Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 8)

* GOLD* BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Tecrübe Puanı
    42949686

Standart Deniz Yıldızı (Arşiv 8)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=107876

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Deniz Yıldızı Dizi Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/deniz-yildizi-3808.html

Saygılarımla
    Süper Moderatör
    BERNA
    Konu NATY&FACU tarafından (13-11-13 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Yönetmen melisinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    B♥E♥Ö
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı Cloves Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinem'cim

Biliyorum,Mustafa'nın şov gösterilerine alıştık artık zaten.
    MB'm mutlu olamıcaklar hiç galiba.
    Melih başta korkaklığı bıraksaydı böyle olmazdı.
    Ya bide bence MB'den aile imzası olsun nasıl ? , hem hayran kitleleride belli olur Mb'mizin.

Sinem'cim sen Pelin'den bahsetmişken şu Pelo'larla Mehveş'ler yer değiştirmeli, açıkçası MB'nin olduğu sahnelerde bile evde oturup yeşil turuncu (artık kupaların renklerini ezberledim ) kupalardan durup durup çay içeceklerine dışarı çıksalar biraz oksijen alsalar ne güzel olacak.

Hayır anlamıyorum da Banu ve Pelin onca yemek yiyolar dışarıda çıkmıyolar,bunlar nasıl bu kiloda kalıyo ben hala anlamadım.

Bence Ozi burdaki yorumları okuyor bak dedik ki tarzını değiştirsin çocuk yaptı,olabilir mi sence ?

Bu arada Salı günündeki özette Deniz'in Bahri'nin kızı olduğunu artık herkes bilmektedir,bundan dolayı Deniz rahatsız olmaktadır.

Ya kimse kusura bakmasın ama yine o Deniz'in saçma mimiklerini mi izlicem ben ? , bu kızın bence acil oyunculuk eğitimi alması lazım diye düşünüyorum.
    Ah ahh ! Zeynebim

Hiç sorma ,ellerinde kupa bardaklarıyla oturup birbirlerini keserlernasıl kesmeseyle artık kimse durumun farkına varmaz..

Mehveş ve Pelo'lar yer değiştirmesin bence ya !nasıl olsa 4x4'lülerin beraberken seçtikleri alternatifler aynı..Hazır sen ev konusunu açmışken yazıyım ,bizim MB ve PO'nın dışarıya çıktıkları zamanlarda KAPILARINI kilitlememelerine şaşıyorum doğrusu.

Unutmadan ,eve kapandıklarında ya ÇAY -KAHVE yapmamı ister misin denilir ? Ya da KAHvaltı yaptın mı sen ,ee yaptık biz o zaman ÇAY içeriz geyiği

Özeti okurken ve buraya eklerken çok zorlanıyorum..Sorun yazmam değil,sürekli ama sürekli bütün bölüm özetlerinde ACABA??'ların yer almasından sıkıldım

Mangalda ki Sucuk ve Kırmızı Şarap sahnelerine değiniyim;Kırmızı şarabı içtikten sonra kimse sarhoş olmadı ,dengesini kaybetmedi,yanakları al al kızarmadı bile
    •Ve hiç bir veda
    bir Babanın vedası gibi öldüremezdi beni..

Asistan Cloves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    onlysomerhalder.
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı melisinem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ahh ! Zeynebim

Hiç sorma ,ellerinde kupa bardaklarıyla oturup birbirlerini keserlernasıl kesmeseyle artık kimse durumun farkına varmaz..

Mehveş ve Pelo'lar yer değiştirmesin bence ya !nasıl olsa 4x4'lülerin beraberken seçtikleri alternatifler aynı..Hazır sen ev konusunu açmışken yazıyım ,bizim MB ve PO'nın dışarıya çıktıkları zamanlarda KAPILARINI kilitlememelerine şaşıyorum doğrusu.

Unutmadan ,eve kapandıklarında ya ÇAY -KAHVE ister yapmamı ister misin denilir ? Ya da KAHvaltı yaptın mı sen ,ee yaptık biz o zaman ÇAY içeriz geyiği

Özeti okurken ve buraya eklerken çok zorlanıyorum..Sorun yazmam değil,sürekli ama sürekli bütün bölüm özetlerinde ACABA??'ların yer almasından sıkıldım

Mangalda ki Sucuk ve Kırmızı Şarap sahnelerine değiniyim;Kırmızı şarabı içtikten sonra kimse sarhoş olmadı ,dengesini kaybetmedi,yanakları al al kızarmadı bile
    Hiç sorma canım onlar ya çay ya kahve.
    Aa İstanbul çok güvenli bir yer yani sen evinin kapısını açık bile bıraksan hiç hırsız girmez sende hayret birşeysin Sinem'cim.
    Tek acaba mı bir süpriz,bir süpriz,bir süpriz... şu ana kadar gelen nerdeyse bütün özetlere bak hepsinde bu söz.
    Ay okurken bir heyecanlanıyorum yani sorma.
    Onlar sürekli şarap,kahve falan içtiği için alışkınlar artık malum yazık evde su yok ki., onlar da yazık şarap,kahve içiyorlar.

Yer
    B♥E♥Ö
    Tecrübe Puanı
    42949682

Hiç sorma canım onlar ya çay ya kahve.
    Aa İstanbul çok güvenli bir yer yani sen evinin kapısını açık bile bıraksan hiç hırsız girmez sende hayret birşeysin Sinem'cim.
    Tek acaba mı bir süpriz,bir süpriz,bir süpriz... şu ana kadar gelen nerdeyse bütün özetlere bak hepsinde bu söz.
    Ay okurken bir heyecanlanıyorum yani sorma.
    Onlar sürekli şarap,kahve falan içtiği için alışkınlar artık malum yazık evde su yok ki., onlar da yazık şarap,kahve içiyorlar.
    Kahve ve Çay Bağımlılık yaparlar derlerdi de inanmazdımBizimkiler için bayağı bağımlılık yapmış

Bizim kilitlenmeyen kapıları sihirli güçlerimiz koruyordur..Bunları Ti'ye alıyoruz ama böyle sahneler gözardı edilmemeli bence

Özeti yazarken de kullanılan kelimelerinde yerlerini değiştirmelerine bitiyorum..Mesela özetin ortalarında geçen ilk kelime aslında yeni bölümdeki ilk sahneyi işaret ediyorÖzetin başındaki ilk kelime de son sahneyi işaret ediyor
    •Ve hiç bir veda

Asistan Cloves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    onlysomerhalder.
    Tecrübe Puanı
    42949680

Kahve ve Çay Bağımlılık yaparlar derlerdi de inanmazdımBizimkiler için bayağı bağımlılık yapmış

Bizim kilitlenmeyen kapıları sihirli güçlerimiz koruyordur..Bunları Ti'ye alıyoruz ama böyle sahneler gözardı edilmemeli bence

Özeti yazarken de kullanılan kelimelerinde yerlerini değiştirmelerine bitiyorum..Mesela özetin ortalarında geçen ilk kelime aslında yeni bölümdeki ilk sahneyi işaret ediyorÖzetin başındaki ilk kelime de son sahneyi işaret ediyor
    Hemde fazlasıyla.
    Yok ya diyorum ya İstanbul çok güvenli bir yerdir,onlar bunu biliyorlar hani bir reklam var çerez reklamı eve hırsız geliyoda bunlar onla konuşuyo ya bizimkilerde aynı o misal.
    Onu geçtim şu süpriz çok sıktı, ama hakkaten bir heyecanlanıyorum sorma,

Aile imzasına ne diyosun ? (z)

Yer
    B♥E♥Ö
    Tecrübe Puanı
    42949682

Hemde fazlasıyla.
    Yok ya diyorum ya İstanbul çok güvenli bir yerdir,onlar bunu biliyorlar hani bir reklam var çerez reklamı eve hırsız geliyoda bunlar onla konuşuyo ya bizimkilerde aynı o misal.
    Onu geçtim şu süpriz çok sıktı, ama hakkaten bir heyecanlanıyorum sorma,

Aile imzasına ne diyosun ? (z)
    Zeynepppp

Aile imzasına varım dicem kimsecikler yok forumda..

Bizim 4x4'lülerimiz evde kahve ve çay içeceklerine öğrenci olduklarından Part Time işe girseler.. Bütün arkadaşlar aldıkları ilk maaşlarıyla beraber yemeğe çıksalar güzel olmaz mı ??

Sürprizin kim olduğu belli YiğidyyyYiğit'te yeşilcam filminde ki gibi oldu ,YILANOĞLU ben öldükçe ÇOĞALIRIM misaliBukez ciddi ciddi kendi canına kıyacakmış nedeni hala çözemedim ben

Sanal reklam yerleştirilmesi uygulamasından sıkıldım ,Coca-cola'nın görüntüsü sinirlerimi bozuyor..

Zeynep'te ,Yiğidyy'nin annesi ne güzel ayağı kalkmıştı herkesten yürüdüğü gerçeğini sakladığı için ALLAH aslında senaristler onu cezalandırdı(Tövbe Tövbe)Artık tamamen yürüyemiyor yoksa yine Zeynep'in oyunlarından biri mi
    •Ve hiç bir veda

Yönetmen gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben mi kaçırdım yoksa sürpriz ziyaretçi falan gelemedi mi?Geldiyse kim geldi?MB süperdi ,kelimeler kifayetsiz,bu ikiliyi özlemişim...Çok tatlılarAma pamukşeker balon görünce aklıma Unutulmazdaki EdAHarunumun ilk bölümlerdeki halleri geliyor,MBye de bu sahneler çok yakıştı,inşallah devamı gelir bu sahnelerin...Forever MelihBanu

Yer
    B♥E♥Ö
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı gülbeşeker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben mi kaçırdım yoksa sürpriz ziyaretçi falan gelemedi mi?Geldiyse kim geldi?MB süperdi ,kelimeler kifayetsiz,bu ikiliyi özlemişim...Çok tatlılarAma pamukşeker balon görünce aklıma Unutulmazdaki EdAHarunumun ilk bölümlerdeki halleri geliyor,MBye de bu sahneler çok yakıştı,inşallah devamı gelir bu sahnelerin...Forever MelihBanu

Gülcüm

Şuan Dizi izliyoruım reklam arasında gelip bakıyım dedim foruma..

Melih ve Banu sahnelerini özellikle de Balon'ları havaya uçurdukları sahnede bende senin gibi Efsane dizimize gittimÇok şekerlerdi..

Artık Coco-cola reklamı son bulsun..Hacı Baba köftecisnin masasında AYRAN'ların yanında hiç yakışmadı

Sürpriz ziyaretçi Yiğidyy'di sanırım TEL ÖRGÜLERE takılı kaldı

Bu bölümü izlerken ablalarım da bana eşlik,biz izleyenlerin genel yorumu belli Deniz için..Ablam izlerken ilk yorumu direkt Deniz içindi..Ne kadar soğukkk dedi..Yalnız değilsin dedim bende

Düşüncesizler dediğim sahne ise İkbal'in ,Deniz'e tşkr etmediği sahneydi..Reklam arası bitmiştir dizim başlamıştır şimdilik yazacaklarım bu kadar
    •Ve hiç bir veda

Yönetmen gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Tecrübe Puanı
    42949684

Gülcüm

Şuan Dizi izliyoruım reklam arasında gelip bakıyım dedim foruma..

Melih ve Banu sahnelerini özellikle de Balon'ları havaya uçurdukları sahnede bende senin gibi Efsane dizimize gittimÇok şekerlerdi..

Artık Coco-cola reklamı son bulsun..Hacı Baba köftecisnin masasında AYRAN'ların yanında hiç yakışmadı

Sürpriz ziyaretçi Yiğidyy'di sanırım TEL ÖRGÜLERE takılı kaldı

Bu bölümü izlerken ablalarım da bana eşlik,biz izleyenlerin genel yorumu belli Deniz için..Ablam izlerken ilk yorumu direkt Deniz içindi..Ne kadar soğukkk dedi..Yalnız değilsin dedim bende

Düşüncesizler dediğim sahne ise İkbal'in ,Deniz'e tşkr etmediği sahneydi..Reklam arası bitmiştir dizim başlamıştır şimdilik yazacaklarım bu kadar
    Sinemcim,Yiğidynin gelmesi haftasonunu bulacaktırBence trafiğe takıldı.Aslında Melih zengin,Banu fakir ya,şimdi Banu bu durumunu da saklıyor.Halbuki Melih öğrense fakir olduğu için kızmaz,yalan söylediği için kızar.
    Melih:Benim Banum
    Acaba Banu hamile kalır mı?

Asistan
    Yer
    ...
    Tecrübe Puanı
    29718794

Bu denizi boğasım geliyorr..efeyi buluyor ve ilk merte haber veriyor allahımmm!
    ARKADAŞLAR BENCE BANU HAMİLE KALACAK
    volkana çok güldüm yaaa len falan diyor
    MB çook tatlılardıı
    celoş bi anada affedicek sandım diloşuuu ama öle olmadı allahtan

Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)