Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 8)

Durum:
    asi kızz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    yiğitle hersey güzel
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı h_y_s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu denizi boğasım geliyorr..efeyi buluyor ve ilk merte haber veriyor allahımmm!
    ARKADAŞLAR BENCE BANU HAMİLE KALACAK:)
    volkana çok güldüm yaaa len falan diyor:)
    MB çook tatlılardıı:)
    celoş bi anada affedicek sandım diloşuuu ama öle olmadı allahtan:)
    evt yaa ılk aılesıne vermek yerıne.aılesı de bır tesekkur bıle etmedıler yaa pes denıze uzuldum orda kıskandı denızın durumu cıdden zor allah kımseye bahrı gıbı bır baba vermesın bu atabay aılesıne de pes dogrusu benım kardesım kaybolacak ben bu kakar rahat olacam orrtalıgı yıkarım ama adamları tek bıldıgı makyaj yapmak pelın bu durumda bıle makyaj yapıyor yaa n dıyecegımı bılmyorum bu pelınemert durup dururken nıye bıcaklandıkı cok gereklıydı sankı gercı onemlı degıldı ama bırde bır yerde okumustum dogrulugu ne kadar bılemıycem bu senarıstlerın ısıne bellı olmuyor cunku senarıstlerımız yıgıt denızle ılgılı 2 tane altarnetıf dusunuyoröus bırıncısı yıgıt efendı denızı tekrar tehdıt edıcekmıs mertten ayrılması ıcın ıkıncısı de denız yıgıtı olmedıgı soyleyecekmıs mertte onun delırdıgını dusunecekmıs hey allahım adamlara bak senaryo bulamıyorlar aynı seylerı tekrar yazıorlar hayır bız aynı seylrı ızlemekten bıktık adamlar aynı seylerı yazmaktan bıkmadılar pes dorusu aynı seylerı bır daha yazacagınıza bugun kı gıbı melıh banuya guzel sahneler yazın da ınsanlar bıraz guzel seyler ızlesın bu arada melıh banu sahnelerı cok guzeldı devamını beklerız bıraz zor ama

Durum:
    Cloves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    onlysomerhalder.
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Deniz diziden çıkarılmalı desem, olmaz çünkü başrol.
    Ama bir oyunculukta bu kadar kötü olmaz ki canım ? !
    Mb'm tekrar aklıma geldi de süper ya
    Özlemişim ..

Durum:
    devreden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    A GENTLEMAN'S DIGNITY
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni baslık hayırlı olsun biraz gec oldu?
    kısa ömürlü olsun tez dolsun
    ama bölümler bos gidiyor neyse o kadar olsun

denizsiz olması dilegiyle demek istiyorum
    ama ne mümkün bu bölümde de hersey kontrolü dahilindeydi
    efeyi iyi ki deniz buldu
    yoksa kayıplara bile karısabilirdi o derece

leady
    leady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu MB iyice çığrından çıktı sanki Bihter ve Behlül'ü izliyorum gibi geliyor.Bunlar çok çakma kokan hareketler,bu ilişkiyi daha özgünce yazabilirlerdi.Banu'nun aşkı zaten inandırıcı değil 1 yıl öncesine kadar Ozan içinde ölüyordu,onun içinde yalan söylüyordu şimdi de Melih için.Banu,Melih'le olan ilişkisinin hiçbir yerinde yok,birşeyler için mücadele eden hep Melih.

Evet MB de uyumun alası var ama duygu yada içsellik göremiyorum.İlk başlarda,birbirlerine aşık olurlarken duyguları çok güzeldi ama devamı güzel olmadı.Daha öncede dediğim gibi giriş bölümü iyi yapıldı MB'nin ama gelişme bölümü tamamen Bihter ve Behlül tadında.Olmadı,olmadı.

Durum:
    h_y_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asi kızz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt yaa ılk aılesıne vermek yerıne.aılesı de bır tesekkur bıle etmedıler yaa pes denıze uzuldum orda kıskandı denızın durumu cıdden zor allah kımseye bahrı gıbı bır baba vermesın bu atabay aılesıne de pes dogrusu benım kardesım kaybolacak ben bu kakar rahat olacam orrtalıgı yıkarım ama adamları tek bıldıgı makyaj yapmak pelın bu durumda bıle makyaj yapıyor yaa n dıyecegımı bılmyorum bu pelınemert durup dururken nıye bıcaklandıkı cok gereklıydı sankı gercı onemlı degıldı ama bırde bır yerde okumustum dogrulugu ne kadar bılemıycem bu senarıstlerın ısıne bellı olmuyor cunku senarıstlerımız yıgıt denızle ılgılı 2 tane altarnetıf dusunuyoröus bırıncısı yıgıt efendı denızı tekrar tehdıt edıcekmıs mertten ayrılması ıcın ıkıncısı de denız yıgıtı olmedıgı soyleyecekmıs mertte onun delırdıgını dusunecekmıs hey allahım adamlara bak senaryo bulamıyorlar aynı seylerı tekrar yazıorlar hayır bız aynı seylrı ızlemekten bıktık adamlar aynı seylerı yazmaktan bıkmadılar pes dorusu aynı seylerı bır daha yazacagınıza bugun kı gıbı melıh banuya guzel sahneler yazın da ınsanlar bıraz guzel seyler ızlesın bu arada melıh banu sahnelerı cok guzeldı devamını beklerız bıraz zor ama
    aynen canimm yaa//
    ben bu senaristleri anlamiyorum /olaylari basa sariyolar /
    artik sadece MB den zevk aliyorum/gunes emir ne zaman oyunculugunu duzeltecekkBasrolsun ya biraz daha ozenmen gerekirBende sundan eminimki banu ve melihi civiticaklarr/ya gercekten yigitin diziye donmesini istemiyorum 1/ .ok sikici hep ayni tehtit falan 2/deniz saf saf kimseye soylemiyo yok merte yalan atiyo saf saf aglamasi /Bu sefer intihar eder artik deniz/efe kaybolmus evden disari adim atmiyorlar bu cocuk nere gider ne yiyodur ne iciyodur hicc onlar kendi havasinda /umarim senaristler en kisa zamanda seneryoyu toparlarlar/

Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri