Sayfa 13/101 İlkİlk ... 3910111213141516172363 ... SonSon
1001 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Dila Hanım (Arşiv 4)

Status
    peloshh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı aliyeaynalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam cevap yazacaktım
    Forum yine gitti yazamadım
    Bari şimdi yazayım ;

Arkadaşlar Azere neden kızıyoruz ki ?
    Bu işte yanlış yokmu ?

Azer Fatmayı tehdit edecek zorlayacak olsa
    Yaa benle gelirsin, Yada seni öldürüm derdi

Ama azer kendi alnına dayadı silahı

Yani kendisini öldürecekti

Bu zorlama değil ki

Ben kızmadan ziyade Üzülüyorum azer için
    Ne Fatmadan Hayır var Nede Sultandan...

İkisinide bırakmalı
    Zorlama olmayabilir, ama Fatma Azerin kendisini vurmasini istemezki Yani kimseye bisey olmasin diye durmadan evet diyor Azere. Aslinda demesi lazimdi orda, sıkacaksan sık Allah allah Ama demiyor istee, diyemiyor. Azerde bunu görüyor ve her defasinda ayni seyi yapiyor.. Öldürürüm kendimi, atarim kendimi..

Böyle nereye kadar devam eder bilemiyorum, ama fragmanda Fatma beni öldürür diyor Yani Azerin Fatmaya bisey yapacagini pek sanmiyorum.. Simdiye kadar kaç kere ifade etti Fatmaya kiyamadigini, ama Azer bu, sagi solu belli olmazda diyemiyorum.. Fatmaya karsi degistigini izlemek hiç hosuma gitmiyor.. Ona karsi nekadar yumusak davraniyordu, simdi agresif, delirmis..

Status
    aliyeaynalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Abhishek♥Oral Özer
    Konular
    24
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de silahı kendi kafasına dayayıp kıza sevdiğini söyletmek ya da kaçması için tehdit etmekte zorlama değil mi?yani orada gelmiyorum ya da sevmiyorum dese kendini öldürecek ve fatma bir insanın ölümüne sebep olduğu için ömür boyu vicdan azabı çekecek.gerçi bunları yapma sebebi hasta olması,kendi dünyasında olmayan şeyleri varmış gibi düşünmesi bu bakımdan azeri anlayıp affedebiliyor insan.işe bak ya fatmayı savunacağım günler de gelecekmiş.bu yeni senarist dünyamızı ters çevirdi neredeyse.
    Hımm Haklısın aslında
    ama kendi hayatıylada tehdit etmiş olması
    Sonuçta ölebilirdide.
    Zig zag oldum

ve Fatmayı kendisini öldürücek kadar sevmesi

Fatma hanım hakediyormu Orası tartışılır

Status
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 16 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı aliyeaynalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hımm Haklısın aslında
    ama kendi hayatıylada tehdit etmiş olması
    Sonuçta ölebilirdide.
    Zig zag oldum

ve Fatmayı kendisini öldürücek kadar sevmesi

Fatma hanım hakediyormu Orası tartışılır
    aslında bu haftaya kadar azerin fatmaya kıyamayacağını düşünüyordum ama bu hafta senarist azerin hasta olduğu vurgusu yaptı ve artık kafası atarsa fatmaya da zarar verecek bir ruh halinde.yani zarar verirse çok şaşırmam.hatta 1 dakika sonra bunu sana kim yaptı?diye de sorabilir.senarist çok güzel bir aşk hikayesi yerine şizofren bir adam portresi çizmeyi uygun gördü bize.ama koca dizi de dila rıza aşkıyla geçmez.sultan ve reşit kimsenin ilgisini çekmez ne olacak şimdi?

Status
    Yönetmen
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bu haftaya kadar azerin fatmaya kıyamayacağını düşünüyordum ama bu hafta senarist azerin hasta olduğu vurgusu yaptı ve artık kafası atarsa fatmaya da zarar verecek bir ruh halinde.yani zarar verirse çok şaşırmam.hatta 1 dakika sonra bunu sana kim yaptı?diye de sorabilir.senarist çok güzel bir aşk hikayesi yerine şizofren bir adam portresi çizmeyi uygun gördü bize.ama koca dizi de dila rıza aşkıyla geçmez.sultan ve reşit kimsenin ilgisini çekmez ne olacak şimdi?
    Senarist malesef Azeri battirdi battiracak.. Yani zaten pskopat birisiydi, ama akli yerindeydi, herseyi bilerek yapiyordu, ama simdi bildigin deli/ruh hastasi.. Ve bu durum benim hosuma hiç, ama hiç gitmiyor..

Zaten zorlama olacaksa ve böyle gidecekse AzerFatma olmasin daha iyi..

Status
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 16 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı peloshh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Senarist malesef Azeri battirdi battiracak.. Yani zaten pskopat birisiydi, ama akli yerindeydi, herseyi bilerek yapiyordu, ama simdi bildigin deli/ruh hastasi.. Ve bu durum benim hosuma hiç, ama hiç gitmiyor..

Zaten zorlama olacaksa ve böyle gidecekse AzerFatma olmasin daha iyi..

evet ilk haftalarda çok umutlanmıştım naif bir aşk izleyeceğiz diye.herkese karşı acımasız ama sevdiği kıza karşı bütün gardını indirmiş bir azer.şimdiki karekterinden daha ilgi çekiciydi.ama senarist eğer seyit beyi öldürmeyi planlıyorsa dizinin salt kötü karekteri azer olacak ve bunun için azerin zaaflarını yok ediyor olabilir.sağlıklı bir ruh halinde olsa fatmayı üzmek istemez ama şimdiki halinde ve fragmandan anladığım kadarıyla fatmaya en büyük zararı azer verebilir.artık onu aşık olarak değil de saplantılı bir karekter olarak görmeliyiz belki de.ama yine de seviyorum onu.

Status
    deniz devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ten years of pepperony
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

haber dizi filmde ekli olduğundan ekledim

İşte Geçen Haftanın En Çok İzlenen 10 Dizisi
    Tüm Kişiler
    1.Kurtlar Vadisi Pusu 14.98/36.57
    2.Muhteşem Yüzyıl 11.48/27.30
    3.Karadayı 9.96/24.07
    4.Arka Sokaklar 8.85/21.75
    5. Öyle Bir Geçer Zaman ki 8.30/19.78
    6.Benim İçin Üzülme 7.88/19.07
    7.Dila Hanım 6.05/14.84
    8.Şefkat Tepe 6.44/16.50
    9.Kayıp Şehir 5.98/14.52
    10.Pis Yedili 5.54/13.07
    AB
    1.Muhteşem Yüzyıl 15.00/38.19
    2.Kurtlar Vadisi Pusu 12.41/3140
    3.Öyle Bir Geçer Zaman ki 9.92/25.30
    4.Karadayı 9.73/2460
    5.Kuzey Güney 6.54/16.54
    6.Umutsuz Ev Kadınları 6.09/16.51
    7.Kayıp Şehir 6.08/15.81
    8.Dila Hanım 5.96/15.63
    9.Yalan Dünya 5.74/14.38
    10.Arka Sokaklar 5.23/13.78

Status
    Yönetmen
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Rıza, Azer’in kafasına dayadığı tabancadan hiç beklemediği birisinin yardımıyla kurtulur.
    Bence Dila

Seyit Bey herkese ve her şeye karşı Dila’ya destek olmayı sürdürür. Fakat onun bu tavrı hem kendisinin hem de Dila’nın düşmanlarını gün geçtikçe arttırmaktadır.
    Hep öyle olmazmi zaten.. insanlar kiskaniyorlar Seyit beyin Dilaya yardim etmesini ve daha çok herseyine evet demesine.. Ama Hayriye ne alaka?

Dila ile Rıza birbirlerini mümkün olduğunca az görmenin her ikisi için de daha iyi olacağına karar vermişlerdir. Ama ortak kuracakları fabrika sayesinde sık sık bir araya gelmek zorunda kalırlar.
    Tahmin ettigimiz gibi, birbirlerini hep görecekler, heryerde karsilasacaklar, ama resmi olmasin yaa. Kaçamak bakismalar olsun..

Metin’in tecavüzle suçlanması aslında başka bir oyunun parçasıdır. Ama Dila bu oyunu fark ederek, bozacak hamleleri yapmakta gecikmez.
    Ehh bizim kiz akilli, sipsak çözer.. Hülyanin oyunu olabilir diyorum, veya o kiz tehdit edecek para vermezseniz sikayetimi geri almam diye..

Fatma Azer’in hastalıklı aşkından çok korkmaktadır. Bu ilişkiden nasıl kurtulacağını düşünmeye başlar.
    Hastalik aski Bosuna umut ettim simdiye kadar, Azer artik yakinda Fatmaya tecavuzde eder.. Fatmada hayatta sevmez artik Azeri, sadece korkusundan yaninda olacak.. Pehpehh, hiç hevesim kalmadi bu bölüme

Hamile kalırsa Dila ile rekabet edebileceğini düşünen Sultan, tehlikeli sularda yüzmeye devam eder.
    Ahh Sultaan.. Simdilik oyunun iyi gider, kimse ögrenmiyecek, ama Azer hele bi ögrensin.. Ozaman bittin sen..

Barazoğlu Ailesi’nin hanım ağası olmaya gittikçe ısınan Dila çok büyük bir tehditle karşı karşıya kalmak üzeredir.
    Hayriyedir kesin

Su Fatma & Azer olayi benim moralimi çok feci bozdu, hiç umudum kalmadi artik bu ikiliye dair..

Herkese iyi yorumlar!

Status
    Golden Fishy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    36
    64 mesaja 87 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

14.bolum yorumumum ve tahminlerim

Dila’yı bekleyen büyük tehlike...
    Evet buyuk tehlike kesinnikle Hayriye ve Canipten gelicek.. bebek dusmeli
    Kimse istemiyor bebegin dusmesini ama o bebek yuzunden RizaDila imkansizlaga
    imza atacaklar.

Rıza, Azer’in kafasına dayadığı tabancadan hiç beklemediği birisinin yardımıyla kurtulur.
    Canip olabilirmi? Fatma ciksa ozette biri yazmazdi, Dila deil, Seit bey de olamaz
    Olsa olsa Canip cikar, surekli Azerin dibinde bitiyor.. Canip olabilir cunku Riza icin Canip hic beklenmedik biri

Seyit Bey herkese ve her şeye karşı Dila’ya destek olmayı sürdürür.
    Fakat onun bu tavrı hem kendisinin hem de Dila’nın düşmanlarını gün geçtikçe arttırmaktadır.
    Hmm kotu bu cok kotu. Dilanin dusmanlari artiyor tabi, kimse guclu insanlari sevmiyor
    Sultan gibi ezik, cahil olsada ezsek fikrinde Hayriye gibileri..
    Sultan bir yandan, Azer diger yandan, oteki yandan hayriye.
    Paraya en susamis olani Hayriye. Para icin bu kadin herseyi yapar

Dila ile Rıza birbirlerini mümkün olduğunca az görmenin her ikisi için de daha iyi olacağına karar vermişlerdir. Ama ortak kuracakları fabrika sayesinde sık sık bir araya gelmek zorunda kalırlar.
    Ne olur birazda askla baksaniz biribirinize. Cok ozledim eski sahneleri coook

Metin’in tecavüzle suçlanması aslında başka bir oyunun parçasıdır. Ama Dila bu oyunu fark ederek, bozacak hamleleri yapmakta gecikmez.
    woww kizimiz zehir cikti zehir, eh bosuna Seit bey hanimaga ilan etmedi Dilamizi
    merak ettim aciksaci nedir bu oyun. Resimlerdede goruyorum ki Gurbet Dilanin elini skiyor
    gulumseyerek. Rizada arkadan siriyor

Fatma Azer’in hastalıklı aşkından çok korkmaktadır. Bu ilişkiden nasıl kurtulacağını düşünmeye başlar.
    Dusun dusun ... Ya siz Azere niye kiziyorsunuz? Ben kizmiyorum
    Gidin Fatmaya kizin. Fatma Azerin nekadar sapik manyak hastalikli psikopat bir ASIK oldugunu bilmiyormu, biliyor buna ragmen Azerle oynuyor. Icten ice kendine itiraf edemiyor ama seviyor, hoslaniyor ondan.. Ama tabi ben Fatmanin ne istedigini tam cozmus deilim.
    Fragmandada Azerin arabayi Fatmaya surdugunu dusunmuyorum, orda muhtemelen Fatma kacarken dusuyor tamda orda Azer arabayla kovalarken duruyor Fatmanin onunde araba.

Hamile kalırsa Dila ile rekabet edebileceğini düşünen Sultan, tehlikeli sularda yüzmeye devam eder.
    Yuzsun bakalim Sultana da boylesi yakisir. ici haset dolu kadinin yaa.
    Barazoğlu Ailesi’nin hanım ağası olmaya gittikçe ısınan Dila çok büyük bir tehditle karşı karşıya kalmak üzeredir.
    hayriye aklini ve bildiklerini kullanarak Canipi kiskirtacaktir. Muhtemelen Canip ve Azer ortak karar verip Dilaya bir plan bir kotuluk ederler.

O kotuluk sayesindede bebek duser insallah!!!!
    Bu bebek Rizayla Dilayi souttu iyice.

21 Aralık Cuma
    Caglam yorumunu okudum da.. simdi yorum yazma firsati buldum
    Ne guzel, eger dunyanin sonu gelicek olursa, sevdigimiz bir diziyle Veda edicez Dunyaya..

Status
    zeyno1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Özet gelmiş ama pek beğenmedim Fragmandan bir farkı yok

Benim 14. Bölüm tahminlerim: (Hiçbirinizin tahminini okumadım kendi düşüncelerim)

Bence Rıza'yı Azer'in elinden Dila kurtaracak. Özette "Rızayı hiç beklemediği biri kurtarır" denmiş. Fragmanda da Eren Hanım sen niye adamın peşinden gidiyorsun diyor. Nasıl öğrenir bilmiyorum ama Dila ayıracak ikisini bence.

Dikkatimi çeken şeylerden biri de GURBET&DİLA dostuluğu Bölüm resimlerinden anladığım kadarıyla Dila MEtini kurtardığı ya da kurtaracağı için Gurbet Dilaya teşekkür ediyor.... Melikenin tepkisi ne olacak merak ediyorum

13. Bölüm için yazmıştım ama silinmiş.

Savcıyı çok sevdim özelllikle! Dilaya dert ortağı lazımdı Eren HAnım sürekli öğüt verip durduğu için sinir ediyordu beni. Ama bu Savcı Hanım iyi geldi Dila'ma Onu da MEtin'e yaparsak tamamdır

Sultanın ilişkisi çıktı Gurbet'in geçmişini öğrendilk. Bunların bölümde gereksiz kullanıldığını düşünüyorum. Senaristler konudan sapmasın lütfen! SENARYO ÖNEMLİ!!!!

İyi yorumlar

EDÜÜÜTT:

-Zara-
    Dilenci

-Nükhet Duru-
    Gitti de gitti

Status
    duruada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Standart zırt pırt error

yazma hevesm kalmadı yeminle...
    bundan sonra arada spoilerinizi okurum
    ağır ama yapıcı eleştirilerde bulunurum
    çok beğendiğim sahneler varsa onları belirtirim
    tahminde bulunurum
    başka da bir şey yapmam
    daha ne kaldı ki değil mi?
    ama eskisi gibi yoğun yazmak gelmiyor içimden

Sayfa 13/101 İlkİlk ... 3910111213141516172363 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri