Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
1002 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: MYY Kösem - Bağdat Fatihi IV. Murat (Arşiv 1)

Durum:
    bayüye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Yalova
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    18 mesaja 18 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Az önce tesadüf eseri gördüm bir site yine Naz Elmas haberi yapmış. Bir de dizinin Ekim ortalarına doğru başlayabileceğini iddia etmişler.

Daha önce yalanlanan Naz Elmas haberini tekrar bir sitenin vermesi cidden garip.

Tims yüzünden bilgi alamayan basın da artık sağdan soldan gördüklerini haber yapmaya başladı ya ne desek boş.

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    11
    7 mesaja 13 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bayüye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce tesadüf eseri gördüm bir site yine Naz Elmas haberi yapmış. Bir de dizinin Ekim ortalarına doğru başlayabileceğini iddia etmişler.

Daha önce yalanlanan Naz Elmas haberini tekrar bir sitenin vermesi cidden garip.
    Eskiden yayınlanan bir haberi görüp paylaşmıştır. Yalan olması önemli değil. İnsanlar habere o kadar açlar ki aç piranhalar gibi önlerine ne atsalar yalayıp yutacak durumdalar. Doğrumu yanlış mı fark etmiyor çoğu izleyici için.

Resmi duyuru olmadan fragmanı görmeden inanmam.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    Krmadymn38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Duisburg
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar sanirsam bugünde teaser yok. Hep boşuna bekliyoruz. Bugünde gelmeyecek sanirsam, yoksa Fox tweet filan atardi. Bu beklemelerin hepsi boş. Önceki yazdiğim mesajida düzeltiyorum böylelikle fragmanla alakali. Bravo Tims. Gerçekten ne kadar iyi bir yapim olduğunu tekrar kanitladin. Biliyorum Cumada yayinlanabilir, ama insanda heves denen birşey kalmadi artik.
    Facebooktaki fanlarda artik diziyi izlemeyeceklerini yazmişlar. Teaser çiksa bile. Ben gerçekten bu kadar egoist bir yapim görmedim. Başka sözüm kalmadi. Beni tek üzen şey bir izleyici olarak, hiç kale alinmamak. Yani bildiğin hiç. Mağdem hiç birşey yayinlamiyorsunuz, bari bir açiklama yapin. Neyin havasindaysa Tims çok merak ediyorum. Sanki ardina çok başarili bir sezon birakmiş gibi.

Yanliş anlaşilmasin, ama şuan gerçekten yapima çok sinirliyim o yüzden.:img-wink:

Durum:
    bayüye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Yalova
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    18 mesaja 18 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Krmadymn38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sanirsam bugünde teaser yok. Hep boşuna bekliyoruz. Bugünde gelmeyecek sanirsam, yoksa Fox tweet filan atardi. Bu beklemelerin hepsi boş. Önceki yazdiğim mesajida düzeltiyorum böylelikle fragmanla alakali. Bravo Tims. Gerçekten ne kadar iyi bir yapim olduğunu tekrar kanitladin. Biliyorum Cumada yayinlanabilir, ama insanda heves denen birşey kalmadi artik.
    Facebooktaki fanlarda artik diziyi izlemeyeceklerini yazmişlar. Teaser çiksa bile. Ben gerçekten bu kadar egoist bir yapim görmedim. Başka sözüm kalmadi. Beni tek üzen şey bir izleyici olarak, hiç kale alinmamak. Yani bildiğin hiç. Mağdem hiç birşey yayinlamiyorsunuz, bari bir açiklama yapin. Neyin havasindaysa Tims çok merak ediyorum. Sanki ardina çok başarili bir sezon birakmiş gibi.

Yanliş anlaşilmasin, ama şuan gerçekten yapima çok sinirliyim o yüzden.:img-wink:
    Bu olayda tek suçlu Tims de değil. Fox TV hataları var. Sen git rekor bir para ver yapımcıya ama kalkıp biran önce işe koyulmasını sağlama. Kanalda da hiç akıl yokmuş. O kadar para ver ama yapımcıya baskı yapma.

Bir laf vardır hani parayı veren düdüğü çalar diye burada parayı alan düdüğü çalıyor.

Durum:
    Krmadymn38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Duisburg
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bayüye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olayda tek suçlu Tims de değil. Fox TV hataları var. Sen git rekor bir para ver yapımcıya ama kalkıp biran önce işe koyulmasını sağlama. Kanalda da hiç akıl yokmuş. O kadar para ver ama yapımcıya baskı yapma.

Bir laf vardır hani parayı veren düdüğü çalar diye burada parayı alan düdüğü çalıyor.
    Aynen öyle. Tims ne şanşli bir yapim, farkettim gerçekten
    Sen git dizi ile alakali hiç bir malzeme verme kanala, sonrada kanaldan onca paralari kopar.
    Gerçekten diyorum ya, söz filan kalmadi artik. Iki taraftanda hayir yok. Tims zatende, senin dediğin gibi Foxta çok ilgisiz çikti. Daha onaylamadilar bile, dizinin kendilerine geçtiğini. Neyse kendileri bilirler. Ben foxun yerinde olsam, en azindan bir tweet atardim, Myy Kösem 4.Murat yakinda diye. En azindan Foxta yayinlanacaği kesinleşmiş olurdu, bir tarihi belli olmadan.
    Ama dediğim gibi ben karişmiyorum artik. Kendileri ne yapiyorlarsa yapsinlar. Tims ama artik çok bekler iyi reytingleri, benden söylemesi. Seyiricinin dizinin kanal değiştirdiğinden haber yok daha ne olsun.

Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri