Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 4)

Durum:
    kübiş_GM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Deniz Yıldızı (Arşiv 4)

Ben Mert teki mantığı çözemedim sürekli birbirimizden bir şey saklamayalım birbirimize verdiğimiz sözleri tutalım diyor ama buna rağmen Deniz in gözlerine baka baka sana bundan sonra Melih le bir problemim olmayacağına söz vermiştim diyebildi..Hande olayı ortaya çıkarsa ne diyecek Deniz e çok merak ettim

Mert e gelen telefonlar, bilmem kaç bölümde bir görünüp kaybolan şu fotoğrafçı, Celal e gelen o kurşun..Hangi olaylara bağlanacak bunlar merak ediyorum. Ozan nereye kayboldu valla el birliğiyle çocuğun hayatını mahvettiler şimdi yana yakıla oğlunu arıyor Mustafa kıymetini değerini anlaması için illa başına bir iş mi gelmeliydi

Çarşambanın özetinden Ozan konusunun da Banu un evlilik işinin de uzayacağı belli zaten Ben Banu Ozan seyretmekten şikayetçi değilim de bazı olayları çok uzatıyorlar gerçekten dizide, sıkıyor beni..
    Konu NATY&FACU tarafından (13-11-2013 Saat 17:44 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    sevgi sihirbazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

artık baya sıkılmaya başladım banu konusunda
    ozanla banu ayrılığı bekliyorum ben
    hiç bir ilişki bu kadar yalan üzerine kurulu olamaz.
    ki ozan daha banunun yalanlarının çok az bir kısmını biliyor
    özgürle mehveşin bu halleri sevimli geliyor bana
    ikiside açılmak için can atıyor ama bi yandanda çekiniyorlar...
    heleki denizle mertin onlara olan yardımlarını görmek keyifli
    banunun babası bu bölüm resmen ozanı aradı ya
    adam arabanın içindeki resmi görse,adamda jeton düşecek amaa
    banudakide ne kadermiş be kardeşimmm
    babası kimin yanında çalışıyor
    http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic77617_36.gif

asidemirim
    asidemirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı umudaslm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banu ve Suna kanlı bıçaklı falan demişsin ama unutmamalısın ki onlar herşeyden önce bir abla-kardeş ve zaten asıl böyle bir anda birlikte olmasalardı orası kötü olurdu ve zaten bize de böyle anlardaki birliği ve beraberliği gösteriyolar değil mi????
    bu benim izlemim ve bana yansıtılanlardan aldığım yorumlarımdır banunun ablasını sevmediği arkasından neler çevirdiğini biliyoruz ya düne kadar nasıldılar ablası yani suna bikere hiç kardeşini koruduğunu görmedim hep annesi piş pişledi banuyu hatta kendi şımartma dedi şimdi ne değişti onu anlamdım ozaman niye korumadı yapma ya belirli bişeylerde hep kopukluk var mesela ozan banuyu bıraktığı evin adresiyle ona gönderdiği hediyelerin adresindeki ev aynı mı
    bu benim düşüncem saygı duyman dileğiyle...

Durum:
    arese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asidemirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu benim izlemim ve bana yansıtılanlardan aldığım yorumlarımdır banunun ablasını sevmediği arkasından neler çevirdiğini biliyoruz ya düne kadar nasıldılar ablası yani suna bikere hiç kardeşini koruduğunu görmedim hep annesi piş pişledi banuyu hatta kendi şımartma dedi şimdi ne değişti onu anlamdım ozaman niye korumadı yapma ya belirli bişeylerde hep kopukluk var mesela ozan banuyu bıraktığı evin adresiyle ona gönderdiği hediyelerin adresindeki ev aynı mı
    Aynen Katılıyorum canım
    aralarında ilişkiyi samim değil zaten banunu hayatı yalan burda kalkıpta çok iyi abla kardeş ilişkisidir demeyin...

daha düne kadar ablasına yapmadıgın bırakmıyordu sen cahilsin sen söylesin diyordu ezip geciyordu ne saygı ne bir şey vardı sevmediğini hepimiz biliyoruz ondan sonra birden canım ablma kurban olayı ne kadar seviyor öyle gözlerim yaşardı işi düştü ya pacayı kurtarana kadar ayıya dayı diyor yani yapmacık oldugu her halinden belli.. izliyciye çok güzel yansıttılar ben bir izliyici değilimyim çok iyi aldım bu duyguyu

Durum:
    umudaslm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Batman
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asidemirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben senin yazına yorum yaparken kendimi düşüncelerine saygısızlık etmişim gibi görmüyorum açıkçası çünkü sadece aklımdakileri yazmak istedim o kadar ayrıca banu ne kadar ablasını hiç sevmediğini bize birtakım tavırları ve konuşmalarıyla da göstermiş olsa da sonuçta şuan ablasıyla omuz omuza vermiş durumdalar ve ben bunda seninki gibi hayret edilecek bişey bulmuyorum doğrusu yani çokta mübalağalı bir durum gibi yazmışsın ama değil umarım sende benim eleştirilerime saygı gösterirsin....

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri