Sayfa 7/89 İlkİlk ... 345678910111757 ... SonSon
444 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Fatih Harbiye (Show TV)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    351
    70 mesaja 160 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fatma-1721 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yapma tatlim :img-wink:Aksam magazin haberleri ile yatip, sabah da yine magazin haberleri ile güne "günaydin " diyen kizlarimizin sayisi azimsanmayacak sayida:img-wink:.
    Kendi dünyalarindan birkac dakikaligina, saatligine kacis yolu bu, onlarin hayal dünyasi(Fahriye ve Sahika).
    Neriman en azindan kan bagi olarak % 50 bu dünyaya ait. Neriman Pelin ve Duygu´nun halasinin kizi. Gazetelerde Pelin´in Macit´le carsaf carsaf haberleri ciktiginda Fahriye´nin arkadasi Neriman´i Sinasi´ye yakistirmamasina,"senin neyin eksik, fazlan var eksigin yok, böyle bir erkekle olabilirsin" demesine sasirmadim ben.
    "Macit" gibiler Fahriye ve Sahika icin yasadiklari hayattan kurtulus bileti. Eh bu erkek birde Macit gibi yakisikli olunca ,birde "külkedisi" nde ki gibi fakir kiza asik olursa...Yasasin

Birde Pelin´in annesi kizinin Neriman´in evine gitmesinden cok korkuyordu ... bu korkular acaba Neriman´in babasinin kizar da kizinin hakkina sahip cikmasini saglar düsüncesi yüzünden miydi acep
    Insallah da öyle olur, alsinlar boylarinin ölcüsünü.
    Sevgili arkadaşım hoş bulduk, seni ve yorumlarını sayfada görünce uzun zamandır görmediğim tanıdığıma kavuşmak gibi bir duygu yaşadım, bundan sonra ikimiz de buradayız, kim bilir belki başka arkadaşlar da gelir sayfalara, onların da yorumlarını okuyabiliriz:img-wink:

Arkadaşım Şahika ve Fahriye'nin Macit diye tutturması demiyeyim de Neriman için beyaz atlı prensin Macit olduğunu düşünüp, karar vermelerini niye MANTIKSIZ bulduğumu tam anlatamadım galiba. Bu konuyu müsade edersen yine konuşmak istiyorum. Şöyle ki;

Macit Ağcaoğlu kim; çok zengin, tahsilli, işte değil jet sosyete (o ne demekse:)) işte her genç kızın rüyasını süsleyen bir erkek olması tamam tamam da, senin de söylediğin gibi MUHAFAZAKAR bir çevrede Neriman-Macit demek, illa evlenmeleri demektir bilirsin.

Öyle çıkma, flört olayının NORMAL karşılanması asla ve katiyyen mümkün değildir bunu biliyoruz. Benim söylemek istediğim şey Macit belki gönül eğlendiren, hayatına giren kızlarla gününü gün eden, bağlanmak, evlilik düşünmeyen biri belki. (Öyle olmadığını biz biliyoruz tabi ama ben genel anlamda söylüyorum) Neriman'da kendi çevresinden biri olmadığı için dikkatini çeken ama sonrasında belki de Neriman'dan almak istediği öpücüğü alsaydı çoktan unuttuğu bir kız olabilirdi. Yani demek istediğim Macit Ağcaoğlu'nun kişiliğini, karakterini bilmeden, Neriman'la ilişkisi demiyeyim Neriman'a bakışını görmeden, tavrını bilmeden Neriman'a senin hayatının beyaz atlı prensi Macit Ağcaoğlu, illa onunla olmalısın gibi bir şekilde diretmelerini normal bulmadım ki Fahriye'nin Şinasi'nin doğru kişi olmadığını söylemesi normal bir durum çünkü Şinasi'yi tanıyor, karakterini biliyor ve Şinasi seviyorum seni Neriman dese bile Neriman'ın Şinasi ile mutlu olamayacağını görmesi son derece doğal ama iş Macit tarafına gelice tanımadıkları, bilmedikleri, karakterini, kişiliğini sadece gazaetelerden bildikleri bir kişi için doğru kişi Macit demeleri bana ilginç geldi, benim söylemek istediğim şey buydu arkadaşım:img-wink:

Neriman'ın babasının kızıp da kızının hakkını araması demişsin de nerede o günler. Adamda öyle bir gurur var ki ölse böyle bir şeye kalkışmaz bakalım Neriman ve hakkı olayı nasıl ortaya çıkacak ve Neriman hakkına düşen mal-mülk için savaşacak mı, adam atacak mı bu nasıl olacak göreceğiz birlikte

Yarın yine konuşmak, yorumlaşmak üzere, benden bu akşamlık bu kadar. Sevgiyle

Durum:
    vadikızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    372
    70 mesaja 133 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam herkese
    forumun yavaşlığından dolayı yeni yazabiliyorum yorum bende 3 bölümdür
    izliyorum ve diziyi çok beğeniyorum sizler gibi bende aslıya dayanamıyorum
    emreyi görmeye dayanamıyorum artık vede aynı şekilde peline dayanamıyorum
    ne desem ne söylesem bilemiyorum hele aslı o kızı gördükçe içim gidiyor ya
    öyle masum bir yüzü var ki bakmaya kıyamıyorum ben
    neriman a gelince macite aşık olmaya başladı kaçmak için şinasi ile evlenmek
    istiyor bence bakalım yeni bölümde neler oalcak

Durum:
    fatma-1721 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    aklımın götürdüğü yer
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşım hoş bulduk, seni ve yorumlarını sayfada görünce uzun zamandır görmediğim tanıdığıma kavuşmak gibi bir duygu yaşadım, bundan sonra ikimiz de buradayız, kim bilir belki başka arkadaşlar da gelir sayfalara, onların da yorumlarını okuyabiliriz:img-wink:

Arkadaşım Şahika ve Fahriye'nin Macit diye tutturması demiyeyim de Neriman için beyaz atlı prensin Macit olduğunu düşünüp, karar vermelerini niye MANTIKSIZ bulduğumu tam anlatamadım galiba. Bu konuyu müsade edersen yine konuşmak istiyorum. Şöyle ki;

Macit Ağcaoğlu kim; çok zengin, tahsilli, işte değil jet sosyete (o ne demekse:)) işte her genç kızın rüyasını süsleyen bir erkek olması tamam tamam da, senin de söylediğin gibi MUHAFAZAKAR bir çevrede Neriman-Macit demek, illa evlenmeleri demektir bilirsin.

Öyle çıkma, flört olayının NORMAL karşılanması asla ve katiyyen mümkün değildir bunu biliyoruz. Benim söylemek istediğim şey Macit belki gönül eğlendiren, hayatına giren kızlarla gününü gün eden, bağlanmak, evlilik düşünmeyen biri belki. (Öyle olmadığını biz biliyoruz tabi ama ben genel anlamda söylüyorum) Neriman'da kendi çevresinden biri olmadığı için dikkatini çeken ama sonrasında belki de Neriman'dan almak istediği öpücüğü alsaydı çoktan unuttuğu bir kız olabilirdi. Yani demek istediğim Macit Ağcaoğlu'nun kişiliğini, karakterini bilmeden, Neriman'la ilişkisi demiyeyim Neriman'a bakışını görmeden, tavrını bilmeden Neriman'a senin hayatının beyaz atlı prensi Macit Ağcaoğlu, illa onunla olmalısın gibi bir şekilde diretmelerini normal bulmadım ki Fahriye'nin Şinasi'nin doğru kişi olmadığını söylemesi normal bir durum çünkü Şinasi'yi tanıyor, karakterini biliyor ve Şinasi seviyorum seni Neriman dese bile Neriman'ın Şinasi ile mutlu olamayacağını görmesi son derece doğal ama iş Macit tarafına gelice tanımadıkları, bilmedikleri, karakterini, kişiliğini sadece gazaetelerden bildikleri bir kişi için doğru kişi Macit demeleri bana ilginç geldi, benim söylemek istediğim şey buydu arkadaşım:img-wink:
    Anladim arkadasim ve bu konuda sana sonuna dek katiliyorum.
    Kücük´ken en cok sevdigim film "cinderella" (kül kedisi) ydi, hatta evli barkli kadin iken Walt Disney´in "Cinderella" sini önce sinemada, sonra da evde video da defalarca izledim. Esim "sen delisin" diyordu bana.
    Bizim Fahriye de hayal dünyasinda, kül kedisi misali sosyetenin zamparasi Neriman´a asik olacak, onunla evlenecek ... diye hayal ediyor, bence. Yoksa Macit´in Neriman´la gönül eglendirmesine razi gelmez asla.

Sahika ya gelince , bak ona birsey diyemem onun icin her iki taraf istedikten sonra "gönül eglendirmek" normal gibi görünüyor

Kimsenin bilmedigi birsey var ki Macit dizinin ikinci bölümünde hayatinin kadini icin aldigi yüzügü Neriman´in resmine koymustu , bu da Neriman´a nasil bir gözle baktiginin rengini belli ediyor ama kollugu Neriman´a vermeye gittiginde de Neriman´i Sinasi´nin elinden tutup uzaklasirken gördükten sonra odasindaki sahne de kiskancligini ve öfkesini gördük Macit´in.
    Ilk bölümde ki müzigi tarif ederken Neriman "tutku, kiskanclik, sevgi, sadakat sopen´in müziginde aski anlatan hersey var" demisti ya iste Macit de de ayni duygular var kendisine karsi. Bakalim bunlari ne zaman farkedecek Neriman.

Durum:
    lalalaylom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    asidemir.
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

selamlarrrr
    aslında diziyi pek sevmiyorum izlemiyorum da kitabı okudum vee şinasi karakterine bayıldım çoğunluğun aksine dizide de şinasiyi daha çok seviyorum
    nerimanın gözleri çok güzel beaaa çalışma yapmadan duramadım

Durum:
    fatma-1721 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    aklımın götürdüğü yer
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

6. Bölüm Özeti
    Bölüm Tarihi: 05/10/2013

Geçmişim elveda diyen Neriman, istemeden de olsa, içine düştüğü durum ile ilgili hesap vermesi gereken kişiler olduğunun farkındadır. Pelin, amacına ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ile zafer sarhoşluğu yaşarken, durumu düzeltmek için çabalayan Neriman, Özlem ile Şinasi’nin yakınlaşmasına şahit olunca, uğraşlarının boşa gittiğini düşünerek iyice öfkelenir ve artık düşünmekten vazgeçip harekete geçme kararı alır. İçini hırs ve öfke kaplayan Şinasi, hayallerinin peşinden gitmek yerine aslında hiç de merak etmediği bir dünyanın kapısını aralamak üzeredir. Ne yapacağını bilemeyen Neriman, Şahika ve Fahriye’nin vermiş olduğu fikir ile tekrar harekete geçecektir.

Özet gelmis Neriman harekete geciyor.
    Nasil bir hareket
    "Öfkeyle kalkan zararla oturur"
    Fahriye ve Sahika´dan akilli fikirler cikar mi
    Endiseliyim cünkü Sahika ve Fahriye Neriman´a Macit´le ilgili umutlar verip onu ona dogru itmeye calisabilir ama Neriman´in Macit´e yakinlasmaya calismak , onu Pelin´in elinden almaya calismak gibi bir akilsizlik yapacagini düsünmüyorum.

Bence Neriman annesinin ve dolayisiyla da kendi hakkini aramaya kalkacak .

Macit´de bunu gördükten sonra Sinasi&Neriman görüntüsüne dayanamayip kendini Pelin´e birakmis olmanin pismanligini yasayacak.
    Biraz fazla uctum galiba

Sayfa 7/89 İlkİlk ... 345678910111757 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri