Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
30 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Baba Candır - Replikler

Durum:
    özge_bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hilal&Leon
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 22. bölümden

Ece: Haluk Bey
    Haluk: Ece Hanım, Ece Hanım, Ece Hanım. Allah'ım n'oluyor bana ya
    Ece: Haluk Bey, nabıyorsunuz burada Haluk Bey?
    Haluk: sizi düşünüyordum.
    Ece: bende öyle
    Haluk: oturmaz mısınız ya? bir yere oturun lütfen ayakta kaldınız böyle
    Ece: yok Haluk Bey oturmayacağım teşekkür ederim.
    Haluk: Ece Hanım, benim size söylemek istediğim bazı şeyler var. hatta itiraf etmek istediğim bazı şeyler var
    Ece: benimde öyle Haluk Bey
    Haluk: valla mı? kalp kalbe karşı demek, inanmıyorum önce siz söyleyin
    Ece: önce siz
    Haluk: valla olmaz! alınırım önce siz söyleyin bayanlar önden, hem söyleyeceğimiz şeyler üç aşağı beş yukarı aynı sanırım.
    Ece: Haluk Bey
    Haluk: efendim canım
    Ece: ben aşık oldum
    Haluk: vallaha mı? bende
    Ece: kalbim böyle pır pır atıyor
    Haluk: yok be, ya ben sizi ne zaman görsem kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor.

Haluk: niye ben sürekli bu kızı düşünüyorum.
    Ece: Allah'ım sanırım deliriyorum ben, oda üstüme üstüme geliyor ya, tamam Ece sakin ol!
    Haluk: çok sakinim ya, panik yok
    Ece: bir şey yok
    Haluk: alt tarafı aşık oldun. ne var ki bunda
    Ece: alt tarafı adam sana aşık oldu. bu gayet normal bir şey. iyi de ya ben ona aşık olursam.
    Haluk: iyi de ya O bana aşık değilse
    Ece: Ece sakın yapma! sakın yapma bunu, en son aşık olduğun zaman başına neler geldi hatırla
    Haluk: sakın yapma abicim bunu kendine! şu hayatta en son ihtiyacın olan şey karşılıksız bir aşk, aman oğlum aman he

Durum:
    real madrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Madrid
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    13
    136 mesaja 183 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ece: Şimdi o bebeksi kafana dikkat et tamama mı? Çünkü tavanın nerde çıkacağı hiç belli olmaz
    Haluk: ??!

Haluk: Hiç beynin yok zannediyordum
    Şebo : ?!!

Durum:
    özge_bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hilal&Leon
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Haluk: iyi akşamlar başkanım
    Hasan: Haluk annen yüzünden bana kırgın olmana dayanamıyorum. seni, seni ben terk etmedim annen terk etti. Bende senin gibi terk edildim ama ben seni hiç yalnız bırakmadım. Annen öldüğünde sana söz vermiştim annenden başka kimse ile evlenmeyeceğim diye, bak artık kocaman adam oldun o zamana kadar da sözümü tuttum. Annende bana söz vermişti "senden başkasını sevmeyeceğim, senden ayrılmayacağım" diye daha ki O adamı bulup gidene kadar. Ölümüne kadar hiç bir haber almadık. Ömrümün kalan kısmında bırak sevdiğim kadınla evleneyim. Haluk bende mutlu olmak istiyorum.
    Haluk: ah be baba benim senin mutluluğunda gözüm olabilir mi aksine herkesden çok senin mutlu olmanı isterim. Benim derdim O kadınında annem gibi seni bırakıp gitmesi. Ben sana hayır demiyorum ki 'aman' diyorum.

Durum:
    werther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    19
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Talking Haluk'un muhteşem kıskançlık planı..17.bölüm

Haluk Şebo'yla kahvaltıdan sonra şirkete gelir..

Ece (mahçup bir şekilde): Hoş geldiniz, Haluk bey
    Haluk:Hoş buldum, canım benim.
    Ece:Canım mı?

Haluk yeni ofisine geçer.

Haluk:Müthiş bir ofis

Bu sırada Ece kapıyı çalar
    Haluk:Aaa Tatlııım Ece hanıım Kapı çalmana gerek yok.Sen benim en özel baş asistanımsın.Hadi gel içeri.Hadi gel..gel
    Ece:Haluk bey, ben sizden sabah olanlar için özür dilemek istiyorum
    Haluk:Saçmalama lütfen niye benden özür dileyeceksin ki, hayatım?
    Ece:Ha..ha..Hayatım mı?
    Haluk:En doğru olanı yaptın.
    Ece:Ne.. Nasıl yani?Şimdi sizi o kadınla orada yalnız bıraktığım diye size ihanet ettiğimi düşünmüyor musunuz?
    Haluk:Saçmalama Allah aşkına.Ne ihaneti ya? Sen bana hayatının en büyük kıyağını yaptın bugün.
    Ece:Allah Allah
    Haluk:Sen gittikten sonra cici Müge'yle Nevin hanım da gittiler.Biz Şebo'yla başbaşa kalıp mükemmel bir gün geçirdik.
    Ece:Gerçekten mi?
    Haluk:Nasıl eğlendik sana anlatamam.Önce sinemaya gittik.Çok güzel bir romantik komedi filmi gelmiş.Böyle el ele, diz dize izledik.Kah güldük, kah eğlendik, kah ağladık.Sen de muhakkak erkek arkadaşınla gitmelisin.Muazzam bir film.
    Ece:Hmm..Anlıyorum
    Haluk:Sinemadan sonra Cadde'de bir yürüyüşe çıktık ama el ele haaa Sonra vücut tabi sabahtan beri endofrin salgıladığı, bir ateşleme, bir yanma olduğu için acıktı.Beraber çok romantik bir öğlen yemeği yedik...Baş başa haaa
    Ece:Siz? Onla yemek yediniz?
    Haluk:Hmm..Başbaşa bir yemek yedik.Ne var ki bunda? Şebo bunu hakediyor..Sonra Moda'ya gittik biliyor musun?Orada bir çay bahçesinde iki genç liseli gibi çay içtik.Sen bunları niye not etmiyorsun yaa?
    Ece:Neyi not alıyım?
    Haluk:Aaa.Burada sohbet mi ediyoruz, Ece hanım?Siz bana söylemediniz mi hayatınızın bütün özel anlarını benimle paylaşacaksınız organize edeceğim diye?Bunun için anlatıyorum.Bu bir işveren işçi konuşması.
    Ece:Çok haklısınız, efendim.Tabi ki de hemen not alıyorum ben bunları.
    Haluk:Hadi
    Ece:Hepsini not alıyorum.Ne demiştiniz ilk başta?Sinema,yemek...
    Haluk:Sonra bir yürüyüş vardı
    Ece:Aa yürüyüş.Çok güzel.
    Haluk:Son olarak Moda'da çay.
    Ece:Hepsi burda.Notlarımız da mevcut.
    Haluk:Şahane
    Ece:Harika
    Haluk:Bir dakika yaa.Ece hanım, sizin benden özür dilemeniz değil, benim sana teşekkür etmem gerekiyor.
    Ece:Teşekkür ne için?
    Haluk:Sayenizde mutluluğu, gerçek aşkı buldum, Ece hanım
    Ece:Hadi canım
    Haluk:Tabi canım
    Ece:Sizin adınıza çok mutlu oldum.Size hayatınızda mutluluklar diliyorum,hayatım
    Haluk:Aaa..Ece hanım..Yoksa birazcık kıskandın mı?:)
    Ece:Ne??? (kıh kıh güler) Sizi? Azıcık? Kıskanmak? Ayy Haluk bey,gerçekten çok iyisiniz yaa.Gerçekten çok iyisiniz.
    Haluk:Biliyorum

Ece gülerek odadan çıkar.
    Ece:Kıskanmışımışım yaa
    Haluk:Bu ihanetinde beni gafil avlayamadın Ece hanım.Bundan sonra mutsuzluğum üzerinden prim yapmana asla ama asla izin vermeyeceğim(verdi)
    Ece(kendi masasında): Dikkat etsin de kızı iki günde kaçırmasın hemen.

Haluk telefon eder
    Ece:Buyrun, Haluk bey
    Haluk:Hah Ece hanımcığım,sizden bana iyi bir çiçekçi numarası bulmanızı rica edeceğim.Şebo'ya çiçek yollayacağım da.
    Ece(neredeyse bağırarak):Baş üstüne efendim
    Haluk(oldukça sakin):Çok sağ olun
    Haluk:Seni küçük atom bombası, seniii

Durum:
    werther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    19
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart 26.bölüm

Haluk'un Evi

Haluk: Sen ne istiyorsun ya, hmm?

Ece: Gerçeği istiyorum, Haluk bey.

Haluk: Hangi gerçekmiş o?

Ece: Sizin yanlış bilidiğiniz gerçeği. Levent'le benim aramda hiçbir şey olmadığı gerçeğini.Hatta dünyanın sonu gelse, tersine dönse, o ve ben bile kalsak asla ve asla böyle bir şey olmayacağı gerçeği.

Haluk: Bu saçma sapan hikayeyi anlatmak için mi geldin gecenin bu saatinde evime?

Ece: Eğer telefonlarıma cevap vermiş olsaydınız, buraya gelmeme gerek kalmayacaktı.

Haluk: Yaa..Ya seninle konuşmak istemiyorsam? o zaman ne yapacağız?

Ece: Ama ben sizinle konuşmak istiyorum.

Haluk( Ece'nin sözünü keser): Geçen gece de benim konuşmam lazımdı.Ama sen beni dinlemedin, eski sevgilini karşında görünce, pardon yeni eski sevgilini karşında görünce aklın birden uçtu gitti maşallah.Bir "iyi akşamlar" deme nezaketini bile göstermeden çekip arkanı döndün ve gittin.

Ece: O benim yeni sevgilim değil.

Haluk: Ben sana o gece kalbimi açtım, Ece ve emin ol bu benim için o kadar da kolay olmadı.Çok mücadele verdim,çünkü sevmekten, sevilmekten, aklını kalbine teslim etmekten tek korkan sen değilsin, Ece.Ben de korkuyorum...Seni üzmekten korkuyorum, kendim üzülmekten korkuyorum, canımın yanmasından korkuyorum..Herşeyden önemlisi en iyi iş arkadaşımı, baş asistanımı, sağ kolumu kaybetmekten korkuyorum.Ama cesaret korkunun olduğu yerde ortaya çıkar misali, ben gözümü karartıp, bu işin sonunu düşünmeden, sonunda canımın cayır cayır yanacağını bile bile..Ben seni sevdim.Sen de beni sev diye elimden geleni yaptım.Sen de beni sevseydin, 'evet' deseydin ben sana ömrümün geri kalanını adamaya hazırdım.

Ece: Sonra ne oldu peki?

Haluk: Bilmem..Bunu belki de sana sormak lazım.

Ece: Hani sen hiç vazgeçmeyecektin?

Haluk: Ben seni sevmekten vazgeçmedim ki..Seni kendimden bile çok seviyorum.Ama maalesef artık senin beni sevdiğine inanmıyorum.

Ece: Haluk bey..

Haluk: Şşt..Bana ne istersen yap, Ece.Kalbimi kır, canımı yak, ateşlere at.Ama sakın beni eski bir aşk acının merhemi yapma, sakın.O geçmişten gelen adamla aranda her ne varsa, önce onu hallet, ondan sonra hâlâ beni seviyor olduğuna, benimle birlikte olmak istediğine karar verirsen, o zaman oturur herşeyi baştan düşünürüz.Ben böyle bir intikam çemberinin içinde olamam, Ece.Bunu kendime yapamam.

Ece: Peki.Çok özür dilerim sizi bu saate bu şekilde rahatsız ettiğim için.. İyi geceler, Haluk bey.

Fonda Kuytu "Ada" şarkısı çalar..

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri