Sayfa 98/201 İlkİlk ... 4888949596979899100101102108148198 ... SonSon
1001 sonuçtan 486 ile 490 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 3)

Durum:
    niso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dünkü bölümde banuya çok güldüm ne hallere düştü oh iyide oldu iyi yaptı suna
    suna artık gözünü açtı iyide oldu
    ya pelin ay ay ayy diyorum nasıl bir kız bu ya kim ne derse onu yapıyo hiçmi düşünemiyo nedir kim nereye çekerse o tarafa gidiyo
    dünde melihin çektiği tarafa gitti broşu banunun çaldığını söyledi koptum orda ben zaten
    melih banudan da intikamını gizlide olsa almış oldu
    bakalım bugün pelin ve banu ne yapacaklar

Durum:
    ezimsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    begüm birgören
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim deniz yıldızını büyük bi beğeniyle izliyorum.denizi çok yapmacık buluyorum oynıyamıyo ama merti ve özgürü çok beğeniyorum, ikisinin oyunculuğu mükemmel

bugün ki bölümü pek izleyemedimama izlediğim kadarıyla güzeldi...
    banunun her yaptığını pelin hakediyo ikisi bir birini yemeye dursun denizden ve mertten uzak dursunlar.

Durum:
    kübiş_GM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ee Banu yaptı yine yapacağını.. Kız o kadar inandırıcı konuşuyorki İkbal bile ağzını açıp da tek kelime edemedi ona..Ama bana biraz saçma geldi kleptomoni hastalığı falan.. Pelin in hırsızlık hastalığı var ve ailesi bunu göremeyecek kadar kör mü yani.. Artık Banu yla Pelin arkadaşlığı da bu kadar olandan sonra ne olur bilemiyorum..Zaten yalanlar üzerine kurulu bir arkadaşlıktan bir şey beklemiyorum.. Ne halleri varsa görsünler:)

Melih in araba olayını Bahri ye yetiştirmesi kötü oldu.. Fena kızdı Bahri ya.. Mert e de bir çift laf eder sanırım.. Ozan ın Mert hala elini kolunu sallaya sallaya eve girip çıkıyor demesi biraz canımı sıktı..Bahri gerçekten Mert e böyle bir şey yapar mı? Onun Özgür le olan arkadaşlığına falan kısıtlama getirir mi?

Gelelim benim baş belası bir türlü barışamayan barışsa da sudan sebepten ayrılan Deniz&Mert ikilisine..Şu an en çok merak ettiğim Mert Fulya nın sevgilisi olmadığını ispatlarsa Deniz den ne yapmasını isteyecek..

Durum:
    Nakşidil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Deniz Yıldızı??

Çok merak ediyorum niye bu dizinin adı Deniz YıldızıDizinin adı Banu'nun oyunları ya da yalanları, maceraları olsaymış ya.

Daha doğrusu bu dizinin asıl konusu başroldeki Deniz karakterinin 7 arkadaşının hayatını değiştirmesi değil mi? Ama nedense 48 bölümdür dizi Banu üzerinde şekilleniyor. Böyle olacaksa niye en baştan Banu başrol olmamış ki? Şaşırıyorum

Aslında bu konudan şikayetim yarı yarıya. Bazen Banuyu dizide 2 sahnede bir görmekten öyle içim bunalıyorki kanalı değiştirmek geliyor aklıma. Ama bazende tıpkı bugünkü gibi Pelin gibilerine kötülüğü dokunduğu için bu yalancıyı alkışlayasım bile geliyor.

Yinede Banunun bütün bu yalan üzerine kurulu maceralarının eğlenceli bir şekilde televizyona yansıtılmasına karşıyım. Aynı zamanda dizinin Banuya fazla vakit ayırmasınada.

Deniz&Mert

forumlarda bu çiftin uyumundan, aşkından bahseden ben artık bu hazzı alamıyorum malesef. Onların sahnelerinde heyecanlanamııyorum bile Senaristin bu aşkı müthiş senaryolarıyla yıpratması artık beni bu aşka karşı soğuttu. Umarım en kısa zamanda bu uzun ayrılığı telafi edecek bölümler gelirde bende eski Deniz&Mert heyecanıma geri dönerim.

Durum:
    kübiş_GM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Nakşidil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz&Mert

forumlarda bu çiftin uyumundan, aşkından bahseden ben artık bu hazzı alamıyorum malesef. Onların sahnelerinde heyecanlanamııyorum bile Senaristin bu aşkı müthiş senaryolarıyla yıpratması artık beni bu aşka karşı soğuttu. Umarım en kısa zamanda bu uzun ayrılığı telafi edecek bölümler gelirde bende eski Deniz&Mert heyecanıma geri dönerim.
    Ben de umarım arkadaşım..
    Bilmem kaç bölümdür gerçekten birbirlerine düşman gibi davranıyorlar yahu.. Düşünüyorum diziyi uzatmak için mi böyle yapıyor senaristler yoksa bile bile bizi Deniz&Mert çiftinden soğutmaya mı çalışıyorlar..

Son iki bölümdür de sanki bunlar Fulya yüzünden ayrılmış gibi bir hava var dizide Bazen olayların akışına bir anlam veremiyorum

Sayfa 98/201 İlkİlk ... 4888949596979899100101102108148198 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri