Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Adını Sen Koy (Arşiv 7)

Status
    eylul55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Samsun
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    30685736

116.BÖLÜM ÖZET :
    Yener’den iki ayrı haber Ömer ve Zehra’nın hayatının gündemi olur. Ömer, Yener’in intihar ettiğini öğrenir. Zehra ise Yener’den gelen mektupla Sevim’in gitmesine Ömer’in sebep olmadığını öğrenir. Ömer’e karşı haksızlık ettiğini anlayınca Ömer’e karşı kendini mahcup hisseder. Zehra tüm bunları Leyla ile dertleşip konuşurken Ömer duyar. Ömer, Zehra’nın Yener ile görüştüğünü düşünmeye başlar. İkili arasında ki bu büyük yanlışlık gerginliği arttıracaktır. Zehra Ömer’e karşı duyduğu mahcubiyeti nasıl dile getireceğini düşünürken Ömer, Zehra’ya karşı şüphe içinde kalır. Yener’in Zehra ile annesi hakkında görüşmek istemesiyle bu yanlış anlaşılma daha büyük bir krize sebep olacaktır. Mehtap’ın kuracağı bir tuzak ile Ömer’in şüpheleri artacaktır. Peki Ömer, şüphelerinde haklı çıkacak mıdır?

Status
    Massan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Beren-Kıvanç
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Bu güzel bölümden sonra bu özet olmadı..leyla kaydı dinletti hala yenerle sevgili olduğunu düşünüyor..tekrar başa döndük..cemkiren zehra yerine zorba ömer izlemeyi terfih ederim gerçi ..mehtap yollayamaz çünkü sevomin gidişini bilmiyorki..yener sevimin gidişinde ömerin alakası olmadığını niye yazmışki..

Status
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Ama ben dedim bi durulsun ortalık annem türküsü başlayacak diye. Aynen öyle olmuş önce anneme zorba bi şey yapmadı mı sonra anneme kim ne yaptı. Sonra Ömer ile anne bağı çıkar. Sarmal gibi dolanır durur artık.

Yener mehtap a her şeyi anlattı ise ancak o şekilde mehtap gönderebilir mektubu.

Mektıp tamam da eğer buluşma var ise yener öldü bilinmeyecrek o zaman. Sonuçta hayaletler ile buluşmayacağına göre Zehra.

Bi kere sebep ne olursa olsun bile isteye yener ile buluşmaya giden Zehra varsa ondan yanlış anlam çıkaran Ömer de olur. Hapishaneye ziyaret bile hata idi ki dışarı da buluşmayı düşünüyor hele bunu saklıyor ise hatadır.

Nasıl Ömer in sakladıkları hata ise ama şu var adamın yener hakkında onun hakkında zamanında düşündüklerini bilen bi insan ona göre davranmalı bence... Tuzak ise bu tuzağa düşmemeli idi Zehra.

Yalnız bu hafta yener in ölümü olayı Zehra nın kendini suçlaması hep atmasyon mu idi şimdi. Ya da bu özet mi abartılı
    .

Status
    mercancemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    18001580

yeni ofis yeni konakta kuvvetle muhtemel. Geçenlerde burayı niye kullanmıyorlar acaba dediğim yer Ömer in yeni ofisi olmuş herhalde.
    Yanlış anlaşılmalardan korkmuyorum ben artık, biri olmazsa diğeri çıkacak, ama herkesin dediği gibi bir bakışma, bir küpe takma (sahi neydi o, yani benim 30 küsür senelik eşim bir kere bile küpemi takmadı da ondan soruyorum) ile olmuyor bu iş. Pişerek, hata yaparak, doğrusunu bularak ve acı çekerek öğrenecekler bu işi. Önce bir birlerine güvenmeyi öğrenecekler sonrasında aşk gelir zaten.

Zehraya gelen mektup Mehtap veya betonun işidir gibi, Yener Kervancıoğlu soyadını ve Zehra nın yeni adresini nereden biliyor. Mektubun üstünde Zehra Kervancıoğlu yazıyordu. Ömer e gelen telefon doğruysa, Yener öldü ise, Ömer niye Zehra Yenere gidiyor diye arıza çıkarıyor, epey bir mantıksızlık var ama bakalım hayırlısı.

Status
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    5
    6 mesaja 15 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı mercancemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sevgili Sahra (doğrumu söyledim?, nickinizi yazmaktan daha kolay geldi )
    Ama bana kalırsa Ömer onu içinden geldiği için aldı, sonuçta o olayı Ayşe bilmiyor görmedi, sadece "ben sana, senin için aldım" diyemiyeceği için "Ayşe için" ne sığındı. Zaten bugünde Zehra "Yasemin için" dedi durdu. bunlar artık "için için" gidecekler anladık. Mealini anlamak bir seyircilere düşüyor.
    Hayır nickimi isterim Sahraya herkes Sahra diyebilir geçmişte içimi eritenler hariç.
    Evet o vakitler kendisine King Of the Egoistan diyorduk. Yaptığı naneye pişman olmuş fakat özürle kendisi yan yana gelemediğinden o şekilde vermişti kolyeyi.
    ( Burada Elif devreye girer ve ağlar başkanım ne hallere düştü diye) Orada da Ayşe için almamıştı aslında bana göre. Ayşenin haberi bile yoktu. Alev söylemişti masada. Genelde dizilerin sonuna doğru bunuda bundan yapmıştım diye birbirlerine anlatırlarken emin oluruz şu anda bizimki varsayım.
    Ama sonuncudan eminiz. Ve haftanın özeti bugüne daha fazla yorum yapma hevesimi aldı götürdü. Hala mı şüphe hala mı sır dedirtti. Bir günle karar vermemek lazım.

Notcuk; gerçekten okunuyorsa buralar müzayede Müzeyyenden kastımızın ne olduğunu biliyorlardır değil mi? ortalık toz duman olduğu bir günde gideceği yeri saklamak için müzayedeye gideceğim demişti karakter Ben sevimsiz kadar kötüleşmedikçe karakterleri ağır eleştiremiyorum.

Status
    kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karadayi
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    3
    14 mesaja 16 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Iyi aksamlar

Baslik cabuk ilerliyor sizin harika yorumlarinizin sayesinde

Sezarin hakki sezarda bu bolum gercekten guzeldi! Hatta eski bolumlerin tatini aldim.2 haftadir cok elestirdim ama bu hafta ozellikle bu son bolumu cok begendim

Goz yasini silen bir adet ex zorba Omer

Yaseminin Omeri ovmesi yakisikli,cool vs Zehra sanki kiskandi hatta Yasemin Omerin Zehraya nasil baktigini anlamis yalnizca Yasemin daha once gordum ama hatirlamiyorum dedi.Nerde gormus? Mahallede gormus olabilir 1.94 boyunda adami fark etmemesi imkansiz olurdu

Zehra Omer telelfon konusmasida iyiydi .Omer daha sonra ne dedi Yasemin sanirim o da ovguler duymak istedi)

Zehra bu bolum cok guzel gorunuyordu elbisesinide begendim herkese kahve getirdi kocasina kek hemde onun istedigi kek Omer nasil istahla yedi ve kupe sahnesi biz senaristlerden arasira boyle sahneler istiyoruz sadece onlar yazsin bizim muhtesem bakisli Erkan o sahneleri guzel oynasin bakislar fena Zehra oglani etkiledi gitti Omer simdi gelde calis calisabiliyorsansa

Zehra kolyeyi takti yalniz sadece o sahneyi pek begenmedim ben daha guzel sahne bekledim yani Zehra salona girince Omer az sasirdi sanki

Cevriye cok guldurdu bu bolum.Boyle sahnelerde olmali dizide arada gulmekte lazim) Nihatla fotosuda

Alper,Fundada diziden ciktilar sayilir hepimize gecmis olsun

kaldi mehtap yenerin mektupu ve intihari bence bolumun guzeligine biraz golge dusurdu

ozete deginmeyecegim simdi cunku bastan sona sacmalik

Status
    mercancemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    18001580

Yasemin safı patronun telefonu getirdikten sonra neden ablasının yüzünü okşadığını merak etmedi acaba. Patron çalışanın yüzünü okşayabiliyor demek ki o mahallede

Salim dükkanına gelen adamlar "kızlarıma bir şey yaparmı" diye düşünüp polise gitmedikten sonra, Yasemin kaçmadı kaçırıldı deyince neden işin aslını astarını öğrenmeye çalışmadı, trip atmak salim sevim zehra yasemin demeden o ailenin geleneksel davranış biçimi herhalde

Önceleri buraları okurken, sadece face de yazarken, Ömer ile Zehra nın 2. yatakta uyanmaları sahnesine çok ver yansın etmiştim, niye bir pikenin altına girmez bunlar diye (sizlerde o sırada bu konuda yazıyordunuz bol miktarda) hatta Nihat "halam derki" diye başlayan cümleler kuruyordu, bende "benim halamda derdiki_-uyuyanın üstüne kar yayarmış" yazmıştım. İki hafta sonra aynı lafı Cevriye Nazan a söyledi. Yani demem o ki sevgili ab-ı çeşm (özür dilerim Sahra dediğim için ) müzayedelik Müzeyyen, çok rahat olmuştur müzelik Müzeyyen.

Status
    larivis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    dertleri dinleyen rüzgar
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    20
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Efenim Özete gözlerimi kapatıp bir yorum yapayım .
    Kolye boyna takma,Fermuar çekme ve ardından gelen Küpe takma ritüeli yapıldı bu zaman kadar.... Şimdi artık bilinmez kaç bölüm sonra ne gelir ardından.... Ama bütün bunların hep bir sebebi var sizlerinde bildiği gibi.Bunlar hep ya takıldı ya çekildi.Şimdi bundan sonra bilmem kaç yüz bölüm sonra bunlar tek tek çıkarılacaktırda Başkan tarfından bunada hazır olalım derim ben
    Bu bölüm az çok dingin bir okadarda yumuşak bölümdü kabul ediyorumZehra cepesi dingindi evet az çok tebessümde etti gibi,Az çok küpe takılırken dudaklarada hakimdi Zehra bunada kabul
    Ama Zehrada gene orda ne bir heycan ne başka birşey görmedim nefes alıp verişi göğsü gayet normal di bir insan hiç hercanlanmaz mı?Hadi heycanını belli edemedin arkanı dönüp giderken durup Ömer'in dokundu saçlarına dokunup arkanı dönerken en azından o heycanı o temessümü bize vermezmi?Evet yüz kasları gevşekti itiraf ediyorum ama ne gözlerde bir mutluluk nede az bir tembessüm vardı orda.Tamam başkanın aklına aldı kabul ediyorum.
    Ama kendi aklına mukayyet olaması nedir ya?Gelçi kendi aklı anneyle uçmuştu demi?

Başkanımsa adam nefesi kesildi dürr -efşanda bahsetmiş zaten adam'ın eller ve vucut dili herşeyi açık ediyordu koltuğa otururken nefes alış verişi bozulmuştu adamın.Küpe takma işi zorlama gelsede bana ki küpeyide insan az başkanın eline göre ayrlamalrı gerekirdi adamın elinde zaten kayboldu o küpe daha salık bir küpe olsaydı fena olmazdı hani.
    Neyse efenim neticede başkandan aldım gene her duyguyuKonuşturdu hislerini herzmanki gibi
    Fakat Zehradan gene eksik aldım o sahnede herşeyi.....
    Bu yüzden bu tür sahneler geriyor nedense beni çünkü hep tek tarflı kalmasından(bana göre)daha spontane olması tercihimdir aynı zamanda.

Ve kolye mevzusu orda da kolyelere bakarken aradaki farkı az çok aldık sayılır Zehradan sağ olsun bu gün bonkörlüğü tuttuda azcık verdi ama minnacık gene bana
    İlk kolyeyle sonraki kolyede az çok belirsiz bir milimle çok şükür anladık
    çok zorda olsa durumu çaktık
    Ve son kolye takıldı gelindi salona.Bu salona gelişe değinmezsem içimde kalır.......hazır olun Zehraya saydırıcam.

Ya bir insan evladı misafir varken ve bunu bilirken öyle gelirmi salona hadi giyindin, kuşandın ,süslendin ,taktın, takıştırdın ,ve benim ve forundaşlarımın toka isteğinide yaptın hepsi iyide o surat ve o bıkın yürüyüşle girilirmi içeri?
    O salondan öyle bir içeri girmeliydi ki gene kendince ama en azından daha endamlı ve daha bir güler yüzlü karşılamasını ve güzel bir hoşgendini hak ediyordu ordaki misafirler.
    Ömer 'i hiç saymıyorum bile o kim ki zaten.
    Patronu neticede.
    Tamam bunada eyvallah ta Leyla bile daha şen şakrak karşıladı Zehrayı ya bu kızın enerjisi bunlaramı gitti ne etti?
    Sevmedim salona gelemeyi.Ömer'in ilk önce fark etmesini isterdim ben açıkcası o kolyeyi ama nafile nerde bizde o şans....Nerde başkanda başkanda şans olmayınca bizdede olmuyor işte.

Yok biz istediğimiz kıvamda asla bulamıycaz Zehrayı ben onu anladım zatende işte buda el işte yazıyor durmuyor ki

Az çok mimik görmek istiyorum sevgili ekip okuyorsanız kızda.
    Az çok enerji görmek isitoyurum çokmuya bu bize.?
    Ömer'in karşısında apışıp kalan bir kız istemiyorum böyle sahnelerde yada ifadesiz put gibi durun çok şeymi istiyorum yokmu bu oyuncada var eee kullanında rice edeceğim.

Canancım Sahracım bu bölüm resmen bizim yazdıklarımız ve söylediklerimiz vardı ne hikmetse ki zaten hepsini bir bölüm'e sıkıştırıp haftaya bizi daraltacaklarının sinyalini de verdiler.

Diğer şeylerede değinmek isterdim ama işte Özet geldi aklıma kalayım en iyisi.

Status
    cicek53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı kamakam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar

Zehra kolyeyi takti yalniz sadece o sahneyi pek begenmedim ben daha guzel sahne bekledim yani Zehra salona girince Omer az sasirdi sanki

Cevriye cok guldurdu bu bolum.Boyle sahnelerde olmali dizide arada gulmekte lazim) Nihatla fotosuda

ozete deginmeyecegim simdi cunku bastan sona sacmalik
    Sizede iyi akşamlar

Ömer kolyeyı cerıyeyle ve saz arkadaşlarıyla görmeyeydı ıyıdı

Cevrıye alevle takılsın ömerle zehraya dokunmasın foto zarftan çıkınca bende çok güldum
    Çok çok saçmalık özet değil arap saçı mubarek
    Yasemın ömeri gazetede görmüş olabilır

Status
    sesbilisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Dünya'da ..
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Özet hiç iç açıcı değil zaten bu Bölümün üstüne böyle birşey bekliyorduk .
    Bugünki Ömer Zehra fazla geldi ki senarist ,özetçi ikisi bir olup coşmuşlar ..
    Sanki çiftimiz herşeyi halletmiş sütliman olmuşta herşey çok gerilecekler denilmiş birde..
    Ne yenermiş be kardeşim ?
    Anne gider ruhu gitmez konusu bitmez ..
    Birde buna yener eklensin ohh tam olsun ..

Ömer öldü sanacak ,Zehra benim yüzümden diyecek ondan sonra beton aracılığıyla bide yenerin ruhla Uğraş dur Ömer Zehra ..

Tüyolara gelince nekadar inanmasakta bazıları çıkıyor ..

Otelde iş görüşmesi falan olabilir bunumu Zehra yanlış anlıcak ?

Yada iş görüşmesi için uzak bir yere gidilir Alev,Ömer ,Nihat tabi Alevde rahat durmayacak Ayşe'de ,Zehraya sende git der ..Zehra gidip arkalarından süpriz yapayım derken Alevin bir oyunu devreye girebilir ..

Yada yener olayından dolayı Ömer uzaklaşmak ister bir yere gider ..Alevde nerde olduğunu bilir ve Plan'ı devreye sokar ..Zehra üstüne gelir ..başka türlü Ömer ,Alev hiç olacak gibi değil ..aynı evin içinde bile adam tehammül edemiyor bariz belli ..kalkıpta Aleve yeşil Işık yakmaz ....
    yada Ömer zehrayı kıskandırmak için böyle bişey Yaparmıki bilemedim ? her nekadar yapmaz başkan desemde karekterleri al aşağı eden muhteşem senaristlere sahibiz ...

Edit : Elifcim yine çok güzel yazdın canım Noktası virgülüne dek katılıyorum Zehra'da eksik alsamda duyguyu (herzamanki gibi ) neyse Havuçlu keki seviyormuş ya başkan bak bunu bildiği için neyse bugünlük saydırmıyorum o salon giriş olayına

2.edit : Forumdaşlarıma katılıyorum o kolyeyi salonda Ayşe yerine ilk farkeden ve hafifçe kulağına Eğilip yakışmış diyen bir Başkan görmeyi çok isterdim...
    yada yatak Odasında ikisi başbaşayken o sahneyi beklerdim ama olmadı herzamanki gibi ..bugünlük yeter ofiste başbaşaydılar işte dedi senarist zaar
    Ve yine Zehraya ÖZEL KOLYE konağın ortak mal paylaşımı gibi herşey ortalık yerde oluverdi

Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri