Sayfa 147/147 İlkİlk ... 4797137143144145146147
734 sonuçtan 731 ile 734 arası

Konu: Seviyor Sevmiyor - Bölüm Yorumları

Durum:
    mercan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

mesaj tekrarı

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    6 Mesaj

Üç ATV dizisi Şili'de yayına girecek
    Ranini tv

ATV'nin içerik satışından sorumlu yöneticisi Müge Hanilçi, ttvnews'a yaptığı açıklamada kanalın üç dizisinin Şili'de yayına gireceğini belirtti.

Canal 13 ile paket anlaşması yapan kanalın yaptığı anlaşma sayesinde dizilerinden Kırgın Çiçekler (Orphan Flowers), Yeter (Wedlock) ve Benim İçin Üzülme (Don't Worry About Me) ülkede yayınlanmış olacaklar. Kırgın Çiçekler'in yayınına Ocak 2018'de başlaması bekleniyor. Dizi şimdiden ondan fazla ülkeye satılmış durumda.

Hanilçi ayrıca Cuma günleri halen gayet iyi bir reyting alan Aşk ve Mavi'nin Latin Amerika'daki yayını için görüşmelerin devam ettiğinden ve dizinin Kuzey Irak'a satıldığından da bahsetti.

ATV'nin Mayıs ayında düzenlenecek LA Screening için hazırlıkları devam ise etmekte. Aşk ve Mavi ve Seviyor Sevmiyor ile birlikte kanalın kataloğunda İspanyolca dublajları yapılmış Sıla, Gönülçelen (Becoming a Lady) ve Unutulmaz (Unforgettable) da bulunuyor.

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 81

Bahsedilme
    0 Mesaj

Seviyor Sevmiyor yayına tam bir yıl önce başlamıştı 15.06.2016....
    her şey papatyalı tanıtıma takılmamla başladı, swp izledim sonra ve diziyi bekledim... swp de beni etkileyen sevdiğin kalbi kalbin ile bulma fikri en etkileyen şeydi, bu dizide beni çekende o oldu.
    çok dizi takip eden ve diziden etkilenen biri değilimdir beni kendine bağlamıştı değişik bir şekilde ve hala hatırlıyorum acı şeyleri de güzel şeyleri de... sabırla diziyi bir ay nasıl beklediğimizi unutmuycam.

Yiğit Balcı çocukluk aşkı en iyi arkadaşı Deniz Aslan için bugün amerikadan dönmüştü... Deniz yağmurdan kaçarken doluya bu bölümün sonu yakalanmıştı...
    tadında başladı tadında gitmedi ve bitti geriye kötü şeyler kalmış olsada güzel şeyleri hatırlamak istiyorum hatta ben bunları yazarken arkadan çok sevdiğim Derin Duygular fon müziği de gelsin :whistle2 bana Yiğit-Deniz'in o uzun ve güzel birbirlerine bakışlarını anlatıyor, her şey daha masumken...

Benim hayatımdan hayalide olsa bir Yiğit Balcı geçti, iyi ki de geçti, çok sevdim, hep güzel hayallerimde kal Balcı...:865323
    en son 7. bölümde bıraktığım Deniz Aslan senide çok sevdim ve özledim...
    her şey bir toz bulutuyken bazı hatalar yapılmasaydı da daha uzun soluklu birlikte olsaydık keşke YiDen <3
    Hep özel kalacaksınız, her şeye rağmen :img-in_lo
    "Öyle olur bazen... Yaşayamadıkları yaşadıklarından daha fazlakoyar insana..."Yağız....

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    925

Aldığı Beğeni: 1,044

Bahsedilme
    14 Mesaj

Standart Cevap: Seviyor Sevmiyor (ATV)

Herkese merhaba,

Çok sevdiğim Yusuf Pirhasan ve rejisi için başlamıştım zamanında. Altı bölüp yağ gibi akıp giderken, sonradan gelen o derin uçurumlar diziyi baştan dokuzuncu bölümde bırakmama sebep oldu. Bir daha da uğramadım. Sonra aynı ekibin bir sonraki işini izledim ve ona tam zamanında veda edip bitirmiştim..

Peki ne yaptım yine.. Seviyor Sevmiyor'a başladım geçen hafta.. Tekrar izlemek istedim. Yusuf Pirhasan'ın tüm işlerini izlemiş biri olarak, bir işini yarım bırakmak olmayacaktı. Evet.. Bu sefer dokuz bölümü aşabildim. Büyük başarı. Ama yirmide tıkandım.. Bir daha da gidemedim. Gitmeyi de düşünmüyorum..

Güzelim hikayeyi katletmek nedir bence bu dizi bu konuda ihtisas oluşturabilir..

Hepsini geçtim.. Dizinin genel havasında da etki kalmamış. Reji bile absürt mekanizmayı kontrol edememiş bir süre sonra. Hele sürekli erkeksi dövüş sahneleri. Ne kadar da samimiyetsiz.

Üstüne ilk bölümüyle yirminci bölümüne bakınca karakterler arasındaki derin uçurumu görmek üzücü. Tanıyamıyor insan. Yabancı geldi.

İlk bölümlerin güzelliği, sıcaklığı.. Üstümde onlar kalsın dedim ve bıraktım. Yoksa daha fazla da gidersem, onlar da gidecek diye üzüldüm..

Bu dizinin orjinal senaryosu çok daha güzeldi. Hele ki Yiğit'in kendi içindeki çelişkilerin başladığı dönemdeki bölümler.. Burada Yiğit karakterinin çelişkisi yeterliyken, karşı taraf yetersiz kalıyordu. Bu yüzden Yiğit'in çelişkileri de yoruyordu.

Mizah ağırlıklı bir dizide yorulmak.. En son şey olmalı. Fakat anladığım bu dizi, izleyiciyi fazlasıyla yormuş..

Üzücü..

Yine de o güzel rejinin, kıymetli oyuncuların ve benim dışımda olan sabırlı izleyicilerin emeğine sağlık diyorum..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)