Sayfa 3/82 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
811 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dexter

Asistan MELENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Winchester Boys
    Tecrübe Puanı
    27769849

çok güzel bir bölüm daha izledim.dexter ın geçmişini öğrendikçe şuanda yaşadıkları garip bir hal alıyor.babası sırtını kardeşine yasla dedi de,yaptıklarını kardeşine nasıl açıklasın.mümkün değil.ayırıca çocukluk saçları çok komikti .deb çok çabalıyor,ama asla dexter kadar zeki olamıycak ve eminim ki bazen,dexter ın zekasını kullanıcak.rita ile ilişkileride çok garip oluyor dex in.adam geldi,arabanın anahtarını aldı, gitti,bizimkinin kılı kıpırdamıyor.nasıl bi erkek bu???durdu seyretti.tamam normal değil ama insanın bi koruma içgüdüleri olur.

Asistan sprytus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kırklareli
    Tecrübe Puanı
    1425

Dexter'ın biraz iç bulandırıcı da olsa izlediğimiz sıradışı maceraları her geçen hafta daha da zevk vermeye başladı!İzlemeye devam edeceğim...

Josef Konstantin maviguvercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Under The Dome
    Tecrübe Puanı
    42949685

Dexter 2.sezon'dan Bilgiler

Dexter bildiğiniz gibi, son dönem dizilerinin en başarılı olanlarındandı. showtime'da yayınlanan dizinin ilk sezonunun ardından, 2. sezon'u olacağı da kesinleşmişti.
    2.sezon'a henüz pek uzak da olsak, yavaş yavaş bilgiler çıkmaya başlıyor ortaya. E! kanalından Kristin'in yaptığı röportaj ile, yeni birkaç şey öğreniyoruz diziye dair.

Buyrun bilgiler;
    İkinci sezon, 30 eylül'de başlayacak;
    İlk sezon karşımıza çıkan tüm karakterler, 2.sezon'da da yine bizlerle. Oyuncu kaybı yok.
    Ayrıca oyunculara hayranların tepkileri de çok eğlenceliymiş. Batista'ya karısını soranlar'dan tutun da doakes'u tehtid edenlere kadar...

Kaynak: 22.dakika.org

Asistan Nicole_Aslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Tecrübe Puanı
    19790340

Smile

Kesinlikle harika bir dizi biraz kanlı ama çok ii bi konusu var oyuncularda süper özellikle Michael C.Hall

Asistan
    Yer
    özgürlük
    Tecrübe Puanı
    23691203

konusu muhteşem beğenerek izliyorum.başrol oyuncusu çok yakışıklı

Yer
    Winchester Boys
    Tecrübe Puanı
    27769849

Dün akşamki bölüm çok güzeldi.dexter ın hayatından kesitler izledik yine.ama şu deb e sinir olmaya başladım.sürekli dexter ın zekası ile bişiler yapmaya çalışıyor.hiç kendi aklını kullanmıyor.tamam abisi ama bukadar da olmaz ki.

Set Görevlisi EzGy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı MELENA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşamki bölüm çok güzeldi.dexter ın hayatından kesitler izledik yine.ama şu deb e sinir olmaya başladım.sürekli dexter ın zekası ile bişiler yapmaya çalışıyor.hiç kendi aklını kullanmıyor.tamam abisi ama bukadar da olmaz ki.
    evet bu bölüm güzeldi ama
    Katille dexter arasındaki ilişkiyi çözemedim

Asistan sprytus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kırklareli
    Tecrübe Puanı
    1425

Zaman buldukça izlemey çalıştığım heyecanlı ve bir o kadar neler olacağının bilinemediği bir dizi Dexter...e2 kanalının bu tür gerilim dozu yüksek dizi filmlere yer vermesi muhteşem!

Yer
    Winchester Boys
    Tecrübe Puanı
    27769849

dün akşam hoş bir bölümdü yine.bazı yerlerini kaçırdım ama izlediğm kadarıyla güzeldi.dexter ın,arkadaşı angel ın karısıyla ayrı olduğunu öğrendiğinde,gerçek yüzünü tek saklayan ben değilmişim,tarzı bir cümle kurması ve kendini yalnız hissetmemesi dexter a iyi geldi.deb de aklını kullanmaya başladı sonunda.abisinden yardım almadan,birşeyler başarabildi.

Josef Konstantin maviguvercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Under The Dome
    Tecrübe Puanı
    42949685

İlk 3 bölümü bugün bitirdim. 5. ve 6. bölümleri e2'den izledim. 4. bölüm elimde yok. Artık bu kadarıyla idare edeceğim. Diğer bölümleri bulamıyorum. Benim e2'yi izleme olasılığım kablolu Tv'si olmayanların izleme olasılığına yakın malesef. Çok zor takip ediyorum ben bu diziyi.

Bu bölüm gerçekten güzeldi. Bir ara Dexter yakalanacak sandım. Hele çocuk gözleri de tam çizdirince birileri şüphelenir diye düşündüm ama kimse etkilenmedi.

Deb çok talı bir kız ama hareketlerini beğenmiyorum. Hiç estetik değil. Neyse zaten manken değil polis. Profil hazırladı ama yani o kadar geniş bir alan ki saydıkları. 35lerinde beyaz erkek dedi. ABD'de yapılan araştırmada seri katillerin böyle yüzdesini hesaplamışlar. En fazla yer kaplayan 35 yaşlarında beyaz erkekler olmuş. Yani Deb yeni bir şey keşfetmedi. Dexter neden böyle kastı kendini anlayamadım.

Her şey iyi güzeldi. Dexter zekasını yine gösterdi ama sonu yine saçmaydı. Resimdeki çizimin İsa olması çok saçmaydı. Hele bir de çizim Dexter'ın muhteşem gözlerine birebir uyuyorken. Hadi çocuk şaka yapıyor. Çizen şahsiyet resmi yaparken dikkat etmiyor mu? Gereksiz yere bizi germeye çalışmışlar.

Yalnız son sahnede Dexter'ın rahatlamış yüzüne bakan Deb de bir gariplik vardı. Sanki Dexter'daki o hali fark etmiş gibiydi.

Sayfa 3/82 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)