Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Baba Candır (Arşiv 2)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1762
    Ettiği Teşekkür
    60
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart Baba Candır (Arşiv 2)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (26-05-2016 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    rosalinda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni başlık hayırlı olsun emeği geçen herkese teşekkürler.
    dizimizi seviyorum.
    eceye son zamanlarda kızmaya başladım o akıllı karakter gitti yerine sulu göz bir kız geldi.
    aşk insanı ne hale getiyor demekki.
    fakat halukla ecenin aşkı öyle bir lanse ediliyorki biz niye görmedik beraber olmadan nasıl böyle ayrı düştüler
    diğer oyuncularıda çok beğni ile izliyorum hele emre can yeni gelen torun harika

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    112
    30 mesaja 94 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Eee biz gece kuşlarıyız sevgili fxtxh, kafam ancak o zaman çalışıyor benim çünkü

Fış fış kayıkçı olmuş ha bizim Haluk Hayal değildir ama sahnenin içine hayal de karışmış olabilir.. Sahne içinde sahne görebiliriz yani.. Yine de bilemem tabii bakalım.. Ya da olmadı Haluk, ben her sabah beşte kalkıp, kürek çekmeye giderim Ece hanım... Sabah sporum bu benim deyip hava atarken hop suya Olmayacak şey değil.. Adam, kesin romantik bir anı batıracak bir şey yapar

Otuzuncu bölüm çekimleridir yüksek ihtimal sevgili Selverr..

Yalnız hayal sahnelerini seviyorum.. Bir kez daha söyleyeyim.. Sadece izleyici bu araları bozuk halleri durumu uzadı diye kabahati hayallere yüklüyor gibi geliyor.. Bu hayaller ileride de olur.. Karakterlerin iç sesi ve kendi yansımaları olarak bakıyorum ben.. Mesela dediğiniz gibi bu haftaki kafalarında tartışmaları çok iyiydi.. Diğer karakterler için de mevcut zaten aynı durum.. Önemli olan bu gergin durumun en uygun ve en kısa vadede bitmesi..

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eee biz gece kuşlarıyız sevgili fxtxh, kafam ancak o zaman çalışıyor benim çünkü

Fış fış kayıkçı olmuş ha bizim Haluk Hayal değildir ama sahnenin içine hayal de karışmış olabilir.. Sahne içinde sahne görebiliriz yani.. Yine de bilemem tabii bakalım.. Ya da olmadı Haluk, ben her sabah beşte kalkıp, kürek çekmeye giderim Ece hanım... Sabah sporum bu benim deyip hava atarken hop suya Olmayacak şey değil.. Adam, kesin romantik bir anı batıracak bir şey yapar

Otuzuncu bölüm çekimleridir yüksek ihtimal sevgili Selverr..

Yalnız hayal sahnelerini seviyorum.. Bir kez daha söyleyeyim.. Sadece izleyici bu araları bozuk halleri durumu uzadı diye kabahati hayallere yüklüyor gibi geliyor.. Bu hayaller ileride de olur.. Karakterlerin iç sesi ve kendi yansımaları olarak bakıyorum ben.. Mesela dediğiniz gibi bu haftaki kafalarında tartışmaları çok iyiydi.. Diğer karakterler için de mevcut zaten aynı durum.. Önemli olan bu gergin durumun en uygun ve en kısa vadede bitmesi..

Hava atarken suya düşen bir haluk harika olur. Zaten öyle bi ortamda haluk suyu boylamazsa şaşmak lazım
    . Hala o havuza düşme sahnesi favorimdir mesela. Ecemin göreceği böyle bi sahne güzel olur. Önce barışma veya zorunlu biraraya gelmeleri lazım tabiki

Hayaller ve hatta kabuslar bile dizide en beğendiğim sahneleri kaplıyor benim için. Hoş bizim hauk normal halde bile ayrı komedi o ayrı.haluku daha nasıl hallerde görürüz onu merak ediyorum ben asıl adam her bölüm aşıyor krndini

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    112
    30 mesaja 94 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava atarken suya düşen bir haluk harika olur. Zaten öyle bi ortamda haluk suyu boylamazsa şaşmak lazım
    . Hala o havuza düşme sahnesi favorimdir mesela. Ecemin göreceği böyle bi sahne güzel olur. Önce barışma veya zorunlu biraraya gelmeleri lazım tabiki

Hayaller ve hatta kabuslar bile dizide en beğendiğim sahneleri kaplıyor benim için. Hoş bizim hauk normal halde bile ayrı komedi o ayrı.haluku daha nasıl hallerde görürüz onu merak ediyorum ben asıl adam her bölüm aşıyor krndini
    Kayık sefası yaptıklarına göre en azından bir konu da uzlaşmış olabilirler ya da zorunlu bir durum mevcuttur.. O havuz efsane ya

Geçen Haluk'un ginger sahnesi benim için favoriler arasına girdi.. Hem Ece'yi kontrol amaçlı hem de sinir etmek için elinden geleni yaptı.. Ama öyle bir artislikle yaptı ki iyiki düşme sahnesi üzerine çok çalışmamışlar.. Yoksa o şovun havası kaçacaktı.. Bana kalırsa, Ece'ye ileride de bu şımarıklıkları yapacaktır

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri