Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kalp Atışı (Arşiv 2)

Status
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    6
    15 mesaja 43 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Ali Asaf ve Eylül ile ilgili yazacak çok şeyim var ama toparlarsam kafamda yazıya dökücem inşallah
    şimdi Seviyor sevmiyor zamanından kalma bi alışkanlığımı yapıcam ve bu şarkı bu ikiliye ne güzel olurdu dediğim şarkıyı geceden buraya bırakıcam
    Bu şarkının çift için çalmasını gerçekten isterim dizide çok yakışıyor sözler bu aşka ❤ (aslında lunapark sahnesini izlerken bu şarkı aklıma gelmişti, tercihi beğendim ama buda olurmuş)

Benden naif aşık Ali Asaf ve gizlici hırçın aşık Eylül e gelsin o zaman
    Çocuklar Gibi - Sezen Aksu

Bende hiç tükenmez bir hayat vardı
    Kırlara yayılan ilkbahar gibi
    Kalbim hiç durmadan hızla çarpardı
    Göğsümün içinde ateş var gibi

Başını göğsüme sakla sevgilim
    Güzel saçlarında dolaşsın elim
    Bir gün ağlayalım, bir gün gülelim
    Sevişen yaramaz çocuklar gibi

Hissedince sana vurulduğumu
    Anladım ne kadar yorulduğumu
    Sakinleştiğimi durulduğumu
    Denize dökülen bir pınar gibi

Sözün şiirlerin mükemmelidir
    Senden başkasını seven delidir
    Yüzün çiçeklerin en güzelidir
    Gözlerin bilinmez bir diyar gibi

Status
    Rafadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 8 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949673

Alıntı clarissa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali'nin gidişiyle ilgili bu kurguyu hiç düşünmemiştim ama bu şekilde bazı taşlar kafamda oturdu. Motorsikletin arkasından acıklı acıklı bakıp niye Selim'e emanet etti Eylül'ü bu adam deyip duruyordum Selim Ali Asaf'la Eylül hakkında ilk kez konuştuğunda onaylamaz bir tavra bürünmüştü. Sizlerin dediği gibi Eylül'ü arayıp 'Ali peşinden geliyor senin için Amerika fırsatını tepecek' gibi bir söz söylemiş olması da çok muhtemel. Benim bu veda sahnesinde aklıma takılan bir şey daha var, Eylül hastaneden çıktıktan sonra telefonu çalıyor. Kimin aradığını görmedik ve Eylül de cevaplamadı. Hemen ardından Ali koşup gelince sanki arayan Ali'ymiş gibi bir hava oldu ama Ali o sırada Eylül'e yetişmek için depar atmakla meşgul Mehmet desem o da tam olmuyor, Eylül'ün cevap verip gel beni al demiş olması gerekmez miydi? Eylül arayanı görünce yine bir "çekemeyeceğim yaa" bakışı atıp ceketinin cebine tıktı telefonu. Ardından da Ali'yle olan konuşma geldi. Kayıp 10 seneye daldığımız zaman bu telefonun da Selim olarak açıklanması çok olası.

Forumdaki genel kanıya katılıyorum, Ali Asaf ve Eylül'e asıl tehlike Selim. Oğuz ve Mehmet'te o sinsilik yok, alttan iş çevirmece yok. Eğer dizi uzayınca karakterlerle oynamazlarsa ikisinde de psikopata bağlayıp entrika çevirecek hal görmüyorum. O izlenimi bir tek Selim veriyor, hem Oğuz ve Mehmet'ten daha derin bir karakter. Şu da var ki bu bölüm Ziyanur Selim ile konuştu, Eylül'ü buradan yolla dedi ama sonra vicdanı ve oğlu ağır bastı vazgeçti. Fakat nedense Selim'e vazgeçtim demedi. Zaten 10 yıldır Eylül'e gizliden yol yapan Selim'i doldurup patlamaya hazır bomba gibi ortalığa saldı. Selim'in Ali Asaf'a bu konuda laf sokmasını bekliyordum ama fragmanda görecek kadar çabuk olacağını düşünmemiştim açıkçası. Burada bırakır mı, yoksa işi daha da karıştırmak için Ali Asaf'a babasının Eylül'ü kovmak istediğini söyler mi, ya da Eylül'e Ali Asaf'ın babası Bahar ile evlensin istiyor der mi? Göreceğiz.

Tabii Ziyanur Selim Eylül'ü kovmayı reddetti ben de vazgeçersem bu iş kapanır diye düşünmüştür, nereden bilsin maziyi Bilse ya artık. İçimden bir ses Ziyanur örtbas işine dahil olduğu için ölmeyecek Ali-Eylül arasında bir engel olarak duracak diyorsa da orijinale göre giderse yakında ölmeli. Bari ölmeden Ali Asaf'ın ona Eylül'ü anlattığını görseydik.

Fragmandaki Eylül-Sinan sahnesinin altından Ali Asaf'ın Serdar'ın otopsisinin peşine düşmesi çıkacak gibi geliyor bana. Ali Asaf otopsiye gerek yoktur belgesinin Sinan tarafından imzalandığını görmüş olabilir, Sinanla polis arabada öyle konuşmuştu. Zaten daha önce Eylül-Serdar işbirliği yapıyor diye ortaya atlayıp işleri karıştırdı Sinan. Şimdi de Ali Asaf'ın araştırmasını Eylül'den bilecek. Adamda neden-sonuç ilişkisi kurma problemi var resmen Eylül Serdar'ı tanısa, raporun sahte olduğunu bilse, gerçeğine ulaşmış olsa niye arşivde tırım tırım rapor arasın? Hadi sahteliğini ispat etmek için desek, e o sahte raporu oraya sen koydun, bari dosya yok deseydin de eline kanıt vermeseydin? Şimdi de Eylül neden emniyette otopsinin peşine polis taksın mesela, kız zaten açıkça hastaneden istedi bana Adli Tıp'ı bağlayın diye? (Bu Sinan'ın kulağına gitmediyse senaristlere darılırım ) Ali Asaf kendi araştırıyor olamaz mı, sen de Marmaris'te yaşamıyor muydun o dönem, bilmiyor musun bu adamın Gül Ayşe'nin kiracısı olduğunu? Az mantık Sinan...

1. bölümün replikleri 6 bölümü sürükledi gerçekten de. Hem Eylül ve babannesi hem de Eylül-Ali Asaf arasındaki repliklerin yansımasını hala görüyoruz. Keşke yine öyle vurucu replikler gelse.

İlk bölümdeki favorilerimden biri Ali'nin nezarethanede "Yanma başlayınca tekrar sür. Acı hemen geçmez ama zamanla hafifler" demesiydi. Eylül'ün boş kutuyu yıllarca kalbindeki yanma başladıkça merhem olsun diye yanında taşıması dizinin en ince en naif noktasıydı bence. Ve son bölümde Ali'nin acı biberden sonra gizli kapaklı söylediği "bu yanmayı 10 yıl çektim" cümlesi de bana aynı derecede naif geldi. Tıpkı Eylül'ün merhem kutusunu saklaması gibi, çantasından düştü Ali görecek diye korkması gibi, Ali'nin o cümleyi özellikle kimseye duyurmadığını düşündüm. Hem Ali hem Eylül 10 yıl boyunca başkalarına duyurmadan yandı aslında
    İlk etapta ben de hem arkasından onu kaybettim diyor hem de Selime emanet edip gidiyor demiştim. Ama sahnelerin sırası değişince taşlar daha bir oturuyor yerine.

Ve evet Eylül'ün telefonu çaldığında arayan kim görmedik. Ama Ali'nin elinde o sahnelerde koşarken telefon vardı sanki. O da olabilir arayan. Eylül o anki sıkıntısıyla açmamıştır.

Bu noktayı kacirmisim. Evet Ziyanur vazgeçtiğini söylemedi Selim'e. Selim'in Ali'yle karşı karşıya gelmesi de bu sebeptendir. Selim'in zerre haz etmiyorum. İkiyüzlü davranması çok geriyor beni. Üstelik Ali'nin sürekli Eylul'den uzak durmasını istemesi, bunu arzulamasi daha da irrite ediyor beni. Kendi hep Eylül'ün yanında olsun ama Ali uzak dursun. Karakterin beni bu kadar germesi oyuncunun başarısı elbette. Fatih Donmez'in oyunculuğu da harika gerçekten. Selim'i sevmesem de Fatih Bey şahane.

Sinan hiçbir zaman mantıklı bir adam olmadı ki. Olayların başını sonunu baglayamiyor bir türlü.

Benim için de en vurucu sahne yanık kola merhem sahnesiydi. Her izlediğimde içim sızlıyor. O anki duygular, o anki aci... Bahar'ın yanığının tedavi edilip de Eylül'ün yarasına nezarethanede bir merhem bile sürülmemesi, Ali gelip de merhem sürene kadar o yanığın acısını çekmiş olması... İçimi en çok acıtan sahnedir... Birbirlerine olan duygu yoğunluğunu o sahnedeki kadar vurucu veren başka bir sahne yok. Havadaki elektrik bile bir başka o sahnede. Ve onun yansıması olan evlilik teklifi sahnesinde Ali'nin Eylül'ün kolunu açıp baktığı sahne de ayrı vurucuydu benim için...

Status
    Nehir1415 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    bal gözlerde
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

geçen 10 yıl hakkında konuşulmuş. bir süredir kafamada bu konuyu evirip çeviriyorum ve sizlerle aynı fikirdeyim. Ali Asaftan emin olsamda bir çoğumuz gibi bende ne ara bu kadar aşık olmuş bu adam diye soru işareti oluşmuştu kafamda. çünkü başlarda herşey çok hızlı gelişti. geçen gün veda sahnesini tekrar izleyince daha bi emin oldum. giderken zaten aşık olduğunu anlayan bir Ali Asaf vardı. belli ki yıllardır bu duyguyu büyütmüş içinde. Eylül’ün motora binip hayatından çıktığı an duygularından emindi. sadece geç kalmıştı. (ki zaten o zaman ikisi için doğru zaman değildi). istifa etti, ülkeyi terk etmeye hazırlandı ve aklı Eylül de kaldığı için Selim abisine emanet etti. fakat babaannenin ölüm haberi gelince kendine engel olamayıp Eylül’ün yanında olmak istedi. böyle düşününce taşlar yerine oturuyor gerçekten. ayrıca sayfada konuşulduğu gibi büyük ihtimalle Eylül’ün Mehmetle ilişkisi olduğunu sandı Ali Asaf. onları birlikte gördüğünde tedirginliğini buna bağlıyorum. Eylül ile tekrar karşılaşınca, kendinden emin ve kararlı davranışları yıllar önce gösteremediği cesaretin telafisi gibiydi. zamanla fazla atak davranması Eylüle karşı yanlış bir yaklaşım olduğununu anladı. ona dokunabilmenin yolu Eylüle çocukluğunu hediye etmesinden geçti ve Ali Asaf bunu sıcak ve pozitif yaklaşımı ile çok güzel başardı. Ali Asaf Eylülü tanıdıkça, naif dokunuşlarla yaralarını sarmayı bilecektir. ikili birbirini keşfediyor diyebiliriz. bu süreç eğer güzel işlenirse izlemek bizler içinde keyifli olacaktır. ikilinin uyumu ortada çünkü. bölümde sevdiği kadının mutluğu ile mutlu olabilen bir Ali Asaf vardı. bu benim çok hoşuma giden bir detay. geçen 10 yıl sürekli dillendirildiğine göre cevabı gelecek diye umuyorum. bütün işaretler Selimi gösteriyor. altından neler çıkacak merak ediyorum. eğer parmağı varsa bu işte gerçekten Ali Asafın tepkisini merak ediyorum. güvendiği insanın ihanetine uğramak büyük yıkım olacaktır.

Oğuz hakkında konuşulmuş. ne yazık ki burda yazılanlara katılıyorum bende. oyuncuya karşı bir antipatim yok fakat tam tarif edemesemde karakterde bir olmamışlık var. ister istemez orijinali ile karşılaştırıyorum ve ordaki Oğuz ile pek bi ilgisi yok ne yazık ki. bizim Oğuz sönük kalıyor. birde diksiyon problemi var tabi. umarım bölümler ilerledikçe bu sorun çözülür. orjinalinde baya sempatik bir karakterdi. Eylüle ilgisi göze batmıyordu. çünkü şansı olmadığı zaten açıktı. Ali Asaf ile diyalogları da güzeldi. komşuydular hatta. burda sanki karakter kötü mü olacak zararsız mı henüz karar verilmemiş gibi hissediyorum. Oğuzu harcamayın muhabettini de anlamıyorum doğrusu. Eylül ile ne yaşamış ki harcansın. Eylül Ali Asafla bile henüz doğru düzgün birşeyler yaşamamışken üstelik. bölümde az görüldüğü için tepkiler gelmiş. elbet onun da hikayesine geçiş yapılacaktır ilerleyen bölümlerde. telaşa gerek yok bence. hikaye kimin üzerinden gittiği belli esas çift belli. boşuna ortalığı karıştırmanın anlamı yok diye düşünüyorum.

edit: bu arada Yasemin karakteri çıktı mı acaba diziden. 2. bölümden sonra görünmedi bir daha. Ali Asafın kadın versiyonu gibi birşey gayet sempatik bulmuştum.

Status
    esmer_-ezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    <3 Deföm <3 <3 AlEy<3
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Fragman gelmiş çok güzel olmasa da idare eder
    Oğuz Eylül ile yemek yiyecekmiş eğer yemek orjinaldeki gibi olacaksa sıkıntı yok çünkü orda Eylül Oğuz'u reddedip biri olacaksa bunun Ali Asaf olduğunu söylüyor
    Esma canım yine hayaller hayatlar modunda "Sende mi ona...." umarım Esma'nın da yüzü güler ama o diğer asistan ile değil de Alp ile olur inşallah

Mehmet "Sevgilinle biz hep böyleydik "
    Ali Asaf "Sevgilim mi öyle mi görünüyoruz "
    Sevdim bu sahneyi ama Mehmet'in başındakiler Eylül'e saracak belli hayırlısı madem bakalım ne olacak
    Eğer orginaldeki gibi sahneler varsa bunlar neden fragmanda yok
    Ali Asaf'ın evi,alışveriş,yemek yapması,bir de şarkı söyleme vardı sanırım nerde bunlar

Fragmanın en güzel yanı baştaki sahne muhtemelen gecenın devamı olan çimlere uzanma ve Eylül'ün Ali Asaf'ın koluna uzanarak sarılması en merak ettiğim sahne

Status
    Dapuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

Genelde senaristler bir bölümü güzel yazıp diğerini sıkıcı yazıyor ama bu bölüm de güzel olacak gibi umarım öyle olur. Eylül'ün son bölümde Ali Asaf'ın elini tutması bu bölüm koluna yatması çok güzel detaylar karakterine uygun olarak yavaş yavaş açıyor kendini hemen sevgili yapıp saçma ayrılıklar yazacaklarına böylesi çok daha uygun bence.

Status
    resistance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    40
    5 mesaja 27 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    18222009

Ali Asaf bu bölümde tam anlamıyla Ali Asaf olmuş. O pozitif, sıcacık, güler yüzlü adamın içinde tam olarak böyle hareketli, muzır ve zıpır bir çocuk olması gerekiyordu zaten. Gökhan’ın o enerjisi, aşırı sempatik halleri çok güzel yansımış . Çok tatlıydı . Bu açıdan ayağının sakatlanması büyük handikap olmuş. Ama şimdi neyse ki geçmiş. Gerçi o topuk kırıklarında alçı çıktıktan sonra bile ayağının üstüne basarken çok zorlanıyormuş hastalar, çok ağrılı oluyormuş. Ama bakıyoruz kendisi basmayı bırakın koşuyor, zıplıyor filan (dikkatli bakılınca hala üstüne basamıyor parmak ucuyla yürüyor, olsun o da geçer inşallah en kısa zamanda). Buradan kendisine kocaman tebrik ve geçmiş olsun dilekleri o zaman .

Eylül… O soğuk, cool kadının içinden inanılmaz şeker bir kız çocuğu çıktı. Biraz ilk bölümde mutlu olduğu zamanlardaki gibiydi. Her kazandığında yaptığı hareketler: kollarını havaya kaldırması, parmaklarıyla skoru işaret etmesi, çıkardığı o “vuhuu” sesi… Orada da inanılmaz tatlı bir Öykü vardı. Bu tür oyunları gerçek hayatta da sevdiği belli .

Oyun sahneleri gerçekten çok doğaldı. Çekerken eğlendikleri çok belli.
    Parktaki koşu yarışı da çok güzeldi. Eylül kazanıyor. Ali soruyor “mutlu musun?”, Eylül yine kollarını kaldırıp “eveet” diyor.( Orada beklemedim değil Ali’den “bir gün evlenme teklifimi de işte böyle kabul edeceksin ” diye .) Ali’de kollarını kaldırıp “O zaman ben de evet” diyor aynı zafer edasıyla. Çünkü onun amacı Eylül’ü mutlu etmekti ve bunu başardı. Yani aslında o da kazandı.

Dövüş sahnesi elektriği çok yüksek bir sahneydi. Koreografi kısa ama çok çarpıcıydı. Hatta ilk dövüşten de daha iyiydi bence.
    O küçük kazadan sonra Eylül’ün şaşırıp donakalması… “Ben kazandım şampiyon” Eylül şok . Ali Asaf FırsatçılıkTarzımDeğilOğlu’nun o manidar ses tonuyla “Kalk istersen üstümden. Hayır böyle kalalım diyorsan benim canıma minnet ama geç kalıyoruz.” diyerek Eylül’e bir nevi fırsatçı muamelesi yapması ... Eylül’ün durumun farkında varıp kızıp kaçması … Çok güldüm burada. Bu dövüşler bu çifti özel yapan en önemli unsurlardan. Ara ara olsun bence .

Televizyondaki diğer dizilere pek hakim değilim diğerleri nasıldır bilmem ama uyum mu derler, elektrik mi, kimya mı her neyse işte o şey bu çiftte bayağı had safhada sanki . Görselliğin yanı sıra oyunculuk olarak da çok güzel tamamlıyorlar birbirlerini. O geçmesi gereken tüm duyguları fazlasıyla alıyorum. Tabii bu oyuncuların yanı sıra yazılan sahnelerin ve yönetmenlerin becerisiyle de alakalı. Bu açıdan bu bölüm çok verimli oldu bence, zevkle izledim.

Hastane sahnelerini doğrularıyla yanlışlarıyla izleyip geçiyorum. Yani öylesine…

Beni değil ama birçok izleyiciyi asansördeki hastanın kan kusması, Bahar’ın teli adamın gırtlağından sokup ağzından çıkarması filan rahatsız etmiş olabilir. Bence bir hayli zap yemiş olabilir dizi o anlarda .
    Bahar’ın bu müdahalesine babasının ve Ali Asaf’ın şahit olması ve ona gururla, takdir eden gözlerle bakmaları onu çok mutlu etti açıkçası beni de mutlu etti. Çünkü Bahar’ın kötülüğü biraz sevgisizlik biraz ilgisizlik, çokça dedesinin ve babasının hırslarının arasında büyümüş olası ve tabii ki Eylül’e duyduğu kıskançlıktan ileri geliyor. Bazı insanlar kafa yoracak bir şey bulamayınca bu tarz kötü eylemlere meyledebiliyor. İhtiyacı olan tek şey kendini biraz değerli hissetmesi ve bir şeyler başarabileceği inancı. Mutlu olan insan kolay kolay kötü olmaz sanki. Motivasyon çok önemli. O yüzden insanları doğru şeyler yaptığında takdir etmekten ve bunu onlara belirtmekten kaçınmamak gerekiyor bence.

Sayfada yapılan yorumları okumak çok keyifli . Geçmişle ilgili ucu açık bırakılan yerleri gayet mantıklı doldurmuşsunuz, tebrikler. Umarım senaristler de bu boşlukları en az sizin kadar mantıklı bir biçimde işler.
    Çalışmalar da çok güzel. Ellerinize sağlık .

Status
    turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Hâlâ en büyük eksiğimiz fragmanlarımız. Gerçekten nasıl fragman hazırlanır bilmeyen bir ekibin eline verilmiş fragman işi. Bu haftaki fragmanda yine çok çok iyi olan bir fragman değil. Nerde fragmana koyulmayacak sahne var gidip koyuyorlar allahtan bir iki AlEy sahnesi ekliyorlar da az biraz kurtarıyor fragmanları!

Bölümü Eylül'ün Ali'nin elini tutmasında bıraktık dedik ki oldu bunlar seyirci mutlu heyecanlı sonra bir fragman geliyor bir bakıyoruz ki Oğuz ve Eylül yemeğe çıkacakmış. Haydaaaaa. Bölümü nerde bıraktık ne izliyoruz. Elinizde hiç mi başka sahne yok da bu kısmı fragmana koyma gerekliliği hissettiniz ? İzleyici tam diyor ki tamam artık Eylül ve Ali oluyor sonra yine bir şekilde bir yerden Oğuz çıkıyor. Eylül'ün kalbi Ali Asafta olsa bile senaristler sanki Oğuz ve Eylül'e açık kapı bırakıyormuş gibi hissediyorum ve bu beni aşırı rahatsız ediyor.

Orjinalini izleyenler bu bölümde çok güzel sahneler var diyor ama fragmana bir bakıyorsun Ali'yi ikaz eden Selim.. Mehmet'in karıştığı olaylar.. Oğuz ile yemek. Maalesef herkes orjinalini izlemiyor. Fragmanın daha çok ilgi çekmesi gerekiyor Allah aşkına bizene Mehmet'in geçmişinden başına geleceklerden mafyadan bölümde zaten izleyeceğiz bunları ama fragmana neden koyuyorsunuz bunları koyacağına Alp'i koy Esma Alp koy da bari ilgi çeksin.

ŞU OĞUZ MESELESİNE BU BÖLÜM ARTIK SON VERİRLER İNŞALLAH!!!

VE ŞU FRAGMANLARA BİRAZ ÖZENİN BİR BAKIN SİZİNLE AYNI KATEGORİDE OLAN DİZİLER NASIL FRAGMAN YAYINLIYOR BİR ÖRNEK ALIN!

Status
    chaylack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İZMİR
    Konular
    16
    Ettiği Teşekkür
    237
    42 mesaja 75 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Bu selfi de selfie isteyenlere bende takıldım neyse fragmanda aynadan selfie gbi görüntü gelmiş zaten yani ikili foto olmak zorunda değilde bizden olmasada magazinde dile getirilip aaa başroldekiler,fotoğraflar gelmiş,çok samimiler hyırdır şeklinde istemedikleri türden haberler içine çekilmek istemedikleri için çekilmediklerini düşünüorum uyumlarına ayrı bayılıyorum
    inanılmazlar+ tüm ekibin uyumu ilişkileri ya benim gerek fragman olsun sosyal medya da paylaşımlardan anladığım kadarıyla heyecanlı kanlı canlı bölümler yolda acayiip meraktayım bölümü izledim AAnın biberli sahne de ki ben bu acıyı 10 yıl filan çektim bu yüzden bu gece gerek yok bomba gibi laf ta orda bizden(seyirci giller) bide Eylül den başkası umursamamış Eylül'ün yan bakışı yetti bide AAnın Eylüle biberle sataşma hareketide güzelmiş Esma her metrekareye senden bitane lazım gelir seviyorum bu kızı çok şirin

Status
    i.toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    :
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    20
    11 mesaja 12 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı chaylack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu selfi de selfie isteyenlere bende takıldım neyse fragmanda aynadan selfie gbi görüntü gelmiş zaten yani ikili foto olmak zorunda değilde bizden olmasada magazinde dile getirilip aaa başroldekiler,fotoğraflar gelmiş,çok samimiler hyırdır şeklinde istemedikleri türden haberler içine çekilmek istemedikleri için çekilmediklerini düşünüorum uyumlarına ayrı bayılıyorum
    inanılmazlar+ tüm ekibin uyumu ilişkileri ya benim gerek fragman olsun sosyal medya da paylaşımlardan anladığım kadarıyla heyecanlı kanlı canlı bölümler yolda acayiip meraktayım bölümü izledim AAnın biberli sahne de ki ben bu acıyı 10 yıl filan çektim bu yüzden bu gece gerek yok bomba gibi laf ta orda bizden(seyirci giller) bide Eylül den başkası umursamamış Eylül'ün yan bakışı yetti bide AAnın Eylüle biberle sataşma hareketide güzelmiş Esma her metrekareye senden bitane lazım gelir seviyorum bu kızı çok şirin

Selfie, kamera arkası muhabbeti gerçekten sıktı. Dizinin resmi hesabına yükleniliyor. Site admini de oyuncular da bunu yapmak zorunda değil.

Ki ben Öykü'yü yıllardır takip ediyorum. Bütün dizilerini izledim kamera arkasından çok nadir fotoğrafı gelir. Bunun kimseyle de bir alaksı yok kendisi oyuncu olabilir ama gerçekten çok utangaç biri. Rolü dışında hiç görünmek istemiyor. Sosyal medya hesabını bile yeni açtı.

Show tv dizi başlamadan önce tüm oyuncularla röportaj yapmıştı ama öykü yoktu. Şimdi canlı yayın, video falan isteniyor. Herhangi bir oyuncu için çok sıradan şeyler olabilir ama Öykü için işkence diyebilirim

Status
    turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Öykü de Gökhan da sosyal medya ile içli dışlı değiller selfie vs beklemiyorum. Gelse de gelmese de çok önemli bir detay değil benim için.

Amaaaa şu selfie muhabbeti adminin suçu haftalar önce söz verdi bu konuda ileride bir süprizim olacak demişti eee şimdi doğal olarak sosyal medyada ki insanlar da bu sözün tutulmasını bekliyor.

Kamera arkasına gelirsek ya hiç kamera arkası paylaşılmayacak ya da eşit bir paylaşım yapılacak. Diğer oyuncuların kamera arkası paylaşılırsa eee doğal olarakt izleyici de nerede Gökhan ve Öykünün kamera arkası der İzleyici öykü ve gökhan sevmiyormuş öyleymiş felan diye bakmaz.

Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri