Sayfa 1/133 123451151101 ... SonSon
664 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    GS
    Konular
    1762
    Ettiği Teşekkür
    60
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (13-10-2015 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Yeni resimler ekledim bu bölüm biraz dram ağırlıkta geçecek Fatih gerçeği söylerse Reis babasını karşısına alacak söylemezse Meryem annesini karşısına alacak Fatih, sen Selim'i de al Ertan'ın yanına git bence Neyse ben yine de bölümün mutlu biteceğini düşünüyorum...

Durum:
    adigezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bugün günlerden aşk yeniden.. Yeni bölüme yeni başlıkla giriyoruz. Hayırlı olsun yeni başlığımız. Umarım bölüm sonunda ters köşe oluruz. Tabi bizi mutlu edecek şekilde. Fatihciğimin yeni fotoğrafını ben pek beğendim. Selimcik eliyle telefona uzanmaya çalışıyor ve Şekercizade malikanesinden o fotoğraf. Yine Fatih&Selim ikilisi. Çok seviyorum bu ikisini ben.

Durum:
    gecem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlık hayırlı olsun

Ben bu akşamın sonunda yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Dikkat ettim de, bundan önceki 8 bölüme bakarsak her bölüm bir ana temanın etrafında dönüyor ve bölüm sonunda o konu çözülmüş oluyor. Mesela Selim'in kaçırılması, Selin'in kaçırılması, Ertan'ın gelişi.. Elimizde somut örnekler varken benim içimden stres olmak, ay ağlaklı acıklı bir bölüm izleyeceğiz, entrikalar, yanlış anlaşılmalar havada uçuşacak gibi şeyler düşünmek gelmiyor açıkçası

Bende iyice Pollyanna'ya bağladım ama napayım bu cesareti de bana AY ekibi verdi

Herkese şimdiden iyi seyirler

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı gecem_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun

Ben bu akşamın sonunda yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Dikkat ettim de, bundan önceki 8 bölüme bakarsak her bölüm bir ana temanın etrafında dönüyor ve bölüm sonunda o konu çözülmüş oluyor. Mesela Selim'in kaçırılması, Selin'in kaçırılması, Ertan'ın gelişi.. Elimizde somut örnekler varken benim içimden stres olmak, ay ağlaklı acıklı bir bölüm izleyeceğiz, entrikalar, yanlış anlaşılmalar havada uçuşacak gibi şeyler düşünmek gelmiyor açıkçası

Bende iyice Pollyanna'ya bağladım ama napayım bu cesareti de bana AY ekibi verdi

Herkese şimdiden iyi seyirler
    Bana da bu bölüm de çözülecekmiş gibi geliyor çözülsün ki, ana hikayeye geçelim o meşhur öpüşme sahnesi bu bölümde olacaksa şaşırmam.! Ama bu bölüm de en çok merak ettiğim Şaziment olacak

Sayfa 1/133 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri