Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon
1006 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Poyraz Karayel - Bölüm Yorumları

Süper Moderatör NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    GS
    Tecrübe Puanı
    42949684

Standart Poyraz Karayel - Bölüm Yorumları

Kanal D’den yeni dizi geliyor

Limon Yapım bir süredir yeni bir dizi projesi üzerinde çalışıyor. Poyraz Karayel adındaki dizi, kayınpederi tarafından oğlundan koparılan eski bir polisin, oğlunu almak için mafyanın içine girmesini konu ediniyor. Poyraz Karayel, işlemediği bir suç yüzünden görevden uzaklaştırılan eski bir polistir. Emniyet Amiri’yle yaptığı anlaşma sonucu, oğlunu kayınpederinden almak için mafyanın içine girmeyi kabul eder. Bu arada tanışıp âşık olduğu Ayşegül’ün, yanına girdiği mafya babası Bahri Baba’nın kızı olduğundan habersizdir. Dizi eylül ayında Kanal D’de yayınlanacak. Başrol oyuncuları için görüşmeler devam ediyor.
    Oya Doğan'dan Alıntı.

Senaryo: Ethem Özışık
    Yönetmen: Çağrı Vila Lostuvalı

Yönetmen erten07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya
    Tecrübe Puanı
    42949684

Limon Yapım’ın Kanal D için hazırladığı yeni dizisi ‘Poyraz Karayel’ dizisinin kadın oyuncusu belli oldu.

Son olarak Merhamet dizisinde canlandırdığı ‘Deniz’ karakteri ile dikkat çeken Burçin Terzioğlu dizinin başrol kadın oyuncusu oldu.

Burçin Terzioğlu’nun partneri olarak düşünülen isimin ise Timuçin Esen olduğu iddia edildi.

Büyük bir titizlikle cast çalışmalarının devam ettiği dizi Eylül ayında Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

erkek oyuncusu da beklediğimiz olur inşallah

Yönetmen YONCA_ÇINAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    TİMUÇİNİMİN DUDAĞI :)
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı erten07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Limon Yapım’ın Kanal D için hazırladığı yeni dizisi ‘Poyraz Karayel’ dizisinin kadın oyuncusu belli oldu.

Son olarak Merhamet dizisinde canlandırdığı ‘Deniz’ karakteri ile dikkat çeken Burçin Terzioğlu dizinin başrol kadın oyuncusu oldu.

Burçin Terzioğlu’nun partneri olarak düşünülen isimin ise Timuçin Esen olduğu iddia edildi.

Büyük bir titizlikle cast çalışmalarının devam ettiği dizi Eylül ayında Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

erkek oyuncusu da beklediğimiz olur inşallah
    Timuçinin adını duyduğum için haberi paylaşmıştım. ertenide görünce yazayım dedim

Timuçin en sonki durumdan sonra bir daha ekranlara gelir mi gelmez mi orası muamma ki maddi açıdan bakılırsa bazıları hemen çıkıp paraya ihtiyacı var oynicak o yüzden kabl etti tantanası süreceğinden o konuda bir şey demiyorum

Ama Burçini çok severim. İkisini hiç yanyana düşünmedim ama Burçinde ki o ışıkla Timuçinin oyunculuğu gerçekten çok hoş olur

Eylüle daha var her polisiyenin altında Timuçinin adını duyduğumdan artık şaşmıyorum. Bakalım günler neleri gösterecek bizlere

Yalnız tek istemediğim KANAL D. Allah korusun ALLAH

Oyuncu mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Tecrübe Puanı
    42949684

Arkadaşlar merhaba bu dizde acaba erkek oyuncu Mustafa Üstündağ olabilir mi? Burçin ve Mustafa için yeni yayın döneminde yeni bir dizi haberi çıkmıştı hatırlarsanız

Asistan elanur_67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı mehgüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bu dizde acaba erkek oyuncu Mustafa Üstündağ olabilir mi? Burçin ve Mustafa için yeni yayın döneminde yeni bir dizi haberi çıkmıştı hatırlarsanız
    Merhaba, malesef Mustafa Üstündağ değil. Most yapım Burçin ve Mustafayla bir dizi yapmak istiyordu aslında ama sonradan Mustafa beyin başka bir yapımla anlaştığını öğrendik.
    Keşke Mustafa olsa... Timuçin Esen pek yakıştıramadim açıkçası. Onun olacagina dair haberler doğru değildir umarim.

Asistan onlyblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Almost Paradise
    Tecrübe Puanı
    39904632

Timuçin Esen kabul eder mi bilmiyorum, onun ne zaman ne yapacağı belli olmuyor lakin Burçin'le yakıştıramama konusuna gelirsek Mustafa Üstündağ da ilk başta Burçin'le güzel bir çift olurlar fikri vermiyordu bana. Ama ne oldu Merhamet dizisinde gayet güzel bir ikili oldular. Demem o ki böyle önceden konuşmak için henüz erken. Ama insan bir çifti sevip alıştı mı yanına başkasını kolay kolay yakıştıramayabiliyor ona amenna. Yine de bana Timuçin Esen ve Burçin Terzioğlu güzel bir ikili olabilir gibi geliyor. Bilemiyorum

Dizinin konusuna gelirsek benim seneler evvel ilgilendiğim hatta baya baya yazdığım bir senaryonun hikayesini anımsatıyor bana Her neyse polisiyeyi severim. Hayırlısı olsun diyelim

Yönetmen YONCA_ÇINAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    TİMUÇİNİMİN DUDAĞI :)
    Tecrübe Puanı
    42949684

Haberler aldı başını gidiyor. Her sene aynı dönemlerde olup biten şeyler bunlar alıştık ama insan yine de OLABİLİR Mİ diyebiliyor. Sonra karşımızdakinin TİMUÇİN ESEN olduğu düşünüldüğünde sağının solunun belli olmayacağı bir adam olarak susmayı tercih ediyoruz.

Hele hele haberleri görünce insanın içi gidiyor

Kanal D'nin yeni dizisinin başrol oyuncuları belli oldu
    Kanalda ekrana gelecek dizide ünlü isimler başrol oynayacak.

Kanal D'nin yeni sezonda ekrana gelecek olan ve yapımcılığını Limon Yapım'ın üstlendiği 'Poyraz Karayel' isimli dizide oynayacak kadın başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu oldu. Terzioğlu son olaral 'Merhamet' dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştı. 'Poyraz Karayel' dizisinin erkek başrolünün ise Timuçin Esen olduğu konuşuluyor. Esen de son olarak Kanal D'de kısa sürede yayından kaldırılan 'Vicdan' dizisinde oynamıştı.

'Poyraz Karayel' dizisi; işlemediği bir suç yüzünden görevinden uzaklaştırılan ve çocuğunu kayınpederinin elinden almak için mafyanın içine giren ve mafyanın kızına aşık olan bir polisin hikayesini anlatıyor.
    Konu NATY&FACU tarafından (05-08-14 Saat 22:45 ) değiştirilmiştir.

Yönetmen timim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    tim♥ahu
    Tecrübe Puanı
    42949682

Timuçin'in ismi diziler başlamadan önce sürekli geçiyor.Resimler falan gelmeden pek inanmıyorum böyle haberlere.Her defasında yanılmaktan sıkıldım.Vicdan'dan sonra bir süre bekler diye düşünüyorum aslında ama doyamamıştım geri dönse çook sevinirim Burçin Terzioğlu'nu da severim birlikte görmeden yakışıp yakışmayacakları hakkında bir şey diyemem.

Dizinin konusu da hoşmuş beğendim.Timuçin Esen kabul ederse seve seve izlerim diziyi

Yönetmen kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karadayi
    Tecrübe Puanı
    42949679

Timucinde Burcinde cok sevdigim oyuncular .Umarim senaryo guzel olur ve reyting kaygisi olmadan izleriz bu guzel ikiliyi

Yardımcı Yönetmen dilekce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    TRABZON
    Tecrübe Puanı
    42949685

Niye hep polis oluyor, Bir daktır, evine bağlı mühendis, ya da gecekonduda yaşam için ekmek savaşı veren bir işci, vb gibi şeyler olmuyor.Örneğin Fikret Kuşkan iki üç sene önce bir mardinli dizi çekmişti. Fakiranelerde istanbul yabancısı köylü bir adam.Çokda başarılıydı.

Bazı roller üste yapışır diyolar ya Timuçin e de polislik yapıştı işte söküp atamıyoz onu üstünden, mideye düşen karpuz çekirdeği gibi kök saldı polislikte

Umarım Vicdan akıbetini yaşamayız.Vicdan a gerçekten sadece Timuçin için dayanabiliyordum, yoksa yan karakterlerle geçecek bir dizi değildi.

İnşallah bu dizide bu olmaz. Kötüsünüde iyisinide komiğini de artık her ne rolü varsa oyunculara ısınırız. Gerçekten ısınmayla alakalı bir durum. Bir alakasız şey söyleyeyim. Foxta kocamın ailesi diye bir dizi başladı. İlk iki bölüm oldu daha ama izlettriyor .
    NEden? Çünkü çok oyuncu var. Çok rol var. Ve hepsi içi dolu roller.
    Hepsi de ayrı hikayeyle dolu.

Bir de Karagül var mesela, izlemiyoruma ama gördüğüm bir dolu oyuncu var ve hepsi de bir konuda da olsa bağlantılı ve nasıl oluyor bilmiyorum ama bir dolu seyirci kazndırıyor.

Böyle bir dizi lazım. Bir iki konu ile dönmüyor bu işler. İnce elenen bir senaryo ama geniş bir konu olmalı.

Bir polis kızı için mafyaya girdi eeee...Burdan hareket ne gelişecek.
    Yan karakterler çok olmalı. Çok olmasada içi dolu olmalı. Bir Timuçin ve Burçin e yazılacak hikaye ile değil. İçinde birden fazla hikaye olmalı. Umarım bekleyeceğpimize değecek bir proje olur.

Zira Nurgül Yeşilçay gibi sürekli dizi eskitip artık ömrü bitecek oyunculardan olmaz Timuçin Esen. Keza Burçin içinde böyle olmamalı.
    Bundan sonra hep yan yana olucaz, hiç ayrılmicaz,
    Bi daha söyle!
    Hiç ayrılmicaz.

Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)