Sayfa 81/82 İlkİlk ... 3171777879808182 SonSon
811 sonuçtan 801 ile 810 arası

Konu: Dexter

Oyuncu
    Tecrübe Puanı
    42949685

Diziye Yvonne Strahovski'nin katılacağını duyduğum için başladım aslında. En baştan alayım da açığım olmasın derken çok sevdim diziyi. Ama Hannah karakterini sevemedim. Benim için hüsran olan bir kısmı dizinin. Ben Rita'da kaldım arkadaş. Saftı, pasifti belki ama Dexter'ı tamamlayan, onu bir ailenin üyesi gibi hissettirebilen, huzurlu bir ortam verebilen bir kadındı. Ben Dexter'ın bu ailenin bir parçası olabilme evrelerini çok sevmiştim. Her türlü seviyoruz gerçi dexter'ı. Bir yandan tadında kalsın derken diğer yandan bitmesi çok üzüyor.

Yeni tanıtımlar çıkmaya devam ediyor. Dexter'ın her kurbanının tablosunu yapıp duvara astığı tanıtımı çok sevdim. Arkasını dönüp muzipçe bir bakış atıyor ya, özlenmeyecek gibi değil. Bu sezona dair en büyük hayalkırıklığım ise Harrison miniklerinin gidip, yerine yeni bir çocuğun gelmesi oldu. Tamam, zaman geçti ve çocuğun büyümüş olması gerekiyor ama ben Harrison'ı çok sevmiştim. Üzüldüm gerçekten. Bebekken de defalarca değiştirmişlerdi ama son Harrison'ın büyüyüşünü görmüştük. Ben isterdim ki başladığı oyuncuyla bitsin. Çocuk oyuncu ama arka planda değil ki. Çok teknik bakıyorlar işe. Dexter'ın gençliğini perukla Michael'a oynatıyorlar ve göze batmıyor da Harrison'ın az büyümüş olması mı göze batacaktı. Hayır bitiyor, güzel ayrılalım dimi? Ama nerde.

Oyuncu acardli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Zarifoğlu dizeleri - Loki
    Tecrübe Puanı
    42949681

fragmani izledim de bir hayli güzel olacaga benziyorrrr

Dexter nelerle ugrasacaksin
    bakalim nasil sonlanacak ama
    sonuçta Harisson, Debra yani bir can var ortada
    sofa

Yönetmen GÜLÇEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ''MEHMET♥ASLANTUĞ''
    Tecrübe Puanı
    42949685

Geldik mi son sezona...

Spoiler İçermektedir
    http://hizliresim.com/Yjk3jz

Yönetmen deniz1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    az.
    Tecrübe Puanı
    42949685

Ve Dexter bitti!!
    -Spoiler final bölümü yorumudur.-

Spoiler İçermektedir

Oyuncu pink cat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bürsiner Alanya Offical
    Tecrübe Puanı
    42949679

Böyle bir son olamaz ya.. Nasıl bitti öyle.. Adamlar nasıl bir final yapmış arkadaş kaldım öyle ekranın karşısında.. Nasıl olur ya olamaz böyle bir son diye sayıkladım durdum şaşkınlıktan.. Çok fena bitti .. Biteli ne kadar zaman geçti hala karmakarışığım.. Biz sonda dark passenger dan kurtulmuş mutlu aile babası beklerken neler yazmış adamlar.. Dexter işte .. Yaptı yapacağını .. İleride Dexter ın devamı niteliğinde oğlunun büyümüş hali ile yeni versiyon çekseler ne güzel olurdu.. Sadece bir fikir tabi.. Böyle bir sonu hala hazmedemediğimden sanki devam edecek gibi hissediyorum.. Resmen damdan düştük..

Yönetmen hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    SMK
    Tecrübe Puanı
    42949684

Site düzelmişken ben de bir kaç satır yazayım.
    Dizimiz finalini yaptı sonunda ama tatmin etti mi cevap hayır.
    Son sezon olmasına rağmen dizi finaline yakışır şekilde ilerlemedi malesef. Son sezon hakkında olumlu şeyler yazan çok az var. Ben de son 2 bölümü izledim yetti de arttı bile.

Her şeyden öncesi sırf Debra vurulsun diye sınırları zorladılar. Debra vuruldu önce iyileşir gibi oldu, sonra bir baktık komada. Ama benim asıl kabul edemediğim DExter'ın tüm suçlulara yaptığı gibi Debra'yı de denize atması oldu. Sonrasında kasırgaya doğru yol aldı ve öldüğünü düşündük. Ama son sahne oduncu Dextersofa Ölmüş olsa daha iyi olurdu herhalde.

Kısa süredir tanıdığı ve katil olan bir kadına oğlunu emanet etmek nedir hem de ömür boyu? Çevremdekilere zarar vermek istemiyorum artık diye gitmesi de saçma çünkü artık kimsesi kalmadı zaten bir tek oğlu kaldı. Eğer seri-katillik işlerini bırakacaksan ve de başka şehire taşınacaksan zaten oğlunun başına bir iş gelmezdi, terk etmene gerek yoktu.

Sonuç olarak DExter gibi bir diziye yakışmayacak şekilde bitti.
    2016-2017 Sezonu Euroleague Şampiyonu EZE EZE Fenerbahçem !

Yönetmen ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Tecrübe Puanı
    42949680

ya valla şu finale iki çift kelam etmek bile istemiyorum ya görünce tutamadım kendimi.zaten 7.sezondan belliydi.Şöyle ki 7.sezonu izlerken ne izlettiler bunlar şimdi bana neydi yani amaç neydi diye zilyon defa dedim.Neyse Dexter bu düzelir dedim nitekim 7.sezon finaliyle harika bir toparlama yaptılar oda beni başka bir depresyona soktu zira hiç hoşlanmamıştım Dexter ın ''hanna'' ya benzemesinden.Laguertayı öldürmesinden.diziyi 2 hafta izlemedim.8.sezona başlamıştı dizi halbuki geciktirdim neyse 8.sezonun ilk 3 bölümüde kendi çapında iyiydi Debra nın acısına hak verdim yaptıklarına hak verdim derken baktım dizi böyle gidiyor.Boşu boşuna karakterler girdi diiziye hiç bir etkisi olmadan çıktı.Joey ve Jamie nin yatak hikayesini izledik hani ordanda bir yere gitmedi konu bir ara jamie psikopata bağlayıp quiin i falan mı öldürücek dedim yok.Vogel ı fazla öne çektiler ordan malzeme çıkar dedim yok.hele Beyin cerrahı neydi Allah aşkına.Bu bünye Ice truck killer görmüş bünye.Bu bünye Trinity Killer görmüş bünye.Bu bünye Doomsday Killer görmüş bünye.yemin ediyorum bir Trinity Killer vardır ekraNA çıktığıdna gerim gerim gerilirdim adamın ne olduğunu yarım sezona kadar anlamamışımdır ya değilse katil bile dmeişimdir hani.Ice Truck killer ı hiç söylemiyorum ilk göz ağrım en sevdiğim karakter.Onun o aşırı zekasıacımasızlığı olağanüstü keyifli sahneler çıkardı.Şimdi gelmiş beyin Cerrahı bir işe yaramıyor insanı korkutmuyor boş boş geziniyor.Bu ne? zaten Vogel le oğul durumuna bağladılar falan bir anlamsız.Şu Dex in komşusu olan kız diziye girdi öldü Dexter ın öğrencisi öldü.bir anda boş yere girdiler boş yere çıktılar hayır son bölüme kadar birde bekledim Masuka nın kızından bir şey çıkıcak diye
    Sebep malzeme olması.Dedim dizi son anda yapar bir kıyağını yok anam o kızdada bir şey çıkmadı sezon boyunca anlamsız serivenler konseptinden kısımlar izledim.Cinnet geçiricektim.Son bölüm özellikle dedim hani son bölümde kurtarır Dexteer bu.Ama aman Tanrım o nasıl zorlama bir Debra nın vurulmasıydı(Debraya geçmeden önce yksek müsadenizle Hanna ya saydırmak istiyorum Allah seni ne ediyorsa o etsin bu kız diziye giridği andan itibaren dizinin tüm heycanı bitmiştir ben bunu bilir bunu konuşurum.dizinin bozulmaya başlaması bu hanımkızımızla başladı.Hayır birde oyuncuyu severim Chuck tan dolayı görselliğide olan bir bayan.Ama anca böyle harcanır anca böyle abuklaştırılır.Dexter ın aşık olması komalara soktu beni olaya gel olaya.Abisini bile gözünü kırpmadan öldüren Dexter aşık oldu diye kendisinden iğrendi gülüüym mü ağlıyım mı???yok artık bu şeylere ihtiyacı yokmuş yok neymiş Hanna ya ihtiyacı varmış.Zaten sitelerdede Behlül Morgan adlı video yu izlerseniz demek istediğimi iyi anlarsınız.bildiğin 7.sezon kurtulduk demişken kız girdi diziye hemde Diziyi aşkı memnu ya çevirdi izlerken bana bri şeyş anımsatıyro bu sahneler dmeiştim ki Sitelerde gezinmemle Behlül Morgan videosunu görmemle kafamın basması bir oldu bildiğin senarist açıp Aşkı memnu izlemiş sonra bunu Dexter a uyarlamış.yok evlenmiş kocası kötü davranıyormuş falan uzaktan bakışmalar süzülmeler.Ay çıldırdım.hayır birde karakteri 180 derece dönüştürüp iyi yaptılar son bölümlere doğru hannah öyle bir boyuta geldi ki kadına üzülüyorum o ajan a iğne batırınca seviliyorum üzülüyorum falan bildiğin türk dizisi acılarn kadını oldu)
    neyse ben Debracığıma geri dönüyüm.Allah sızlar diyorum senaristlere.Bu kızın başına neler geldi neler atlattı.Sevgilisi seri katil mi çıkmaz abisi seri katil mi olmaz sevgilisi seri katil e yem mi olmaz sevgilisi seri katilinkızı tarafından mı öldüğrülmez kendisi vurulmalar kazalar ölümden dönmeler başına neler neler geldi.5.sezonda ir seri katili ıraktı pişmanlık bile duydu.7.sezon finalinden bahsetmiyorum bile son sezon acısından çektiklerinden dibe vurdu.toparlandı sonra abisinin szçma aşk işleri ile uğraştı en son öldü.içiniz mi rahatladı çok.sırf kızı öldürmek için nasıl kasmışlar aman Allah ım izlerken ben ne izliyorum dexter değil miydi bu yanlışlıkla yer gök aşk mı açtım moduna girdim.hala atamadım komediyi dexter ın aşık oldum artık bu işler beni iğrendiriyor demesini.
    ben diziye başladığım andan beri debra nın dexter a olan duygularını biliyordum ve ona göre izledim diziyi.her replik her sahne debster e çıkıyordu.debra nın harketleri anlam kazanıyordu aratırdım senarsitlerde baya baya iddialı konuşmuşlar debster için.ee sonuç ne oldu debra dexter a aşıktı hani senaristler atıp tuttular aşık gerçekten her zaman aşıktı diye bir anda debrada quinn e kaydı.boşuna mı yazdılar ilk bölümden beri boşuna mı öyle replikler koydular.boşuna mı konuştular.olay nereye bağlandı aklı karışan debra dexter a bir ara bir şeyler hissetti evet olay buraya bağlandı. debra iyileşti sonra öldü en tuhafıda buydu.iyyileştirme o zaman.hayır birde ölüm sebebi çok komikti bla bla komplikasyon yapmış.yapıcakta o kadar sezon sorna finalibuldu. öldürmek iin anca bu kadr zorlanır.zorunda değildin ey dizi finalde birini öldürmeye öldürüceksende git dexter ı öldür.gelelim dexter ın ölümü yada kendisini öldürememesi olayına
    8 yıldır dexter var bu adam kimleri öldürdü ama kenndisini öldürmedi.ben tüm bu saçmalıkları tek bir sahne ile sineye çekebilirdim.eğer ki dexter debra yı yolcu ettikten sonra okyanusta ölseydi.Abi ne gerek vardı sornadan sahneyi açıp yıllların seri katilini oduncu olarak göstermek.saç sakal uzamış odun falan taşıyor önce harrison sandım baktım bizim dexter bu.arkadaşıma diyorum dexter seri katil oldu.bana cevap oduncular birliğinden güçlü birini öldürücek diye dimi kamuflaj meselesi dedim he bekle sen kamuflajı.koskoca dexter oduncu oldu ona mı yanyım deb sebepsiz öldü ona mı yanıyım 2 sezon saçma olaylr izledik ona mı yanıyım harrison anasız babasız büyüdü ona mı yanıyım! dexter madem kendini öldüremiyorsun git o zaman harrison ve hanna nın yanına gerek vardı kendini cezalandırmak adına oduncu olmak onlardan uzak olmak.kendinede işkence onlarada işkence.bir halt anlamadım bu işten.çocuğa üzüldüm en çok.benim gibi dexter fanı birini dexter morgan antisi yaptılar ya pes.İ love you hannah. i love you too dexter but my husbanddd ımmmmmmm.
    hanna da melaike oldu son bölüm kadınada üzüldüm iyi mi.

neyse böyle sinirlendiğime bakmayın.Dexter ilk 6 sezonuyla benim için efsanedir.seri katilliği monologları böyle güzel işledikleri için karakterleri güzel işledikleri konuları öyle güzel yansıttıkları için bile sevilir.benim gibi seri katil meraklısı biri için tatmin edici bir dizi oldu.dexter bitti şimdide seri katil dizisi arıyorum boşluğumun doldurulması lazım.Bates Motel buldum şimdilik.her şeyiyle güzel diziydi ne olursa olsun o kadr yıllık mazimiz var tamamiyle atamyorumda anca sinirleniyorum işte.spin off söylentileri var.aman diyorum uzak durun dexter yeniden işlere devam eder yok uzak dursun madem böyle bitirdiniz böyle kalsın.zaten çizgi romanındada harrison mı ne anlatılıcakmış.illa ekmek yemeye devam edicekler.

Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Tecrübe Puanı
    42949680

spinn off çıkıyormuş ve kanal michael c.hall sız spin off olmaz diyormuş.şaşırdık mı şaşırmadık elbette çünkü amaçları baştan belliydi bu yüzden son sezon böyle iğrenç bir şekilde ilerledi sapıttı amaç yeniden para kazanmaktı bu amaçla uzattılar tuhaf bitirdiler filmdir yeni dizidir ekmek kazanmak için.ne diyebilirim.kızgınım!

Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Tecrübe Puanı
    42949680

geçenlerde Showtime başkanı David Nevins bir Dexter spin-off’u ile ilgili olasılıkları gözden geçirdiklerini açıklamıştı. David Nevins bu spin-off’un ancak Michael C. Hall rolüne geri dönmeyi kabul ederse olacağını belirtmişti. Açıklamaya göre spin-off yeni bir konsept ve biçimde olacak, yeni bir hava yaratacak ve önceki dizinin bir devamı şeklinde olmayacaktı.
    Dizinin kaderiyle ilgili sorulduğunda, Vince Masuka ile ilgili bir dizi yapılırsa kesinlikle izleyeceğini söylerek esprili bir cevap veren oyuncu ekledi:
    “Şu an bunu düşünemiyorum bile. Birileri bir senaryo yazıp bize dizinin nereye gidebileceğini göstermediği sürece bunların hepsi teoride. Ama şu an bunları düşünmek benim için zor.”
    Şu an için tekrar Dexter rolüne dönmenin göz korkutucu olduğunu kabul eden Michael C. Hall, gelecekte olabilecek bir proje için olasılıkları elemediğini, sadece yakın gelecekte bunu düşünmediğini söyledi. David Nevins’in açıklamalarına katıldığını belirterek, “Dexter’la ilgili başka bir dizi yapmak şu an için biraz korkutucu, bunu hemen yapmak istemem. Ama “asla” demiyorum.” dedi.

kaynak:birdizihaber

içim rahatladı biraz ama gelecekte olabilir ihtimali bile korkutucu.

allemalle42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Fenerbahçe
    Tecrübe Puanı
    0

Cool

Alıntı ffatma12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

geçenlerde Showtime başkanı David Nevins bir Dexter spin-off’u ile ilgili olasılıkları gözden geçirdiklerini açıklamıştı. David Nevins bu spin-off’un ancak Michael C. Hall rolüne geri dönmeyi kabul ederse olacağını belirtmişti. Açıklamaya göre spin-off yeni bir konsept ve biçimde olacak, yeni bir hava yaratacak ve önceki dizinin bir devamı şeklinde olmayacaktı.
    Dizinin kaderiyle ilgili sorulduğunda, Vince Masuka ile ilgili bir dizi yapılırsa kesinlikle izleyeceğini söylerek esprili bir cevap veren oyuncu ekledi:
    “Şu an bunu düşünemiyorum bile. Birileri bir senaryo yazıp bize dizinin nereye gidebileceğini göstermediği sürece bunların hepsi teoride. Ama şu an bunları düşünmek benim için zor.”
    Şu an için tekrar Dexter rolüne dönmenin göz korkutucu olduğunu kabul eden Michael C. Hall, gelecekte olabilecek bir proje için olasılıkları elemediğini, sadece yakın gelecekte bunu düşünmediğini söyledi. David Nevins’in açıklamalarına katıldığını belirterek, “Dexter’la ilgili başka bir dizi yapmak şu an için biraz korkutucu, bunu hemen yapmak istemem. Ama “asla” demiyorum.” dedi.

kaynak:birdizihaber

içim rahatladı biraz ama gelecekte olabilir ihtimali bile korkutucu.

Olmamalı zaten finalini yapamadılar iyice mahvetmesinler :S
    aLy

Sayfa 81/82 İlkİlk ... 3171777879808182 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)