Sayfa 17/17 İlkİlk ... 71314151617
84 sonuçtan 81 ile 84 arası

Konu: Shameless - Sohbet ve Yorum Başlığı

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    354
    Verdiği Beğeni
    175

Aldığı Beğeni: 551

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: Shameless - Sohbet ve Yorum Başlığı

5x12

Sezonu son 2 sezonla kıyaslayınca güçsüz buldum. Özellikle Fiona'nın bunca şey yaşadıktan sonra hayatını hala düzene koyamaması beni her geçen bölüm karaktere karşı saha çok soğuttu.

Büyükler yetmezmiş gibi birde küçükler kafayı yedi. Carl'ın psikopata dönüşmesi başından beri belliydi ama en azından Debbie aklını kullanır ve kardeşlerine benzemez diye bekledim.

Frank'in doktoruyla geçirdiği zamanı izlemesi çok keyifliydi. Yine de sevmiyorum kendisini, umarım önümdeki sezon ölür diyeceğim ama böyle olmayacağını biliyorum.

Sezon daha az enteresan, daha az merak uyandırıcı, daha çok sıkıcı ve karmaşıktı. Bakalım 6. Sezon nasıl olacak.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    354
    Verdiği Beğeni
    175

Bahsedilme
    25 Mesaj

‘Shameless’a 10. Sezon Onayı; Cameron Monaghan Geri Dönüyor!

Showtime, popüler komedi dizisi Shameless’a 10. sezon onayını verirken Cameron Monaghan’ın kadroya geri döneceğini açıkladı.

Yeni sezon kararıyla birlikte Shameless, Showtime platformunun en uzun soluklu dizisi olmayı başardı. Dizinin yeni sezonunda Monaghan’ın yanı sıra William H. Macy, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Emma Kenney ve Christian Isaiah da rollerine geri dönecekler.

Paul Abbott’un yarattığı, John Wells’in ise Amerikan televizyonuna uyarladığı Shameless, 10. sezon prodüksiyonuna önümüzdeki aylarda başlayacak. Dizinin yürütücü yapımcılığını geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi Wells ve Nancy M. Pimental üstlenecek.

Shameless 9. sezonunda dizinin en önemli oyuncularından biri olan Emmy Rossum’a veda etmişti. Rossum'un vedasının şoku henüz atlatılamamışken ikinci bir veda haberi Cameron Monaghan'dan gelmişti. Dizinin pilot bölümünden bu yana kadroda olan ve adeta diziyle birlikte büyüyen Monaghan, geçtiğimiz sonbaharda sosyal medya hesapları üzerinden diziden ayrıldığını açıklamıştı ancak sözlerini, geri dönebileceğinin sinyallerini vererek sonlandırmıştı.

Shameless, 10. sezon bölümleriyle Showtime ekranlarına geri dönecek.

-Beyazperde'den alinti-

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    972

Aldığı Beğeni: 209

Bahsedilme
    3 Mesaj

Cameron'ın neden geri döndüğünü anlamıyorum. Neden o kadar cafcaflı veda sahnelerine gerek vardı öyleyse? Sevdiğim bir hamle değil diziler açısından. Ama madem dönüyor, biz de diziye döneceğiz mecbur. Çünkü sanatçı kumaşı olmasa da bir oyuncuyu izlemek zevkliyse el mahkum izliyorsun.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    354
    Verdiği Beğeni
    175

Bahsedilme
    25 Mesaj

6. sezu bitirdim. 5. sezondan daha iyi buldum.

Bu sezon nelerle sasirtacaklar diye merak ettim ve cevabini Debby'nin bilerek isteyerek hamile kalmasinda ve üstüne birde dogurmasinda aldim. O yasta aile kurmak istemesi ve bununla basa cikabilecegini düsünmesi inanilmaz naif ve aptalca bir davranisti ama hangi ailede oldugunu hatirlayinca insana normal geliyor sonra da eglenerek izliyorsun iste. Sonucta amaci sosyal mesajlar vermek isteyen dizi degil, mizah iceren komedi. Kara mizahin da karasi.

Ayni aptallik ve sorumsuzluk Carl'da da vardi ama neyseki arkadasi katil olduktan sonra neyin icinde oldugunu anladi. Bakalim düzelme yolunda ilerleyecek mi.

Son sezonlar Lip'in yükselmesini izlerken bu sezon cöküsüne sahit olduk. O deli kizi hangi kafayla odada yalniz birakti anlamak güc ama dolabina uyusturucu saklamadigina dua etmeli. Sezonun en sanslisi Ian oldu. Bakalim bu sansi önümüzdeki sezon da devam edecek mi...

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 71314151617

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri