Sayfa 13/101 İlkİlk ... 3910111213141516172363 ... SonSon
1001 sonuçtan 121 ile 130 arası
    Status
    iklimmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

hani abdül demişti karamay boynuda inceymiş die sonra ne dedi anlamadım orasını,
    hani o amerikalı gitti die haber geldi valiye ama adamı akın vurmadımı,hatta akın isminide söyledi,ama valiyede tlf geldi gitti die sonrada dokunulmazlığı var dedi,

köprü dizisi fan imzaları olsa süper olmazmı,dün ebru demişti ama galiba okumadınız,ebrunun fikri çok güzel imzaa olsun köprü fanıı,zaten çoğu kişi imza filan yapmayı bilior,
    akın hani emparyelizm uşağı dedi değilmi,amerikalıyamı dedi
    Konu iklimmm tarafından (26-02-2008 Saat 12:18 ) değiştirilmiştir.

Status
    KARAMAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul-TRABZON
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Ankarada kaçan adam başkası adını unttum biz ona X diyelim
    Akının vurduğu ise o adamın Yiğiti öldürmesi için gönderdiği kiralık katil Y diyelim onada...

Akın Y ve takıını haklayıp adam hakkında o kadar veriye ulaşılınca X adamda hemencecik tabanları yağladı...

Evet Yüzbaşı Y için enperyalis usak dedi... Ne yalan söyliyim Beyto dan ve KVP de Murodan bu kelimeyi oldukça sık duyduktan sonra Yüzbaşının dilinden böyle laflar dökülmesi ilgincime gitti ... ( buda benim yeni kelimem "ilgincime gitti " )

Kendi adıma imza yapmayı bilmiyorum .. ama kim yaparsa beni unutmasın lütfen ...

Edit : Niye kimse yok ... dün akşamki güzel bölümden sonra herkes burda olmalıydı
    konuşulacak yine çok konu var .. hadi gelinnn
    Konu KARAMAY tarafından (26-02-2008 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.

Status
    gözü kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    asayiş şube;)
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    2023458

çok süper bi bölümdü.
    valinin o soğukta buzların üzerine basarak ilerlemesi tebrik etmek gerek valla.
    veyselin kapı kapatıp valiyle konuşup giderken vali dediği takdirde kapıyı kapatması veyselin ne kadar çok valinin burada kalmasının istemesinin bir göstergesidir.
    operasyona gelince,mert ve askerler çok iyiydiler.
    yüzbaşıya gelince operasyona giderken o güneş gözlüğünü takması hiç gereği yoktu sırf hava yapmış.yüzbaşının jemy'i vurabilir ama başka yerindende vurabilirdi direkt kalbinden vurdu orası biraz şaçma gibi geldi bana. zzaten kimse kalmadı herkesi öldürdüler.
    ethem'e çok güldüm.velinin ethme "yeni bir fıkra öğrendim sen bile gülersin demesi" ethemin ali marufa"çocuk beni yanlış tanıyo"demesine çok güldüm.
    elmasın yüzbaşıyla evlenmelerine şahsen ben karşıyım yüzbaşı aldı başına belayı.elması biliyorsun önceki bölümlerde her işe karıştığını biliyorsunuz.ayak bağı olur yüzbaşıya.
    bişey daha demek istiyorum.dediklerimin bu bölümle alakası yok ama geçen sezon mert vardı asker olarak hiç bu yüzbaşı kadar olaylarda kahraman olarak göstermediler.mertte hiç böyle bir havalara girmedi.

Status
    gözü kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    asayiş şube;)
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    2023458

Alıntı gözü kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tele - Barometre
    Hedef Kitle : A/b
    25 şubat 2008 Pazartesi
    No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
    1 Elveda Rumeli [net] Atv 12,10 27,90
    2 Arka Sokaklar [net] Kand 8,00 18,60
    3 Bicak Sirti [net] Kand 7,90 22,50
    4 Kanal D Ana Haber Bulteni [net] Kand 7,80 21,40
    5 Elveda Rumeli (ozet) [net] Atv 7,20 18,00
    6 Kopru [net] Star 6,70 19,10
    7 Show Tv Ana Haber Bulteni [net] Show 6,60 18,20

Total
    25 şubat 2008 Pazartesi
    No Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
    1 Arka Sokaklar [net] Kand 12,50 27,30
    2 Kanal D Ana Haber Bulteni [net] Kand 9,20 23,00
    3 Arka Sokaklar (tkr) [net] Kand 8,70 28,40
    4 Elveda Rumeli [net] Atv 8,40 18,30
    5 Kopru [net] Star 7,90 22,90
    6 Show Tv Ana Haber Bulteni [net] Show 7,00 17,70
    kaynak:ucankuş
    arkadaşlar reytinglere bakılırsa iyiyiz.ama önceki haftalara göre biraz düşmüz gibiyiz.umarım diğer hafta da önceki gibi 2 yada 3'e çıkarız inşallah.

Status
    taflan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar ben yeniyim yorumlarınıza katılıyoeum gerçektende güzel bi bölümdü...Ama ben melek yazıcıya çok üzüldüm...kadın eşi nereye sürgün yese gıkını çıkarmamış...fakat yeter ya o da haklı tam bi düzen oturtuyolar ortama alışıyolar bizim vali çenesini tutmadığı için hopppp yeni bi sürgün daha...yeter yani onada insaf etsin artık vali beyimiz dimi ama...bu arada elmasın mektubuda süperdi hani...en sonunda duyduk hanfendiden yüzbaşını sevdiğini söyleyen bi kelime(mektuptada olsa)
    Bu bölüm tekin süperdi hele vali hastanedeb çıkarken dedi ya "biride bana güzel bi laf söylesin biriside beni anlasın ben de insanım ya" bu cümleden sonra tekinin laflı süperdi "yiğitler ölmez deliler ölmez."
    ya daha ne diyim ben bilmem ki
    annemle beraber seyrediyoruz bi baktım köyü eşkiya kılıklı adamlar basmış...yakınlaşıyolar ekran annnem de diyo ki bunlar nerden çıktı.Anaaaaaa bi de baktım Mert.abdüle de diyo ya "birisi çıksada kafama taş atsa" mı dedi "yolumu kessemi" dedi ne dedi orasını anlamadım...ben o cümleden sonra koptum kardeşim.kopuş ki ne kopuş...diyom üsteğmenim senin önüne kim çıkmaya cesaret eder dimi ama..
    neyse benden şimdilik bu kadar yeni biri olarak fazla açıldım gibi geldide))

Status
    _BeRFiN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Barışım Kalbimdesin
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

yorum yapmayanerden başlasam bilmiyorum çok güzeldi dün

akını gördük merti gördük abdülü gördük harikaydı ya tabi son sahneler hariç

mert ve abdul iyi ikili oldu hele abdulun arabada boynuda inceymiş komutanım demesi yokmu süperdi canım yaaa

tuncayın hikayesini çok merak ettim açıkçası

tekin süperdi yigitler ölmez deliler ölmez !!! dediği sahne özellikle

velinin etheme sen bile gülersin dediği sahnede keza öyle
    ama en çok abdulu gördüğüme sevindim

Status
    lilly_rush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    ASİA...Vurgun
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    21866541

Standart "seni lime lime doğrarım" zafer komiser:)

dün akşam aklımda kalan gerçekten oldukça inandırıcı oynayan Zafer komiserin adam söylediği söz oldu. o kadar gerçekti ki..

bölümün eb güzel sahnesi en sonunda Valinin Meleğin göğsüne yatmasıydı.

Tuncay bence ya işkence gördü yada askerken teröristlerle çatıştı.

Tekin yine bir numaraydı özellikle yiğitin fenerli olmasını söylemesi çok komikti.

Akın Yüzbaşının elmasa "seni seviyorum" dediği sahneye dikkat ettiniz mi? ha duvar sölemiş ha yüzbaşı...donuk bir ifade yazık adam aşkı unutmuş...

en çok güldüğümse abdül( bu aralar Oda dikkatimi çekiyor)'un
    "boynu çok inceymiş komutanım" dediğinde, yüzbaşının "kurcalama abdül" demesiydi.

NOT: çok çok yorgunum 7,5 ton malzeme taşıdık. ama KARAMAY'in nerdesiniz diyen sesine kulak vermeden edemedim. yoksa yazacak çok şey var. ordan oraya atladım. bu kadar oldu.

Status
    thesals - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Orda biryerde ;))
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

uzun zamandar beridir izleyipte yorum yapamıyorum, bari şimdi bir-iki bişey yazayım...
    dün yine oldukça ilginç ve renkli bir bölüm izledik..
    maşallah köprü dizisi başlı başına tam bir macera zaten...
    rehine kurtarma operasyonarı, sürgünler, nikah ve söz (nişan demek garip geldi şimdi) bir bölüm içinde birden fazla olay yaşanıyor...
    tuncaya üzüldüm gerçekten..
    ilerleyen bölümlerde onun hakkında birçok şey öğrenicez gibi....
    sevgili valimizin sürgün işi kötü oldu gerçekten...
    tamda köprünün bitimine az kalmıştı ya...
    valla askerlerin terörist kılığına girip köylerde dolaştığı anlarda hep 'hadi şimdi biri burda bişey diycek' diye bekledim durdum!!!
    ama boşuna maalesef....
    ben mertin yerinde olsam o taşı onlara atardım!!!!!
    yiğiti kurtardıkları yer süperdi..
    yine tam zamanında yetiştiler...

tekin tam bir beşiktaşlı ya!
    adamın arkadaşı ölümlerden dönmüş, neler yaşamış hala fenerli fenerli diye dalga geçiyordu....

eevveett bu arada yüzbaşıyıda baş göz etmiş bulunuyoruz=))
    darısı diğer bekarların başına!!!!

anlaşılan bizi çok ilginç ve güzel bölümler bekliyor...

NOt: Benim merak ettiğim bir konuda aselsan olaının araya sıkıştırveren senaristler, şu son yaşanan sınırötesi harekatları vs. diziye yanısıtılar mı acaba???

Status
    E_B_R_U_"Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    eskişehir
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

nihayet girebildim.okul tam gün olunca böyle oluyo ama ben dün reklam aralarında yazdım yorumumu.yinde yorumlanacak çok şey var.dizinin her sahnesi bi olay.ben gün geçtikçe akının toplantılarda bulunması daha takıyorum.bence sezonun en başında 2-3 sahnesi olan albay atıf girse daha mantıklı olur tamam kurtbağozını o tutuyo ama her toplantıda işi ne.neyse,zaten akına dünden kırgınım.aldı şu kızı şaşkın,bi kaç bölüm sonra başlar elmas başının etini yemeye.neyse,bu bölüm akın yerine veysele ısındım.şu esin olayları bitince,eski veseli gördüm.hele o kapıyı kapatışı.ben şimdi valiye dalcak dedim ama dalamdı.dalmaktan beter yaptı.yazık meleğim ne yapsın.o da kocasının peşinden sürülüyo.valimiz biraz çenesi susa diyeceğim ama,faruk yazıcı'dan bahsediyoruz yani.bu tür tartışmaların sevdiğim tek yönü sonundaki barışma sahnesi oluyo.öyle romantik romantik.valimiz de bulmuş kolay yolu kadını bi "cesaret ana" lafıyla tavlıyo.

gözü kara,arkadaşımızın dediği gibi,akını veya bordoları kahraman yapıyolar sürekli.köprüye yapılan saldırı,dünkü yiğiti kurtarma operasyonu.tamam adamlar bordo bereli ama diğerleri de komando yani.bi de nerde olay var akın orda.halbuki adam özel kuvvet.onlar öyle her yerde bitmez.özel görevlerde olurlar.ama bizimki maşallah her taşın altında.

"yiğitler ölmez,deliler ölmez..." işte benim tekinim,işte benim çılgın mühendisim ya.ben bu sözün ardından valimiz de başlar "delilere özgürlük" diye ama adamın canı sıkkın başka sefere artık.

Status
    E_B_R_U_"Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    eskişehir
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

ayşe,imza yapmayı ben de beceremiyorum,yani güzel yapamıyorum.bu konuda çok yetenekli arkadaşlar var onlardan rica ederiz dedim.tabi imza yapmayana istekte bulunmak kolay.

bu bölüm kötüler fazla yoktu.beyto yoktu,meryem yokru.ya ben onlara çok gülüyorum özellikle beytoya.adam psikopat ama ben ona gülüyorum.ethem de öyle.adamlarda tam soğukkanlı psikopat katil havası var yada bu havayı onlar oyunculuğuyla yaratıyolar.

Sayfa 13/101 İlkİlk ... 3910111213141516172363 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri