Sayfa 2/82 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
811 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dexter

Set Görevlisi EzGy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Dizinin ilk bölümünü dün akşam verdiler çok beğendim tam bana göre bir dizi

Set Görevlisi xero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Tecrübe Puanı
    0

İlk bölümünü seyrettim ve kesinlikle hayram kaldım
    Michael C. HALL kesinlikle Dexter ı oynamak için yaratılmış.Performansı müthişti (cesetleri incelerkenki monologlarda özellikle)Bu arada Julia BENZ in oynadığı Rita karakteri de çok sempatikti Tabii bi de Dexterın kız kardeşi Deb war onu da es geçmemek lazım
    Kesinlikle seyredilmesi gereken bi dizi.Herkese tavsiye ederim

Set Görevlisi çırpı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

E2 nin en merakla beklediğim dizisi idi. Beklediğime de değdi.
    Dexter hakkında daha ilk bölümden bir çok şey öğrendik. Acaba hatırlamadığı geçmişini öğrenebilecek miyiz. Öğrenirsek de ne zaman. Açıkçası spoiler öğrenmemeye çalışıyorum bu dizi ile ilgili.Dexter in cinselliği mahrem bulması ama kadınlara karşı olduğu kadar erkeklere karşı da duyarlı olduğunu söylemesi ilginçti. Sonra çocuklara karşı gösterdiği duyarlılık da güzeldi. Üstünün flört etme çabası karşısındaki tavırları. İnsanlara karşı rol yaparken gerçek düşüncelerini iç ses ile bizim bilmemiz hoşuma gitti. Zaten dizilerin veya filmlerin kitaplara karşı en zayıf olduğu konudur karakterin düşüncelerini mimiklerden veya sözlerinden anlamaya çalışmak. Sonuçta herkesin bir de iç sesi var. Ve dexter ın iç sesini duymak beni karaktere yakınlaştırdı.

Asistan MELENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Winchester Boys
    Tecrübe Puanı
    27769849

Alıntı çırpı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E2 nin en merakla beklediğim dizisi idi. Beklediğime de değdi.
    Dexter hakkında daha ilk bölümden bir çok şey öğrendik. Acaba hatırlamadığı geçmişini öğrenebilecek miyiz. Öğrenirsek de ne zaman. Açıkçası spoiler öğrenmemeye çalışıyorum bu dizi ile ilgili.Dexter in cinselliği mahrem bulması ama kadınlara karşı olduğu kadar erkeklere karşı da duyarlı olduğunu söylemesi ilginçti. Sonra çocuklara karşı gösterdiği duyarlılık da güzeldi. Üstünün flört etme çabası karşısındaki tavırları. İnsanlara karşı rol yaparken gerçek düşüncelerini iç ses ile bizim bilmemiz hoşuma gitti. Zaten dizilerin veya filmlerin kitaplara karşı en zayıf olduğu konudur karakterin düşüncelerini mimiklerden veya sözlerinden anlamaya çalışmak. Sonuçta herkesin bir de iç sesi var. Ve dexter ın iç sesini duymak beni karaktere yakınlaştırdı.
    evet.dizide iç ses kullanılmasına bende bayıldım.buakşam 2.bölümü var.bakalım nolcak

Set Görevlisi euphoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Tecrübe Puanı
    0

Ben bu akşam izleyemedim 2.bölümü ama çok şükür e2 bol bol tekrar yapıyor...
    İlk bölüm bence de çok iyiydi,sıradan FBIlı CIAli cinayet dizilerinden kesinlikle daha ilginç Dexter.Bu kadar cinayet dizisi arasında farkını belli ettiğini düşünüyorum.Gerek "iç ses" ile,gerek ise baş kahramanın bir katil olmasıyla ve kimi sıradan insan içgüdülerine sahip olmamasıyla...Devamı da iyi olur inşallah...

2.bölüm tekrarı kanalın sitesinde verilen yayın akışına göre Salı akşamı 23.00'te,ilgilenenlere duyurulur...

Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Dünkü bölümü benimle izleyen aile üyelerim yavaş yavaş odayı terk etti. Herkesin midesi kaldırmıyor elbette. O mafya babası karşısında kontrolünü kaybedeceğinden korktum ama neyse ki olmadı. Planladığı kişi ile devam etti. Sevgilisinin söylediği her şeye peki tamam demesine çok gülüyorum.

Asistan MELENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Winchester Boys
    Tecrübe Puanı
    27769849

çok güzeldi dün akşamki bölüm.bende bazı yerlerini izleyemedim,tekararını izliycem.ama dexter ın kızkardeşi ,deb di sanırım ismi,daha doğrusu kısaltılmışı.sanki biraz fazla dexter ın zeekasını kullanıyor.cinayet masasına geçiş yaptı ama,pek başarılı olacağa benzemiyor.şu şef zenci kadının dexter a asılmasına ve bakışlarına çok gülüyorum bende.

Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı MELENA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu şef zenci kadının dexter a asılmasına ve bakışlarına çok gülüyorum bende.
    bir de diyor ya kadın beni çekici buluyor ben de kendimi tüyler ürpertici sanırdım

Asistan ADA:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    39735511

Dexter'ın birinci sezonunu izledim ve tek kelimeyle harika bir dizi.

Birinci Sezon Bölümleri
    1 Pilot
    2 Crocodile
    3 Popping Cherry
    4 Let's Give the Boy a Hand
    5 Love American Style
    6 Return to Sender
    7 Circle of Friends
    8 Shrink Wrap
    9 Father Knows Best
    10 Seeing Red
    11 Truth Be Told
    12 Born Free

spoiller : Arkadaşlar 8.Bölümünde ice truck killer ın kimliği ortaya çıkıyor.Heyecan başlıyor

Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Sanırım artık karakterler hakkında iyi kötü bir fikrim olduğundan dünkü bölümü daha bir keyif alarak izledim. Dexter in geçmişi ile ilgili flashbackler her bölüm olacaksa sevinirim. Dün ilk kurbanı ile itişmesi bölümün en komik kısımlarından biri idi. O saçlarla çok komikti.
    Takip ettiği çocuğa benziyordu biraz da. Babası kız kardeşine sırtını daya demiş. Dexter hiç bunu düşündü mü acaba. Dexter meşhur katilin bulunmasını neden istemiyor ? Ne yapmayı planlıyor onunla? Ona heyecan veren bir durum bu ama nereye kadar.Bölüm sonunda pinokyo dan bahsederken kendini kast ediyordu sanırım. Yalnız ve diğerleri gibi olmak istiyor anlamı mı çıkmalı bundan. Bu katil tanıdığımız biri çıkabilir mi diye düşünüyorum. Ama laboratuar faresi olabilir demişti polislerden biri. Aklıma böyle biri gelmiyor. Siyah polisin de neden bu kadar göz önünde olduğunu anlamadım. Ne çıkabilir ondan. İlk bölümde dexter dan hiç hoşlanmadığını gördük. Şimdi kendi hikayesini görüyoruz. Onun sonu ne olacak acaba? Ya da dexter ile bağlantısı olacak mı? Bölümler ilerledikçe soru işaretleri çoğalıyor.

Sayfa 2/82 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)