Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: İçerde (Arşiv 2)

Asistan
    Yer
    Adana
    Tecrübe Puanı
    42949677

Alıntı RKubra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllardır şurdayım kapanan başlıktan alıntı yapmayı asla öğrenemicem galiba Oysa vardı bayağı alıntılamak istediğim,neyse artık..

Bölümü ders çalışmam gerektiği için oturup iki buçuk saat izleyemedim maalesef..Bölüm videolarına bakabildim şimdilik.

Sarp'ın bir aşk hayatının olmasını ben de çok istiyorum.Ama Melek'le değil..Onu ikilemde bırakan,onun koşup gidebileceği,iliklerime kadar aksiyon dolu bir dizide aşkı hissedebileceğim bir aşk.Sarp cephesinde özellikle bunu çok isterdim..Bu dizinin istediğimi veremeyeceğine emin olduğum tek nokta bu sanırım.
    Mert-Eylem için bir arkadaş da yazmış,benim için de tam olarak ''şirin''bir ikiliden öteye gidemiyorlar.Aslında orda da problem kızda.Biraz fazla şey..yani doğru kelimeyi bulamadım şimdi fazla kız Fazla mıymıy mı ne diyim işte efso olabilecek bir aşkta doğru kız değil diyim ya da..
    Dizi çiftlerde sınıfta kalıyor.Bu beni her ne kadar geri kalan hikaye izlemem için yetse de,bir miktar yoruyor..Sabırsızlıkla ''ikisinin''sahnesini açmak istediğim tek ikisi var o da Sarpla Mert ortak sahnesi bence ordan yürüyelim..Ya da ne bilim harbiden Yeşim'le Sarp yazın da bir iki heyecan gelsin şu diziye başka anlamlarda

Ve Yusuf Müdür..Sarp'ın erkek manitası Derin bir sadakatla bağlıyız hocam,maşallah moşolloh
    Aslında Sarp'ın onu affetmesi için senaristlerin seçtiği kısa bir yol.Kendini onun için feda eder ve Sarp ne kadar da aşkına eşkiya bir müdür der,sarılır boynuna Neyse buna da razıyım..Yalnız kalmasın benim kovboy

Bu arada Bensu yerine Sarp için dizide kim olabilirdi anketi başlatıyorum repten ya da burdan katılım bekliyorum,Mert için de olur Ben başlim,şu an pek aklıma gelmiyor ama geliştiricem bunu aklıma geldikçe.

Hande Doğandemir (bir miktar yaşlı kaçabilir ama iki üç makyajla yürürdük.. )
    Pelin Akil ( Suskunlarda fena çekiciydi,iyi de otururdu bence)

Ayça Ayşin Turan (genç,dünya güzeli ve bence yetenekli de bir kız.kaldırabilirdi,yakışırdı da sanki Sarp'cığımın yanına..)
    Ne kadar da katıldığım bir yorum olmuş.Elinize sağlık.

Aslında Melek'in hikayesi çok güzel.Neler yaşanırdı neler aşk adına.Yazıldığı kadarıyla Sarp'ın aşkını yine hissediyordum ben.Oyuncu bu sahneler de bile aşık olduğunu hissettiriyordu..Ama artık o da yazılmıyor.Melek'i canlandıran oyuncuyla da olacak gibi değil.

Eylem-Mert aşkında da sizin gibi düşünüyorum.O da bağlayacak bir aşk olarak yazılmıyor maalesef.

Ayça Ayşin Turan olabilirdi aslında hazır dizisi kaldırılırmışken.Yasemin Allen olabilirdi.Sarp'la pek ağır ve vurucu bir çift olabilirlerdi.

Yardımcı Yönetmen aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

Selamlar,

bir arkadasim hastanede çalışıyor ve bugün çalıştığı hastaneye bizim set ekibi gitmiş

fa...ok üzerinde resim paylaşmis, ordan gördüm şimdi. Hem Aras ile hem müdür ile resim çekilmiş ayrı ayrı ve koymuş

ameliyathane önündeler ama tabi ki sarp yok

ya müdürü bırakıp kaçtı ya da daha ordayken ambulansa haber verip tüydu ortalıktan

bu sahneler bana müdürün olmeyecegini gösterdi. Ameliyat falan olacaksa yaşatırlar zaten. Ayrıca yaşaması da lazım.

Aras çok yakisikli çıkmış yaaaa
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Oyuncu nehirgözlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    portakal ağacında
    Tecrübe Puanı
    42949684

Bu arada Bensu yerine Sarp için dizide kim olabilirdi anketi başlatıyorum repten ya da burdan katılım bekliyorum,Mert için de olur Ben başlim,şu an pek aklıma gelmiyor ama geliştiricem bunu aklıma geldikçe.

Hande pek yaşını gösteren bi tip değil.
    Bikaç yıl önce liseli öğrenciyi oynuyordu.
    Bence pekala olabilirdi.
    Hatta gözümde canlandırıyorum da o olsaydı off off.
    Çok fena kapıldım şuan bu fikre ben

Bence Melek gerçekleri öğrenince yaşadıklarını kaldıramayıp yurt dışına gitsin
    Daha sonrada Celal'in yine küçükken aldığı büyüttüğü ve yurt dışında eğitimini tamamlayan bi manevi çocuğu çıka gelsin Mert ile de sürekli irtibat halinde olan yine Melek gibi kardeş gördüğü birisi olsun.
    O manevi kızı tabiki Hande oynasın
    Bence süper fikir Acilen Hande'yi kadroya almanız gerek Senaryo hazır

Hiçbişey için geç değil sayın yapımcılar, senaristler
    Siz bunu bi düşünün
    Seyircisinin eleştirilerini her daim dikkate alarak zaten gözümde number one'sınız
    Bunu da göz önünde bulunduracağınıza inanıyorum

Alıntı aslanselda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

bir arkadasim hastanede çalışıyor ve bugün çalıştığı hastaneye bizim set ekibi gitmiş

fa...ok üzerinde resim paylaşmis, ordan gördüm şimdi. Hem Aras ile hem müdür ile resim çekilmiş ayrı ayrı ve koymuş

ya müdürü bırakıp kaçtı ya da daha ordayken ambulansa haber verip tüydu ortalıktan

bu sahneler bana müdürün olmeyecegini gösterdi. Ameliyat falan olacaksa yaşatırlar zaten. Ayrıca yaşaması da lazım.

Haber için teşekkürler

Yeni bölüme 2 gün var ve bölümleri ucu ucuna yetiştiriyolar demek ki.
    Tabi bu sahne yeni bölüm ile alakalıysa.

Yusuf Müdür'ün ölmeyeceği aşikar zaten de beni meraklandıran Sarp'ın tavırları olacak.
    Kavuşacakları anı heyecanla bekliyorum

Yönetmen serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı GoodMood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerde 15. Bölüm Özeti

Sarp’ın “Umut Patron” hamlesi hezimete uğrar. Ortalık bir anda toz duman olmuştur. Hem Yusuf Müdür'ü hastaneye yetiştirmek hem de olay yerindeki delillerin bir şekilde ortadan kaldırılması gerekiyordur. Sarp olanlardan kendisini suçlu hisseder. Yusuf Müdür'ün vurulduğu Organize Şube'de duyulunca tüm ekip hastaneye gider. Mert, Yusuf müdürün hastaneye yaralı olarak nasıl geldiğini ve tüm olanları merak ediyordur. Hastanenin kamera kayıtlarını almak ister ama hastane polisi buna yetkisi olmadığını bahane ederek görüntüleri vermez. Durumdan şüphelenen Mert bu duruma bir anlam veremez. Davut ve Minik, Alyanak’ı Sarı Hüsnü’nün mahallesinden kaldırırlar. Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünür. Celal, Melek’in Füsun’la görüştüğünü öğrenir ve çıldırır. Celal pişman olacağı bir hamle yapar.
    Sarp görüntü mü bırakır, çoktan halletmiştir. Sarpla Yusuf müdür sahnesini çok ama çok merak ediyorum.

Alıntı nehirgözlü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Daha sonrada Celal'in yine küçükken aldığı büyüttüğü ve yurt dışında eğitimini tamamlayan bi manevi çocuğu çıka gelsin Mert ile de sürekli irtibat halinde olan yine Melek gibi kardeş gördüğü birisi olsun.

Bayıldım ben bu senaryoya. Hande'nin de hazır dizisi yokken ne güzel olurdu. Hayali bile beni heyecanlandırmaya yetti.

Asistan durueymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    14287883

Aslında bensu soral güzel bi kız ama oyunculuk yok denecek kadar az.bence dizi dünyasında yeni kızlara ihtiyaç var hem güzel hem yetenekli o kadar kişi var ki nie onlara bakılmıyo anlamıyorum illa tanıdık yüzler olmasına gerek yok yeni yüzler çıkarmalılar artık.erkekler iyide kızlar hiç olmuyo yanlarına hep eksik kalıyolar.bebde bensunun yerine gizem karaca yı düşünmüştüm beraber çok kısa bi projeleri olmuştu ben çok yakıştırmıştım çağatay la.bensudan daha iyide olabilirdi.

Oyuncu CALIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    KARA PARA AŞK
    Tecrübe Puanı
    42949680

Merhaba arkadaşlar,
    Açıkçası ben diziyi izlemiyorum fakat RKubra arkadaşın yorumunu görünce Delibal filmini izleyen biri olarak Çağatay'a en iyi olacak partner kesinlikle Leyla Tuğutlu olabilirdi.inşallah bir gün bir dizide partner olurlar fimde ben bu ikisine bayıldım.Gerçi ben Bensu ile de birbirlerine yakıştırdım ama sanırım Bensu'nun oyunculuğu beğenilmiyor.

Yönetmen okyanuuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949678

Pelin Akil ( Suskunlarda fena çekiciydi,iyi de otururdu bence)

Ayça Ayşin Turan (genç,dünya güzeli ve bence yetenekli de bir kız.kaldırabilirdi,yakışırdı da sanki Sarp'cığımın yanına..)
    Benim oyum Pelin Akil'e Çok yakışır bence bu diziye. Çağatayla da dehşet olurlar diye düşünüyorum. Pelin Akil karizmatik, çekici bir kadın olduğu gibi aynı zamanda tatlı, eğlenceli birisi Oyunculuğu da iyi.. Tehlikeli bir kadını da cimcime bir kadını da oynayabilecek potansiyeli var.

Keşke hiç aklıma getirmeseydin Hayaller ve hayatlar

Alıntı Wiliwonka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayça Ayşin Turan olabilirdi aslında hazır dizisi kaldırılırmışken.
    Ayça Ayşin Turan kim, ben çıkaramadım? Yayından kaldırılan dizisi hangisiydi?

Alıntı aslanselda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Selam canım ne güzel bir haber Yusuf Müdür'ün ölmesini hiç istemiyorum. Ölmesi gereken başka karakterler var Yusuf Müdür niye Tamam iş bilir birisi değil, nasıl müdür olmuş muamma, zekası tartışılır, maharetleri tartışılır Ama hırsızın hiç mi suçu yok Burda hırsız senarist oluyor

Alıntı GoodMood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerde 15. Bölüm Özeti
    Davut ve Minik, Alyanak’ı Sarı Hüsnü’nün mahallesinden kaldırırlar. Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünür.
    Davut ve Minik, Alyanak'a baskın mı düzenliyor Oyy oyy oyyy Alyanakcım kaç kez sıçramıştın sen Celal'in bakışları bakış değildi zaten Ulan Celal affet işte Alyanak'ı, sen sanki çok matah bir şahsiyet misin Hem kendini onun yerine koy Mert ve Melek gerçekleri öğrenirse bana ne yaparlar, özellikle Mert beni sağ bırakır mı de Mert'in seni sağ bırakmasını istiyorsan sen de Alyanak'ı sağ bırakacaksın aga Tamam Mestan'ın ölümü benim de içimde hala bir yara Ama tekrardan diyorum hırsızın hiç mi suçu yok

Asistan
    Yer
    Adana
    Tecrübe Puanı
    42949677

Selamlar;

Acaba Celal'in Melek'le ilgili pişman olacağı hamle ne olabilir? Yurt dışına gönderme olabilir mi? Acaba olabilir mi öyle birşey?

Sevgili ''Okyanuuss'' Ayça Ayşin Turan ''Karagül'' de oynuyordu.Hatta Şükrü Özyıldız ile bir filmi vardı.Size katılıyorum,Pelin Akil'de güzel olurdu fakat o yeni bir diziye hazırlanıyor diye biliyorum.

Öyle olmayacak şeyler için umut ediyoruz bir de...yazık bize.

Yardımcı Yönetmen aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949683

merhabalar herkese

Sarp’ın “Umut Patron” hamlesi hezimete uğrar. Ortalık bir anda toz duman olmuştur. Hem Yusuf Müdür'ü hastaneye yetiştirmek hem de olay yerindeki delillerin bir şekilde ortadan kaldırılması gerekiyordur. Sarp olanlardan kendisini suçlu hisseder. Yusuf Müdür'ün vurulduğu Organize Şube'de duyulunca tüm ekip hastaneye gider. Mert, Yusuf müdürün hastaneye yaralı olarak nasıl geldiğini ve tüm olanları merak ediyordur. Hastanenin kamera kayıtlarını almak ister ama hastane polisi buna yetkisi olmadığını bahane ederek görüntüleri vermez. Durumdan şüphelenen Mert bu duruma bir anlam veremez. Davut ve Minik, Alyanak’ı Sarı Hüsnü’nün mahallesinden kaldırırlar. Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünür. Celal, Melek’in Füsun’la görüştüğünü öğrenir ve çıldırır. Celal pişman olacağı bir hamle yapar.

ay çok şaşırdık değil mi??? hezimete uğramışmış... bir atağınız da boş çıkmasın yahu, biz de dişimizi kıralım.

yalnız o paniği, bi yandan müdürü yetiştirmeye çalışırken, bi yandan delil yok etme trafiği izlemek keyifli olacaktır.

alyanak'ın sarpın yaralı halde nasıl arabayla geldiğini uzun zaman deşip durması gibi, şimdi de mert bu durumu kurcalayacak görünüyor.

yalnız tam komedi olmuş gerçekten, hastane polisi, başka bir polise, üstelik komsere görüntüleri vermiyor

alyanaka hiç birşey olmaz haddini bilen çakal felsefesi, bulur bir yolunu

celal sinirlenir, orası malum da.. pişman olacağı ne yapabilir ki merak ettim

Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam canım ne güzel bir haber Yusuf Müdür'ün ölmesini hiç istemiyorum. Ölmesi gereken başka karakterler var Yusuf Müdür niye Tamam iş bilir birisi değil, nasıl müdür olmuş muamma, zekası tartışılır, maharetleri tartışılır Ama hırsızın hiç mi suçu yok Burda hırsız senarist oluyor :
    kopardın beni
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Asistan RKubra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    şınaydarıynan
    Tecrübe Puanı
    42949679

Öncelikle olmayacak bir şeye kafa yorarak bana katıldığınız için teşekkürlerimi sunuyorum Hep beraber de delirdiğimize göre biz olmuşuz

Alıntı serebra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaaay Hande Doğandemir çok güzel olurmuş.

Neslihan Atagül ( Müthiş bir oyuncu, çok yetenekli, güzel. ''Kara Sevda''dan dolayı olamazdı ama Çağatay Ulusoy'la harika bir ikili olurlardı.)

