Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kalp Atışı (Arşiv 14)

Oyuncu sinemkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    31
    10 mesaja 38 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949675

Alıntı Aynur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi tabi.. Zaten havada kalan konulardan muzdaribiz.. Esra da rakip hastaneye gitti dediler puff oldu Nazlı en son Sinan'laydı sonu olmadı Bari Sultan'a bir son yazılsın.. 27'de gidiyorsa en mantıklı son bu olur nazarımda..

Şu görsele çok gülüyorum ya sinemkaya sana da gelsin bu

Spoiler İçermektedir
    22.bölümden beri Sultan hikayesini izliyoruz hem de dizinin odak noktası olarak bu yüzden bu hikayenin bağlanması lazım..Karabucak önemli değil veya Zeynep de aynı şekilde bu bölüm o konu kapanırsa kimse konu neden bağlanmadı demez ama Sultan öyle bir hikaye değil..bir sona ihtiyacımız var..ve ben de ciddi bir şekilde hesaplaşma bekliyorum Ali Asaf ile arasında..

Nedense Ziyanur'un oğlu çıkmayabilir diye düşünüyorum şimdiye kadar öyle bir düşüncem yoktu ama yeni senaristle böyle bir yola girebilirler.. çünkü senarist konuyu bağlamaya çalışacağından karakterlerin üzerinde böyle bir yük bırakmak ister mi emin değilim..

favori sahnemdir patlamış mısır ve Sultan ikilisi

Bak bakalım bu foto sana bir şeyleri çağrıştırdı mı
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler hanni.jpg  

Oyuncu >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    6
    15 mesaja 43 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

ben diziyi bırakalım epey oldu, ara sıra denk gelirsem göz ucu ile ne oluyor diye 5-10 dk izliyorum sadece, duydum ki senaristler bırakmışlar diziyi
    bende ne olursa olsun ilk başlardaki güzel bölümler için kendilerine teşekkür etmek istiyorum, ben o bölümler ile hatırlıcam diziyi, ne kadar uyarlamada olsa bu dizin,n bozacağı belliydi zaten bozmayan iş yok ama beklenenden erken oldu benim için bozma olsun güzel bi kaç şeyide döndürür döndürür izlerim özlersem

Yeni senarist ne yapabilir bilmiyorum benim açımdan zaten büyü çoktan bozuldu arada Gökhan'ı göresim gelince kısa videoları izliyordum
    neyse ben onu MF den ırak başka güzel işlerde görmek istiyorum zaten

İyi forumlar

Yönetmen chaylack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İZMİR
    Konular
    16
    Ettiği Teşekkür
    235
    42 mesaja 75 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

ay ne çirkinleştiler bende şu an sultanın mısır patlağı ile okuyorum yorumlarıda onları ben yarattım mı geçtim Gökhan Öykü olarak ama Ali Asaf Eylül değil

ya bunlar baştan başladılar daha 2.bölüm fragmanı yayınlayıp bizim ayağımızı bu ayaklar kaydırdı diye saydıran

(Gökhanın topuğu kırılınca senaryo ona göre düzenlenmişti ondan bahsediyordu m hanım)

+ bigboss tabi ki varda Uğur bey var onları seçip teklif sunan rezzan hanım var bunlar ne böyle havaya girmiş ya

Asistan peninsula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    28125697

Helloo millet

Öncelikle herkese mutlu,sağlıklı yıllaar!

2017 benim için baya zor geçti, yılın son günleri hele tam bir işkence neyseki terapi odam yani burası iyi ki var da, kafamız dağılıyor Yeni yılda neşemiz daim olsun

Dizimizden baya bi havadisler var..gün değişmiş, üstüne senarist de gitmiş..

Sonlara doğru iyice saçmalamış olsalar da, Ali Asaf be Eylül gibi eşsiz iki karakteri yaratıp bize hayal dünyalarını sundukları için senarist ekibine kendi adıma teşekkür ediyorum..herkes kendi yolunaa..

Gelelim yeni taze kana..pek fazla türk dizisi izlemem..En son Cesur ve Güzel'i izlemiştim..başlarda çok farklı ve ters köşelerle dolu bir hikaye iken, senaristin aniden bırakıp başkasına devretmesi ile hikaye acaip farklı noktalara evrilmiş, amaç ve araç yer değiştirmişti..özetle tam bir hayal kırıklığı!

Kalp Atışı'nda ise durumlar tersi konumda..resmen enkaz bırakılan bir yeni senarist var..hiçbir dizisini izleöedim..Ateşböceği dizisinin de fragmanlarını görmüştüm ve oyuncuları başarısız bulduğum için çekmemişti.. Eğer denildiği gibi naif bir kalem ise, aradığımız kan bu olsa gerek gerçekten ama gerçekten şu saçma kaostan ve aksiyondam kurtulmamız lazım..

TT'de bir video gördüm..yeni senarist sonrası kalp atışı diye, son bölümün final sahnesini geriye sarmışlar..yani tek tek bayılanlar bu sefer ayılıp kendine geliyor çok gülmüştüm görünce..

Hakikaten de o sahneyi öyle bir çevirmeli ki yeni senarist, hafızada kalmamalı bile..zaman atlayışı olmaz sanmam,ama Karabatak ve Sultan bitirilmeli..

Umut ediyorum ki, eğer dizimizin şansı olursa hastane içinde gerilimlerle hikaye zenginleştirilebilinir..Sinan,Selim,Samet..hatta idealist ve hırçın yepyeni cerrahlar..hırs oyunları..bunun yanında Aley çiftimizin inişli çıkışlı evlilik hayatı..ayrılık olmadan ama..illaki bir kriz olacaksa gebe kalmakla ilgili hikaye ilerleyebilir

Dizimizi özledim ben

Yönetmen daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    109
    46 mesaja 79 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Açıklıyorum arkadaşlar öykü ve gökhan benim eserim, aslında öyle insanalr yoktu ben sabrina daki gibi hamurdan yapıp içine sihirle ruh verdim...

giderken hakan ve Aksrl gibi asil gitmek var bide bunlar gibi gitmek.

Gitsin beğendiği oyuncuları alsın dizisine

eda hanım gene kendine göre güzel bir yazı ile veda etmiş. en azından o kadın asilliğini koruyabildi. onu daha iyi hatırlayacam. Yeni dizileri showdaymış yazmaya bugün başlamışlar.

Yardımcı Yönetmen Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    20
    Ettiği Teşekkür
    77
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

eda hanım gene kendine göre güzel bir yazı ile veda etmiş. en azından o kadın asilliğini koruyabildi. onu daha iyi hatırlayacam. Yeni dizileri showdaymış yazmaya bugün başlamışlar.
    Bilgi getiren arkadaşım bana Show'un yeni dizileri için şöyle bir şey demişti.

Kendi mesajımı alıntılıyorum

Arkadaşlar, kanalın bir yetkilisinden alınan bilgiye göre senaryo aşamasında Kore uyarlaması Descendants of the Sun bir de taslak halinde kanala sunulan dizi varmış. Kanalın şu anda ki mevcut dizilerine bile borcu varmış hatta Suskunlar ekibine bile olan borcun bir kısmı duruyormuş. Bu nedenle dizi alamıyormuş. Bu dizilerin de Şubat'a yetişeceğinin garantisi yokmuş.
    Taslak halinde sunulan dizi Yuvamdaki Düşman belli oldu zaten. Şimdi Makbule ve Eda Descendants of the Sun'ı uyarlayacak belli oldu Yine MF yapımdır, diziyi sevecek olanlara şimdiden bol sabırlar

Yönetmen turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı Aynur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgi getiren arkadaşım bana Show'un yeni dizileri için şöyle bir şey demişti.

Kendi mesajımı alıntılıyorum

Taslak halinde sunulan dizi Yuvamdaki Düşman belli oldu zaten. Şimdi Makbule ve Eda Descendants of the Sun'ı uyarlayacak belli oldu Yine MF yapımdır, diziyi sevecek olanlara şimdiden bol sabırlar
    MF yapım + Makbule&Eda + Kore uyarlaması
    Allah izleyecek olanlara şimdiden sabır versin

MF yapım bu iki senarist ile tekrar Kore uyarlaması yapıyorsa onlara da diyecek söz yok

Kalp Atışını çok güzel uyarladınız ya yenisini uyarlayın

Neyseki Aytaç hoca ve ekibi bizde

MF yapım yine 7-8 bölümde bozulup izleyiciye sinir krizi geçirtecek bir uyarlamaya imza atacak demek

Yönetmen lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    86
    176 mesaja 301 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Sabah ilk once oh iyi ki gittiler demiyorum yazmisim ben nasil bu hale geldim diye bir dusundum de cunku kankalari diyorum Bir kankasi direkt senaristin dusuncelerini yansitiyor gibi..

Gokhan bey Makbule hanima mesaj atmis. Gercekten kibarsiniz Gokhan bey sizi tanimak isterim : )

Senaristlerin cok kotu oldugunu dusunmuyorum ben ilk 17 bolum fena kotarmadilar. Sonrasi pek hos olmadi.. Yoksa ben daha kotulerini de gordum. Araya 3. sahislari sokmamalarini takdir ederim hala.. Ama bir de bilerek cifte sahne yazmamalari var ki bunun icin hic de olumlu dusunemeyecegim haklarinda artik..

Yönetmen turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı lazuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah ilk once oh iyi ki gittiler demiyorum yazmisim ben nasil bu hale geldim diye bir dusundum de cunku kankalari diyorum Bir kankasi direkt senaristin dusuncelerini yansitiyor gibi..

Gokhan bey Makbule hanima mesaj atmis. Gercekten kibarsiniz Gokhan bey sizi tanimak isterim : )

Senaristlerin cok kotu oldugunu dusunmuyorum ben ilk 17 bolum fena kotarmadilar. Sonrasi pek hos olmadi.. Yoksa ben daha kotulerini de gordum. Araya 3. sahislari sokmamalarini takdir ederim hala.. Ama bir de bilerej cifte sahne yazmamalari var ki bunun icin hic de olumlu dusunemeyecegim haklarinda artik..
    Evet biri kesinlikle onun düşüncelerini yansıtıyor.
    Gökhan bey siz çok naif bir insansınız. O kadar şeyden sonra bile adam veda etmiş her şeye rağmen Ali Asaf karakteri için teşekkür etmiş. (Sosyal medyada oyuncu için söyledikleri şeylerden sonra kendileri bile şaşırmıştır mesaja)

17’ye kadar çok kötü değildi ama oradan sonrası olmadı. İnat edip yazmadılar yazmadıkları gibi son zamanlarda sürekli oyuncuları zan altında bıraktılar bunlar hoş şeyler değildi özellikle bugün diğer arkadaşının yazdıkları çok çirkindi.

Gökhan’ın teşekkür etmesi bile bir ders onlar için. Güzel bir vefa örneği. Güzel adamsın Gökhan ama sen yine de uzak dur Gökhan

Yönetmen lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    86
    176 mesaja 301 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Alıntı turkumm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet biri kesinlikle onun düşüncelerini yansıtıyor.
    Gökhan bey siz çok naif bir insansınız. O kadar şeyden sonra bile adam veda etmiş her şeye rağmen Ali Asaf karakteri için teşekkür etmiş. (Sosyal medyada oyuncu için söyledikleri şeylerden sonra kendileri bile şaşırmıştır mesaja)

17’ye kadar çok kötü değildi ama oradan sonrası olmadı. İnat edip yazmadılar yazmadıkları gibi son zamanlarda sürekli oyuncuları zan altında bıraktılar bunlar hoş şeyler değildi özellikle bugün diğer arkadaşının yazdıkları çok çirkindi.

Gökhan’ın teşekkür etmesi bile bir ders onlar için. Güzel bir vefa örneği. Güzel adamsın Gökhan ama sen yine de uzak dur Gökhan
    Bu kisi de Kazibe Ogip'e iyi bakin yeter yazisini gordum ya son aydinlanmami yasadim ben Seyirciyle ne kadar inatlastiklarinin resmiydi.

Ben Gokhan'in yerinde olsam asla atmazdim mesaj falan Dusunceli biri Gokhan yapmis inceligini.. Uzak dursun tabii oncelikle yapimdan Yusuf beni hala cok korkutuyorsun sen yapma lutfen

Dedikoducuyu ciddiye bile alamadim ya, diziyi izlemiyordu bile bugun yazdiklarindan belliydi o yuzden rezil oldu biraz kralicesiyle ona mutluluklar

Sayfa 3/101 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri