Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Beni Affet (Arşiv 3)

Oyuncu ~Sinem~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    yeniden.
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı Ayfer* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cüneyt 3 bölümde evrim geçirdi. Ben diyorum ki ; Bahar 'a verelim Cüneyt 'i tam ruh ikizi oldular şu anda, iki çekilmez bir arada.

Feride 'ye acıyorum ben. Daha dün Oktay onca işkence yaparken, koluna bile dövme yaptırıp kan içinde bırakmışken ' ben Cüneyt 'i seviyorum, hayatımın sonuna kadar da onu seveceğim ! ' diye dikleniyordu hala. Cüneyt 'te Feride adı geçince ; Artık Feride yok Eylül var ! O benim karım. bilmem ne diyor.
    Bahar'ı bende sevmiyorum .
    Evet,Cüneyt ve Bahar iyi olur aslında.Yakışırlar da hem.

Feride'nin durumu çok kötü.
    Ordan nasıl kurtulacak merak ediyorum.
    - Cüneyt, karım demeye devam etsin. Bakalım nereye kadar devam edicek : )
    Feride'nin kaçırıldığını öğrendiğin de yüzünün halini merak ediyorum.
    Ve yine yeni,yeniden.

Yönetmen Ayfer* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    yanarım.
    Tecrübe Puanı
    42949685

Alıntı ~Sinem~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahar'ı bende sevmiyorum .
    Evet,Cüneyt ve Bahar iyi olur aslında.Yakışırlar da hem.

Feride'nin durumu çok kötü.
    Ordan nasıl kurtulacak merak ediyorum.
    - Cüneyt, karım demeye devam etsin. Bakalım nereye kadar devam edicek : )
    Feride'nin kaçırıldığını öğrendiğin de yüzünün halini merak ediyorum.

Cüneyt ve Bahar tam bir birlerine laikler.

Feride 'nin durumu çok kötü, ama onu düşünen kim ? Cüneyt 'in umrunda bile değil ki. Nasıl kurtulur oradan merak konusu. Feride 'nin kaçırıldığını öğrenince de, ama ben benden intikam almak istediğini sanmıştım Feride, ondan Eylül 'le evlendim Feride, affet beni Feride der. Yersen artık.

Yer
    yeniden.
    Tecrübe Puanı
    42949680

Cüneyt ve Bahar tam bir birlerine laikler.

Feride 'nin durumu çok kötü, ama onu düşünen kim ? Cüneyt 'in umrunda bile değil ki. Nasıl kurtulur oradan merak konusu. Feride 'nin kaçırıldığını öğrenince de, ama ben benden intikam almak istediğini sanmıştım Feride, ondan Eylül 'le evlendim Feride, affet beni Feride der. Yersen artık.
    Kesinlikle.

Feride,yine kendi çabalarıyla kurtulacak muhtemelen.
    Cüneyt'in aklı Eylül'de Feride'yi düşündüğü de yok.
    - Cüneyt olanları öğrendiğinde öyle tepkiler verirse onun o vıcık hallerini Feride'nin yerinde olsam çekemezdim açıkçası. Umarım Feride'de artık 'Cüneeeyt'demekten vazgeçer.
    Çünkü; Cüneyt Feride'nin sevgisini haketmiyor.
    Ve yine yeni,yeniden.

Yer
    yanarım.
    Tecrübe Puanı
    42949685

Kesinlikle.

Feride,yine kendi çabalarıyla kurtulacak muhtemelen.
    Cüneyt'in aklı Eylül'de Feride'yi düşündüğü de yok.
    - Cüneyt olanları öğrendiğinde öyle tepkiler verirse onun o vıcık hallerini Feride'nin yerinde olsam çekemezdim açıkçası. Umarım Feride'de artık 'Cüneeeyt'demekten vazgeçer.
    Çünkü; Cüneyt Feride'nin sevgisini haketmiyor.

Cüneyt Feride 'nin sevgisini hiç hak etmiyor ama o sevgi bitecek gibi değil. Cüneyt ise, gayet memnun görünüyor, kesinlikle böyle olmamalıydı. Ben daha hiç bir dizide de, zoraki evlendiği birinin önüne güller seren, durmadan öpüp koklayan bir karakter görmedim. Cüneyt bir ilk herhalde.

Yine Bahar 'la donanmış bir sezon görünüyor. Dört bölüm içinde de tek beğendiğim sahne vardı : o da Tunç 'un yoğun bakımda Eylül 'ün yanına girdiği sahne. O sahne gerçekten çok iyiydi. Başka da yok.

Yer
    yeniden.
    Tecrübe Puanı
    42949680

Cüneyt Feride 'nin sevgisini hiç hak etmiyor ama o sevgi bitecek gibi değil. Cüneyt ise, gayet memnun görünüyor, kesinlikle böyle olmamalıydı. Ben daha hiç bir dizide de, zoraki evlendiği birinin önüne güller seren, durmadan öpüp koklayan bir karakter görmedim. Cüneyt bir ilk herhalde.

Yine Bahar 'la donanmış bir sezon görünüyor. Dört bölüm içinde de tek beğendiğim sahne vardı : o da Tunç 'un yoğun bakımda Eylül 'ün yanına girdiği sahne. O sahne gerçekten çok iyiydi. Başka da yok.
    Haklısın. Feride'nin 'Cüneyt'sevgisi bitmeyecek bence.
    ( Aslında Cüneyt'in Eylül'le olan sevgi gösterilerini gösterseydi pekte öyle olmazdı)
    Bende öyle. Cüneyt,evrim geçirmiş gibi.

Kendi adıma konuşmak gerekirse dizinin pek izlebilir bir yanı yok benim için.
    Neden takip ediyorum da bilmiyorum aslında. Dizinin bana cazip gelen yanı ; Tunç ve Eylül'dü ama onlarıda yan yana görmek zor olacak gibi.
    Çünkü;Eylül planını ilerletme peşinde.Tunç,ne yapacak merak ediyorum.
    Ve yine yeni,yeniden.

Asistan arzummmmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    6Mantı&BeniBöyleSev
    Tecrübe Puanı
    42949681

Merhaba, herkese iyi yorumlar (: Buraya ilk kez yorum yapıyorum öncelike. Bu diziye noluyo böyle ya !? Sezon başladı ama hiç bir zevk alamadım izlerken. Dört bölümdür sadece bugünkü Feride'nin kaçmayı denediği sahne heyecan verdi. Onun dışında izlenecek birşey yoktu. Sürekli Bahar ve Ailesi var. Tamam onlarda olucak, olmuycak demiyorum ama bu kadarda olmaz ki ! Dizi 1 saatse 50 dk. Bahar ve onun sulu ailesi. Feride'den çok Berat gösteriliyor. Bölüm Baharlarla başlıyor Bahar'la kapanıyor. Sanki herkes sezon arasında sadece Bahar'a nolucağını merak etti. Ki zaten Bahar cephesinde de Kader'in onu bulmasından başka bir gelişme olmadı bence. İzlerken katlanılmaz bir hal almaya başladı artık. Önceki sezon hiç kaçırmadan başlama saatini bekleyerek izlerdim fakat şimdi o heves kalmadı. Günlük dizi olduğundan bu uzatmalar normal diycem ama bu dizi 1. sezonda günlük diziydi fakat bu kadar uzamıyordu. Çok basit sahenler uzatılıyor. Karakterden soğutuluyor. Yarının özetini okudum da Feride Cüneyt Eylül Tunç cephesinden tek kelime yok ! Bu nasıl özensizliktir. Tüm bölüm Bahar ve Ailesi olursa hiç şaşırmıycam artık. Feride'yi de araya belki serpiştirirler belki, bir umut. Zaten sırf Feride cephesi için izliyorum. Yoksa katlanılmazdı. Birde bazı arkadaşların dediği gibi Cüneyt nasıl biri oldu böyle. Gittikçe sıradanlaşıyor. İnsan bir merak eder Feride'nin iyi olup olmadığını gizlice araştırır. Sanki hiçbir şey olmamış gibi Eylül'e bakıcılık yapıyor. Allah'tan Eylül bu sezon pek yüz vermiyor. Feride'ye yazık ya nasıl ordan kurtulacak ? Bence yine Tunç bir ipucu veya herhangi birşey bulacak. O da olmadı yeni biri giricek kurtarıcak Feride'yi. Ama Cüneyt'in kurtaracağını şu an için hiç düşünmüyorum. Bir merak bile yok adamda. Keşke öğrense Feride'nin durumunu ama nerdeee....

Yer
    yanarım.
    Tecrübe Puanı
    42949685

Haklısın. Feride'nin 'Cüneyt'sevgisi bitmeyecek bence.
    ( Aslında Cüneyt'in Eylül'le olan sevgi gösterilerini gösterseydi pekte öyle olmazdı)
    Bende öyle. Cüneyt,evrim geçirmiş gibi.

Kendi adıma konuşmak gerekirse dizinin pek izlebilir bir yanı yok benim için.
    Neden takip ediyorum da bilmiyorum aslında. Dizinin bana cazip gelen yanı ; Tunç ve Eylül'dü ama onlarıda yan yana görmek zor olacak gibi.
    Çünkü;Eylül planını ilerletme peşinde.Tunç,ne yapacak merak ediyorum.

Benim açımdan da yok, ama izletiyor kendini. Benim de şu an en sevdiğim, dizinin bana cazip gelen yanı Tunç ve Eylül. Eylül 'ün planı ilerletme peşinde olması normal aslında, acı çekmeden ölmesin diye Osman Kozan 'ın önüne atladı. Şimdi tamamen intikama yoğunlaşması normal. Zaten, Cüneyt bu şekilde giderse, Eylül planını her türlü işleyebilir aileye. Adam hipnoz edilmişçesine Eylül 'e itaat eder oldu. Şaka gibi.

dipnot : Hangi bölüm olacak bilemiyorum ama Cüneyt Eylül 'ü kahvaltıya götürüyormuş, yeşillik bir mekana. Pes artık, gerçekten pes. Neyse ki Zühre, Tunç falan da var. Adam Feride varken, odunun tekiydi, şimdi ne oldu da zoraki karısına böyle jestler yapıyor ? Hayret bir şey.

Yönetmen medsul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    yavrum
    Tecrübe Puanı
    42949685

Beni affet izlediğim bir kore dizisine çok benziyor....
    orada da kiz ailesinin intikamını almak için evin oğlu ile evleniyordu (gerçi burdan sonrasında bildiğimiz ezel dizisine bağladıya neyse..)

Velhasıl orada ailesini öldürenin ailenin babası olduğunu sanıyordu ama elbette sonrasında asıl gerçek ortaya çıktı...
    evin sessiz sakın iyilik misalı karısı başkasından bir çocuğu olduğunu öğrendiği için aileyi öldürmek zorunda kalıyordu..

Ve evet aynen burada olduğu gibi o çocuk da gerçeği biliyor ve kızla işbirliği yapıp aileden intikam alıyordu...aynı zamanda kızla sevgiliydi...tıpkı eylül&tunç gibi.....

Yönetmen deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949685

Alıntı medsul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni affet izlediğim bir kore dizisine çok benziyor....
    orada da kiz ailesinin intikamını almak için evin oğlu ile evleniyordu (gerçi burdan sonrasında bildiğimiz ezel dizisine bağladıya neyse..)

Velhasıl orada ailesini öldürenin ailenin babası olduğunu sanıyordu ama elbette sonrasında asıl gerçek ortaya çıktı...
    evin sessiz sakın iyilik misalı karısı başkasından bir çocuğu olduğunu öğrendiği için aileyi öldürmek zorunda kalıyordu..

Ve evet aynen burada olduğu gibi o çocuk da gerçeği biliyor ve kızla işbirliği yapıp aileden intikam alıyordu...aynı zamanda kızla sevgiliydi...tıpkı eylül&tunç gibi.....

Ablacığım bu ENGİN bilgi için çok teşekkürler. Niyey şaşırmıyorsam okuduklarımdan sonra, kabul edilsin işte SENARİSTLER EPEY ESİNLENİYORLAR BAŞKA DİZİLERDEN, FİLMLERDEN

Arkadaşlar bölümleri izleyip yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için öncelikle çok teşekkürler. Benim gibi Cüneyt-Feride 163. bölümle başlayan seri gibi sahneler olmadıkça izlemeyenler için çok çok açıklayıcı oluyor yorumlarınız

Hoş f... de de bazı videolar ekleniyor onları tıklamak da yetiyor ya insana neyse hele ki ODUN CÜNEYT'in alyansıyla oynadığı sahneyi görmek gibi

Allahtan diğer sahneler beni deli edecek olan o öpmeli sahneleri görmedim, o sahnelerle ilgili videolar eklenmemiş de bu ne allah aşkına bu nasıl bir sevgi gösterisi, aşık adam gösterimidir izleyiciye

Bu ODUN, SEVİMSİZ CÜNEYT mi Ferideyi çok seviyor çok sevdi. O yüzden mi HAYIR cevabını alır almaz biricik Eylül'üne koşup İSTEMEM YAN CEBİME KOY modunda şu an. Ohhh Eylül'ü öpmeler, aşk sözleri söylemeler. Bizim AĞLAK FERİDE de hala Cüneyt desin, şu ODUN'u ve yaptıklarını görse yine CÜNEYT der mi acaba

Bir değişik senaristler sayesinde der ya neyse

Yönetmen medsul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    yavrum
    Tecrübe Puanı
    42949685

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ablacığım bu ENGİN bilgi için çok teşekkürler. Niyey şaşırmıyorsam okuduklarımdan sonra, kabul edilsin işte SENARİSTLER EPEY ESİNLENİYORLAR BAŞKA DİZİLERDEN, FİLMLERDEN

Arkadaşlar bölümleri izleyip yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için öncelikle çok teşekkürler. Benim gibi Cüneyt-Feride 163. bölümle başlayan seri gibi sahneler olmadıkça izlemeyenler için çok çok açıklayıcı oluyor yorumlarınız

Hoş f... de de bazı videolar ekleniyor onları tıklamak da yetiyor ya insana neyse hele ki ODUN CÜNEYT'in alyansıyla oynadığı sahneyi görmek gibi

Allahtan diğer sahneler beni deli edecek olan o öpmeli sahneleri görmedim, o sahnelerle ilgili videolar eklenmemiş de bu ne allah aşkına bu nasıl bir sevgi gösterisi, aşık adam gösterimidir izleyiciye

Bu ODUN, SEVİMSİZ CÜNEYT mi Ferideyi çok seviyor çok sevdi. O yüzden mi HAYIR cevabını alır almaz biricik Eylül'üne koşup İSTEMEM YAN CEBİME KOY modunda şu an. Ohhh Eylül'ü öpmeler, aşk sözleri söylemeler. Bizim AĞLAK FERİDE de hala Cüneyt desin, şu ODUN'u ve yaptıklarını görse yine CÜNEYT der mi acaba

Bir değişik senaristler sayesinde der ya neyse
    ahhh ahhh fatoş abla..
    bu senaristlerin adam gibi bir erkek portresi yazamıyor olmasına nasıl sinir oluyorum bilemezsin...
    Yahu hepsi bildiğin ODUN ......Birininiz de duygu biriniz de karakterli olun...hepsi aynı en ufak bir olay da hoop başkasına gidiyorlar....

Cüneyt de aynı tas yanı hamam işte...
    Feride desen hiç sevemedim zaten...bu kadar ağlak kişileri sevemiyorum zaten...

esinlenme konusuna gelince şimdi de yabancı yapımlara el attılar..kimse anlamaz sanıyorlardır belkide......

orada da kız küçük kız kardeşi ile sokakta kalıyor sonrada kaybediyordu...
    senelerce onu arıyordu felan..katil karısı da sırf vicdanı için kızı yanında bakıyordu..ve elbette kız içten içe esas oğlanı seviyordu....

sonu kötü bittiği ve adamın küçük kardeşini çok çok sonraları sevdiği için en azından sonunu aynı yazmayacakları kesin....

Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)