Sayfa 4/101 İlkİlk 123456781454 ... SonSon
1001 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Asistan abdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    2355961

Arkadaslar ben soyle bise dusundum simdi leylanin evine dalanin yaninda biri daha vardi oda disardaydi ve içeri dalan leylayi rehin aldi tekin silahi çikardi bagirdi çagirdi neyse bolum silah sesiyle bitti bence tekin o adami vuracak sonra disardaki adamda silah sesini duyunca içeri dalacak ates edecek ama tekini vuramayacak beceriksiz sonra ya tekin onu vuracak yada tekinle adam çatisacak tekin onu oyalamaya çalisacak kopru santiyesindeki militanlara yaptigi gibi sonra zafer komiser yonetimindeki polisler olay yerine ulasacak ve zafer komiser silahiyla adami kursuna bogup delik desik edecek suzgeçe çevirecek koçum zafer onu demedi demeyin

Asistan korelcez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    KOREL
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    923877

bu arada erdal kaç yerde askerlik yaptı 81 ildede yaptı herhalde ilk bölümde şırnakta gazi olmuştu sonra elmasın hocalık yaptığı köye yakın yerde yaptım dedi dedi sonra başka bi yer senarist dikkat etmeli bence

Yer
    KOREL
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    923877

Alıntı abdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben soyle bise dusundum simdi leylanin evine dalanin yaninda biri daha vardi oda disardaydi ve içeri dalan leylayi rehin aldi tekin silahi çikardi bagirdi çagirdi neyse bolum silah sesiyle bitti bence tekin o adami vuracak sonra disardaki adamda silah sesini duyunca içeri dalacak ates edecek ama tekini vuramayacak beceriksiz sonra ya tekin onu vuracak yada tekinle adam çatisacak tekin onu oyalamaya çalisacak kopru santiyesindeki militanlara yaptigi gibi sonra zafer komiser yonetimindeki polisler olay yerine ulasacak ve zafer komiser silahiyla adami kursuna bogup delik desik edecek suzgeçe çevirecek koçum zafer onu demedi demeyin
    tekinin o olaydan hasarsız bir biçmde kurtulabilmesi için iyi bir seneryo yazmışın belki senaristle empati kuralsanız yani senaristte senin gibi düşünmüşse çok iyi olur

belki tekini akın bile kurtalabilir

bikerisinde teröristler köprüye saldırmıştı tekin akına çok geç kaldınız demişti akında tekine bir daha olmaz demişti ama zafer ve diğer polisler bu işi halleder

Yer
    KOREL
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    923877

Alıntı aycan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şok geçirdim..annem kanalı değiştirirken..str euro de ye bastı...birde baktım ne göreyim...köprü başlıyo..hemde bugün..perşembe saat 22.30 da...
    o zaman uydu bize uymadı keşke uydum olsaymış izlerdim ama ben bütün bölümleri çekip arşivime koyuyorum burda başka öyle yapan var mı tabi tvden izlemesi daha güzel oluyo bana göre sıkıcı olan yerleri dvdde atlıyabiliriyorum ama tvde bunu yapamazsın tümünü izlersin

Yönetmen KARAMAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul-TRABZON
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Günaydınlar efendim günaydınlarr
    gününüz , gönlünüz aydın olsun .....

Öncelikle zulıs, korelcez ,abdu, grafi , iklimmm, vatan45, sudeniz, SETURK ve _BeRFiN_ anketi cevapladığınız için çok teşekkürler cevaplar çok güzel ...

Neler çıktı peki anket sonucunda ..

1. Herkes Tekin'in ölmeyeceğini sadece hafif yaralanacağı kanısında birkaç arkadaş ise yara almadan kurtulacağı kanısında.. bakalım kimin tahmini tutacak.. Ben orta şiddette yaralanır diyorum. sırtından

2.CD nin alınmasına hemen hemen hepimiz HAYIR demişiz. Bencede Hayır alamayacaklar.. vakitleri olmayacak... ve bu alamama olayı polislerin kafasında ( fikrim geldi gibi ) bir ampul yanmasına neden olup.. "acaba eve niye geldilerki" , " ne için geldiler ki" sorularına cevap arayıp polisler bulucak CD yi...

3. Tabiki ortak görüşümüz Valinin Tekine bişey olması ki .. olmasabile şu durumda ortalıgı kasıp kavuracağı yönünde...

4. Ne hikmettir.. herkes 4. soruya hayır demiş.. Yiğit ÖLMEYECEK demiş.. iyide demiş.. Bende ölmemesini temenni ediyorum .. bu sefer kötüler kazanmasın diyorum.

5. Yiğit'i kurtarma operasyonunda yaralanma konusu.. Ben askerlerden biri hafif yaralanacak gibi geliyor.. Çünkü bu amerikalılar beytolar gibi çaylak değil ve adamlar köyden çayırdan toplanmış süt çocukları değil .. o yüzden bizden biri yaralanır gibi geliyor.. ama Beytonun adamlarından önemli olan biri kesin gider gözüylede bakmıyor değilim hani..

6. herkeste farklı yorumlar var... ama geneli Yüzbaşı'nın Elması arayacağı yönünde..
    Ama şöyle olabilir diyorum .. Mektup gelir Yüzbaşı okumaya zamanı olmaz kalbinin üstündeki cebe koyar.. sonra operasyonu gider.. yaralanır.. hastanede ayıldıktan sonra okur.. ( sormayın bu konuda acayip senaryolar yazdım )

7. Bizim seni seviyorum falan diyemez... Demezde.. hiç öyle bişey beklemiyorum ondan... Sana çok alıştım seni özlüyorum , kanım kaynıyo.. içime serin sular akıyor , kalbim seni düşününce deli gibi çarpıyor falan şeyler yazmış olabilir... ( bu yazdıklarıma hele kalp çarpmasına bende fazla inanamıyorum ama neyse)

8. evet görelim artık 2 bölümdür ortalıkta yok... hele Vali bu iş çözülene kadar kriz masasında kalacaklarını söyledi.. kesin Melek hanım valiyi kontrol etmek için gelir...GELSİN ARTIK bi zahmet

9.ortak görüş yanyana gelmeyecekleri konusunda hemen hemen.. Bencede gelmiycekler .. Tabi Elmas Akına ulaşamamaktan dolayı sıyırıp , yetti gayrı canıma diyip karakolu basmassa yaparmı yapar.. demeyin öyle.. Şu son sahne dikkate alındığında Akın'ın telefonu kapalı olunca çok meraklandı .. heleki operasyon falan lafıda duyduya.. zapted zapdedebilirsen şimdi bunu.. Oda valiliğe giderse hiç şaşmam...

10.Ortak olarak valinin operasyona katılacağı kanısındayız... ama bence sıcak olaylara girmez dışardan izler ve işi ehline bırakır..

11. Yine ortak olarak Valinin Ankara mankara takmıyacağı ortalığı esip kavuracağı konusunda hemfikiriz. Valla o ajan bozması hakkında bilgiler ortaya çıktıkça ortalığı fena karıştırıcak bu valii ... vali için muhtemel bir soruşturma var ufukta...

12.Bu konudada herkes aynı fikirde.. affedecekEli mahkum affedecek.. senaryo gereği farklı bir yol düşünülemez.. Ama Erdalın sırmayı süründürmesi taraftarıyım.. biraz burnu sürtsün ..

13.
    Allah Büyük
    Allah Kerim
    Yaa Kısmet Yaa Nasip..
    olcak ama bi gün .. ne zaman kim bilir...

14. Benzer bi sahne daha beni kalpten götürür diyim başka ne diyim ki ...

Tekrar teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için ...
    Şimdi başka bi anket hazırlayalım bakalım..
    Herkes malum siteden tekrar tekrar izlemiştir son bölümü.. heleki tekrarıda verilmiş.. daha iyi bir tercih yapılabilir bir anket geliyor assonra ...

Özet gelir dimi bu gün.. gelsin artık ... ne kaldıki diziye şunun şurasında.. fragmanda gelsin bu akşam ...

Asistan lilly_rush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ASİA...Vurgun
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    21866541

sorular var yine...cevaplamazsam olmazz...

1. Tekin vurulacakmı? Ağır yaralımı? sıyrıkmı? Yoksa bi şekilde kurtulacakmı?

bencede Tuncay öok önemli burda...o yardım edebilir...vurulmasın zaten daha yeni iyileştiler..iki bölüm arayla hastanelere düşer mi insan canım...

2. Bu adamlar yedek CD yi alabileceklermi?

alamıycaklar. zaten yedek cdyi adam yanında getirmemiştir ki ne arasın Tekinin evindeki küçük odada...bence orda değil...ankaradaki evde...

3. Tekin vurulursa bunu duyan Valimiz kılıç kuşanıp, birilerini ibreti alem olsun diye sallandırırmı?

kılıç kuşanıp birilerini sallandırmaz ama öyle bişi sölerki sallandırmıştan beter eder..zaten kimi sallandıracak..

4. Yiğit ölecekmi?

ölecek gibi gözükmüyor..ki bu iyiydir, ölmesin..yoksa 3. bir mühendis lazım olacak..

5. Yiğit'i kurtarmak için yapılan operasyonda kimler yaralanacak.

Zeybek Yüzbaşı....şaka şaka kimseye bişi olmaz, dikkatli Onlar...belkiii Elmas zira O muhakkak oralarda biryerdedir.

6. Akının Elmasın mektubu geldiğinde tepkisi ne olacak?

ne yazdığına bağlı...ya sevinecek ya da yine sinirden kuduracak...

7. Elmasın mektubunda Akına itiraf ettiği sır ne ?

bence yaptıklarından pişman olduğunu itiraf ederse bu benim için bile bir sırdır şaşırırım... sevdiğini sölerse..aman canım bunu bilmeyen mi var..Elmas'ın aşkını gösterme yöntemleri kaba sadece...

8.Melek Hanımı bu bölüm görebilecekmiyiz?

kesinlikle Leylaların evinde mermiler havada uçuştuğuna göre Oda oralarda olacaktır. Destek için...

9. Akın ve Elmas bu bölüm yanyana gelirmi? bu hasret bitermi?

hasret mi?? bence Elmas hala Akını haketmediği için ayrı kalıp kıymetini iyice anlasa daha makbule geçer..Ama Yüzbaşıya kıyamıyorum, yazık adamda ölcek yakında hasretlikten...

10. Vali Yiğt için yapılan operasyona katılırmı?

katılır mı derken? eline silah alıp koşturacak değil ama elbet içinde olur. ki zaten şuan da operasyonda sayılır...

11.Son gelişmeler karşında Vali Ankara ile ipleri iyice gerermi?

olayların gidişatına bağlı bu...iyi biterse aynı gerginlikle devam eder.. kötü biterse daha da gerilebilir ilişkiler...

12. Sırma Erdala kendini affettirebilecekmi?

bu dizide bi Elması bide Sırmayı anlamıyorum zaten...tam olarak olay ne bilmiyorum ama Erdal dayanamaz affeder...

13. Nolcak bu köprünün hali?

en anlamlı yerinde bitecek "köprü"...tüm sosyal mesajları verip, tadını damağımızda bırakıp bitecek...

14. Vee son sorumuzda Mertle ilgili olsun.. ninenin mektubundaki gib bu bölümde yüreğimize indirecekmi?

mektuptan haberim yok ne yazıkki...ama Osa insan bi yerde elbet olur bişeyler..ha olsun mu olmasınnn...

soruları soran arkadaşa teşekkür ediyorum....( adını bulamadım)

Asistan abdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    2355961

arkadaslar ozet koliba filme gelmis biz tekine bise oldu diye çatlarken meger deli tuncay yaralanmis zaten bi o kalmisti vurulmayip hastenelik olmayan oda oldu bu arada veli annesiyle kalmaya karar vermis ali marruf kafayi yiyip etheme erdali bitir demis ya insallah bir sey yapmaz o robot ethem erdala zaten ruyamda gormustum geçen gun ali maruf erdali kursuna dizmisti insallah bu ruya gerçek olmaz bu arada akinla elmasta yuzukleri alip erdalin basina dikilmisler evlenmek için izin istemek uzere yine muthis bir bolum bizleri bekliyor bu arada operasyonda bol olacakmis mert ustegmen orgutun silahlarini ele geçirmek için orgutun pesine dusecekmis super ya super merte var bu bolum daha ne olsun

Yönetmen KARAMAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul-TRABZON
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Zeybek Yüzbaşı ve Elmas, Zeybek’in görevi nedeniyle zaman zaman gerginlikler yaşamalarına rağmen, sonunda aradıkları şeyin sadece ‘birbirlerinde’ olduğunu anlarlar. Zeybek’le Elmas, bir gece ellerinde söz yüzükleriyle Erdal’ın karşısına dikilirler, sıra, Erdal’ı ikna etmeye kalmıştır.

Ne diyo bu özet yaaaaaaaa......

Şaka mı buu... Bir Nisana daha var ama yaaa... Anaaa düğün var...

Söz yüzüklerimi ....

Kesin yüzbaşı mektubu okuduktan sonra coşmuştur..
    hadi gözümüz aydın .. Vatana millete Köprü ahalisine hayırlı uğurlu olsun...

Onlar kendi içlerindeki engeli aştıktan sonra Erdal da neymiş..

Ne yalan söyliyim böyle bişeyi hiç beklemiyordum ...
    Bikaç bölüm daha sürünürüz diyodum ama neyse bizimkiler çok insaflı beyawww...

Özetin tümünün yorumu assonra ...

Asistan grafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    4150233

yaaaaaaaaa arkadaşlar elmas ve akın sözlenmiş. özeti görünce şok oldum. karamay sende şok olanlardansın galiba.
    birde tuncay var çok merak ediyorum ve valimizin ve eşinin durumu merkeze alınması bunuda aşacaklarına eminim ben.
    tuncay o kadar yarayı nezaman almış acaba aslında eski bir asker olma olasığı olabilir.
    yazarken bile hala inanamiyorum okuduklarıma. dönüp dönüp okuyorum.
    sırma ve erdal evlendi.
    elmas misilleme yaptı sözlendi.
    Konu grafi tarafından (22-02-2008 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.

Yer
    KOREL
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    923877

Arkadaslar...
    49. bölümün fragmanı nı İzledim ve müthisti.Deli tuncay hayranlarına kötü bir haberim var.Tuncayı vuruyorlar.Sonra yüzbaşının elinde yüzükler falan vardı.Yüzbası leyla ögretmenin evine gelen sahte polisin kılıgına girmişti.Ethem erdalı izlettiriyordu.Dahada birsürü birseyler...Şimdi pazartesiye kadar nasıl bekliyecegim.sevgiler..
    valimiz bir yerde yatıyor ve sonra pantolan pabuçlarıyla denize giriyordu.

Derken asıl sorun patlak verir. Vali Faruk Yazıcı’nın birkaç hafta önce kendisine verilen ‘yılın bürokratı’ ödül töreninde, üniversite öğrencilerine hitaben yaptığı konuşmanın bandı, bazı muhalif eller tarafından Ankara’ya gönderilir. Vali için bu kez bizzat İçişleri Bakanı tarafından emir verilir. Merkeze alınma ya da sürgüne benzer bir tayin gene kapıdadır. İşin kötüsü, evlilik hayatı boyunca bu gibi durumları sayısız kez yaşamış Melek de, artık dayanma gücünün sonuna gelmiştir.

bu yukardaki yazıdada vali için üzüldüm adam ne dese suç demokratik bir ülkede yaşamıyoruz sanki
    Konu korelcez tarafından (22-02-2008 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 4/101 İlkİlk 123456781454 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri