Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 10)

Durum:
    HtCeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    gerekirse ögrenirsin!
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bence banu'nun bebek düşücek kendi kendine. ilk yaptıgımız yorumlar gibi...berna almak istiyor banu saglıklı oldugunu ve dogurmak istiyor kendisi için en önemlisi. onların arasında sorun yokken doktorun '' dikkat etmeniz lazım'' lafı boşuna söylenmedi...

mine konusunda ise sadece şöfürünü kenara sıkıştırıp konuşturmak istiyorum..hani büroda falan özgürle birlikte oldu yada öpüştü anladıkta arabadada aynı şekilde devam edip şöfürünün hem selçuk'u hemde özgür'ü bilmesi ve görmesi dizinin erol kösesi gibi ama konuşmayanından.

aykut güzel yakalandı pelin'e.bakalım ne yalan kıvırıcak :)

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı *diana* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banu'nun çocuğu kesin sakat doğacak.. Ya da doktorlar öyle zannedecek. Zaten kızın derdi az, al şimdi bide bununla uğraş.
    Canım,bence çocuğun down sendromlu olma riski var ama olmayacak,ya da düşük tehlikesi de geçirebilir,kısaca yurtdışana gitme olaynıdan önce yine bir şeyler olacak ama bebeğe bir şey olmaz,orası kesin...Benim anlamadığım,ben birine kendi kafama göre sözleşme imzalatabilir miyim?Bilgisayara yazarım,başlığa da SÖZLEŞME derim,altına da bir şeyler yazarım,bu kadar..Bunun resmi işlemi yok mu,bir avukat veya noter v.b...Bu işler böyle kolay mı?Banu da çok fena,4 artı 1 istiyor,Bernanın o evi Banuya vermesinin imkanı yok,ayrıca bebek doğunca çocuğu vermeyecek ki dolayııyla o evi de alamaz,amacı hem çocuğu hem evi alıp kendine rahat bir yaşam standartı sağlamak...Banu kendini çok zeki sanıyor ama işler hiç de umduğu gibi gitmeyecek...
    Bu arada Moda Kafeyi Melih-Arzu işletecek,ek olarak Ozan da ortak olabilir.Ayrıca İdi çalışmaya devam edecek,bir de yanına Efsunu alırlar belki...
    Bu arada geçen bölümlerde Melih,Demirle tanışmıştı,bu bölümde de Banu Efsunla tanıştı,BM yavaş yavaş halka karışıyorlar

Durum:
    kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bugün seyredemedim. Banu, Melih'e ne yalan uydurdu? ve en önemlisi Melih durumdan şüphelendi mi? Berna bebeğin down sendromlu olabileceğini öğrediğindeki tepkisini de merak ediyorum. Halen bütün risklere girip o bebeği istiyor mu? Ben bebeğin down sendromlu olacağını sanmıyorum ama bu Banu'yu korkutacaktır. Belki Melih'in ailesinde böyle bir vaka olup olmadığını öğrenmek isteyecektir. Melih'te böylece acaba kuşkulanmaya başlar mı? Genel özette yazıldığı gibi Banu gerçekten inzivaya çekilebilecek mi acaba? Bu gidişle zor görünüyor. Halen kimse Kazım amcayı ikna edebilmiş değil. Adam en son gidersen hakkımı helal etmem dedi ve gayet de ciddiydi. Banu'nun karnı büyümeye başlayacak daha şimdiden kilo almayı başladın dediler. Yani bir an önce artık İngiltere'ye gittim numarası yapması gerek. Bence bu Melih ve Arzu'nun Moda Kafe'yi devr aldığı dönemlere denk düşer. Arzu ve Melih'in yeni bir başlangıç hikayesi de birlikte orayı işletmeleri ile ilgili olabilir. Hasta hala daha uzun bir süre başlarında kalır bence. Berna gerçekten çok büyük oynuyor. O kadar olandan sonra nasıl Celal'e halen yalan söylemeyi göze alıyor. Bir de ona bir daha yalan söylemeyeceği konusunda söz vermişti. Bu kadın hiç akıllanmıyor. Üstelik de böyle önemli bir konuda yalan söylüyor. Nasıl 9 ay bu yalanı sürdürebileceğini düşünüyor ki? Karnına yastık koyarak değil herhalde. Adam hiç mi karnını ellemek istemeyecek. Bu sefer Celal kesinlikle Berna'yı boşar bir daha da yüzüne bakmaz. Celal'e gerçekleri anlatsa belki Celal'de bu fikre sıcak bakabilirdi oysaki. Banu'nun 4+1 hikayesi nedir? Berna'dan kendi üzerine bir ev yapmasını mı istedi? Berna geçenlerde o 1000 TL'yi bile Celal'den binbir yalan ile zorla almışken, nasıl 4+1 ev alacak Banu'ya?
    Kino

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bugün seyredemedim. Banu, Melih'e ne yalan uydurdu? ve en önemlisi Melih durumdan şüphelendi mi? Berna bebeğin down sendromlu olabileceğini öğrediğindeki tepkisini de merak ediyorum. Halen bütün risklere girip o bebeği istiyor mu? Ben bebeğin down sendromlu olacağını sanmıyorum ama bu Banu'yu korkutacaktır. Belki Melih'in ailesinde böyle bir vaka olup olmadığını öğrenmek isteyecektir. Melih'te böylece acaba kuşkulanmaya başlar mı? Genel özette yazıldığı gibi Banu gerçekten inzivaya çekilebilecek mi acaba? Bu gidişle zor görünüyor. Halen kimse Kazım amcayı ikna edebilmiş değil. Adam en son gidersen hakkımı helal etmem dedi ve gayet de ciddiydi. Banu'nun karnı büyümeye başlayacak daha şimdiden kilo almayı başladın dediler. Yani bir an önce artık İngiltere'ye gittim numarası yapması gerek. Bence bu Melih ve Arzu'nun Moda Kafe'yi devr aldığı dönemlere denk düşer. Arzu ve Melih'in yeni bir başlangıç hikayesi de birlikte orayı işletmeleri ile ilgili olabilir. Hasta hala daha uzun bir süre başlarında kalır bence. Berna gerçekten çok büyük oynuyor. O kadar olandan sonra nasıl Celal'e halen yalan söylemeyi göze alıyor. Bir de ona bir daha yalan söylemeyeceği konusunda söz vermişti. Bu kadın hiç akıllanmıyor. Üstelik de böyle önemli bir konuda yalan söylüyor. Nasıl 9 ay bu yalanı sürdürebileceğini düşünüyor ki? Karnına yastık koyarak değil herhalde. Adam hiç mi karnını ellemek istemeyecek. Bu sefer Celal kesinlikle Berna'yı boşar bir daha da yüzüne bakmaz. Celal'e gerçekleri anlatsa belki Celal'de bu fikre sıcak bakabilirdi oysaki. Banu'nun 4+1 hikayesi nedir? Berna'dan kendi üzerine bir ev yapmasını mı istedi? Berna geçenlerde o 1000 TL'yi bile Celal'den binbir yalan ile zorla almışken, nasıl 4+1 ev alacak Banu'ya?
    Banunun Melihe hastanedeki tavrına sinir oldum,abuk subuk şeyler söyledi,ama tansiyonu düşük olduğu için kan tahlili yaptırdığını söyledi...Melih de bir şeyden şüphelenmedi.
    Banu bebek doğunca Bernanın kendisine ev almasını istedi,Berna da eli mahkum kabul etti,yani imzayı attı...
    Dörtlünün Moda Kafedeki sahneleri güzeldi,Melihle Banu kaçamak bakıştılar,bir de Banu geçmişi hayal etti,Melih de Arzunun hediyesi için önce hoşuna gitmiş gibi davrandı,sonra biz boşanacağız bana hediye almana gerek yok,benim oyun oynayacak vaktim yok,iş bulmam lazım dedi.Aslında Melihi anlayamadım sanırım Arzuya ümit vermekten korktu veya Banuyla Ozanın arasının pek iyi olmadığını görünce belki de Arzuya da öyle davrandı.

Durum:
    kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Hımm yani gene kayda değer bir gelişme olmadı Gülbeşeker. En azından biraz bakışmışlar anladığım kadarıyla. Berna nasıl olsa o evi Banu'ya veremez. Banu bence bebeğini garanti altına almak için böyle bir şey istemiştir. Berna'nın veremeyeceğini tahmin ediyor o da sen evi vermezsen bebeği alamazsın diyecek...
    Kino

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri