Sayfa 19/89 İlkİlk ... 91516171819202122232969 ... SonSon
444 sonuçtan 91 ile 95 arası

Konu: Fatih Harbiye (Show TV)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    338
    67 mesaja 152 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben geldimmmm

Merhabalr arkadaşlar, merhaba Fatih-Harbiye ailesi evet cumartesi akşamı 10. bölümü izledik ve kendi adıma 9. bölümden sonra pek sevmediğim, sevemediğim bir bölüm oldu 10. bölüm. O kadar beğenmesem de yine sayfalara gelmeden Macit-Neriman sahnelerine yine baktım o başka tabi. Ama 6. bölümün son sahnesi, 8. bölümdeki o dokunmayı, 9. bölümdeki her Neriman-Macit sahnesini en az 10 kere seyretmiş olan bendeniz bu bölümdeki Neriman-Macit sahnelerini o kadar açıp izler miyim, öyle keyif alır mıyım, yok maalesef bunun cevabı HAYIR

keşke Macit'in itirafını bir kaç bölüm sonra duysaydık, bir kaç bölüm daha 9. bölüme benzer Macit-Neriman sahneleri izleyebilseydik keşke. Maalesef itiraf, bu itirafı duyup, olabildiğinde Macit'ten kaçan, telefonlara çıkmayan neriman izledik. Fahriye olmasaydı, onun telkinleri olmasaydı Neriman'ın Macit'e telefon edip de SENİ GÖRMEK İSTEMİYORUM dediğini duyar mıydık (duyardık çünkü Macit onu bırakmazdı, baktı ki Neriman telefonlarına çıkmıyor, soluğu evlerinde alırdı değil mi)

Macit telefonla Neriman'ın kendisini görmek istemediğini duyunca çok üzüldü ama tek üzüntüsü, hayal kırıklığı bu değildi. Onur ve tavrı da onu çok üzdü ve Onur'a çok kızdı (Onur ile Macit'in dostluğunu çok sevmiştik, bu olmadı işte) o yetmedi annesi İnci hanımın Pelin ile olmasıi tekrar olması için söylediklerini dinlemek zorunda kaldı ki, İnci hanım neler söyledi Neriman için

İnci : Senin için fazla değeri olmayan, küçük heves, basit

Neriman için bu sözleri söyleyen İnci hanım oğlunun gerçekten aşık olduğuna, olabileceğine ihtimal vermiyor ki, bunu dostum dediği Onur'da söyledi. Macit'in asla kimseye aşık olamayacağını belirtti iyi mi

Bilmiyorum nasıl olur ama Onur-Macit'in yeniden dost, kardeş olduklarını görecek miyiz acaba. Bu dostluğun, kardeşliğin Pelin yılanı yüzünden zarar görmesi beni çok üzdü ki Duygu'nun yaşadığı hayal kırıklığına ne desem bilemiyorum.

Her şeyi hak eden, her şeyin sahibi Pelin olmalı gibi bir tavır-intiba olması, Duygu'nun ise SÖNÜK kalması iki kardeşe aynı değerin verilmemesi çok acı. Annesinin gözünde bile Pelin'in yeri prenses, herşeyin en iyisini, en güzelini hak eden Pelin, Duygu mu eee o da Pelin'in kızkardeşi işte, hep 2. planda kalmalı, okula giden, okul-ev arasında hayatı olan, giyim kuşamdan anlamayan, birinin ona ilgi göstermesi mi Pelin var iken tüm ilgi alaka Pelin'de olmalı gibi intiba olması çok sinir bozucu. Ben isterim ki Duygu-Neriman arasında dostluk-arkadaşlık olabilse keşke. İkili arasında böyle bir bağ kurulamaz mı acaba? Neriman-Duygu sahnelerini izlemekten eminim çok keyif alırız.

Annesinin o sözlerini duyan Macit, Neriman'dan RET cevabı alan Macit hiç bir yerlere sığamadı gördünüz değil mi? Sonrasında annesinin atölyesinin sokağında karşılaşan ve Neriman'ı gördüğüne çok sevinen Macit vardı. Arabadan inip, neriman'ın yanına geldiğinde;

Macit: Sen beni görmek istemesen de hayat işte sürekli beni sana getiriyor. Bir şey söylemeye çalışıyor sanırım (evet bir şey söylemeye çalışıyor MACİT:))

Neriman: Sadece tesadüf

Macit: Bir şansımız olmalı lütfen. Böyle eksik kalırız

Neriman bunun üzerine arkadaş kalalım dediğinde Macit'in buna bozulup (HAŞİN ERKEK) Neriman'ı kolundan tutup;

Macit: Ben senin arkadaşlığını istemiyorum Neriman. Ben seni istiyorum

sahnesi sanırım bir kaç kez daha izlenmeye değer(galiba 10 kere değilse de bir kaç kez daha bakacağım bu sahneye)

Macit:Seni seviyorum Neriman

dediğinde Neriman'dan duyduğu (ki cevabını almadan kolunu bırakmadığı için bir TEN PUAN POINT gitsin Macit'e:))

Neriman: Sana ve aşkına inanmıyorum

cevabı mahvetti çocuğu

Hoş böyle bir şeyi yaşayan Şinasi olsaydı TRİP atar, küserdi, ama bu cevap Macit'i kamçılayan sözler oldu. Neriman'ı tekrar tekrar arayıp, telefonun açılmaması üzerine;

Macit: Sahildeki cafe de bekliyorum.Eğer gelmez isen evinizin önünde görüşürüz

Hadi sıkıysa Macit ile görüşme Neriman karşındaki Şinasi gıcığı mı, telefonları açılmadı diye küssün, trip yapsın

Sevgili ezzzgi'ciğim ne güzel demişsin, bizimkiler cafede oturduklarında bari 2 dakika baş başa kalsalardı, Macit bakalım ne diyecekti, ama o ne Şinasi kılı anında damladı yanlarına

Haftaya ne olacak bilemiyorum, fragman o kadar kafa karıştırıcı ki yalnız İnci hanımın atölyesinde HEYKELVARİ (ama öyle o çalışmaya heykel desem ayıp olur di mi ama:)) çalışmanın anlamını gördünüz mü:img-wink: Neriman kendisini ve Macit'i yaptı o çalışmada. Ona gelmek isteyen, bundan korkan (aslında aşktan korkan, hem isteyen hem de bundan çok korkan bir Neriman var karşımızda) ve adamı itmeye çalışan kadın = MACİT-NERİMAN:img-wink:

Durum:
    datakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Be da geldim... Ben da...

9.bölümden sonra 10.bölümde inişe geçtik galiba. Neriman'ın kaçışlarına ve Macit'i yerle bir eden sözlerine rağmen Ben Neriman-Macit sahnelerini az olsalar da sevdim. Neriman çok korkuyor. Haksız da değil aslında.Yetiştirilişi, sürekli kulağına sokulan sözler, yaşadıkları, duydukları, gördükleri ve Macit'in başlangıçta O'nu haklı çıkaran davranışları ve hayatı sürekli kaçmasını fısıldıyor. Evet o duygu yoğunluğu ile o 'heykelciği' yaptı Neriman. Kendisine gelmeye çalışan erkeği var gücüyle itmeye çalışan kadın...Bu arada çay bahçesinde otururlarken Neriman'ın kaşı nasıl seğriyordu. Oyuncuya has bir şey mi bilmiyorum ama role dair ise o gerginliği gerçekten iyi yansıtıyordu.
    Yazık Macit'e...Kimse aşık olabileceğine inanmıyor. İleride ya inandıracak ya da herkesi haklı çıkaracak. Beraber görebiliriz.

Pelin'e gelince... Onur'un kendisine olan zaafının farkında gibi. Yoksa 'arkadaşını arkadaşına' karşı duygusal bir oyunun içine alabileceğini çabucak düşünemezdi.
    İyi geceler sevgili forumdaşlarrrr

Durum:
    cennet399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    NURBANU<3
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Fatih Harbiyede Neriman neden hep kararsız anlamıyorum bir Macit bir Şinasi bir yalnızlık.Artık bir karar verse ve Maciti seçse güzel olmaz mı.Hem Macitin annesi de Ressam işte anlaşırlar hem erkekler annelerine benzeyen kadınları seçerler.

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    16
    Ettiği Teşekkür
    9
    212 mesaja 273 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    4 Mesaj

TIKLAYIN...

Durum:
    Cansu* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    22
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin en güzel yanları;
    1. Macit'in aşıkane, Neriman'ın ürkek bakışları

2. Hoşuna giden bir söz ya da davranışla karşılaşan Macit'in saniyede değişen ruh hali

Sayfa 19/89 İlkİlk ... 91516171819202122232969 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri