Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Adını Sen Koy (Arşiv 2)

Süper Moderatör OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #among the stars
    Tecrübe Puanı
    42949686

Standart Adını Sen Koy (Arşiv 2)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469
    Konu NATY&FACU tarafından (24-05-17 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Oyuncu cicek53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı acilar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zehranin hastanede kacirani teshis ederken..geri adim atişlari neyi hatirlatti bize? Evet Ömerle evlendiklerindede ömer odada soyunmaya basladiginda zehra yine ayni endiseyle geri adim atmisti..hatta camdan düsecek sandim o derece korkmuştu..bugün ben yine ayni endiseyi izledim..ömerde biseyler sezdimiki? Zehra o eve geldi geleli el birligiyle kabus yasatiyorlar..azicik akli varsa bunlari düsünür ömer reyiiiiis...
    Yok kardeş zehranın ömerle ilgili korkusu değildi bence gerdek gecesi korkusuydu zehroşun görüşüp kaynaşmadan evlenenler gibi ilk gece korkusu zehra ömeri görünce beğenmiştir bence yanı beğenilmeyecek gibide değil ilk başta kapı çalınca kapıyı açıyorsun tanımadığın adam benimle evlenirmisin diyor zehrada bizmi diye soruyor ömerde evet yani hayır diyor ömer sadece oyun oyun tarafına şaşırmış zehroş

Notcuk zehrayla ömerin evliliğinin son bulacağını sanmıyorum zehroşla ömeş bibirlerine abayı yaktı ayıranlara aşk olsun yenerle alev çıksın keremetine miydi neydi hah işte ona çıksınlar yenerle alev birbirini paklar

Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

Sevgili larivis Nasıl annesi çağırdığında mahalleye giden Zehraya kızmıyorsam Sahilde Yenerle gördüğünde deliren Ömer'e de kızmadım. Hatta kızı benim yolasım vardı. İlk gece ve sonrası hakaretler ayrı bir olay. İlerde onları bir bir işlerler. Ama Ben canını hiçe sayan 48 saatini yeğenini korumak için geçiren kıza babam kaza geçirmiş dediğinde yollamayan insanada kızarım . Ha derseniz yalan söyledi zaten doğruyu söylese iş yine para- hırsızlık- dolandırıcılığa gelecekti. Götürürdü yalan söylediğini ispatlardı . En azından kurtarmak için hiç Zehrayı anmamıştı ya bizde vicdan azabını görürdük. gözünün önünde çete Kuran Alev'i farketmeyen zeki iş adamı varken alık 20 yaşındaki kızın annesi bildiği kadının yalanlarına inanmasına Nasıl kızayım? .. Farketmediklerinden geçtim o gün para olayını kulağıyla duydu, her sofrada asıl akrabalığı hiçbirşey olan kadın hakaret ediyor Zehraya ama Alev'i hala o evde tutuyor. Arkayı dönüp yatması bence de dediğimiz gibi çok emin olduğundan. Adamlar kaçırdığında gözünü kapatmadı. Buradaki korkusu ilk gece , hırsızlık ve depodaydı. Ama güzel birşey gördü mü? Hayır. İki saat hazırlanıp yanında gitti arabada 8 saat bekledi. Benim birisini arabada maksimum bekleyebilmek sürem yarım saattir kapısı açık olarak o da. Önce insanlık namına birşey görecek ki Sevimsizin ne kadar sevimsiz olduğunu anlasın ve önce Ömer'e itimat etsin. Anne / baba bizde kutsaldır. Kendisini doğurmuş büyürmüş biliyor, Ağlayarak arıyor kadın ve babasını bahane ederek. Hal böyleyken Zehra gitmek istiyorum dediğinde ben bu sefer hemen götürmesini bekledim. Aile eşde kutsaldır ama Bu bir oyun şimdilik. Elinden biraz tutulduğuna inandığında değişecektir değişmezse zaten yazanların kabahati. Tabii ki benimki şahsi kanaat farklı fikirlere saygım var. Ha artık bu gidişler çok tekrara düştü bende de sıkıntı yapıyor aile mi öğrenecek Zehra mı ailesini öğrenecek olsun bitsin. 57 bölümde 30 kez gitti bir naneye de yaramadı. Bu öyle sıradan bir iş değil ki. Bu kadar meşhur iş adamı madem kimse duymasa bir kanalda çıkar Gazetede çıkar. Aile Gizemi olayı beni sıktı artık.

Yardımcı Yönetmen larivis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    dertleri dinleyen rüzgar
    Tecrübe Puanı
    42949678

Sevgili ab-ı çeşm
    Ömer enpati yoksunu bu kesin bende dahil herkez hem fikir bu konuda sanırım
    Ömer Zehranın hastanede geri geri gittiğini gördüğü an belki bize yansımadı o hatırma ama belkide kendinide öyle kızın üstüne yürüdüğünü hatırlamıştır artık oda Senaristlerin insafına kaldı ne diyim.Ama Ömer sanki düğün gecesinide hatırlamadı gibime geliyor.Öyle olasa daha farklı tepki verirdi herhalde .Ama neyse ne bu Ömer'i hiç bir şekilde aklamıyor benim gözümde de.Ama Zehranında Ömer'i anladığını ona enpati yaptığını sanmıyorum evet belki yaşadıkları yüzünden bu ama kız öyle herkese sorgusuz süalsiz enpati yapıyor ki Ömer'e yapmamasına da canım sıkılmıyor değil.Bu çift'in tek ortak noktası ve zaaf'ı varki oda aile! Bu yüzden kesinlikle bende kızmıyorum her ikisine de ama bunlar ölçüyü ayarlıyamıyorlar aile konusunda sıkıntı orda bence.Ömer Ailesi için bütün yabancı etkenleri etkisiz elamana çeviriyor,ve ellerini kollarını bağlıyor herkesin,ama Evinde yetişen yılandan rahatsız olmasına rağmen ve şüpelendiğine rağmen ona bir çare bulamaması en büyük hatası,onu evinden ne kadar uzaklaştırmak istesede
    bir türlü yapıştığı yerden çekip alamıyor,buna belki minnet (kızın teyzesinde dolayı) duygusu diyelim belki yılların hatrı diyelim ama bu böyle.Zehraysa defalarca ama defalarca annesinden kazık yemesine rağmen hatta ve hatta o evi ona zehir etmesine rağmen oda Ömer gibi bazı şeyleri görmezden geliyor ama öyleşeyleri görmezden geliyorki işte sıkıntı burda başlıyor... Yener yüzünden ne sıkıntılara girdi ki biliyor bunuda üstüne üstlük kaçırıldı sırf annesi Yener'i desteklediğinden aldı Yener bu cesareti.Ailesi Zehraya sahip çıksaydı Yener bu kıza bu denli yapışırmıydı hemde hastalık derecesinde?Aile evet kursal hemde çok.Ama o aile kendisine zarar veriyorsa mesafesini de koymasını bilmesi gerekir böylelikle o ailede bunu anladığı an zaten bu baskıdan ya vazgeçer evladını kaybetmemek için, yada yok sayar onu; ki bu son dediğim çok az aileler için geçerlidir. Zehranın aileside bu az raslanan aileden Zehra bu kumarı oynamalı eline fırsat geçmişken.Üstelik bence Zehra Ömer'in evinde şuan için baba evinden bile daha özgür ve bence Zehrada bunun farkında,Güzel birşey gördümü dersen evet görmedi ama en azından hiç sevmediği biriylede gerçek bir evlilik yapması konusundan durmadan baskı yok,işte bir genç kız için en ağırı bu.Zehra için burda ki 6 ay onun için bir fırsattı oda bunu değerlendirdi bir nevi hem babasının parasını ödedi hemde Yenerden geçicide olsada kurtuldu Zehranın gözünden bakarsak.He ama Bece gene Zehranın umduğunu bulamadı orası kesin Zehra bu denli beklemiyordu Ömer'i işte Zehra'nın Ömeri çin hayal kırıklığı bence burda başlıyor
    Tıpkı Ömer'in hayal kırıklığı yaşadığı gibififtiye fifti

Notcuk: Ömer Zehraya hiç yalan söylemedi evet belki buna gerek kalmıyor ama Zehra defalarca yalan söylediğinide unutmayalım Adam'a net gitmiyor
    ''Babamın başına bir kaza gelmiş'' ne yaSen ki bilmiyormusun bu adam senin ensende geziyor,eninde sonunda bunun gerçek olmadığını öğrenir, ee ozaman ne olacak? bu adam seni bir daha izin istediğinde yada gitmek istediğinde seni bırakırmı?Zehra bu anlık kurtarışlarından kurtulmadıkca... daha çok iş gelir başına benden demesi Anı kurtarmak için geleceğinde ki özgürlüğünden olduğunun farkındamı bunu bile bilmiyorum Zehranın ama Güven yoksa hiç birşey yok demektir! bu ikilide birbirine hiç güvenmiyor işin kötüsü

Yönetmen acilar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Almanya -Aschaffenburg
    Tecrübe Puanı
    42949682

Ben kendimi zehra yerine koyarak bakinca..ilk gece ömerle ayni odada kaldiklarinda ha o hastahanedeki adam..ha ömer derim..ikiside zorba cünki..biz üc ay izledikte.. ömer iyi biri yapmaz kanaatine vardik..yapamazmiydi yapardi..kiza namussuz diyen bir adet adam vardi zehranin yaninda.. böyle gitti ilk gece Zehranin yanina namussuz bir kadindiya zehra alayci bakislari bir benmi fark ettim o gece..nabiz yokladi üstüne yürüdü..yoksa bana birisi baska sey söyleyebilirmi? zehra ayila bayila karisi olmadiki sadece gerdek korkusu olsun yapmayin arkadaslar..zehranin anne bildigi kadin nekadar kötü olursa olsun anne biliyor zehra atamaz..dinlemek zorunda ailesini iyi kötü..zehraya kizamam ben ömerin suyuna neden gitmiyor diye...ömer gidecek zehranin suyuna..zehranin bir sucu yok..özür dilenmesi gereken birisi..

Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949678

Bu anne yasemininde annesi yener yüzünden annesine kızıyor

anne evladına kızabilir evlatta anneye kızabilir annesin diye herşeyine oldu canım anam diyilmez bence bakın yasemin korayı bile anneye karşı savunuyor zehra annenın söylemesiyle yenerle buluşacaktı ömer gelmeyeydi zehra yenerle attaya gidiyordu kusura bakılmasında anne olmak demek herşeyde haklısın anam emrin olor başustüne olmaz ömerde baştan sona haklı demiyoruz amme haklı tarafları yok deyıl birincisi çok yakuşuklu iki yakışıklılığı beni ilgilendirmez üç annemden zılgıt yiycem heeeee

Notcuk şaka biyana ömerde zehrada zılgıtı hakediyor sevimsizın oyunculuğu abartılı değilmi kadın ağlarkende dırdır ederkende kendini kaybediyor

Yönetmen kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karadayi
    Tecrübe Puanı
    42949679

Simdi haftanin finalin buyuk ihtimalle cd ile biter.O cd demire olan saldiriyla alakali olabilirmi? Yenerin goruntusu olursa Zehra bitti)

Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı kamakam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi haftanin finalin buyuk ihtimalle cd ile biter.O cd demire olan saldiriyla alakali olabilirmi? Yenerin goruntusu olursa Zehra bitti)
    Olabilir zehra bitmez bence bişeyler ortaya çıksın en azından yenerin zehrayla işbirliği olmadığı zehrayı orda burdaaradığı çıksın şiştık anam şiştik patlamaya az kaldı belki budefa yanlış anlaşılmaz çunkü yalnız kutük ömer değil tayfunda işin içinde tayfun kafayı ömer gibi kuma gömmemiş çok şükür

Yönetmen kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karadayi
    Tecrübe Puanı
    42949679

Alıntı cicek53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilir zehra bitmez bence bişeyler ortaya çıksın en azından yenerin zehrayla işbirliği olmadığı zehrayı orda burdaaradığı çıksın şiştık anam şiştik patlamaya az kaldı belki budefa yanlış anlaşılmaz çunkü yalnız kutük ömer değil tayfunda işin içinde tayfun kafayı ömer gibi kuma gömmemiş çok şükür
    Bakalim iste ama bu gunluk dizi hemen ortaya hersey cikmaz( 6 ayin sonlarina dogru bunlarin aski baslar

Asistan eylul55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Samsun
    Tecrübe Puanı
    30685736

Alıntı kamakam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakalim iste ama bu gunluk dizi hemen ortaya hersey cikmaz( 6 ayin sonlarina dogru bunlarin aski baslar
    abovvvv öldük desene bence aşk başlasın ama tabiki araya alev,yener,sevimsiz,ayse v.s. girecek entrikalar devam edecek ama aşk başlasın ya

Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)