Sayfa 2/17 İlkİlk 12345612 ... SonSon
84 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Shameless - Sohbet ve Yorum Başlığı

Durum:
    prisoner_386 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ömerin gülüşünde!
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Geçen pazar gecesi e2 de sezon finaline denk geldim..Çok ilginç bir yapım olmuş ama insanı saran bir tarafı var..Çok hayattan onca müstehcenliğe rağmen..İlk izleyişte ""bu kadar olabilir mi yuh"" gibi tepkilere yol açtıysa da;hoşlaştım..Sezon 12 bölümmüş..Büyük bir zevkle izleyeceğim..

Bu arada dizide çalan müzikler de bir harika..İngiliz versiyonundan daha iddialı bence.Gerçi bunu okuduğum yorumlardan çıkardım..Cast ı da çok iyi..Beni bilhassa Steve-Fiona ikilisi etkiledi..Çok gerçekçi bir hikaye..Son bölümde Fiona nın herşeye rağmen gidemeyişi,bakışlar,ısrarla iş yerine gitmesi çok hoştu..Alışmış kudurmuştan beterdir diye boşa dememişler:img-hyste...Fiona favori karakterim..İlk sezonu bir bitireyim bakalım neler olmuş daha..İkinci sezonun daha güzel olacağını düşünüyorum..

Hikayenin shameless oluşu farklı jeneriğiyle de kendini kanıtlamış:)...Müzik ve jenerik müthiş uyum..Çok samimi...

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ömerin gülüşünde!
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

İlk bölümü bugün izledim;vakit olsa hepsi bir çırpıda izlenilecek kadar keyifliydi..

Dizi cidden insanı bambaşka bir aleme götürüyor..Çok hayattan;bunu çok az dizi yakalayabiliyor ama Shameless daki kadronun da etkisiyle çok gerçekçi sahneler..İzledikçe izleyesim var..Diğer taraftan da hemen bitmesin istiyorum..

Fiona ya bayılma ötesi bayıldım..Steve le tanışma faslı harikaydı:img-hyste:img-hyste..Çok hoştu cidden,çok güldüm..Çamaşır makinesi alması felan çok inceydi..Yalnızlığını bu kocaman karmaş ailede gidermeye çalışıyor Steve...Daha kaç zaman olmuş kahvaltı hazırlamalar felan:img-in_lo...Ian ın hikayesi de olaya farklı bir yaklaşım olmuş..Normalde homolara çok ahlaki bakılmasa da,bir açıklama yapmaya çalışması,uğraşıp durması neyin çok keyifliydi..Lip in anlamaması çok normal tebi:img-hyste..Ona da ayrı güldüm,aradaki konuşmalar çok komikti:img-hyste..

Frank tam manyak:img-hyste..Steve a anlatmaya çalıştıklarına koptum:img-hyste..

Kısacası harikaydı:img-hyste

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ömerin gülüşünde!
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet geldim 9.bölüme..Gerçekten izledikçe izleyesi geliyor insanın ulan..Frank in her geçen bölüm yaptıklarını kahkahalarla izledim:img-hyste..Herşeye bir cevabı var:img-hyste..Kendisini de o biçim seviyor adam..Helal olsun ne diyeyim:img-hyste...8.bölüm çok hoştu..Frank in harika baba olayı neyin çok güldüm:img-hyste...Sözde alkol almayacaktı ama zorla verdiler adamcağıza..Eminim o 3000 doları alırdı o istikrarla:img-hyste..Nerdeyse evi yıkacaktı:img-hyste..

7.bölüm de çok hoştu..Frank in çakma cenazesi harikaydı:img-hyste..Adamları ektikten sonra plazmayı tekrardan düşürmesi,bu defa Liam adına gidip plazma satın alması müthişti:img-hyste..

Steve in adı Steve mi henüz çözemedim..Kanımca kendisine yeni bir kişilik kazandırma çabasında..Annesi bi garipti..Bu dizideki kadınların hepsi bi garip gerçi:img-hyste..Yalnız Sheila favorim..Herkese bu kadar iyi davranan bi kadın,o kadar ilaçla normal tebi:img-hyste..Nasıl sevecenli bi insanoğlusun Şulecim;cidden bayılıyorum..Hele evin dört bir yanını muffinlerle donatman;marifetli kişilik..Merak ediyorum dışarı çıkabilecek mi:img-hyste..İki bölüm kaldı sezon finaline..Onları da yarın izlerim büyük ihtimal..Neler oldu kimbülü o iki bölümde..

Lip in SAT olayı da cidden komik..Zeka küpü;çok ayrı bir havası var..Gayet kendinden emin konuşmasına bayılıyorum..Umarsız tavrı da ekstreden cepte:img-in_lo..Karen la hoş olmuşlar da sonu pek iyi görünmüyor bu ilişkinin:img-hyste..Maşallah sürekli seviş yiyiş sonra arkadaşız de:img-hyste...İlginçtir..

Bu arada başta bu kadar göze batmamıştı ama bu homoseksüeller zincirinden böö geldi yeminle..Azcuh azaltın be sahneleri:img-beee:...

He bir de unutmadan bi Pakistanlı mı neyse o Ian ın patronu sözde müslümanları karalamak için yapılmış birşey gibi duruyor..Bunu yapmak için bu kadar iğrenç bir yola başvurmanıza gerek yoktu,hiç olmazsa araya elhamdülillah yazmayaydınız ki hiç olmamıştı..Dizide beni Ian in ilişkiler zinciri çok rahatsız ediyor,onun dışında çok izlenilesi bilhassa Frank in delilikleri on nomra:img-hyste..Adamımsın,ilgisiz,kör,sarhoş,berduş:img-hyste..O çocuklarını tanımadığını dile getirişi neyin çok komik oluyor ya:img-hyste...

İki bölümü de merak ediyorum;sonra gelsin yeni sezon...

Durum:
    karmela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

izlediğim en iyi komedi dizilerinden:img-hyste
    Ama ama ama sezon finali verdiii:icon_sorr
    tam gaz devam yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorummm:img-eat:
    acaba ne zaman başlar:icon_sorr

Durum:
    Sympathy.Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    far far away..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son zamanlarda izlediğim kesinlikle en iyi komedi dizisi.
    Adını ilk duyduğumda ilginç gelmişti ama diziyi izleidğimde bu diziye verilebilecek daha güzel bir isim düşünemiyorum.Oyunculuklar,senaryo müthiş.
    Özellikle sadece belli karakterlerin üzerine dönmeyen her bireyin içinde kendi hikayesini barındıran ve cidden her hikayedede cezbedici yönler bulunan bide bunun yanında bu kadar komik olmayı beceren çok çok az dizi var kesinlikle izlenmeli diyorum:img-wink:
    Özellikle Lip karakterine dikkat:img-wink:

Sayfa 2/17 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)