibi görünüyor,yol ver gitsin...Üstelik de aslında yol verip gittiğinde iyileşeceğinin farkındasın belki de...Niye hala onun hayatında olmak istiyorsun,mutlu olacaksa umutlansın diyorsun..

  Sen Tunayı kaybetmeyi göze alamıyorsun Deniz Aslan...Herşeyden geçerim senden geçemem diyorsun.Aşkına bunca zorluklardan sonra kavuşmuşsun bırak Tunayı hem o iyileşsin hem de sen aşkının yanında ol..Bırak Tunayı derken sırtını dön Tunaya demiyorum elbette..Ama senin tavırların arkadaştan öte be Deniz...Hatta yeni frgmanda Tuna bile senin tavırlarından dolayı gel de vazgeç bu aşktan diyorlar bir de gibi bir cümle söylüyor...Olmuyor Deniz Aslan olmuyor...
  "  Ben Tuna'nın aşkını anlatmayı seviyorum. Deniz'in hislerini ise senin kaleminden okumayı tercih ediyorum.

  Valla o "kimse alınmasın"daki kimseyi ben de çok merak ettim. Yiğit'ten başka aklıma gelen biri yok. Deniz'in Yiğit'in yanında böyle konuşması da ayrı bir tartışma konusu.

  Bir bölüm önce "lunaparktan çıktım" diyen Deniz şimdi "iyi ki o kapıdan girmişiz" derken sadece Tuna'ya umut vermedi, izleyicinin de kafasını karıştırdı.

  Yiğit'in "bırak şu arkadaşım laflarını" serzenişine gelince.. Daha öncesinde Deniz'in Tuna'yı sevmediğini düşünen, hatta bunu Tuna'ya karşı sürekli dile getiren Yiğit fikir mi değiştirdi bilmiyorum. Bana ikisinin arasındaki ilişkinin sandığından çok daha özel olduğunu gördü gibi geldi. Tabi gerçekte ne demek istedi tam olarak emin değilim.

  Bu bölümde Deniz'in davranışlarını vicdanla açıklayamıyorum ben kusura bakmayın. Bambaşka bir şey izledik biz. Senin dediğin gibi zaman yolcusu gerçekten seven bir insan gibi davrandı Deniz. Hatta ikisinin geçmişini bilmeyen biri o arkadaşım lafları olmasaydı "ne büyük aşk" diye izlerdi bölümü.
  Sürekli "arkadaş" vurgusu ise havada kaldı ne yazık ki. Bu tavrı biraz da hareketler ile destekleseydiniz insanlar da bu defter kapandı derdi. Ancak mevcut durumda tek söyleyebileceğim bu pilav daha çok su kaldırır.

  Son olarak tekrar anladım ki Tuna'nın Deniz'in hayatından çıkması onun için bir opsiyon değil cidden :)

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  ManolyA52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  11.10.2016
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  77
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Başlık hayırlı olsun.. ama nasıl olacaksa bilmiyorum.. bi yol kat etmişliğimiz yok.. insAllah olaylar daha fazla sarpa sarmaz..

  Diger kapatilan başlikta yorumlari okudum.
  O kadar yoruldum ki, Neyi nerden tutsam diye düşünüyorum ama Bu hikayede hiç kimse mutlu degil. Deniz'i, tuna'yla mutlu sanıyorsunuz ama değil. Ben mutlu olduğunu sanmıyorum. Hastalıklada fingirdeşecegini nerden cıkarıldı onu sanmiyorum. Bu düşünce yalnış bana göre..* Deniz'in aklı da karışık değil net.. ama bu iş uzatmalara gidecegi için gelinen durumu daha fazla deşmek istemiyorum. Bunu gören görür görmeyen görmez... Ben lafimı koydum..


  Ben tuna'yı orda yani tekne'de, deniz'e söyletmediği andan itibaren bana göre de ordaki tutumu yalnıştı.. yalanı, uzatması, yalnıstı.. hani akıllıydı. Akıl verebilirdi Deniz'e ama işine geldi.. Deniz arkadaşını satmadı ama arkadaşı onu ikinci kez satmıştı. Iste orda Tuna'nın hayır yalnıs yapıyorsun demesini beklerdim.. ama olmadı..

  Deniz'i arkadaşı irem'i satmiş gibi göstermediler ama ilk aşkını satmıştı. Içinde yigit varken sırf irem üzülmesin diye unutmaya çalısma tavırları, tuna'ya gitmesi hayatının en büyuk hatasını yaparken... yigit'i sevdigini aşık oldugunu irem'e gelip vicdan yaptığı bölümden sonra, tuna içinde vicdan yaptırmaları olacağı belliydi. Çünkü irem'e de yalan söyledi. Ben yigit'e aşik degilim diye.. sonra tuna'ya, da yalan söyledi.. sevmese de, seviyormuş gibi yaptı... Tek yigit değil kandırılan yani.. onları da kandırdı.. yigit'in ona güvenmemesinden sonra istikrarını o bölüm görmedik mi? Şimdi bu bölümü bırakın.. Ben gördum gayette sevdiginin önüne atlayıp canını hiçe saydı..

  Hastane sahnesi, Deniz'in Tuna'nin o lunaparktan çıktım dediği gündü. Söyleyememesi normaldi. Nasıl söyleyebilirim dedi.. cünkü tuna Aşık, onun aşkını kullanmıştı Deniz.. ama Deniz kendini suçluyor ama Tuna'da bana göre çok da suçsuz degil bu konuda malesef.. Bundan sonrası ona arkadaş gibi olduğunu anımsatması benim icin Deniz'in yine iyi düşüncesidir.. kim ne Anlar bilmiyorum ama Her ne kadar iyileşecekse ümitlensin o lafta kaldı bence, her zaman arkadaş oldugunu hissettirdi Tuna'ya..

  Deniz'in irem'e kızgınlığı "gerek yok" deyişi, tuna için degil burda bir arkadaş yazmısti. Tuna'ya kizmaliydı sonucta tuna görusuyor falan demişti. hayır neden Tuna'ya kızsın ki, Tuna istediği herkezle görüsebilir. Ne yaparsa yapabilir. Benim anladığım bir zamanlar onun için, Tuna'ya gidip umut verdiği günler için kızdı orada irem'e ve birşeyleri düzeltecekse Arkadaş olduğunu hissettirerek düzeltecek Deniz.

  Tuna neden ümitleniyor. Her zamanki hâli o deniz'le yigit'in öpüstuğu sahneden sonra, aslında ümidini kesmesi gerekirken, yigit herseyi ögrendi deyip koşa koşa gitmesi ve hastanede Deniz'e yigitle birlikte misiniz? Hâla gel de gülme Intikamı da soruyor yiğit'e hayır yani yigit intikam aldı almadı. Deniz'in seni sevebileceğini nerden çıkariyorsun demezler mi?*
  Deniz onu bir insan olarak sevdiğini biliyorum. Bundan eminim ama Tuna'nin gercekten artık Deniz'i bırakmayı bilmeli moduna girdim bekliyorum.

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  mb89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  08.04.2008
  Yer
  Mannat
  Mesajlar
  371
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Yeni başlığımız hayırlı olsun. İnşallah bol bol Yiğit'imden bahseder,onla güler onla ağlarız. Ve inşallah Deniz'in yerle bir olmalarına da şahit oluruz(imkansızı istedim evet:icon_whis)

  Sevgili Sinestezi tabi ki de opsiyon değil. Deniz artık sevgi arsızı. Paylaşılamayan olunca şımardı. Hem karnı doysun hem pastası dursun istiyor küçün hanım. :img-beee: Tuna onun yüzünden delirmiş,hastanelere yatmış onu uyarmalarına rağmen sen ona zarar veriyorsun diye hala dibinden ayrılmıyor. Benim anlamadığım Tuna'nın doktoru ne biçim doktor. Normalde onu kimin delirttiğini bulup ona göre önlemler alması gerekmiyor mu. (pardon mantık aramıyorduk bu dizide :))


  Yiğitim BAlcım artık Deniz belasından kurtulsun. Tek duam ve beklentim bu artık dizi için.
  Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,yeniden buluşuruz elbet,zamanı gelince...

Sayfa 1/208 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 1009
  Son Mesaj: 22-12-16, 16:17:42
 2. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 996
  Son Mesaj: 01-12-16, 16:00:46
 3. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 25-10-16, 03:14:15
 4. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 994
  Son Mesaj: 12-10-16, 14:27:15
 5. Seviyor Sevmiyor (ATV)
  By OXFORD in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 993
  Son Mesaj: 28-09-16, 00:32:14

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş