Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Baba Candır (Arşiv 1)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dizide tanıdık yüzler var. fragmanda eğlenceli gelmişti ama en son Uraz Kaygılaroğlu ismini görünce daha bir dikkatimi çekti dizi...

nette Urazın başrollerden olduğu yazıyor en azından ilk bölümü izlemeyi düşünüyorum. dizinin haberleri pek karışık başlarda mehmet ali erbil düşünülmüş sanırım baba rolü için. falan o eski haberlerden birinde dizinin hikayesi var gerçi sanırım şimdi isimler biraz değilmiş...ama
    "Üç çocuğu ve kız kardeşiyle İstanbul’un eski semtlerinden birinde yaşayan ve babadan kalma ekmek fırınını işleten Nuri Akın’ın ailesiyle ilişkileri çevresinde gelişecek olaylar…Karısını en küçük çocuğunu dünyaya getirirken kaybeden ve üç çocuğunu bir başına büyüten Nuri Efendi’nin en büyük yardımcısı, kız kardeşi Adalet’tir.Özel bir hastanede başarılı bir cerrah olan ancak ailesinden günden güne uzaklaşan büyük oğlunun sıkıntıları, özel bir şirkette yönetici asistanı olan kızının, patronun oğluyla zamanla aşka dönüşecek hırslı iş mücadelesi ve henüz bir işi bile olmayan küçük oğlunun karşısına çıkan sürpriz gelin adayı, Nuri ve Adalet’in sakin hayatını altüst edecektir…"

diye bir hikaye geçmiş. bu hikayeye göre ve fragmanı görünce iki oğlan var orada onlar oğullarsa o halde uraz kızın aşık olacağı patronun oğlu oluyor sanırım

settar tanrıöğeni baba bir rolde daha izleyeceğiz bakalım nasıl olacak. uyarlamaymışta zaten

Durum:
    MelikeEmiroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Özgün Karaman varsa izlerim. Zaten çok özlemiştim. Ekranlardan baya uzak kaldı bal dudağim . Kız keşke Melike Emiroğlu olsaydı ama... Neyse bu da güzel

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Ettiği Teşekkür
    0
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Berna Koraltürk'ü Ah Neriman dizisinde çok beğenmiştir. Dizi kısa sürmüştü. Bu dizide rol alacağını öğrenince en azından ilk bölümü izlemekiçin bir sebep oldu. Mehmet Ali Erbil yerine Settar Tanrıöğen'in kadroda yer alması daha ddoğru bir tercih olmuş. Yalnız dizinin yaz döneminde izlediğim.tek diziyle aynı günde yayınlanacak olması benim için hoş olmadı.
    -

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    36
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ah ah şimdi 2.fragmanı izledim de bildiğin aynısı olmuş yahu. O yağmur altındaki sahne ve karakoldaki sahneleri vs. bir de metrodaki sahneler var ilk karşılaşma. Gözümde hep Park Hyun Shik ve Nam Ji Hyun canlanıyor , onları arıyor gözlerim :)

Bunu görünce güzel dizimi izleyesim geldi bir an. Gerçekten çok sevdiğim bir Kore dizisiydi.

zaten 53 bölüm sapıtmadan aynı şekilde pekala da yazılabilir. Yalnız yine de orjinalinin sıcaklığı olmayacak gibi hissettim umarım yanılırım.

Melis Tüzüngüç , Nam Ji Hyun'un oynadığı karakteri canlandıracak. Resimlerde güzel duruyordu aslında ama fragmanda izleyince Nam Ji Hyun'un sıcaklığını hissedemedim.

Özgün tam istediğim rolde. :) 2 ağustos pazar başlıyormuş. ilk bölüme bakacağım.

Durum:
    real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Madrid
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    13
    136 mesaja 183 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart tşm

Ağır çekim sahnesi ve kısa düştüm lafı Sfjklgh Hiç bu kadar gulmemistim karakterler oyuncular hersey cuk oturmuş

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri