Sayfa 100/101 İlkİlk ... 509096979899100101 SonSon
1001 sonuçtan 991 ile 1.000 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 3)

Status
    ezimsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    begüm birgören
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    905085

hayır arkadaşlar ben sizin gibi düşünmüyorum kesinlikle özgür&mehveş banu&ozan aşkını izlemek taraftarıyım bence özgür&mehveş aşkı başlarsa ki gidişat o yönde tam anlamıyla iki aşık çift izlicez ki banu da zaten dün ki bölümde ozanı ne kadar çok sevdiğinin farkına vardı...
    ozana bişey olacağını düşünmüyorum.belki pelu dayısını arayıp ozanın iyi olmadığı söler de öyle merak eder oğlunu...bahriye çok sinir oldum dün ki bölümde yaaa peline kızamıyo ama denize istediği kadar bağırıp hesap sorabiliyo oh ne güzel.sizce banu bu işten nasıl kurtulur????

Status
    Nakşidil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    160139

Alıntı ezimsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahriye çok sinir oldum dün ki bölümde yaaa peline kızamıyo ama denize istediği kadar bağırıp hesap sorabiliyo oh ne güzel.sizce banu bu işten nasıl kurtulur????
    kesinlikle bende çok sinir oldum Bahriye. "Pelin hasta birşey diyemeyiz ama Deniz hesap verecek." Ne biçim anlayıştır bu. Unutmasın ki Deniz hala kendini yalnız hisseden bir genç kız. Ona bu kadar yüklenmesi çok yanlıştı Bahrinin. Umarım ilerki bölümlerde kızımda kızımda diyip kahrolur Denizin arkasından. O kadar sinir oldum yani.

Bu arada bu hafta yine Banulu bir hafta geçireceğiz anlaşılan. Madem senarist bu kadar Banu, Melih, Ozan düşkünü ya dizinin jeneriğini ve adını değiştirsinler ya da şu sahneleri azaltsıınlar. Çoğu kişi bu diziyi Banu ve Melih için seyrettiğini söylüyor. Banu ve Melihin olaylarının fazla olmasından kaynaklanmasın bu

Dün Deniz&Mert çok şeker ve hoştu yine. "Sensiz kalmaya tahammülüm yok. Bu şarkı senin için" Bu sahnelerin Böyle dozunda kalması tercihim. Onlar bakışlarıyla herşeyi birbirine çok iyi anlatıyorlar zaten. Güneş ve Korayı bu sahnelerde çok başarılı buluyorum ben. Harikalar.

Status
    Rapunzel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Sivas
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

ben banuyu izlemekten sıkıldım.gerçekten geriliyorum o aileyi izlerken.biraz eğlenceli yanı ağır basmalıydı.çünkü bu bir gençlik dizisi.tabiki trajedide olacak ama tadında.bu ne ya dayak,eve kapama,evlendirme.RUHUM DARALDI

asidemirim
    asidemirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu hafta demiştim ozan banu haftası diye ozan hastahaneye kaldırıldı büyük ihtimalle ama arabyı çekiciler unutmuş sanırım
    ödemeleri olan celal karısıyla tatile nasıl gidiyor anlamış değilim
    mehveş özgür sıktı artık mehveş kendi yüzünü öster sen içine kapanık değilsin özgürü öptüğünü hatırlatırım
    mert çok fevri kıskançsın sanada kızıyorum yapma böyle
    kanlı bıçaklı suna ve banuda birlikteler ya burasıda muamma

Status
    kalemera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Merti arıyan bence eski sevgilisi başka bişi olamaz...
    bu kızın yakında geleceği kesinleşti...

bölümler boş ve sıkıcı geçiyor bence

Bahriyede telefon amerikadan geldi Meryem ile ilgili bakalım...

Status
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Nerde benim ozanım yaaaa

Uffff mustafadan nefret ediyorum nasıl bi baba bu yaaa oğlu ortalarda yok o hala benim arabamla keyif süremez diyo gıcıkmıdır nedir ya offf ozanım ortalarda yok acaba ne geldi başına nelere gitti..Asidemirim hastanede olamaz öyle olsa arabası yolun ortasında olmaz bence ozan kazadan sonra arabadan indi yürüdü bi yere kadar sonra düştü bayıldı anca o zaman belki hastaneye götürmüşlerdir yada biri evine götürmüştür ama arabanın içinden alıp hastaneye götürmeleri saçmalık olur öyle olsa o araba polislerin elinde olmalıydı polisler araştırma yapardı ozan daha kolay bulunurdu bence ozan arabadan çıktı yürüyebildigi kadar yürüdü arabadan uzaklaştı sonra hastaneye yada herhangi bi eve götürüldü uff ozanım yaaa

Status
    umudaslm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Batman
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    4777531

Alıntı asidemirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hafta demiştim ozan banu haftası diye ozan hastahaneye kaldırıldı büyük ihtimalle ama arabyı çekiciler unutmuş sanırım:img-hyste
    ödemeleri olan celal karısıyla tatile nasıl gidiyor anlamış değilim:icon_whis
    mehveş özgür sıktı artık mehveş kendi yüzünü öster sen içine kapanık değilsin özgürü öptüğünü hatırlatırım:love05:
    mert çok fevri kıskançsın sanada kızıyorum :img-yes: yapma böyle
    kanlı bıçaklı suna ve banuda birlikteler ya burasıda muamma
    Banu ve Suna kanlı bıçaklı falan demişsin ama unutmamalısın ki onlar herşeyden önce bir abla-kardeş ve zaten asıl böyle bir anda birlikte olmasalardı orası kötü olurdu ve zaten bize de böyle anlardaki birliği ve beraberliği gösteriyolar değil mi????

Status
    4ewerbrucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ali Atay yanı:)
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Ben geldim bilemiyorum ama ben Banuya çok güldüm Zarife teyzeyi çıldırttı hele yaprakları kapatamadım iplikle bağladım dediğinde koptum tamamen

Ozan nerde arabasını buldular ama Ozan kayıp Mehveş&Özgür açılsın artık sıkıldım..Banunun babası Ozan"ı arıyor bilse kızının sevgilisi aramayı bırakır

Status
    edis12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ending of way
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

uzun bir aradan sonra ben de izledim..
    banunun durumuna üzüldüm..
    ama o da bunları hak etti biraz......
    ozana ne olmuş merak ettim doğrusu.....
    yarın yine izlrim biraz....

Status
    Nakşidil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    160139

Bölümü şimdi netten izledim. Daha doğrusu Deniz&Merti. Banudan ve oyunlarından sıkılana tavsiyem bölümü nette izleyip Banuyu es geçmeleri. Sırf Deniz&Merti izlemek ayrı bir zevk.

Bugün Deniz'in Mert'e kitap olayını söylemesi çok iyi oldu. Uzayabilirdi çünkü. Deniz yavaş yavaş yola giriyor. Birbirlerinden birşey saklamamaları lazım. En başta sarılmaları ve Deniz'in seni kaybetmek istemiyorum demesi çok güzeldi Mert evet aşırı kıskanç ama ben bu özelliğini seviyorum. Kıskançlılarıda ayrı bir güzel oluyor yakışıklı ukalanın. Bugün Deniz'e biraz sert davrandı ama sonra yumuşadaı. Özgür&Mehveş utanmaları yüzünden bir türlü açılamadılar. Özgür'ün çekingenliğini geçtimde Mehveşe bende şaşırdım. Doğruluk cesaretlilik oyununda Özgür'ü öpmüştü. Şimdi nasıl böyle oldu anlayamadım. Umarım en kısa zamanda birbirlerine açılırlar.

Sayfa 100/101 İlkİlk ... 509096979899100101 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri