Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon
1005 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Arşiv 3)

Süper Moderatör OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    #among the stars
    Konular
    191
    Ettiği Teşekkür
    8
    14 mesaja 21 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Standart Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Arşiv 3)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (25-05-2017 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Benzer Konular
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Bölüm Özetleri
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Bölüm Özetleri 1. Bölüm Hızır Çakırbeyli sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet "bazı" gayrı meşru faaliyetleri kontrol etmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir k
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Replikler
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Replikler Bölüm resimleri için teşekkürler :love01: (Kuzum yorum da bekleriz ) |Replik Part| Aslansan avını yersin Kurtsan düşeni yersin Çakalsan artık yersin Böceksen her bir haltı yersin
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Arşiv 2)
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Arşiv 2) Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan...
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Senaryolar
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Senaryolar Dizi ile ilgili senaryolarınızı bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Arşiv 1)
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Arşiv 1) Deniz Çakır Yeni Diziyle Geliyor... Çekimleri yapılan "Aşkın Dili Yok" adlı dizi yayınlayacak kanal bulamayınca yeni projeye evet dedi. Geçen yıl Mahsun Kırmızıgül’ün Van’da çekilen “Aşkın Dili Yok” dizisinde Kürt bir avukatı canlandıran ancak projeyi yayınlayacak kanal bulun

Yönetmen _ceyo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Barış Falay ♥∞
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Spoiler İçermektedir

Meryem Çakırbeyli
    “Ulan ne biçim kadınsın sen…”

Kadının çilesi daha ilk bölümden başladı. Ömer’in pantolonunu ütülerken gördük ilk onu. Hırçın, öfkeli, kızgın, kırgın, hüzünlü ama aşık. 40 bölüm boyunca böyle sürüp gitti bu. Yüzü bir güldüyse bin ağladı, ağlatıldı. Şarkıda da dediği gibi “bu dünyanın yükünü bir ben mi omuzladım” der gibiydi her hali. Gerçekten de belki dünyanın tüm yükü değildi omuzlarındaki ama Çakırbeyli’lerin dünya kadar yükünü en çok o omuzladı kadın başına. Eş, anne, abla, gelin, yenge herkese bir şey olmaya çalıştı da bir kendine derman olamadı. Doğru durmaya çalıştıkça yanlışlara çekildi, bazen kendini o yanlışların içinde sürüklenirken buldu ama hep mücadele etti. Pes ettim dediği de oldu, vazgeçmiyorum dediği de. Benim gözümde hep en büyük savaşı o verdi. Aldatılmışlığının bile suçlusu olarak ilk kendini gördü. Halbuki hangi kadın hangi nedenle aldatılmayı hak ederdi ki? Ama o bunu bile omuzlamak istedi. Bazen çok kızdım ona. Neden dedim, neden çekiyor bunca derdi. Pes etmesini istemek değildi bu, neden tek başına başka bi mücadeleye girmediğini sorguladım. Neden tek başına ayakta kalmaya çalışmadığını. Neden hep ailem dediğini de bir kez ben demediğini. Kızdım harbiden. Ama düşününce etrafımızda böyle bir sürü kadın yok mu? “İnsan seçimleriyle yaşar” bu söz boşuna söylenmemiştir herhalde, o yüzden Meryem’de seçimleriyle yaşadı. Belki bir çoğumuzun kabul etmeyeceği, ne kadar aşık olsak bile bitirebileceği bir evliliği yürütmeye, kurtarmaya çalıştı. Ve bana bunlar hiçbir zaman abartı gelmedi. 20 yaşında aşık olup evlendiği, iki çocuğunun babasını neden bırakacaktı ki? Hala delice severken. O yüzden kızdığımdan çok ardında durduğum oldu. Hep dedik ne kadar merhametli, gönlü büyük bir kadın bu Meryem Çakırbeyli diye. Kocasının metresinin çocuğu eline doğdu, metresiyle onlarca kez yüz yüze gelmek zorunda kaldı. Kalktı o kadın evine kadar geldi kucağında çocuğuyla. Yetmedi o çocuğu Meryem kucakladı. Yunus Selim anasından ayrı kalmasın diye, Hızır’ı karşısına almak pahasına yine kendinden önce bir başkasını, kocasının metresi ve bebeğini düşündü belki bu hayatta hiç birimizin yapmayacağını yaptı. Ama yine de yaranamadı mertliğiyle namertlere. Herkese bu kadar kucak açarken kendini kapı önünde bile bulduğu oldu. Koskocaman bir evi kocaman hüznüyle doldurdu. Tam bitti dediği yerde, Meryem olmadan birilerinin evi de olamayacağını anladı herkes. Hızır’a “senin evin benim” derken büyük laflar etmedi aslında, gerçeği söyledi. Bir evi ev yapan içindeki eşyalar değildir, elinin değdiği her yeri güzelleştiren kadındır. Çakırbeyli evinin süsü de, kadını da her zaman Meryem olmuştur. O yüzdendir ki Hızır “ben bu eve hep senin için geldim be Meryem” dediğinde hepimizin içi cız etmiştir. Bütün bu yüklere rağmen benim gözümde Meryem hep en güçlüydü. Kocasını hapishaneye gönderirken de, oğlunu ameliyathane önünde beklerken de, metresin çocuğunu kucağına alırken de, cezaevine başı dik giderken de, sevdiği adam uğruna düşünmeden ölüme araba sürerken de, ilk kez vicdanını dinlemeyip birinin ölüm emrini verirken de, kapı önlerine konarken de. O hep en güçlüydü, hıçkıra hıçkıra ağlarken de, acı çekerken de, sevdiği adamla ölüme yürürken de.

Meryem'i az çok anlamak veya tanımak isteyenler şu bir kaç repliğine baksa yeter;

Esra’ya : Siz İlyas ile mutlu olursanız, varsa bir hakkım ödemiş olursun.

Bölüm 3 - Hızır'a : Bana bak, bir gün sana olan sevgim biterse her şeyi yapmana izin veririm. O zamana kadar uyurken bile dikkatli ol. Beni küçük düşürürsen, seni boğarım.

Bölüm 4 - Hızır'a : Müebbet idama da çevirilse sesimi çıkartmam.

Bölüm 8 - Hayriye’ye : İti doğurana da, büyütene de ana demezler. Evladının tırnağını, taştan sakınana ana derler.

Bölüm 9 – Alparslan için Hızır’a : Hızır, bu başkasından çocuk peydahlamaya benzemez! Bana bak, biz bu Alparslan'ı seninle birlikte büyüttük. Kendi çocuklarımızı incittik onu incitmedik. Bu işlerden uzak kalsın diye dünyanın bir ucuna gönderdik. Ne anasının yokluğunu, ne babasının ölümünü hissetmesin diye her şeyi yaptık!

Bana bak! Ömer’i tetikçi yap, doğacak p.çini tetikçi yap ama Alparslan’ın yakasını bırak. O çocuk başka bir çocuk, o çocuk bize emanet! Hadi körsün görmüyorsun, anlamıyor musun? Nasıl kıyıyorsun?

Alparslan’a : Alparslan seni ben büyüttüm. Zeyno’dan da Ömer’den de ileri tutarak büyüttüm. Sen düştüğünde ağladım. Ömer ile Zeyno düştüğünde geçer dedim. Ben bunları başına kakmak için söylemiyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi, gözümden bile sakındığımı anla diye söylüyorum.

Bölüm 11 - Hayriye’ye : Sen nasıl diyorsan öyle yaparız ana kraliçe. Sen bana analık yap ki, ben Hızır’a analık yapmak zorunda kalmayayım.

Bölüm 11 - Nazlı'ya : Ben senin gibi tehdit etmem. Sevdiğim için ölürüm de, öldürürüm de.

Bölüm 13 - Hızır'a : Gerçekten seni sevmekten nefret ediyorum.

Bölüm 14 - Alparslan’a : O zaman amcana benzeme Alparslan, her ikisine de.

Bölüm 15 - Cezaevinde Zeyno’ya : Bize zor zamanlarda ne yapacağımızı öğrettiler. Güzel zamanlarda ne yapacağımızı bilmiyoruz ki.

Bölüm 16 - Hızır'a : Beraber öleceğiz diyorsun yani?

Bölüm 19 - Arabada kendi kendine isyanı : Allah'ım yeter, ne olursun yeter! Dayanacak gücüm kalmadı, yeter.

Bölüm 19 - Zeyno’ya : Sakın, sakın benim anneliğimi sorgulama! Ancak başına gelince anlarsın derim. Bir annenin bedduasıdır tutar. Sonra ben yıkılırım. Sakın! Benim anneliğimi sorgulama!

Bölüm 20 - İlyas'a : Benim de umurumda değil İlyas. Ben seni biliyorum, herkeste biliyor. Sen şimdi gitmezsen benim yüzümdenmiş gibi olacak. Abin esas bu sefer vır vır konuşacak. Ama eğer yeğenlerin gittiğini başkasından duyarlarsa kırılırlar. Çünkü biliyorsun, sen onların kahramanısın.

Bölüm 20 - Hızır'a : Allah affeder mi bilmem ama ben seni affederim.

Bölüm 24 - Ben çocuklarımı kaybetmeyeceğim, yitirmeyeceğim, parçalatmayacağım.

Bölüm 26 - Özgür'e : Ben bu hayatta Hızır'ın en sevdiği insanım.

Bölüm 26 - Hızır’a : Beni kapının önüne koydun sesimi çıkarmadım. Çocukların gecenin bir yarısı evden kaçıyorlar, hadi onu da anlıyorum. Hızır, bir şeyine sahip çık! Bir şeyine, bari silahına sahip çık!

Bölüm 28 - Özgür’e Hızır için: Siniri hariç hiçbir duygusunu belli eden bir adam değildir Hızır. İşaretleri doğru okursan, anlarsın. Belki.

Bölüm 31 - Hızır'a : Senin evin benim.

Bölüm 32 - Esra'ya : Allah için doğru söylüyor. Ya bende İlyas'ı çok severim.

Bölüm 40 – Hızır’a : Bizim için mutlu olmayı istiyorum. O çocuk için de doğru olanı istiyorum.

Ulan hakikaten ne biçim kadınsın sen be Meryem Çakırbeyli?

Bu da Zeynep'in 24. bölümde resmen Meryem'in Hızır'dan beklentisine koyduğu nokta atışı teşhistir.

- Babacım annemin derdi senden boşanmak değil. Annemin derdi, senin onu sevdiğinden emin olmak. Başka bir kadınla olmayacağını duymak. Başka çocuklarının olmayacağını bilmek. Senin ailenin biz olduğunu bilmek.

Farklı farklı bölümlerden alınmış replikler her şeyi özetlemiyor mu? Mesela neden hep Hızır&Meryem olsun diye direttik? Çünkü Meryem, hep Hızır'ın onu sevdiğinden emindi. En kötü günlerinde de, en mutlu olduğu anda da bundan emindi. O yüzden belki de vazgeçmedi hiç bir zaman. Ve bunu biz izleyicilere de çok iyi hissettirdi. Senaristlere ve bir dünya hatalar yapan Hızır'a rağmen biz bu aşkın bir ucundan tuttuk ve inandık.

Bir insan Meryem'i nasıl sevmez ki? İlyas ile olan ilişkisine bakıyorsun yengeden çok arkadaş, sırdaş gibiler. Alparslan'a karşı tutumuna bakıyorsun; kendi çocuklarından daha çok üzerine titriyor. Hayriye ile zaten anne kızdan farksızlar, Hızır damat desek yeridir. Diğer aile fertleriyle olan ilişkisine bakıyorsun herkesle çok iyi. Hatice'ye bile onca olana rağmen en ufak bir negatifliği yok. Şimdi insanlar bu kadına neden saygı duyuyor, neden bir dediği iki edilmiyor, neden bu kadar çok seviliyor diye sorgulamak isteyenler oluyor ya? Böyle bir kadını sevmeyeceksin, saymayacaksın da ne yapacaksın?

- - - - - -

Karakterin yaratıcısı olan Raci ile Bahadır bile Meryem'in geldiği bu noktayı hesap edemedi. 1'den 40. bölüme kadar açın tekrar tekrar izleyin ve Meryem'in ve üzerine yazılmak istenen senaryonun geldiği noktaya bakın. İşte bu oyucunun başarısıdır. Oysaki roller adil dağıtılmıştı. Hatta karakter açısından bakılınca Nazlı 1-0 öndeydi. Çünkü karısını aldatan erkek, herkesin gözünde kesin ikinci kadına aşıktır ve eşi sevilmeyecek bir kadındır izlenimi yaratacaktı. Ama Deniz Çakır öyle bir Meryem Çakırbeyli oldu ki seyirciyi aldı götürdü. Bir kaç bölüme dizinin, hatta erkek kadronun bile önüne geçti. Bu benim düşüncem olmakla birlikte, dizinin tanıtımları dönmeye başladığından beri vurgulanmak istenen hikaye ile geldiği noktaya bakılınca buna objektif yorumlamak demek daha doğru olur. Çünkü bu dizide hem karısını seven, hem metresine aşık olan karanlık dünyanın içindeki bir adamın hikayesinin anlatılacağı konuşuldu. Röportajlarda hep bu dile getirildi. Açık söylüyorum ben Oktay Kaynarca'yı çok beğendiğim ve Raci ile Bahadır'ın kaleminin kuvvetine güvendiğim için diziyi izlemek istedim. Yani tanıtımları gördüğümde bir çiftim yoktu. Nazlı'yı oynayan oyucuyu hiç beğenmeme rağmen objektif olarak başlamıştım. Ama ortada kocaman bir gerçek duruyordu ki, o da Deniz Çakır'ın kimsenin hesap edemediği muhteşem oyunculuğu ve Oktay Kaynarca ile yakalanan o güzelim uyumlarıdır. ( Oyunculuk derken yanlış anlaşılmasın, benim ve herkes tarafından kabul edilen iyi bir oyunculuğu vardı elbette Deniz'in. Benim demek istediğim tamamen rolle alakalı. ) Deniz öyle bir giydi ki Meryem'i üstüne, ne hesap edilen hikaye kaldı ne de cesaretleri.

Deniz Çakır’ın oyunculuğunu da kendini de hep beğenirdim. Ama bu diziyle gönül bağım oldu onunla, beğeniden öte onu çok sevdim. Benim gözümde diziyi en çok o sırtladı. Bunun bir nedeni de Oktay Kaynarca'nın Süleyman Çakır gibi bir geçmişi olduğu için onun Hızır Çakırbeyli rolünü kaldıramayacağı kimsenin aklına bile gelmedi. O zaten Hızır'dı ve hazırdı bunu ön görmemek mümkün olamazdı. O yüzdendir ki asıl sürprizi çok iyi oyuncu olduğunu bildiğimiz Deniz Çakır ile çoğu kişinin onunla bu projede tanıştığı Ozan Akbaba oldu. Oyunculuklarıyla, dizideki karakterleriyle ve birbirleri ile olan uyumlarıyla 40 bölüm boyunca hayran bıraktılar. Deniz Çakır bu dizinin bana göre Ozan Akbaba ile birlikte en büyük kazancıdır. Ve Oktay Kaynarca'yla kimsenin hesap edemediği muhteşem bir uyum yakalamaları da cabasıdır. Gelecek sezon yüzünün daha çok güldüğü bölümlerde görüşürüz Meryem Çakırbeyli.

Öyle işte... Meryem'in 40 bölüm boyunca bende bıraktıkları bunlardı. ( Daha fazlası da, ben bu kadar yazdım. )

Oyuncu begüş_95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Aydın/Kuşadası
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

_ceyo_ canım ellerine sağlık harika bir yazı olmuş.Meryem Çakırbeyli candır,efsanedir.
    Diziyi izletme sebebidir.Kadının dibidir...
    Ah ah o son sahnede içim nasıl acıdı.Kadın bir mutlu oldu,yüzü güldü,sonu acı oldu.Düşünün Hızır'ın bir çiçek alacağı tuttu ikisi de vuruldu.
    Bu olaydan sonra umuyorum ki Hızır artık karısına karşı nasıl davranması gerektiğini bilir,nasıl el üstünde tuttuğunu görürüz,kıymetini bilir inşallah bu yüreği güzel,kalbi büyük kadının.İkinci sezondan benim senaristlerden en büyük isteğim bu şahsen.
    Ve de ikinci sezonda hamile Meryem'i görmek istiyorum.
    Bakın yaza yaza Meryem'in başına bir iş getirdik,Hızır'ın o kahroluşlarını da göreceğiz gibi görünüyor,ikinci sezon içinde bu hamilelik ve bebek olayını yaptırırız inşallah.Çünkü ben bu güzel Meryem'in o hallerini de görmek istiyorum...

Herkes Oktay ve Deniz'in muazzam uyumunu konuşuyor,oyunculuklarını,doğallıklarını konuşuyor.Hepimiz biliyoruz ki senaristler bunu hesaba katamamışlardı ve senaryo bizim isteğimizde gelişti,Hızır ve Meryem cephesinde yani.Baştan istedikleri bu değildi.Bunu hepimiz biliyorduk,ama biz başardık! Aslında bence Oktay ve Deniz başardı.Son zamanlarda bu kadar yakışan,uyum fışkıran bir çift izlemedim ben.
    İkinci sezonda daha güzel sahnelerini görürüz inşallah!!!

Hızır'ın sürüne sürüne Meryem'in yanına gitmesi,öpüp,elini tutması ve birlikte ölüme doğru gitmeleri,Ve de İlyas'ın haberi aldıktan sonra ne yapacağını bilememesi,koşarak gitmesi,Ömer ve Zeyno'nun kahrolmaları of of!

İkinci Sezonda Alparslan'ın olaylar ortaya çıkacak işler asıl o zaman karışacak gibi duruyor!
    Bir iş olduğu belliydi zaten kendisinde.
    Özellikle İlyas acayip bilenecektir Alparslan'a ki haklı da...!

Yönetmen negisssss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    M♥M
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ceylan kuzucum ellerine sağlık harika ötesi bir yorum olmuş.
    Nasıl güzeldi Meryem Çakırbeyli efsanesi ilk sezonda.Kadın oynamadı yaşadı resmen,canım Deniz mükemmeldi!
    Oktay'da öyle Ozan'da öyle geri kalanlar da aynı şekilde bir kaç kişi hariç ilk sezon döktürdüler resmen!Ama Deniz başka bir boyuta taşıdı resmen diziyi.
    Dilerim ki ikinci sezon da daha doya doya izleriz Meryem Çakırbeyli'yi,Meryem ve Hızır'ı(bu uyum daha da güzel değerlendirilmeli...)Çakırbeyli ailesini...

Ve de buradan Bahadır Özdener'e bende seslenmek istiyorum ne yap et bize ikinci sezonda Meryem'in hamileliğini yaz çok istedik,istiyoruz,güzel olacak yaz bize yaz yaz yaz...!

Hala son sahnedeyim ya mükemmeldi.Birisinin suratında bitmesi saçmalığı dışında....
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Yönetmen daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    109
    46 mesaja 79 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Bizim Türk senaristler acaba yazdıklarını unutuyorlar veya nereleri ile yazıyorlar... Baho ve raco dizide kaç kere dediniz, tanıtımlara yazdınız alpaslanın anası koca için gitmiş diye.. Şimdi adam yok olmuş abisinin yanına gitmiş yersen diyosun ama yemiyolar be gülüm reytinglerden belli.. Zati özlemin arkadaşı alpaslana geliyor onda da klişenin dibi yaptınız aferim.. 10 üzerinden -10aldınız..

Diğer bi konuda hani hızır 20 meryem 18 yaşında evlenmişti.. Teyze olayı bile yokken o çıktı... Çok gereksiz elinde patlayacak bir konu daha benden demesi.. Bide alpaslanın anası hiç çakırbeyli kadını değil nazlı 2 gibi bir tavrı var oyuncuyu severim ama erken konuşmak istemiyorum karakterini sevmedim.. Artık oğlunu da sevmiyom zati kardeşini de sevmeyecem diye bir his var içimde. He bide o teyze ve hızır olayı o annenin başından çıkış olacak aha buraya yazıyom hızır teyzeye aşık bile olmayacak.

Bu çakırbeyli erkekleri bu zeka ile nasıl bu kadar hayatta kalmış onuda çok merak ediyom bi bölüm onuda açıklayın... Ünal her bişeyi biliyor hızır ve ilyas ayakta uyuyor.. Ünal ilyas hariç alpaslan ve hızırı (2. sezon kredisi artabilir ama çok umutlu değilim) öldürmeden gidersen hakkımı helal etmem..

Bide cinayet ile suçlanacaklar nazlıyı dakikasında içerde temizleyecekler.. Öldürürler masum olduğunu anlayınca da allah günahlarını affetsin der geçerler.. Biraz mafya filmi izle baho ve raco.. Yazın beachlerde takılma aç bi zahmet izle ve oya gibi işeleyn senaryo yaz.. şaşırt bizi baho ve raco... bi zahmet nazlı, nurten ve yaren sevdandan vazgeç. Özgür gitmiş buna da şükür..

Oyuncu ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    9
    13 mesaja 19 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

bir sezonu geride bıraktık. hadi hayırlısı.

meryem ve hızır çok iyi oyuncu olduklarının altına imzalarını attılar tekrardan. uyumları nefes kesiyor. bayıldım

sezon finalinde ben daha fazla ölüm kaza bekledim açıkçası. biraz daha aksiyon olabilirdi ama bunada şükür.

alparslan annesine kavuştu iyi de oldu. meryeme bulaşmasınlar gerisi boş.

2. sezon beklentilerim çok yüksek. umarım çok dolu heyecanlı yeni bölümlere imza atarlar.
    Hayat kizim ve eşimle guzel :-)

Yönetmen mrv_bsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Eveeet kolay mı 40 bölümü geride bırakmışız.Dilerim ağız tadıyla,sinirimiz bozulmadan,güzel bir 40 bölüm daha izleriz,güzel bir ikinci sezonumuz olur inşallah!
    Yalnız Alparslan meselesinde ters köşe yapacağız diye feci kasmış Bahadır,neymiş annesi ile görüşüyormuş da bilmem ne!
    Hani bu anne ile sadece aileden Meryem görüşüyordu?Ne yazdığınızı unutmayın siz bence!Hele o teyze de feci saçmalayacaksınız gibi his şimdiden oluştu.
    Ama biz Hızır ve Meryem'i biliyoruz sonradan ekleme yaparak içine etmezsiniz inşallah tam güzel toparlamışken.Çünkü ilk sezon gerektiğiniz kadar önem vermediğiniz bu mükemmel uyumun daha fazlasını bekliyoruz biz sizden ikinci sezonda.
    Deniz ve Oktay şahaneler,diziyi sırtladı götürüyorlar 2.sezonda daha da güzel şeyler bekliyoruz biz bu ikiliden.Ve de katılıyorum hamilelik gelmeli Meryem'e ikinci sezonda.

Şu diziyi Meryem Çakırbeyli efsanesi için izliyorum bir de İlyas için senaristler de bunun bilincindeler diye düşünüyorum inşallah bizi daha dikkate alırlar ikinci sezonda.

Ne olur gönderin şu Nazlı'yı Yaren'i Özgür'ü allah rızası için yeter artık gönderin!
    Valla zorla Meryem'in başına bir iş getirdik sezon finalinde güzel de oldu istediğimiz buydu,daha da var isteklerimiz artık ikinci sezona daha güzelleri inşallah!

Hala son sahnedeyim beni vurun vurun nedir çektiğim zulüm?
    Kadın neler çekti harbiden be ne dayandın Meryem Çakırbeyli cansın.!
    Yengelerin bir tanesi,beklemedeyiz seni yeni sezonda...

Son olarak ilk sezonu Nazlı'nın suratında bitirmemiz peki?Cidden komiksiniz la..!

"Seni o kadar seviyorum ki ölümü bile sensiz yaşamak istemem!"

Yönetmen aybanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Uçurum
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Sezon finali bölümünü beğenen kişilerdenim bende.Sadece anlamadığım şey sahil sahnesinin neden o kadar kısa tutulduğu?Çünkü bölüm öncesi lanse edilen resimlerde at detayı vardı mesela,ya da fragmanda gördüğümüz sahneleri bile göremedik,o kadar merakla heyecanla bekleyip o sahneyi eksik izlemek üzdü sadece beni,belki yeni sezonda gösterirler hastane sahnemiz olacaktır belki orada görürüz o sahneleri,umarım!
    Vurulma sahnesi çok gerçekçi geldi bana,resmen kurşunu ben yemiş kadar hissettim sahne çok etkiledi beni,Deniz ve Oktay mükemmelsiniz.!
    İkinci sezonda umarız bizim söylediklerimizi dikkate alıp dönerler.Daha çok Hızır ve Meryem görelim yeni sezonda,bu güzel uyum harcanmasın,hamilelik kesinlikle gelmeli Meryem' harika olur,lütfen olsun,yazın!
    Gereksizler lütfen şutlasın artık metres,ekürisi,avukat olmayan avukat denilen Özgür'ü vs vs.
    Alparslan'ın annesini sevmedim,çevirmişler resmen olayı hiç de inandırıcı olmamış kusura bakılmasın,hele ki teyze falan tam komedi,nasıl saçmalık çıkacak merak ediyorum çünkü çok saçma bir şey çıkacak bana göre!!

Yeni sezonda doya doya Meryem Reis,Hayriye Anne,İlyas,Esra,Çakırbeyli ailesi görelim lütfen...Erkek hikayesi de canlansın,hareketlensin...

Unutmadan;Alparslan'ın anası ile görüşen tek kişi MERYEM'Dİ.
    VE de Alparslan'ın anası çocuğunu bırakıp başka birisi ile evlenmişti!
    Belli ki unutmuşsunuz,hatırlatayım dedim,Baho ve Raco,salak değiliz!!!

Asistan melek bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    31517557

meryem uzerlinin diziye geleceyi iddaları dolanıp duruyor, Seneristlerimizdeki metres merakı nereden geliyor çok merak ediyorum yaa! Hayır müjde uzmandan vazgeçilip, Nazlı karekterinden vazgeçilemiyor .
    Anlamıyorum! anlamıyorum.
    her aileye bir metres lazım olayınamı özendirmek dertleri.

Yardımcı Yönetmen nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    176
    42 mesaja 118 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı melek bozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meryem uzerlinin diziye geleceyi iddaları dolanıp duruyor, Seneristlerimizdeki metres merakı nereden geliyor çok merak ediyorum yaa! Hayır müjde uzmandan vazgeçilip, Nazlı karekterinden vazgeçilemiyor .
    Anlamıyorum! anlamıyorum.
    her aileye bir metres lazım olayınamı özendirmek dertleri.
    yök artik daha neler

Hem meryem hanim kabul edeceğini sanmam reklam filmlerinden çok kazaniyor diye okumuştum bu Dizinin zaten bir kraliçesi var o da bizim MEREYM reis lütfen saçmalamasinlar eğer meryem /hizir arasina birini daha sokmaya niyetlilerse bence vazgeçsinler

Dizi de en çok meryem ve ilyasi sevdim
    İlyasi çok sevmeme rağmen ne esra ne özgurle bi turlu beğenemedim (sevenleri var mutlaka ama ben beğenmedim )

Bide meryem /hiziri batirmasinlar bi zahamet

Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri