Sayfa 3/100 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
999 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Asistan aycan90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Hırçın dalgalarn şehrinde
    Tecrübe Puanı
    5763886

Alıntı zulıs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özellikle 32.bölümde melek içli köfte yapmış leyla maç izlemeye izin vermiyor kereme tekin yapma ya şampiyonlar ligi beşiktaş diyo sonra valiye dönerek şimdi sayın valim diye söze başlıyor ama valimiz bana fazla mesai yaptırma kardeşim ben fazla mesai istemem diyor orda tekinin cevabına çok gülmüştüm sen şuna bizim valilik evde sökmüyor desene valimiz de hemen tekinnn diyor
    ben bu bölümü seyretmemiştim.çook komik yaa...

birinin yaptığı yoruma acayip sinirlendim sizin gibi.izlemezsen izleme.niye izlemiyorsun diye sormadık,merakta etmedik..
    diziyi izleyip izlememen beni ilgilendirmiyor ama yaptığın yorumda dul kadınlara hakaret ettin diye biliriz.bir kadın dul diye bekar bir erkekle evlenemezmi.Dul 60 yaşınsdaki adam 20 lik genç bayanla evleniyo..artık dul bekar ayrımı yapmayalım bayanlar için...bir bayan olarak ben üzülüyorum..hiçbir bayan dul kalmak istemez...
    böyle saçma bahaneler yaparak diziyi lekeleme..
    GeLMiŞİN GeÇMiŞiN MeĞeR BüTüN MaNaLaRı BiR ZeYTiN GöZLüNüN aVuCuNDaYMıŞ..

Yardımcı Yönetmen E_B_R_U_"Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    eskişehir
    Tecrübe Puanı
    42949684

Yurdaer Okur köprüde gerçekten mükemmel oynuyor ben en çok valinin onu soğuk suya attığı sahnenin çekim arkasını merak ediyorum soğuktan donmuştur herhalde dizinin başındaki vali ile tekinin atışmalarına bayılıyorum ya
    özellikle 32.bölümde melek içli köfte yapmış leyla maç izlemeye izin vermiyor kereme tekin yapma ya şampiyonlar ligi beşiktaş diyo sonra valiye dönerek şimdi sayın valim diye söze başlıyor ama valimiz bana fazla mesai yaptırma kardeşim ben fazla mesai istemem diyor orda tekinin cevabına çok gülmüştüm sen şuna bizim valilik evde sökmüyor desene valimiz de hemen tekinnn diyor ya gülme krizine girdim izlerken ben o sahnede ya
    evet ya o bölüm ben de üşümüştüm tekinle.yurdaer okurun bi röportajında köprü'de en zorlandığı sahne diye sormuşlardı o da -10 derecede porsuk çayına girmek demişti.o çiğ börek sahnesine ben de bayılmıştım ya.sonra bi de akın geliyodu çiğ börekleri yemiyecekmsin diye sordu melek o da hayır tokum demişti valimiz de yemeyeceksen aç insan çok demişti.benim dizide en sevdiğim iki tane ikili var 1-)vali-tekin,2-)akın-mert.

ya elmas olayına daldık gittik.özette fabrikada sorun çıkıyo falan yazıyo.tekin en cüretkar hamlasini yapıyomuş acaba ne?asıl önemli olan şey son cümle örgüt titizlikle hazırlanmış bi planı devreye sokuyo.köprümüze bişi olmaz inşallah.
    Konu E_B_R_U_"Lİ tarafından (13-01-08 Saat 20:02 ) değiştirilmiştir.

bordomavili
    Guest

Alıntı E_B_R_U_"Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ya o bölüm ben de üşümüştüm tekinle.yurdaer okurun bi röportajında köprü'de en zorlandığı sahne diye sormuşlardı o da -10 derecede porsuk çayına girmek demişti.o çiğ börek sahnesine ben de bayılmıştım ya.sonra bi de akın geliyodu çiğ börekleri yemiyecekmsin diye sordu melek o da hayır tokum demişti valimiz de yemeyeceksen aç insan çok demişti.benim dizide en sevdiğim iki tane ikili var 1-)vali-tekin,2-)akın-mert.

ya elmas olayına daldık gittik.özette fabrikada sorun çıkıyo falan yazıyo.tekin en cüretkar hamlasini yapıyomuş acaba ne?asıl önemli olan şey son cümle örgüt titizlikle hazırlanmış bi planı devreye sokuyo.köprümüze bişi olmaz inşallah.
    ahhh canım bende o ikiliye bitiyorum...rollerini o kadar güzel yapıyorlarki....
    bencede köprüye birşey olamsın...Eğer oalcaksa dizi uzar...

zulıs
    Guest

çiğ börek sahnesinde vali elinde tabakla kapıyı açıyordu yüzbaşı da biraz şaşırdı zaten düşünsene kapıyı vali açıyor elinde de tabakla çiğ börek yüzbaşı tokum dediğinde de tekine bakarak ya ye yüzbaşım ye bak aç çok yoksa demesi çok güldürmüştü beni
    sana katılıyorum ebrucum benim için de mert-yüzbaşı ,vali-tekin ikili olarak süper
    benim de kafama takılan köprüye napacakları 1.sezondaki gibi köprünün ayaklarına bomba mı koyarlar acaba ali maruf başta köprüyle uğraşmak istememişti ama şimdi plan yapıyorlar

Asistan grafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Tecrübe Puanı
    4150233

çiğ börek sahnesinde vali elinde tabakla kapıyı açıyordu yüzbaşı da biraz şaşırdı zaten düşünsene kapıyı vali açıyor elinde de tabakla çiğ börek yüzbaşı tokum dediğinde de tekine bakarak ya ye yüzbaşım ye bak aç çok yoksa demesi çok güldürmüştü beni
    sana katılıyorum ebrucum benim için de mert-yüzbaşı ,vali-tekin ikili olarak süper
    benim de kafama takılan köprüye napacakları 1.sezondaki gibi köprünün ayaklarına bomba mı koyarlar acaba ali maruf başta köprüyle uğraşmak istememişti ama şimdi plan yapıyorlar
    bu bahsettiğin bölüm hangisi ben izledim ama kaçıncı bölüm olduğunu hatırlayamadım

Asistan abdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Tecrübe Puanı
    2355961

Yaw arkadaslar birakin ali maruf ugrasin KOPRUyle nereye kadar ugrasacak SAMILE doner sonu sonra artik oda bunun bilinçinde ama ne yapsin artik uste uste gelen gollerden sonra çildirti kafayi KOPRUye takti ama kopruye naparsa yapsin sonuçta o KOPRU gene yapilir ama ali marrufta gununu gorur kendi sonunu kendisi hazirlar ethemin ona dedigi gibi bir gun hepimiz bir yerlerde geberip gidicez

Set Görevlisi köprüdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Artvin
    Tecrübe Puanı
    0

Genç Kızların Gözdeleri Askerler...
    Dizinin başarılı oyuncularından Zeybek Yüzbaşıyı canlandıran Koral Cezayirli ile Mert Üsteğmen’i canlandıran Süleyman Karaahmet bayanların ilgisini topluyor. Yakışıklıklarıyla ve dizide canlandırdıkları başarılı sahneler ile dikkatleri üzerlerine toplayan ikili , askeri sahnelerde başarıyla rollerinin hakkını veriyor. Diziyi seyreden bayan seyirci kitlesince hayranları oluşan ikiliden Koral Cezayirli’nin dizideki Elmas ile olan yakınlığı ise ayrıca ilgiyle takip ediliyor
    [

Set Görevlisi köprüdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Artvin
    Tecrübe Puanı
    0

Yazıcıoğlu'nun hayat hikayesini anlatan Köprü kitabındaki mutlu sonla biten sahne dizide hüzünlü sahneye dönüştürüldü. Dizinin bu haftaki bölümünde Bayram karakteri ölürken, Köprü kitabındaki hikayede Bayram en sona kadar kalıyor ve Elmas ile evleniyordu. Bu mutluluğu da Vali ile Köprü'nün üzerinde paylaşıyordu. İşte size kitaptaki son satırı sunuyoruz.

Bayram ve Vali birlikte köprünün üstünden geçerler. Bayram Vali'ye Elmas'ı nikahına aldığını müjdeler. Öksüz'ün ise adı değişmiştir, Bayram ona Vali'nin ismini vermiştir.
    [

zulıs
    Guest

Alıntı grafi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bahsettiğin bölüm hangisi ben izledim ama kaçıncı bölüm olduğunu hatırlayamadım
    canım bahsettiğim bölüm 32.bölüm leyla hoca mayına basmadan önceki bölüm akşam leyla ve tekin valinin evine gidiyorlar sonra yüzbaşı zeybek geliyor ordaki sahne
    ya tabiki köprü yapılır dizinin sonunda ama zaten gıcığım ali maruf ve ethem ikilisine(oyuncular süper oynuyor yalnız) neyse ilerleyen bölümlerde göreceğiz neler olacağını

Yardımcı Yönetmen E_B_R_U_"Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    eskişehir
    Tecrübe Puanı
    42949684

benim bişi dikkatimi geçen sezon fragmnalar valimizle başlar valmizle biterdi.bu sezon bazı fragmnalar ya akın ile başlıyo yada bölümün en önemli olaylarıyla.olaylar neyse de sanırım bu akının dizide nedenli önemli bi rolde olduğunu gösteriyo.bi de dizi ile ilgili bi sitede anket yapılmış,"dizinin en yakışıklı oyuncusu kim?" diye.tabiki öncelik akında 448 oyla sonra mert geliyo 65 oyla üçüncü de valimiz 32 oyla.bence bunların önemi yok çünkü dizimizin oyuncuların yetenekleri daha ön plalnda ki olması gereken de bu yani insanlar bu diziyi şunu veya bunu görmek için seyretmiyo he belki bu sebeple başlarlar izlemeye ama daha sonra iş değişir.zaten tek bi kişi için seyrediyosa hiç seyretmesin daha iyi.

Sayfa 3/100 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)