Mertle Eylem'e bayılıyorum. Damla ile Aras iyi uyum yakaladılar, severek izliyorum.
    Şu anki dizisinde yetişkin bir kadını oynadığı için Çağatay'a indirgeyemedim ama Bensu dışında herkes olurdu gibi geliyor bana,tamam Neslihan'a da okey'im
    Ne kadar da katıldığım bir yorum olmuş.Elinize sağlık.

Aslında Melek'in hikayesi çok güzel.Neler yaşanırdı neler aşk adına.Yazıldığı kadarıyla Sarp'ın aşkını yine hissediyordum ben.Oyuncu bu sahneler de bile aşık olduğunu hissettiriyordu..Ama artık o da yazılmıyor.Melek'i canlandıran oyuncuyla da olacak gibi değil.

Eylem-Mert aşkında da sizin gibi düşünüyorum.O da bağlayacak bir aşk olarak yazılmıyor maalesef.

Ayça Ayşin Turan olabilirdi aslında hazır dizisi kaldırılırmışken.Yasemin Allen olabilirdi.Sarp'la pek ağır ve vurucu bir çift olabilirlerdi.
    Eveet Sarp'ın aşkını ben de hissediyor(d)um .....Hele o ilk öpüştükleri bölümde bayağı Sarp'ı yiyesim geldi..Ama sen zahmet etme ben hallederim dedi Bensu........ En azından yetenekli olduğu bir nokta var Melek'in (Melek diyim şimdi oyuncuya yürümekten Forum Hukukuna uygunluğu zedelemeyelim
    Yasemin Allen'i pek sevmem ama tamammm hadi o da olsun..... ahahaha
    Alıntı nehirgözlü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hande pek yaşını gösteren bi tip değil.
    Bikaç yıl önce liseli öğrenciyi oynuyordu.
    Bence pekala olabilirdi.
    Hatta gözümde canlandırıyorum da o olsaydı off off.
    Çok fena kapıldım şuan bu fikre ben

Hiçbişey için geç değil sayın yapımcılar, senaristler
    Siz bunu bi düşünün
    Seyircisinin eleştirilerini her daim dikkate alarak zaten gözümde number one'sınız
    Bunu da göz önünde bulunduracağınıza inanıyorum
    Ne harika senaryolar bunlarrrr
    Celal'in hatta birkaç tane manevi çocuk gelsin biz içinden Sarp'a uygun olanı seçeriz siz şeetmeyin hiç Burda hazır bile gelmesi gereken evlağğğğttt'lar..

Alıntı CALIO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Açıkçası ben diziyi izlemiyorum fakat RKubra arkadaşın yorumunu görünce Delibal filmini izleyen biri olarak Çağatay'a en iyi olacak partner kesinlikle Leyla Tuğutlu olabilirdi.inşallah bir gün bir dizide partner olurlar fimde ben bu ikisine bayıldım.Gerçi ben Bensu ile de birbirlerine yakıştırdım ama sanırım Bensu'nun oyunculuğu beğenilmiyor.
    Evet Delibal'ı izlemiştim aslında bence de iyidi ikisi ama Leyla pek bu diziye uygun gelmediği için bana almamıştım onu listeye...fakat sizi mi kırıcam hadi o da olsun canığğmm
    Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim oyum Pelin Akil'e Çok yakışır bence bu diziye. Çağatayla da dehşet olurlar diye düşünüyorum. Pelin Akil karizmatik, çekici bir kadın olduğu gibi aynı zamanda tatlı, eğlenceli birisi Oyunculuğu da iyi.. Tehlikeli bir kadını da cimcime bir kadını da oynayabilecek potansiyeli var.

Keşke hiç aklıma getirmeseydin Hayaller ve hayatlar
    Aynen hayallere bak neşe geldi bana resmen okurken de yazarken de...
    İzlerkense aynı şey gibiyim çatışmanın ortasında kalan Melek tepkisizliği ahahaha
    Öyle olmayacak şeyler için umut ediyoruz bir de...yazık bize.
    Olmayacak duaya buyrun bir dahi... ''amin'' ahahaha

(emoji kırpmaları için çok çok özür..forum kurallarıpart85377373)

Sayfa 2/101 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)