Sayfa 67/133 İlkİlk ... 175763646566676869707177117 ... SonSon
664 sonuçtan 331 ile 335 arası

Konu: Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı -Gabriella- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptığı şey yeni bir şey farkındayım. örneğin selim'in sünnet düğünü ve zeynep'in meryem'in şirketinde çalıştığında yaşadıkları bölümlerde çok eğlenmiştim.

olayların hızlı çözümlenmesi hoşuma gidiyor ama ayfer'e gülmeme rağmen onun sahnelerinin uzatılmasıı, şaziment'in gizemi ve bu gizeme istinaden inandırıcı gelmeyen aşk meşk durumları beni sıkıyor. şahsen daha önce de burada belirtmiştim, bana zeynep'in fatih'e olan bu tutucu tavrı bana saçma geliyor. hala da değişen bir şey yok.
    Sünnet düğünü olsun, iş yeri macerası olsun, ıssız ada sahneleri olsun ben de eğlendim ben de güldüm hemde kahkahalarla güldüm o sahneleri izler iken, ama dizi de samimiyet yavaş yavaş kayboluyor...

Ayfer konusunda haklısın tamam oynayan oyuncu çok güzel canlandırıyor ama biraz tadın da bırakmak gerekir değil mi.? Mukaddes'e bu bölümde de sinirlendim küçücük çocuğa neler diyor öyle...

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    53
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba...

14. bölümü ve ardindan 15. bölüm fragmanini izledik nihayet...

Ya ben beklentilerimi cok yüksek tutmusum, böylelikle hayal kirikligima kendim sebep oldum... Ya da ben normal bir seyirciyim ancak senaristlerimizin hikayeyi canli tutma cabalari eskisi kadar tatmin ve ikna edeci olamiyor...

Ben Ask Yeniden´i yayin hayatina baslamasindan 3 - 4 hafta sonra "yeni bir genclik dizisi" diye kizima izlemesini tavsiye ederken tesadüfen kesfettim. Kizimla birlikte ilk bölümü izlerken hikayesini ve oyuncularini cok sevdim ve hic kacirmadan, severek izledim ve her seferinde de duygularimi bu baslikta sizlerle paylastim...

Ve simdi ilk defa bir bölüm sonrasi eski tadim-tuzum yok!
    Ilk kez bölüm yorumu yapasim yok!
    Anliyacaginiz, ilk defa hosnutsuzlugum aldigim keyiften daha fazla...
    Ilk defa begendigim sahnelerden cok begenmediklerim yerlesmis aklima...

Nasil desem? Sanki dün aksam yeni bir bölüm degil, adeta bir tekrar izledim... Hani nasi diyoo bazi fransizlaa.... déjà-vu ma chérie .... aynen canim.. kocaman bir déjà-vu...

Neyse... Olan oldu! Dün dündür, bugün bugün! 14 öldü yasasin 15! ... mi demek lazim... yoksa artik önümüzdeki maclara pardon bölümlere bakmaliyiz.... mi daha dogru olur karar veremedim.... Aklima düstükce ben zaten yazarim... sanirim..

Herkese sevgiler..

Durum:
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Eh normal dün resmen reklamları izledik... O kadar konuyu bu kadar çabuk harcanırsa olacağı bu... Tamam konular uzamıyor ama bazen keşke uzasa diyorum yeminle...

Durum:
    gecem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba,

Yoğunluktan ne bölümleri düzenli takip edebildim, ne de buraya gelip yorumlarınızı okuyabildim.

Ancak dün akşamki bölümü bin bir uğraş sonucu izleyebildim nihayet

Her şey iyi güzel ancak artık ben eskisi gibi günlerce yeni bölümün gelmesini, fragmanların yayınlanmasını bekleyemiyorum. O heyecan kayboldu içimde ne hikmetse

14. bölüme baktığımızda yine güzel sahneler, eğlenceli yerler vardı ancak hani bir yemek tatsız olur ama siz neyin eksik olduğunu anlayamazsınız ya, öyle hissediyorum birkaç bölümdür.

Neyse ben yine de sevdiğim, sevmediğim sahneleri yazayım da biraz keyifleneyim

Bölümün başında karaoke'ye gitmeleri güzeldi. Hele ki Oya-Bora "Seni Bana Yazmışlar" şarkısı ne güzel uymuş ikisine Birbirlerine tatlı tatlı bakmaları, şarkı arasında kendi aralarında konuşmaları çok sevimliydi

Bunun dışında gece Fatih ve Zeynep'in yatakta günün analizini yapmaları da çok keyifliydi benim için. Hele Ayfer taklitleri baya güldürdü
    "Ben senden önce ne yapıyormuşum acaba" diyen Fatih'in samimiyeti de, "Ben biliyorum, I'm desprite Summer, I'm so desprite" diye Fatih'e geçmişi hatırlatan Zeynep'te o sahnede tam not aldı benden

Ancak sonrası biraz fiyaskoydu benim için.

Önce gözümüze sokula sokula yapılan elektrik süpürgesi ve fırın reklamları sinirimi bozdu biraz Hayır reklamı, ürün yerleştirmeleri anlarım. Hatta bir kaç bölüm öncesinde bir boya markasının reklamı yapılmıştı çaktırmadan. Onu da olabilir diye karşılamıştım. Ama bu seferki biraz abartı ve bariz gibi geldi bana ve irite oldum açıkçası.

Öte yandan Mukaddes'e artık iyice sinir oluyorum. Geçen bölümde dünya tatlısı Selim'e söylediklerinin üstüne bunu bu bölümde de devam ettirmesi iyice soğuttu beni kendisinden.

Şimdi dört gözle Rize sahnelerini bekliyorum. Ortam değiştirmeleri sayesinde keyifli bir bölüm olacak gibime geliyor. Hem biraz yeşillik, ağaç, yaprak görürüz de gözümüz gönlümüz açılır en azından

Durum:
    Asistan
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben de Rize sahnelerini merakla bekliyorum. Büyük ihtimal 16. bölümde göreceğiz o sahneleri ve bence Meryem konusu 16. bölüm de açılacak gibime geliyor çünkü sıkı durun Kara Meryem'de Rize'de... Valla bu Meryem konusu beni iyice sıkmaya başlamış idi... Ven ben ilk öpücük'ün oradan geleceğini düşünüyorum...

Sayfa 67/133 İlkİlk ... 175763646566676869707177117 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri