Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 9)

Durum:
    orhan_boca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

beklediğimiz gibi dizide 2 aylık zaman atlaması oldu

suna-volkan sonunda muradına ermiş

berna hafiften kafayı yedi bence demir'e bi ara mert dedi ona da üzülüyorum,kolay değil evlat acısı..

sonu çok güzel bitti bölümün banu-melih sahnesi süperdi ama bu mutluluk fazla sürmeyecek gibi görünüyor,baba-kızdan (bülent-arzu) kurtuluş yok

mümkünse deniz hep böyle kalsın

Durum:
    zarpandit34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    España
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

MB sahneleri mükemmel..ayrılığın yarayacağını biliyordum bu çifte:) ama valla bu kadarını beklemiyordum,hemde bu kadar çabuk.. şimdiden dayanamaz hale geldiler

Begüm Topçu ayrı bi tebriği hakkediyor..o yoğunluğu nasıl da verdi..hakikaten yaşıyor

Durum:
    armagan_60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi reyting kaybediyor bir anda 18. oldu işin kötü tarafı diğer dizi unutma benide aynı oaranda düştü deniz yıldızına kızan seyirci unutma beni yide izlemez oldu

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı armagan_60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizi reyting kaybediyor bir anda 18. oldu işin kötü tarafı diğer dizi unutma benide aynı oaranda düştü deniz yıldızına kızan seyirci unutma beni yide izlemez oldu
    Reytinglerle ilgili kısa bir yorum yapmak istiyorum.Öncelikle dünkü bölüm totalde 5. olmuş ve reytingleri de sezonun başlangıcından bu yana süregelen reytinglerden çok düşük değil,yine 4 küsürlerde...Ab grubu ise şu üç ağır vaka olayından bu yana düşüşte ,yani Mert çıkmadan zaten düşmüştü...Benim dikkatimi çeken geçen sezon mart-nisan aylarının reytinglerine göz attım da dizinin totalde de ab grubunda yüksek reytingleri varmış,6-7lere çıkan reytingleri.Ama bu sezon başladığından beri daha 5li reytingi bile göremedi,burdan da geçen sezonki Yiğit olaylarının diziye epey reyting kattığı sonucunu çıkarıyorum...

Melih Banu'ya evlenme yüzüğü almış ikili kaçak bir şekilde romantizim yaşamaktadır. Acaba Arzu ikiliyi birlikte yakalayacak mıdır?

Melihcim,iyi hoşsun sanırım özüne de döndün ama sen kimin parasıyla Banuya yüzük alıyorsun,adamın kızıyla evlenme hazırlığındasın ama onun parasıyla başkasına yüzük alıyorsun açıkçası yadırgadım ama ben Melihi bu haliyle de seviyorum,hatalarıyla da sevaplarıyla da fakat bu yaptığın veya sonrasında yapacakların yüzünden acı çekecek olan yine sen ve Banu olacaksın,çünkü en geç bu cuma olmadı ptesi Arzu her şeyi görecek ve oyun oynama sırası ona gelecek maalesef...

Durum:
    dilaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

herkesin aksine ben dün mb sahnelerini beğenmedim çünkü ıssız adamdan çalıntı sahnelerle hiçte kendileri gibi değildiler.daha çok tiyatroda başkalarını canlandırıyo gibiydiler.2 ay aradan sonra bu şekilde barışmaları hoşuma gitmedi.keşke banu yine bağırsaydı çağırsaydı melihte onu sessice dinleseydi öyle barışsalardı.mesela deniz gibi doğalarına uygun bi sahne yazsalardı.

aslında bu ayrılık epey uzun süerdi fakat deniz servis dışı, mertte olmayınca meydan demir efsuna kaldı onlarda berbatlar açıkçası. o yüzden banuyla melihe daha çok yüklenilmesi lazım ama sağlam bi şekilde:img-wink:

Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri